• GoHome Professional
nekretnine sarajevo 190 m2 što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo 190 m2 što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo 190 m2 što veće

  • Za upit "nekretnine sarajevo 190 m2 što veće" pronađeno 148 nekretnina - prosječna cijena 2.547 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 140000 KM
    • do 170000 KM (prosječna cijena)
    • do 210000 KM
    • do 1700 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, Centar, Na upit, 205,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Kablovska TV Internet Podrum Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Hotel, SARAJEVO, Bistrik, 950.000 KM, 204,00 m2 cca 4660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se Motel površine 204m2. Hotel se sastoji iz tri etaže ukupne stambene površine 500m2. Isti je lociran na veoma atraktivnoj lokaciji na Bistriku u Sarajevu, udaljeno svega 1km od centra grada. Motel se sastoji od 12 soba, jednog restorana i velikog poslovnog prostora, te je....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, Na upit, 204,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.06.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se potpuno adaptirana i namjestena kuca u Azicima,opstina Ilidza. Povrsina: 204m2 stambenog prostora 480m2 okućnice Na 1.spratu se nalaze: Dnevni boravak/balkon/trpezarija/kuhinja Spavaća soba Kupatilo Vešeraj Na 2.spratu se nalaze: Master spavaća soba sa kupatilom i balkonom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine sarajevo 190 m2 što veće'
Na upit
Na upit
359.978 KM
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 710.500 KM, 203,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja poslovni prostor u novogadnji, objekat Green Residence, ulica IV Viteških brigada Aleja, općina Ilidža. Poslovni prostor površine 203m2 se nalazi na prizemlju objekta. Grijanje je etažno plinsko. Poslovni prostor....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 450.000 KM, 203,00 m2 cca 2220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.07.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 1.000.000 KM, 200,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje kuću sa dvorištem na vrlo atraktivnoj lokaciji, naselje Osijek, opština Ilidža - Sarajevo. # Kuća se nalazi u neposrednoj blizini poznatih kompanija: Senigor d.o.o., Baumit, Mercedes STARline, auto salon Kramar te na vrlo kratkoj udaljnosti....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 320.000 KM, 200,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u elitnom dijelu naselja Bojnik, opština Novi Grad, Sarajevo. Distancirana od gradske buke i visoko prometnih ulica Sarajeva, pružiti će svom sljedećem vlasniku mir i tišinu potrebnu za relaksirajući život. Kuća, kao i imanje na kojem se nalazi, imaju sve predispozicije....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Rakovica, 219.987 KM, 200,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.07.2022.,

www.indomio.ba

PRODAJE se novo sagrađena kuća u naselju Rakovica, Općina Ilidža Sarajevski Kanton. Kuća se nalazi na placu cca 507 m2 i dimenzija je cca 11x10m, a sastoji se od prizemlja i sprata. Urađena sa dobro kvalitetnim materijalima, izolacija 10 cm, fasada. Prizemlje je kompletno urađeno....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 859.945 KM, 200,00 m2 cca 4300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2024.,

www.indomio.ba

Prodajemo unikatan objekat u samom srcu Sarajeva, u mirnoj intimnoj Stolačkoj ulici koja je zapravo paralelna sa ulicom Skenderija.U 300 kvadrata ograđene parcele u ravnom dijelu Skenderije smjestila se kuća tlocrtne površine 90 kvadrata koju čine tri kata. U prizemlju imamo jednosoban....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 120.000 KM, 200,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću nerenoviranu sa okućnicom. Moguća prodaja okolnog zemljišta ca. 2000m2. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 219.987 KM, 200,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje vikend kućuKuća se nalazi u naselju Pazarić , par kilometara od glavne saobračajnice Sarajevo- Mostar. Sam prilaz do kuće je novi asfaltni put. Kuća je izgrađena na placu od 2525 m2, kompletan plac je ograđen. Površina kuće je cca 200 m2, čine je podrum, prizemlje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 330.000 KM, 200,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.03.2026.,

www.realitica.com

Nekretnina koja je na prodaju obuhvata zemljiste povrsine 3500 m2 (vlasnistvo - Z.K. ulozak udio 1/1) na kome je izgradjen stambeni objekat povrsine cca 200 m2 sa gradjevinskom dozvolom. Nekretnina je ogradjena betonskom ogradom visine 1.2 m. Prodaje se iskljucivo u jednom komadu.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 170.000 KM, 200,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Starom Gradu, lokacija Vrbanjusa. Za sve detaljne informacije mozete kontaktirati telefone: 033 236 773 062 256 176 062 968 346 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Namješten Novogradnja Parking Kablovska TV Internet Podrum....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 130.000 KM, 200,00 m2 cca 650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.03.2026.,

www.nekretnine.ba

U srcu prirode, u mirnom selu Kijevo, opština Trnovo, nalazi se ova prostrana kuća, savršeno mesto za one koji traže beg od gradske vreve. Udaljena samo 13 km od centra Sarajeva, ova nekretnina nudi jedinstvenu kombinaciju seoskog mira i blizine gradskih sadržaja. Kuća, smeštena uz....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 400.000 KM, 200,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Sarajevo,kuca na prodaju.Vise informacija mozete dobiti ako na google pretrazivacu ukucate marinabh.webs.com Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 370.000 KM, 200,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje samostojeću kuću trospratnicu na području općine Vogošća. Riječ je o omiljenom naselju Blagovac udaljenom 15ak minuta vožnje od sarajevskog centra, te nekih 5 minuta od Vogošće gdje je prisutan kompletan sadržaj potreban za lagodan život. Mikrolokaciju krase mnoštvo....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 187.400 KM, 200,00 m2 cca 940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.10.2025.,

www.realitica.com

prodaje se imanje sa objektom lokacija semizovac .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Skenderija, 879.500 KM, 200,00 m2 cca 4400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2024.,

www.realitica.com

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 320.000 KM, 200,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Luksuzni veliki stanovi sa bosanskim tradicionalnim namjestajem i velikim balkonima 10 x 1,30. Moguca kupovina sa 30% ucesca i kamatom od 5% preko banke Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stupsko Brdo, 450.000 KM, 200,00 m2 cca 2250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca je oblozena toplotnom fasadom (Stiropor 10cm). Kuca se takode moze iznajmiti za sve svrhe. Cijena po dogovoru ! Dimenzije Kuce 13x9m Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 548.800 KM, 200,00 m2 cca 2740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju kuću u Sarajevu, općina Centar u ulici Svetozara Čorovića. Kuća je površine 200 m2 i nalazi se na parceli površine 800 m2. Sastoji se od dvije etaže, prizemlja i sprata. Prizemlje se sastoji od garaže i dvosobnog stana površine 65 m2 koji se sastoji od....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 139.900 KM, 200,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje porodičnu kuću u naselju Buća Potok. Objekat je smješten u slijepoj ulici (Remzije Pehlivanovića), udaljenoj 10ak minuta vožnje od HIFA pumpe i glavne saobraćajnice. Kuća broji tri etaže koje predstavljaju praktično zasebne stambene jedinice. U prizemlju je tako moguće....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 350.000 KM, 200,00 m2 cca 1750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

ID CODE: 502383 Hadis Kadić Agent s licencom Mob: 062830830 Tel: 033842555 E-mail: info@stanpromet.ba www.stanpromet.ba Nekretnina posjeduje Garaža Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Klima Internet Video nadzor .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Vraca, 4.000 KM, 200,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Plac povrsine 200 m2 sa ruiniranim objektom osnove 56 m2 i svim prikljuccima. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 80.000 KM, 200,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća ukupne površine 200 m2 sa terasom od 50 m2 u naselju Kovačići ulica Borak, u neposrednoj blizini OHR-a, Sarajevo City Center (SCC-a). Sastoji se iz prizemlja i dva sprata. Prizemlje je površine 90 m2, trenutno se koristi kao garaža, a dio je preuređen u poslovni prostor.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 130.000 KM, 200,00 m2 cca 650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novoizgradjena kuca, u naselju Gladno polje,opstina Ilidza,ulica Grabovine.Kuca se nalazi u mirnom dijelu,udaljena od ceste Sarajevo-Kiseljak 700-800 metara,asfalt je udaljen od kuce 20-ak metara.Kuca se sastoji od prizemlja sa garazom,sprata i niskog potkrovlja,posjeduje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 1.400.000 KM, 200,00 m2 cca 7000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa oko 15 dunuma zemlje u Semizovcu. Kuća je građena najkvalitetnijim materijalima, a dovršena je 2010. godine. Zemljište oko kuće je kultivisano, uređeno niskim stablima i cvijećem, sa vrtnom kućicom, a preostali dio je pod voćkama (1.000 stabala različitog voća,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 400.000 KM, 200,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje samostojeću kuću dvospratnicu u naselju Osjek, općina Ilidža. Objekat čvrste gradnje u osnovi 80 m² je smješten na parceli 2592 m², a naselje je kao stvoreno za porodicu koja želi miran život nadomak grada. U blizini su Deseta osnovna škola, Konzum, rijeke Bosna i Zujevina,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 198.000 KM, 200,00 m2 cca 990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals real estate prodaje kuću sa zemljištem u Oseniku, Općina Hadžići, kanton sarajevski. Nekretnina se nalazi u neposrednoj blizini džamije i Sarajevo resorta u Oseniku. Na zemljištu koje ima površinu od 1175 m2 , sagrađena je kuća dvospratnica koja ima gabaritne dimenzije....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 420.000 KM, 200,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se 3- spratna kuća površine 220 m2 u naselju Donji Hotonj, sa 1080 m2 okućnice i voćnjak. Udaljena je cca 500 m od Hifa pumpe. U dvorištu je montažna garaža Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 80.000 KM, 200,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.11.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 425.000 KM, 200,00 m2 cca 2130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.05.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Velešići, 183.000 KM, 200,00 m2 cca 920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.11.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 260.000 KM, 200,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.07.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.10.2020.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmljujemo kancelarijski prostor površine 200m2, koji se nalazi na trećem spratu poslovnog objekta novije gradnje izgrađenog u neposrednoj blizini Stupske petlje i Međunarodnog Aerodroma Sarajevo, tačnije preko puta objekta „Adazal“. Poslovni prostor je uglavnom otvorenog tipa,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Kanalizacija Centralno grijanje Novogradnja Parking .

 
 
 
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.03.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 350.000 KM, 200,00 m2 cca 1750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 650.000 KM na 590.000 KM dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, 590.000 KM, 200,00 m2 cca 2950 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.12.2025 - 800.000 KM
28.01.2026 - 690.000 KM
15.03.2026 - 590.000 KM
18.04.2026 - 650.000 KM
06.05.2026 - 590.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.12.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća i zemljište u naselju Pofalići, ulica Humska. Kuća je izgrađena na parceli od cca. 600 m2. Kuća se sastoji od prizemlja, prvog sprata i tavana. U sklopu kuće su dva stana koji su odvojeni. Iza kuće se nalaze parking, garaža i poslovni prostor. U prizemlju se nalazi....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

kuca ima sve potrebne papire Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje samostojeću kuću od 200 m2 na Hrasnom brdu u ulici Milikladska. Riječ je o nekretnini koja se nalazi na placu površine 477 m2 od čega je okućnica površine 366 m2. Kuća se sastoji od suterena, prizemlja, prvog sprata i tavana. Građena je od kvalitetne čvrste gradnje....