• GoHome Professional
nekretnine sarajevo barem 170 m2 do 190000 km - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • nekretnine sarajevo barem 170 m2 do 190000 km - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo barem 170 m2 do 190000 km

  • Za upit "nekretnine sarajevo barem 170 m2 do 190000 km" pronađeno 199 nekretnina - prosječna cijena 311 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 180000 KM (malo jeftiniji)
    • 190000 KM (malo skuplji)
    • do 90 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Zemljište, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 150.000 KM, 3000,00 m2 cca 50 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Zemljiste pogodno za gradnju, asfaltni prilaz, gradjevinska dozvola, komunalni prikljucak, uknjizeno...za dodatne info zvati na broj 065/728-986 Nekretnina posjeduje Garaža .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 150.000 KM, 216,00 m2 cca 690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Kuću u Sarajevu/Ilijaš-Misoča, vlastnistvo 1 : 1. Dimenzije objekta 10x8 m. Objekat se sastoji od tri sprata (prizemlje+ dva sprata). U prizmlju je poslovni prostor (visina 3 Metera). Prvi i drugi sprat su predviđeni kao stambeni prostor. Objekat je ukrovljen i neopremljen.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 150.000 KM, 300,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

prodajem kucu na kromolju ,dobra lokacija i pozicija kuce ...300 kvadrata na parceli od 1100 kvadrata ...150 000 km 061 559 235 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 150.000 KM, 168,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Dvoetažni petosoban stan na 4. spratu koji izlazi na potkrovlje. Sadrži dva kupatila, jedan VC, 2 balkona i kuhinju. Sanitarije su vrhunske (kada sa masažerom, ugradbene šolje itd.). Dnevni boravak je na sunčanoj strani. Kontakt informacije: Marko Lalović 065/578-042 Nikola Lalović....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 150.000 KM, 240,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 150.000 KM, 3950,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja zemljište nadomak Sarajeva, ujedno i sa pogledom na Sarajevo u naselju Crepoljsko, opština Istočni Stari grad. Zemljište ima površinu 3.950m2 nalazi se u blizini Sarajeva, tik pored Planinarskog doma Crepoljsko.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 149.990 KM, 180,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća sa garažom i kultivisanom okućnicom u naselju Zabrđe, u blizini autobuske stanice Smiljevići 1. Sastoji se od prizemlja u kojem su dvije sobe, sprata sa kuhinjom, boravkom i dvije spavaće sobe, te potkrovlja koje je jedna cjelina i ima dva balkona na dvije strane kuće.....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 147.000 KM, 6200,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaja zemljiste 6200 kvadrata, dva pristupna puta, infrastruktura u blizini, 1.5 kilometara od magistralnog puta. A na 21 kilometar od Dolac Malte i na cca 800 metara nadmorske visine. Sastoji se od dvije parcele, od cega je jedna sada zasadjena sa 100 sadnica oraha. Ograđena parcela.....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 150.000 KM, 6970,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Stari Grad, 150.000 KM, 3950,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.06.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Hrasno, 145.000 KM, 273,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca u Sarajevu, ulica Milinkladska, naselje Hrasno brdo, Opština Novo Sarajevo. Površine 273 m2, 91 m2 /gabarit/, spratnosti Pr+2S. Svaki sprat ima kupatilo i može biti zaseban stan. Kuca je klasicne, cvrste, gradnje sa placem 2,59 ari. Lokacija je odlicna, na mirnom mjestu sa pogledom....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 145.000 KM, 4700,00 m2 cca 30 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude izdvaja odlicno zemljiste za prodaju u Nisicima. Smjesteno je u borovoj suumi, na samo minut voznje i 500 metara od glavne saobracajnice Sarajevo Tuzla i to s desne strane. Zemljiste je gradjevinsko, imaju temelji stare kuce, nalazi....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 142.000 KM, 172,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.12.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuća spratnosti P+1, bruto kvadrature cca. 170 m2 sa dvorištem na osunčanoj parceli površine 408m2 sa prelijepim panoramskim pogledom na samo 2 minute udaljenosti od Spomen parka Vraca. Do centra grada se stiže za cca 7 minuta vožnje. Naselje Gornji Kovačići, Novo Sarajevo Kuća je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 198.000 KM, 200,00 m2 cca 990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals real estate prodaje kuću sa zemljištem u Oseniku, Općina Hadžići, kanton sarajevski. Nekretnina se nalazi u neposrednoj blizini džamije i Sarajevo resorta u Oseniku. Na zemljištu koje ima površinu od 1175 m2 , sagrađena je kuća dvospratnica koja ima gabaritne dimenzije....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Hrasno, 140.000 KM, 273,00 m2 cca 510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća u Sarajevu, ulica Milinkladska, naselje Hrasno brdo, Opština Novo Sarajevo. Površine 273 m2, 91 m2 /gabarit/, spratnosti Pr+2S. Svaki sprat ima kupatilo i može biti zaseban stan na svakom spratu. Kuća je klasične, čvrste, gradnje sa placem 2,59 ari. Lokacija je odlična, na mirnom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 140.000 KM, 230,00 m2 cca 610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću 230 M2 Sa svom infrastrukturom, gradzevinskom dozvolom. Kuća napravljena 2006 godine. Između ostalog kuća posjeduje još: 560 M2 građevinskog zemljista, centralno grijanje, Jakuzzi kupatilo, kamin Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 140.000 KM, 160,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stambeno-poslovni objekat osnovnog gabarita 8,85 x 7,00 te aneks stepenista 4,85 x 1,20. Sastoji se od suterena, prizemlja i podkrovlja. U suterenu je smjesten poslovni dio koji se moze preurediti u stan. Prizemlje se sastoji od hodnika, kuhinje i trpezarije, dok je u potkrovlju spavaca....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 139.900 KM, 200,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje porodičnu kuću u naselju Buća Potok. Objekat je smješten u slijepoj ulici (Remzije Pehlivanovića), udaljenoj 10ak minuta vožnje od HIFA pumpe i glavne saobraćajnice. Kuća broji tri etaže koje predstavljaju praktično zasebne stambene jedinice. U prizemlju je tako moguće....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 139.000 KM, 217,00 m2 cca 640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se vrlo povoljno kuća u općini Novi Grada, Sarajevo, naselje Rajlovac. Kuća posjeduje sve komunalije, te je udaljena od glavne saobraćajnice oko 300 metara. Cijena nekretnine je više nego povoljna i sada je 139 000KM. Za više informacija možete me kontaktirati na broj tel....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 198.000 KM, 165,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.11.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 137.200 KM, 970,00 m2 cca 140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Zemljište je površine 970 m2. Prilaz do zemljišta je makadam u dužini od cca 100 m, na koji se pristupa sa asfaltiranog puta. Svi priključci dovedeni do zemljišta. ID CODE: 11066 Tarik Musabegović Mob: +38766499822 E-mail: tarik@nekretnine-myspace.com www.nekretnine-myspace.com Nekretnina....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Rakovica, 136.240 KM, 2620,00 m2 cca 50 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na parceli postoji nekretnina koja ima gradjevinsku dozvolu. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 199.000 KM, 300,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz ponude izdvaja modernu kuću u naselju Pofalici. Svi papiri uredni, kuća prvoklasna. Sastoji se od suterenske etaze gdje se nalazi garaza i ulaz u samu kucu te jos jedno parking mjesro, hobi prostor, wc, te kotlovnica. Zatim, unutrasnjim stepenicima....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Rakovica, 135.000 KM, 220,00 m2 cca 610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novoizgradjena kuca u Rakovici, do glavnog puta na parceli od 1180m2. Kuca je radjena od najkvalitetnijeg materijala posto je radjena licno za sebe. Svi papiri su urdeni, vlasnistvo 1/1, bez ikakog opterecenja. Posjeduje: gradjevinsku dozvolu, prikljucag struje, dva prikljucka....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bentbaša, 135.000 KM, 180,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Sarajevo ,Općina Stari Grad,ulica Nevjestina 23, kod Hotela SARAJ , 5 minuta pjesice od sebilja, kuca je povrsine oko 180m2 namjestena,sa tri kupatila,tru kuhinje ogromnim dnevnim sobama,spavacim sobama,trepezarijama,pored hotela nekih 30m,sa prelijepim pogledom na Sarajevo vjecnicu....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Otes, 135.000 KM, 329,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje potpuno ravnu građevinsku parcelu, pravilnog oblika u centru Otesa, preko puta džamije, Općina Ilidža - Sarajevo. Parcela raspolaže površinom od 329 m2 od kojih se 106 m2 vodi kao stambeni objekat a 223 m2 kao dvorište. Predmetni objekat....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Blažuj, 199.500 KM, 2850,00 m2 cca 70 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2024.,

www.nekretnine.ba

Zemljiste za gradnju porodicne kuce ili vikendice,udaljeno oko 1500m od glavnog puta u Blazuju. Asfaltni prilaz, kraci dio makadam, dobar. Struja, voda, telefon do parcele. Hitno... Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 131.000 KM, 5900,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.09.2024.,

www.indomio.ba

TOP NEKRETNINE d.o.o. Sarajevo (Broj u registru posrednika FMT: 23/2022) oglašava za prodaju zemljište uknjižene površine 5900m2 sa prilaznim putem u Popovićima, općina Ilijaš. Kontakt Naida Ćerimagić Agent za nekretnine Mob: +387 61 903 569 E-mail: naida@topnekretnine.ba Koševo 10/I....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 131.000 KM, 210,00 m2 cca 620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u centru grada u veoma mirnom naselju.Ima prizemlje i 2 sprata s tim da drugi sprat nije u potpunosti završen.Nema fasadu,ima poveliko dvorište.Za više informacija i slika javite se na broj 065/991-372. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 135.000 KM, 1555,00 m2 cca 90 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 199.988 KM, 4517,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje plac u naselju Nebočaj, Donja Vogošća Površina placa je 4517 m2 .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Nahorevo, 130.000 KM, 1300,00 m2 cca 100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine ARA d.o.o. Sarajevo prodaje plac za kuću u naselju Nahorevo, površine 1300 m2. Plac je udaljen cca. 500 m od kružnog toka kod bolnice Jagomir. Do placa se dolazi sa dvije strane a isti je smješten na osunčanoj strani uz šumu u mirnom ambijentu. U neposrednoj....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 130.000 KM, 200,00 m2 cca 650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.03.2026.,

www.nekretnine.ba

U srcu prirode, u mirnom selu Kijevo, opština Trnovo, nalazi se ova prostrana kuća, savršeno mesto za one koji traže beg od gradske vreve. Udaljena samo 13 km od centra Sarajeva, ova nekretnina nudi jedinstvenu kombinaciju seoskog mira i blizine gradskih sadržaja. Kuća, smeštena uz....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Velešići, 130.000 KM, 180,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.06.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuća dimenzija na dvije etaže sa garažom uz kuću cijelom dužinom kuće locirana na zemljišru površine cca 3.500 m2 sa odraslim voćkama. Teren na kojem se nalazi kuća je ravan do blago naget. Sa parcele se pruža prelijep pogled. Vrlo brzo se dolazi do kuće sa Kobilje glave (skretanje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 130.000 KM, 180,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

KUCA NA DVIJE ETAZE,DVA ZASEBNA ULAZA,180M2 STANBENOG PROSTORA,PODRUM,GARAZA ZA DVA AUTA,OKUCNICA 35M2,CENTRALNO GRIJANJE,PAREKTNI POD,ALU STOLARIJA,OPREMLJENA KUHINJA I KUPATILO,DOBAR PRILAZ SA CESTE,VODA,TELEFON,SVA INFRASTRUKTURA Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 130.000 KM, 200,00 m2 cca 650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novoizgradjena kuca, u naselju Gladno polje,opstina Ilidza,ulica Grabovine.Kuca se nalazi u mirnom dijelu,udaljena od ceste Sarajevo-Kiseljak 700-800 metara,asfalt je udaljen od kuce 20-ak metara.Kuca se sastoji od prizemlja sa garazom,sprata i niskog potkrovlja,posjeduje....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 126.200 KM, 3155,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Zemljište Sarajevo, Novi Grad, Zabrđe Nekretnina posjeduje Parking .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Centar, 200.000 KM, 500,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 125.000 KM, 190,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Useljiva u odlicnom stanju . 065278090 - Goran Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vratnik, 125.000 KM, 160,00 m2 cca 780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se povoljno novija kuća (35 godina) na početku Vratnika (Stari Grad) u blizini novog Memorialnig Centra Kovači i Baščaršije na dvije etaže odnosno sa dva stana sa zasebnim ulazima. Površine 2 x 80 m2 i oko 250 m2 avlije i bašte + dvije šupe. Ima prikljičak na plin, centralno....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Blažuj, 121.000 KM, 11000,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se