• GoHome Professional
nekretnine sarajevo barem 170 m2 do 250000 km što - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo barem 170 m2 do 250000 km što - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo barem 170 m2 do 250000 km što skuplje

  • Za upit "nekretnine sarajevo barem 170 m2 do 250000 km što skuplje" pronađeno 221 nekretnina - prosječna cijena 365 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 230000 KM (malo jeftiniji)
    • 260000 KM (malo skuplji)
    • do 100 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • lođa
    • 1.sprat
    • roh-bau
    • građevinska dozvola
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, 275.000 KM, 160,00 m2 cca 1720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.07.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 269.982 KM, 170,00 m2 cca 1590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje kuću u naselju Bojnik Kuća se nalazi u ulici Mihaljevska u mirnom djelu naselja izgrađena na placu od 851 m2. Površina kuće je 169,3 m2, a čine je podrum, prizemlje i potrovlje. Objekat je izgrađen kvalitetno i u potpunosti je funkcionalan bez dodatnih ulaganja....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 265.000 KM, 170,00 m2 cca 1560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2023.,

www.indomio.ba

New Group iz svoje ponude za prodaju izdvaja prekrasnu novu kuću u naselju Mrakovo-Ilijaš-Kanton Sarajevo. Površine: kuća 170m2, zemljište: 500m2, vrt: 15m2. Kuća se sastoji iz 2 etaže, koje su spojene unutarnjim stepeništem. Objekat se može koristiti kao 2 odvojena stana, ili jedna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine sarajevo barem 170 m2 do 250000 km što skuplje'
259.983 KM
259.983 KM
255.000 KM
 
-5%

Promjena cijene sa 275.000 KM na 262.000 KM dana 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 262.000 KM, 180,00 m2 cca 1460 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.01.2025 - 275.000 KM
26.03.2026 - 262.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.01.2025.,

www.indomio.ba

Omro d.o.o. izdvaja iz ponude Kuća sa okućnicom Ilidža - Nadosjek Opis: Potpuno renovirana kuća koja ne zahtjeva dodatne popravke površine 180 m2 sastoji se od: 1. sprat dnevni boravak, kuhinja, kupatilo, spavaća soba. 2. sprat za zasebnim ulazom, dbevni boravak sa izlazom na balkon....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 260.000 KM, 200,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.07.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 254.700 KM, 300,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.realitica.com

Prodajemo kuću u ulici Hošin Brijeg, u općini Stari Grad u Sarajevu. Na parceli od 245 kvadrata nalazi se kuća tlocrtne površine 111 kvadrata koju čine prizemlje i dva sprata. Na prvom i drugom spratu nalaze se uređeni i održavani četverosobni stanovi, dok je u prizemlju prostor površine....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 250.000 KM, 485,00 m2 cca 520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor na Dolac Malti. Prostor se sastoji od tri etaže. Na prvoj etaži ulaz za garažu te ulaz u stubište kroz koje se može ući u garažni prostor. Prva etaža je veći skladišni prostoe sa visinom cca 4m. Druga i treća etaže je predviđena za kancelarijske prostorije gdje je....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 250.000 KM, 345,00 m2 cca 730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.12.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Faletići, 249.983 KM, 15300,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se lijep, prostran plac za gradnju, poljoprivredu ili turizam, u blizini Sarajeva, u naselju Faletići. Na jednom kraju plac je oivičen šumom i potokom, dok je veći dio livada. Asfaltni put se nalazi u neposrednoj blizini zemljišta, a do samog placa je makadamski put u dužini....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 249.000 KM, 1755,00 m2 cca 140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.05.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 248.984 KM, 300,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.08.2022.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 242.045 KM, 6916,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.06.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se zemljište Općina Vogošća naselje Krivoglavci. ukupna površina zemljišta je 6916 m2 u dvije parcele sa pristupnim putem. Do zemljišta imaju dva asvaltirana prilaza i možda 1 kilometar makadama. Jedan prilaz je iz Krivoglavaca sa dva alternativna puta a drugi iz pravca Rajlovca.....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 240.000 KM, 2410,00 m2 cca 100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.09.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se građevinsko zemljište površine 2.410 m2 u ulici Briješca brdo čikma, u naselju Briješće, općina Novi Grad Sarajevo. Prilaz placu je asfaltiran i na istom se nalaze svi komunalni priključci (plin, struja, voda, kanalizacija). Zemljište je ograđeno, ravno i osunčano. Sa istog....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 235.000 KM, 4300,00 m2 cca 60 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.01.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 229.000 KM, 260,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Kuća nova sa poslovnim prostorom, Bojnik, Stup, 260m2, okućnica 700m2. Kuća se sastoji od poslovnog prostora u prizemlju cca 120m2, sprata sa dnevnim boravkom i tri spavaće sobe, banjom i hodnikom i drugog sprata sa dvije spavaće sobe , dnevnim boravkom, banjom i hodnikom. Kuća ima....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 225.000 KM, 180,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2019.,

www.indomio.ba

Prodajem etažiranu polovinu kuće sa dva stana, garažom i okućnicom površine 387 m2 koja se nalazi na lokaciji Vraca u ulici Vrbaska iznad tranzita. Prilaz kući je omogućen sa glavne komunikacije u dvorište gdje se nalazi garaža površine 30 m2, prednji dio dvorišta i kompletno zemljište....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Grbavica, 225.000 KM, 180,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.08.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Rakovica, 219.987 KM, 200,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.07.2022.,

www.indomio.ba

PRODAJE se novo sagrađena kuća u naselju Rakovica, Općina Ilidža Sarajevski Kanton. Kuća se nalazi na placu cca 507 m2 i dimenzija je cca 11x10m, a sastoji se od prizemlja i sprata. Urađena sa dobro kvalitetnim materijalima, izolacija 10 cm, fasada. Prizemlje je kompletno urađeno....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 219.987 KM, 200,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje vikend kućuKuća se nalazi u naselju Pazarić , par kilometara od glavne saobračajnice Sarajevo- Mostar. Sam prilaz do kuće je novi asfaltni put. Kuća je izgrađena na placu od 2525 m2, kompletan plac je ograđen. Površina kuće je cca 200 m2, čine je podrum, prizemlje....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 210.000 KM, 3000,00 m2 cca 70 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2021.,

www.nekretnine.ba

Plac se granici sa lokacijom Famosovih zgrada u Skrbinom polju. Prodaja 30 ari (moguca parcelizacija )gradjevinske zemlje za stambeno - poslovnu gradnju .Struja ,voda ,kanalizacija,plin dostupni. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Centar, 210.000 KM, 1500,00 m2 cca 140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaja ili ustupanje investitorima za gradnju dva placa sa urbanistickom dozvolom u Opcini Centar .Dozvoljena gradnja 2 stambena objekta u osnovi 10 x 12 m2 ,prizemlje,sprat i potkrovlje(ukupno 360 m2).Pripadajuca povrsina svakog placa 750 m2.Savrseno ravni placevi ,odlicnog prilaza....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 210.000 KM, 180,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.01.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Centar, 200.000 KM, 500,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 199.988 KM, 4517,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje plac u naselju Nebočaj, Donja Vogošća Površina placa je 4517 m2 .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Blažuj, 199.500 KM, 2850,00 m2 cca 70 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2024.,

www.nekretnine.ba

Zemljiste za gradnju porodicne kuce ili vikendice,udaljeno oko 1500m od glavnog puta u Blazuju. Asfaltni prilaz, kraci dio makadam, dobar. Struja, voda, telefon do parcele. Hitno... Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 199.000 KM, 300,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz ponude izdvaja modernu kuću u naselju Pofalici. Svi papiri uredni, kuća prvoklasna. Sastoji se od suterenske etaze gdje se nalazi garaza i ulaz u samu kucu te jos jedno parking mjesro, hobi prostor, wc, te kotlovnica. Zatim, unutrasnjim stepenicima....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 198.000 KM, 200,00 m2 cca 990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals real estate prodaje kuću sa zemljištem u Oseniku, Općina Hadžići, kanton sarajevski. Nekretnina se nalazi u neposrednoj blizini džamije i Sarajevo resorta u Oseniku. Na zemljištu koje ima površinu od 1175 m2 , sagrađena je kuća dvospratnica koja ima gabaritne dimenzije....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 198.000 KM, 165,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.11.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 196.000 KM, 240,00 m2 cca 820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je površine cca 240 m2 (osnova cca 77 m2) i nalazi se na parceli površine 1980 m2. Kuća se sastoji od tri etaže i to od prizemlja, I sprata i potkrovne etaže. Prizemlje se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe i kupatila. Kuća je izgrađena....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 195.000 KM, 156,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem prazan lokal od 156 kvadratnih metara na Kosevskom Brdu u ulici Brace Begica br 48. Lokal je idealan objekat za manje renoviranje i ima ogromni potencijal da sluzi za bilo koju poslovnu svrhu, sve prema vasoj zelji i potrebi. (Sluzi idealno kao poslovni prostor, salon, kafic,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Buća Potok, 195.000 KM, 220,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem duplex kucu na sprat i 619m2 okucnice sa 2 odvojena ulaza 2 garaze 2 podruma u Sarajevu naselje Buca potok. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 194.900 KM, 400,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals real estate prodaje Vilu u Roh-Bau fazi sa građevinskom dozvolom na Poljinama, opština Centar - Sarajevo. Imanje se nalazi na izuzetnoj lokaciji koja pruža poseban ugođaj za odmor i mir sa lijepim pogledom i tišinom, udaljeno svega 4,3 kilometara ili 10 min. vožnje od....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Ilidža, 191.739 KM, 3835,00 m2 cca 50 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.07.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se zemljište ukupne površine 3835 m2 Općina Ilidža naselje Blažuj. Zemljište je uz asvaltiranu saobračajnicu, na blagoj uzvisini sa odličnim pogledom. Na zemljištu senalazila vikendica, bespravni objekat, struja, voda, kanalizacija su blizu placa. Plac je komplet ograđen sa....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 187.400 KM, 200,00 m2 cca 940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.10.2025.,

www.realitica.com

prodaje se imanje sa objektom lokacija semizovac .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 186.200 KM, 585,00 m2 cca 320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju zemljište sa neuknjiženom kućom u Sarajevu, općina Centar, Soukbunar. Površina zemljišta je 585 m2 i na njemu se nalazi kuća u osnovi površine 46m2 (stvarna kvadratura 46m2 + 46m2). Kuća se sastoji od dvije etaže i tavana. Prizemlje se sastoji iz predulaza....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 185.000 KM, 240,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje kuću u naselju Doglodi, općina Ilidža. Predmetna nekretnina se nalazi na 4,5 km udaljenosti od stupske petlje. Izgrađena je na potpuno ravnoj parceli površine 733 m2. Pristupni put do parcele je asfaltirann. Kuća se sastoji od tri etaže: prizemlje,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 185.000 KM, 250,00 m2 cca 740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.09.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca u izgradnji sa urednim papirima odmah pored vode sane. Sve komunalije ispravne.... Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Novogradnja Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Velešići, 183.000 KM, 200,00 m2 cca 920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.11.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Breka, 180.000 KM, 180,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje ruševnu kuću sa dvorištem i dvije garaže na Breci, ulica Hamida Beširevića, opština Centar - Sarajevo.# Kuću je neophodno u potpunosti renovirati!Predmetna nekretnina je smještena na veoma atraktivnoj i mirnoj lokaciji.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 180.000 KM, 235,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu sa tri stana, podrumom i garazom u ulici Nahorevska 40 kod Pionirske doline.Regulisani papiri. Za sve informacije tel. 065 662 085 SOBA: Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 180.000 KM, 184,00 m2 cca 980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Centar, 179.989 KM, 683,00 m2 cca 260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.08.2024.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje građevinsko zemljište na dobroj lokaciji za stambeni objekat (kuću) Nalazi se odmah iznad Tranzita u ulici Urijan dedina.Površina placa je 683 m2, pravilnog je oblika i veoma je iskoristiv. Plac ima odličan prilaz odnosno cestu cijelom dužinom placa. Jedna od....

 
 
 

Primjetili ste pogrešku?