• GoHome Professional
nekretnine sarajevo do 250000 km - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo do 250000 km - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo do 250000 km

  • Za upit "nekretnine sarajevo do 250000 km" pronađeno 1 312 nekretnina - prosječna cijena 1.936 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 230000 KM (malo jeftiniji)
    • 260000 KM (malo skuplji)
    • do 1700 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 250.000 KM, 69,00 m2 cca 3620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

TOP NEKRETNINE d.o.o. Sarajevo (Broj u registru posrednika FMT: 23/2022) oglašava za prodaju poslovni objekat korisne površine 69m2 pogodan za različite namjene, na Bjelavama. Kontakt Naida Ćerimagić Agent za nekretnine Mob: +387 61 903 569 E-mail: naida@topnekretnine.ba Koševo 10/I....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 250.000 KM, 126,00 m2 cca 1980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.12.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se kvalitetno izgrađena kuća površine 55 m2 u osnovi, korisnog prostora 126 m2, spratnosti Su + Pr+S, izgrađena na parceli površine 1.750m2. Ista se nalazi u ulici Ranovačka, naselje Ahatovići, općina Novi Grad, Sarajevo. Predmetna nekretnina je izgrađena 2016. godine i sastoji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 250.000 KM, 46,00 m2 cca 5440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.07.2023.,

www.indomio.ba

Na raspolaganju vam je jedinstvena prilika za kupnju poslovnog prostora koji se nalazi u strogom centru grada, u ulici Gabelinoj 25. Ovaj prostor od 46 m2 nekada je bio kultni lokal S.O.S. i pruža izvanredne mogućnosti za razne vrste poslovnih djelatnosti. Jedna od glavnih prednosti....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine sarajevo do 250000 km'
249.983 KM
248.984 KM
247.000 KM
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 250.000 KM, 485,00 m2 cca 520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor na Dolac Malti. Prostor se sastoji od tri etaže. Na prvoj etaži ulaz za garažu te ulaz u stubište kroz koje se može ući u garažni prostor. Prva etaža je veći skladišni prostoe sa visinom cca 4m. Druga i treća etaže je predviđena za kancelarijske prostorije gdje je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 249.000 KM, 65,00 m2 cca 3830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2025.,

www.area.ba

Prodaje se poslovni prostor u Novoizgrađenom stambeno-poslovnom objektu u naselju Šip, općina Centar, površine 65,23 m2. Sastoji se od jedne prostrane prostorije, kupatila i terase površine 37 m2 (uključena u cijenu/gratis) koja se nalazi ispred samog prostora. .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 245.000 KM, 61,00 m2 cca 4020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet - agencija za nekretnine Sarajevo iz svoje ponude izdvaja poslovni prostor od 61m2 . Smjesten u zgradi novije izgradnje Naselje Tibra 2, Ul.Stupska Objekat C2. .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 250.000 KM, 345,00 m2 cca 730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.12.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 269.900 KM na 249.900 KM dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Centar, 249.900 KM, 75,00 m2 cca 3330 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.03.2026 - 269.900 KM
24.03.2026 - 249.900 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.03.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 249.000 KM, 1755,00 m2 cca 140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.05.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 242.045 KM, 6916,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.06.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se zemljište Općina Vogošća naselje Krivoglavci. ukupna površina zemljišta je 6916 m2 u dvije parcele sa pristupnim putem. Do zemljišta imaju dva asvaltirana prilaza i možda 1 kilometar makadama. Jedan prilaz je iz Krivoglavaca sa dva alternativna puta a drugi iz pravca Rajlovca.....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 246.900 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.09.2025.,

www.realitica.com

Plac se nalazi na odličnoj poziciji sa predivnom pogledom na Vogošću i sve do Bjelašnice i Igmana. Pogodan za gradnju sa svom infrastrukturom u blizini. Osunčan sa ugodnom klimom i čistim zrakom a blizu centra. ; Vogošća .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 241.500 KM, 69,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.09.2023.,

www.indomio.ba

P R O D A T O ! ! ! Prodaje se poseban, interesantan, dvosoban stan na 1 spratu AU zgrada, dobro očuvane, redovno održavane. Predprostor zgrade ograđen kovanom željeznom ogradom, lijepo holtikulturno uređen. Lokacija: Centar, Bolnička ulica, u blizini kliničkog centra i više poznatih....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 241.335 KM, 65,00 m2 cca 3710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.06.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se poslovni prostor u Novoizgrađenom stambeno-poslovnom objektu u naselju Šip, općina Centar, površine 65,23 m2. Sastoji se od jedne prostrane prostorije, kupatila i terase površine 37 m2 (uključena u cijenu/gratis) koja se nalazi ispred samog prostora. Nalazi se u prizemlju....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 240.000 KM, 2410,00 m2 cca 100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.09.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se građevinsko zemljište površine 2.410 m2 u ulici Briješca brdo čikma, u naselju Briješće, općina Novi Grad Sarajevo. Prilaz placu je asfaltiran i na istom se nalaze svi komunalni priključci (plin, struja, voda, kanalizacija). Zemljište je ograđeno, ravno i osunčano. Sa istog....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 240.000 KM, 57,00 m2 cca 4210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvostrano orijentisan, dvosoban stan u novoizgrađenoj zgradi, površine 57 m². Isti je pozicioniran na prvom spratu u zgradi od četiri sprata, sa liftom, u ulici Akademika Petra Mandića, Dobrinja IV, Istočna Ilidža. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 239.986 KM, 52,00 m2 cca 4620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje se dvosoban stan u Starom gradu nedaleko od samog centra. Nalazi se na prvom spratu male stambene zgrade i površine je cca 52m2. Sastoji se od tri prostorije: dnevnog boravka, spavaće sobe, te velike trpezarije i kuhinje. Pored ovih prostorije ima i ulazni hodnik....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 245.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2025.,

www.sarajcity.com

NA PRODAJU Poslovni prostor u centru ulica Patriotske lige .Prostor se sastoji iz dvije cjeline . Jedan prostor 57,88 m2 sa mokrim čvorom i drugi prostor 13,66 m2. Svaka cjelina ima svoj zaseban ulaz. A sve je uknjiženo je kao 71 m2 u ZK izvadku . Lokacija je preko puta medicinskog....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 245.000 KM, 38,00 m2 cca 6450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.09.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Logavina, 244.800 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2026.,

www.realitica.com

Čadordžina 37,Sarajevo, MZ "Logavina", Stari Grad Municipality, City of Sarajevo, Sarajevo Canton, Federation of Bosnia and Herzegovina, 71200, Bosnia and Herzegovina ; Logavina .

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 231.600 KM na 241.800 KM dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 241.800 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.01.2026 - 231.600 KM
01.04.2026 - 241.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2026.,

www.realitica.com

Sastoji se iz hodnika, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinjom i izlazom na balkon, dvije spavaće sobe, kupatila i toaleta. Vanjska stolarija je PVC, unutrašnja stolarija je drvena. Pod je parket i keramika. Grijanje je centralno gradsko po potrošnji. Ulazna vrata su blindirana.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ciglane, 235.200 KM, 65,00 m2 cca 3620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja poslovni prostor na gornjim Ciglanama, općina Centar. ; Ciglane .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 240.000 KM, 52,00 m2 cca 4620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 239.500 KM, 61,00 m2 cca 3930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.01.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Otes, 238.000 KM, 53,00 m2 cca 4490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.09.2025.,

www.embra.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 232.050 KM, 66,00 m2 cca 3520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Dvoetažni apartmani površine 66,33 m2 na atraktivnoj lokaciji Babin Dol, Bjelašnica. Useljiv od aprila2022. godine. Dvostrane orijentacije primarno jugoistok ili jugozapad. Opremljen po sistemu ključ u ruke + gratis ugradbena kuhinja sa elementima i osnovnim uređajima. Grijanje na....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 227.000 KM na 237.000 KM dana 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 237.000 KM, 74,00 m2 cca 3200 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.02.2024 - 197.000 KM
21.08.2024 - 227.000 KM
26.03.2026 - 237.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Pofalići, 236.700 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.10.2025.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Pofalići, u ulici Humska. ; Pofalići .

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 245.500 KM na 230.100 KM dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Ciglane, 230.100 KM, 37,00 m2 cca 6220 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 245.500 KM
05.04.2026 - 230.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se jednosoban stan na Ciglanama, ukupne površine 37m2 + balkon.Sastoji se od: dnevnog boravka, kuhinje, ulaznog hodnika, ostave, kupatila i balkona sa prelijepim pogledom. ; Ciglane .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 230.000 KM, 59,00 m2 cca 3900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.11.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se prostran stan na odličnoj lokaciji Šip (Centar), površine 59m2, smješten na drugom spratu zgrade novije gradnje. Ovaj stan je u dobrom stanju i nudi udoban životni prostor, a sastoji se od prostranog dnevnog boravka, trpezarije i opremljene kuhinje, dvije udobne spavaće....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Grbavica, 230.000 KM, 55,00 m2 cca 4180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2023.,

www.indomio.ba

Predivan Stan sa Pogledom na Grbavicu Ponosno vam predstavljamo ovaj izvanredan stan na Grbavici, smješten u mirnom delu grada na Topal Osman Paše br.3. Ovaj stan nudi izuzetno udoban i praktičan način života, koji će zadovoljiti sve vaše potrebe. Osnovne informacije: Površina stana:....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 229.986 KM, 41,00 m2 cca 5610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2023.,

www.indomio.ba

Bjelašnica stan-apartman prodaja. Apartman površine 40,48 m2 sa dvije spavaće sobe, dječija soba sa krevetom na sprat, spavača soba sa bračnim krevetom, kupatilo sa wc-om, dnevni boravak sa izlazom na balkono, stan je pun svjetla sa velikim portalima. Stan je nov, veoma malo korišten....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 235.000 KM, 4300,00 m2 cca 60 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.01.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 234.600 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.09.2025.,

www.realitica.com

Apartman površine 40,48 m2 sa dvije spavaće sobe, ; Trnovo .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 229.000 KM, 260,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Kuća nova sa poslovnim prostorom, Bojnik, Stup, 260m2, okućnica 700m2. Kuća se sastoji od poslovnog prostora u prizemlju cca 120m2, sprata sa dnevnim boravkom i tri spavaće sobe, banjom i hodnikom i drugog sprata sa dvije spavaće sobe , dnevnim boravkom, banjom i hodnikom. Kuća ima....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stup, 253.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.04.2026.,

www.nn-nekretnine.ba

NN Nekretnine prodaje moderno i vrhunski opremljen stan površine 43,75 m² , smješten na 12. spratu stambene zgrade u naselju Tibra 2, Stup. ; PRODAJA – Stan Tibra 2, Stup (kod Gazprom pumpe) Detaljni opis: NN Nekretnine prodaje moderno i vrhunski opremljen stan površine 43,75 m² ,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 232.000 KM, 60,00 m2 cca 3870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.10.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 253.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2024.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju četverosoban stan u Sarajevu, općina Vogošća u ulici Jošanička. ; Vogošća .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 226.000 KM, 65,00 m2 cca 3480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.09.2023.,

www.indomio.ba

Ovaj novi stambeno-poslovni objekat smješten u ulici Ismeta Alajbegovića Šerbe 30 (naselje Stup), predstavlja savršenu kombinaciju urbanosti, komfora i praktičnosti u kojoj će budući stanari uskoro moći uživati. Prodaje se u Grey Residence trosoban stan od 65m2. Ovaj stan je funkcionalnog....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 240.000 KM na 225.000 KM dana 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Ciglane, 225.000 KM, 37,00 m2 cca 6080 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.03.2026 - 240.000 KM
04.04.2026 - 225.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.area.ba

Prodaje se jednosoban stan na Ciglanama, ukupne površine 37m2 + balkon. .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 225.000 KM, 69,00 m2 cca 3260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2024.,

www.indomio.ba

NEKRETNINE KARMELA nude na prodaju trosoban stan površine 69m² u mirnom dijelu naselja Čengić Vila, u ulici Džemala Bijedića. Dispozicija prostorija – hodnik – radni dio kuhinje i trpezarija – ostava – dnevni boravak – dvije spavaće sobe – kupatilo i toalet LOKACIJA Stan je smješten....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 225.000 KM, 180,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2019.,

www.indomio.ba

Prodajem etažiranu polovinu kuće sa dva stana, garažom i okućnicom površine 387 m2 koja se nalazi na lokaciji Vraca u ulici Vrbaska iznad tranzita. Prilaz kući je omogućen sa glavne komunikacije u dvorište gdje se nalazi garaža površine 30 m2, prednji dio dvorišta i kompletno zemljište....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 225.000 KM, 58,00 m2 cca 3880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.04.2025.,

www.indomio.ba

Agencija Šakić, licenca broj 01.-01.1-74/25.Ilidža,Sara centar, prodaje stan na Ilidzi. Ulica Gliše Jankovića, drugi sprat, renovira stan. 58m2. Cijena 225000 KM 061 748 787 .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 811)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>