• GoHome Professional
nekretnine sarajevo barem 170 m2 do 190000 km - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo barem 170 m2 do 190000 km - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo barem 170 m2 do 190000 km

  • Za upit "nekretnine sarajevo barem 170 m2 do 190000 km" pronađeno 196 nekretnina - prosječna cijena 311 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 180000 KM (malo jeftiniji)
    • 190000 KM (malo skuplji)
    • do 90 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Zemljište, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 187.400 KM, 200,00 m2 cca 940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.10.2025.,

www.realitica.com

prodaje se imanje sa objektom lokacija semizovac .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 186.200 KM, 585,00 m2 cca 320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju zemljište sa neuknjiženom kućom u Sarajevu, općina Centar, Soukbunar. Površina zemljišta je 585 m2 i na njemu se nalazi kuća u osnovi površine 46m2 (stvarna kvadratura 46m2 + 46m2). Kuća se sastoji od dvije etaže i tavana. Prizemlje se sastoji iz predulaza....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 185.000 KM, 240,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje kuću u naselju Doglodi, općina Ilidža. Predmetna nekretnina se nalazi na 4,5 km udaljenosti od stupske petlje. Izgrađena je na potpuno ravnoj parceli površine 733 m2. Pristupni put do parcele je asfaltirann. Kuća se sastoji od tri etaže: prizemlje,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine sarajevo barem 170 m2 do 190000 km'
179.989 KM
191.739 KM
170.000 KM
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 185.000 KM, 250,00 m2 cca 740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.09.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca u izgradnji sa urednim papirima odmah pored vode sane. Sve komunalije ispravne.... Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Novogradnja Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 180.000 KM, 235,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu sa tri stana, podrumom i garazom u ulici Nahorevska 40 kod Pionirske doline.Regulisani papiri. Za sve informacije tel. 065 662 085 SOBA: Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 180.000 KM, 184,00 m2 cca 980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Breka, 180.000 KM, 180,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje ruševnu kuću sa dvorištem i dvije garaže na Breci, ulica Hamida Beširevića, opština Centar - Sarajevo.# Kuću je neophodno u potpunosti renovirati!Predmetna nekretnina je smještena na veoma atraktivnoj i mirnoj lokaciji.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Velešići, 183.000 KM, 200,00 m2 cca 920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.11.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 175.000 KM, 240,00 m2 cca 730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.06.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 170.000 KM, 190,00 m2 cca 900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća sa dozvolom i svim priključcima 9x11m P+S na parceli od 287 m2. Prilaz sa ulice. +38761257274 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Parking Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 170.000 KM, 200,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Starom Gradu, lokacija Vrbanjusa. Za sve detaljne informacije mozete kontaktirati telefone: 033 236 773 062 256 176 062 968 346 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Namješten Novogradnja Parking Kablovska TV Internet Podrum....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 170.000 KM, 160,00 m2 cca 1060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje vikend objekat na području općine Hadžići - u omiljenim vam Miševićima. Lokacija je udaljena nekih 20ak minuta vožnje od Sarajeva, te predstavlja super ispušni ventil i kvalitetno punjenje baterija nakon iscrpne radne sedmice. Također, ista će biti i biser rentijerskog....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 170.000 KM, 192,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca useljiva. Sastoji se od prizemlja 64m2; sprata 64m2 (+terasa 20m2) i potkrovlja 64m2 (+terasa 20m2). Kompletan krov je promijenjen prije 2god. Posjedujem sve papire za kucu. Zemljiste je ogradjeno. Postoji mogucnost izgradnje jos jednog objekta na zemljistu (ucrtano u katastru)....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 165.000 KM, 184,00 m2 cca 900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.11.2021.,

www.nekretnine.ba

visoko prizemlje,podrum dva sprata odvojena,basta iza kuce,veranda balkon podrum ostava,parking ispred kuce,grijanje plin.cvrsta goriva struja Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 165.000 KM, 380,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi 50m od autoputa Ilidža-Blažuj, u blizini Ilidžanskog dijamanta. Dimenzije 10,80 x 12. Ukupna površina oko 380m2 i 600m2 okućnice, sa svim priključcim struja, voda, kanalizacija. Tri moderna stana - jedan opremljen + 2 poslovna prostora - omaltani, struja, voda i kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 169.000 KM, 173,00 m2 cca 980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 162.750 KM, 175,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje kuću sa zemljištem u naselju Dobroševići, opština Novi Grad, kanton sarajevski. # Kuća se nalazi u ulici Bjelugovička, udaljeno svega 15 minuta lagane vožnje od centra Sarajeva. # Predmetnu nekretninu možete kupiti isključivo preko naše....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 194.900 KM, 400,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals real estate prodaje Vilu u Roh-Bau fazi sa građevinskom dozvolom na Poljinama, opština Centar - Sarajevo. Imanje se nalazi na izuzetnoj lokaciji koja pruža poseban ugođaj za odmor i mir sa lijepim pogledom i tišinom, udaljeno svega 4,3 kilometara ili 10 min. vožnje od....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Stari Grad, 160.000 KM, 4900,00 m2 cca 30 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.01.2023.,

www.sigenx.com

Ukupna površina zemljišta iznosi 4900 m2 . Prilaz parceli je makadamski u dužini od cca 300m od asfaltnog puta. Zemljište je pozicijom u blagom nagibu. Na parceli se nalazi centralna vodovodna mreža. Pozicioniranost čini parcelu izolovanom od gužve, i prozračnom što se strujanja vazduha....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 160.000 KM, 160,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Vogošći, ul. Dreskovača. Novogradnja, useljiva, P+S+P, sa tri balkona, ljetnjom baštom, voćnjakom. Pet minuta hodanja do osnovne škole i sportskog centra, deset minuta hodanja do zgrade općine. U kući su u svim sobama hrastovi parketi, italijanska keramika, telefon,....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Buća Potok, 160.000 KM, 4300,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

4300m2 asfaltni prilaz svi prikljucci. Nekretnina posjeduje Nedavno adaptiran .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Hrasno, 160.000 KM, 190,00 m2 cca 840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca je renovirana 1999. godine. prizemlje se sastoji od dva stana po 40 kvadrata, sa zasebnim ulazima. sprat ima 110 kvadrata stambenog prostora, sa terasom 11X3, ispod koje se nalaze garaza i ostava. prilaz kuci je asvaltiran. okucnica je oko 300 kvadrata. vlasnistvo je 1/1. cijena....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 160.000 KM, 184,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuca sa dva stana odvojena. Grijanje plin cvrsta goriva. Struja. 5 min hoda do trolejbusa. U racun moze novije auto. 061132664 viber Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Bistrik, 160.000 KM, 404,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.03.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem zemljiste kod bistricke stanice u ul. Huremusa 21. Zemljiste se sastoji od povrsine: 78 m2 se odnosi na uknjizenu kucu 316 m2 se odnosi na uknjizeni vocnjak Za vise informacija kontakt tel. 061/339729 Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 195.000 KM, 156,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem prazan lokal od 156 kvadratnih metara na Kosevskom Brdu u ulici Brace Begica br 48. Lokal je idealan objekat za manje renoviranje i ima ogromni potencijal da sluzi za bilo koju poslovnu svrhu, sve prema vasoj zelji i potrebi. (Sluzi idealno kao poslovni prostor, salon, kafic,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Buća Potok, 195.000 KM, 220,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem duplex kucu na sprat i 619m2 okucnice sa 2 odvojena ulaza 2 garaze 2 podruma u Sarajevu naselje Buca potok. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 159.000 KM, 36000,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Suma 1 kategorije za sjecu smreca i jela vlasnistvo 1/2 uknjizeno, na placu od 36000 m2. Nalazi se na Igmanu opcina Hadjici naselje Brezovaca. Moguc svaki dogovor. tel +381 63 855 33 54. Kontakt vlasnik Nebojsa. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 156.000 KM, 300,00 m2 cca 520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća 1977 god. izgradjena, ima 200 m2 neto. Plac je od 2080m2 (basta, voce, drvece, pristup sa dve strane autom, betonskim stazama do objekata) Na placu postoji jos: 1.Garaža i pomocni objekat 2.Zapoceta 1992 gradnja kuce, izgradjen podrum i prizemlje-poslovni prostor, ima 100m2 neto,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 156.000 KM, 180,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2019.,

www.indomio.ba

Naša agencija prodaje kucu u Starom Gradu , Kuca sadrzi : Pr +Sp + Sp . U prizemlju je garaza ,a prilaz kuci je direktno sa javne ceste . Prvi sprat : dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo , balkon i spavaca soba. Drugi sprat : dvije spavace sobe, kupatilo, hodnik i balkon. Kuca je....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 155.000 KM, 230,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Ekskluzivno! Prodaja zemljišta i veće kuće na samo 6 kilometara ( 10 minuta) od Grbavice i na 770 metara nadmorske visine. Put prema Trebeviću i skretanje za Petroviće a iznad Tilave je ova divna i mirna lokacija sa koje se pruža prelijep pogled na grad. Na ograđenoj i uređenoj parceli....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 196.000 KM, 240,00 m2 cca 820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je površine cca 240 m2 (osnova cca 77 m2) i nalazi se na parceli površine 1980 m2. Kuća se sastoji od tri etaže i to od prizemlja, I sprata i potkrovne etaže. Prizemlje se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe i kupatila. Kuća je izgrađena....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 152.500 KM, 6100,00 m2 cca 30 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se zemlja na Palama, ukupna površina zemlje je 6100m². Postoji mogućnost kupovine dodatne parcele od 640m2, kako bi ukupna površina zemlje bila 6740m². Zemlja je u potpunosti na ravnom terenu te su na tim parcelama projektovane zgrade koje se mogu izgraditi. Zemlja se nalazi....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Butmir, 152.000 KM, 1900,00 m2 cca 80 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem zemljiste u Butmiru 1900 m/2,moguce parcelisaje po zelji kupca Nekretnina posjeduje .

 
 
 

www.nekretnine.ba

Zemljiste u Butmiru 1900 m/2,moguce parcelisanje Kontakt:061/311-883 Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Ilidža, 150.000 KM, 1543,00 m2 cca 100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.06.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se zemljište površine 1.543 m² sa kućom – vikendicom (Pr+S), osnovne površine 42 m², ukupne korisne površine cca 80 m², smješteno u mirnom i zelenom dijelu naselja Binježevo – Blažuj, općina Ilidža, Sarajevo. Struktura objekta: Prizemlje: Dnevni boravak s izlazom na terasu....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 150.000 KM, 189,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja prostranu trospratnu kuću na Kovačićima Opis nekretnine: Prodaje se porodična kuća sa dvorištem ukupne površine 423m2 u mirnom i sunčanom naselju Kovačići općina Novo Sarajevo. Kuća se sastoji od suterena,prizemlja....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 150.000 KM, 180,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa garažom i kultivisanom okućnicom u naselju Zabrđe, u blizini autobuske stanice Smiljevići 1. Sastoji se od prizemlja u kojem su dvije sobe, sprata sa kuhinjom, boravkom i dvije spavaće sobe, te potkrovlja koje je jedna cjelina i ima dva balkona na dvije strane kuće.....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Stari Grad, 150.000 KM, 3500,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem zemljiste na Baricama, iznad Zmajevca. Zemlja ima doveden prikljucak za struju i provedenu kanalizaciju, postoji mogucnost dobivanja vode. Na zemljistu se nalazi mrtva ploca dimenzija 7x10. Zemljiste se sastoji od ravnog dijela travnjaka i dijela sume u kojoj je hlad tokom.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 150.000 KM, 300,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Velika kuca velikom bastom u mirnom delu grada a blizu grada. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 150.000 KM, 3000,00 m2 cca 50 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Zemljiste pogodno za gradnju, asfaltni prilaz, gradjevinska dozvola, komunalni prikljucak, uknjizeno...za dodatne info zvati na broj 065/728-986 Nekretnina posjeduje Garaža .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 150.000 KM, 216,00 m2 cca 690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Kuću u Sarajevu/Ilijaš-Misoča, vlastnistvo 1 : 1. Dimenzije objekta 10x8 m. Objekat se sastoji od tri sprata (prizemlje+ dva sprata). U prizmlju je poslovni prostor (visina 3 Metera). Prvi i drugi sprat su predviđeni kao stambeni prostor. Objekat je ukrovljen i neopremljen.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 150.000 KM, 300,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

prodajem kucu na kromolju ,dobra lokacija i pozicija kuce ...300 kvadrata na parceli od 1100 kvadrata ...150 000 km 061 559 235 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Podrum .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 196)

<< <1 2 3 4 5> >>