• GoHome Professional
nekretnine sarajevo do 250000 km što skuplje - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome.hr
  • nekretnine sarajevo do 250000 km što skuplje - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome.hr
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo do 250000 km što skuplje

  • Za upit "nekretnine sarajevo do 250000 km što skuplje" pronađeno 1 316 nekretnina - prosječna cijena 1.938 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 230000 KM (malo jeftiniji)
    • 260000 KM (malo skuplji)
    • do 1700 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, Hrasno, 160.000 KM, 190,00 m2 cca 840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca je renovirana 1999. godine. prizemlje se sastoji od dva stana po 40 kvadrata, sa zasebnim ulazima. sprat ima 110 kvadrata stambenog prostora, sa terasom 11X3, ispod koje se nalaze garaza i ostava. prilaz kuci je asvaltiran. okucnica je oko 300 kvadrata. vlasnistvo je 1/1. cijena....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 160.000 KM, 50,00 m2 cca 3200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban potencijalno trosoban odličnog rasporeda površine 50 m2 pozicioniran na 4. spratu zgrade od 5, ulica Muhamed Hadžijahića, naselje Koševsko brdo, Općina Centar. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak,....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Buća Potok, 160.000 KM, 4300,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

4300m2 asfaltni prilaz svi prikljucci. Nekretnina posjeduje Nedavno adaptiran .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 160.000 KM, 184,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuca sa dva stana odvojena. Grijanje plin cvrsta goriva. Struja. 5 min hoda do trolejbusa. U racun moze novije auto. 061132664 viber Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Gorica, 160.000 KM, 65,00 m2 cca 2460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2021.,

www.nekretnine.ba

Manja kuca cc65 m na parceli od 200 m sa mogucnosti nadogradnje Novi krov prije 2god promjenjen,PVC prozori osim u kuhinji Dvoriste u ogradi Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Saraj Polje, 160.000 KM, 94,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem četverosoban stan na Saraj Polju, 94m2 + 2 balkona, komplet renoviran. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 160.000 KM, 160,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Vogošći, ul. Dreskovača. Novogradnja, useljiva, P+S+P, sa tri balkona, ljetnjom baštom, voćnjakom. Pet minuta hodanja do osnovne škole i sportskog centra, deset minuta hodanja do zgrade općine. U kući su u svim sobama hrastovi parketi, italijanska keramika, telefon,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 160.000 KM, 68,00 m2 cca 2350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stan Patriotske lige Sarajevo Centar Odličan trosoban stan u ulici Patriotske lige, 68 kvadrata, balkon, podrum, dvije spavaće sobe, posebno kuhinja i trpezarija, veliki hodnik, veliko kupatilo. Grijanje centralno gradsko, stan je u izvornom stanju ali očuvanog parketa. Ono....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 160.000 KM, 130,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 160.000 KM, 60,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

3 kilometra od magistralnog puta 900 metara nadmorska visina Ogradjen plac od 1000 kvadrata Potpuna privatnost i prirodno okruženje Parking 60 kvadrata unutrašnjosti, kamin i grijanje na konvektore. Fasada i krov novi sa izolacijom od 15 centimetara. Idelana prilika za ljubitelje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 160.000 KM, 50,00 m2 cca 3200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje komforan trosoban stan u nedavno izgrađenom objektu Panamera, ul.Lužanski put, Općina Ilidža. Objekat je stanbenoposlovnog tipa, savremene gradnje. Prilikom izgradnje mnogo pažnje je posvećeno standardu ugrađenih materijala, visokom stepenu privatnosti, te funkcionalnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 160.000 KM, 40,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju stan u centru Sarajeva na obali zgrada "Papagajka" na 5. spratu. Stan sadrzi 40m2 stambenog prostora + terasa zatvorenog tipa u staklu sa kliznim prozorima i 5m2 podruma. Zgrada sadrzi jedan mali i dva velika lifta, a takodje je u planu komletno renoviranje na prolece 2013g.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Breka, 160.000 KM, 75,00 m2 cca 2130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.01.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 160.000 KM, 47,00 m2 cca 3400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.04.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 159.990 KM, 140,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca ima cca 140m2 stambenog prostora, ljetnu kuhinju,podrum, ostavu i dvije garaze. Okucnice sa vocnjakom ima 1000m2 i prelijep pogled na zelenu povrsinu.U odlicnom je stanju,sve je novo, ima grijanje etazno na naftu ( cisterna 2000l)i na cvrsto gorivo.U tu cjenu ulazi i kuhinja,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 159.900 KM, 59,00 m2 cca 2710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Na Alipašinom polju, na prvom spratu odlično održavanog nebodera, smjestio se dobar i “zdrav“ dvosoban stan, idealan kandidat za uređenje po vlastitoj mjeri i želji. Nalazi se u vrlo čistom i mirnom krajoliku Trga solidarnosti – na lokaciji koja obiluje vrtićima, školama, prodavnicama,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 159.000 KM, 108,00 m2 cca 1470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 159.000 KM, 93,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo veliki porodični stan u centru Hrasnice. Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade građene 1991. godine, bez lifta. I to mu je jedina mana. Sve ostalo su vrline: komforan dnevni boravak, dvostrano organizirana kuhinja, prostrana trpezarija, tri spavaće sobe, veliki hodnik,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 159.000 KM, 54,00 m2 cca 2940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja nekorišten nov stan u novogradnji, ulica Dečanska, Istočno Sarajevo. Nekretnina površine 54m2 koja se nalazi na 6. spratu zgrade sa liftom se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, balkona, hodnika,....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 159.000 KM, 36000,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Suma 1 kategorije za sjecu smreca i jela vlasnistvo 1/2 uknjizeno, na placu od 36000 m2. Nalazi se na Igmanu opcina Hadjici naselje Brezovaca. Moguc svaki dogovor. tel +381 63 855 33 54. Kontakt vlasnik Nebojsa. Nekretnina posjeduje .

 
 
 

www.nekretnine.ba

Stan je mezonet od 90qm koji je podjeljen na 2 sprata (45qm po spratu) i na suterenu ima jedna garsonjera sa kupatilom i kuhinjom od 18 qm. Ukupno je 108 qm. Stan je u kuci koja ima 3 vlasnika. Ima 2 balkona, podrum i parking pored kuce. Nalazi se pored policijske stanice na Grbavici.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 159.000 KM, 34,00 m2 cca 4680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.04.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 188.700 KM na 158.100 KM dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, Vratnik, 158.100 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.02.2026 - 188.700 KM
29.03.2026 - 158.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju kuću u Sarajevu, općina Stari Grad, naselje Vratnik, u ulici Dol. ; Vratnik .

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 174.500 KM na 158.100 KM dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 158.100 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.08.2024 - 203.000 KM
23.04.2025 - 174.500 KM
15.04.2026 - 158.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.08.2024.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju poslovni prostor u Sarajevu, općina Centar, naselje Marijin Dvor u ulici Kranjčevićeva. ; Marijin Dvor .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Dobrinja, 158.000 KM, 46,00 m2 cca 3440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.10.2024.,

www.indomio.ba

P R O D A T O ! Prodaje se funkcionalan dvosoban, odlično održavan, djelomično renoviran stan na lokaciji Dobrinja 3 u ulici Kasima Prohića, u uređenoj stambenoj zoni sa prostranim zelenim površinama, dječijim igralištima, velikim parking prostorima, u blizini glavne saobraćajnice....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 158.000 KM, 66,00 m2 cca 2390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stan na super lokaciji Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 157.000 KM, 66,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Priuštite sebi optimalan i vrhunski porodičan stan sa "full-kvalitetnom opremom i namještajem"! Okreči, useli i uživaj u vrhunski organizovanom i namještenom stanu, bez ikakvih dodatnih investicija !!! Stambena jedinica podrazumjeva najoptimalniju i najpopularniju kvadraturu 66,00....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševo, 157.000 KM, 75,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem renoviran i adaptiran stan, Centar, Koševo, 75m2, šesti sprat, lift, centralno grijanje, klima, jakuzzi, španska i Inker keramika, dva američka plakara, sunčan i svijetao, veliki parking ispod zgrade za pedesetak auta, blizina bolnice, osnovne škole, srednjih škola i većine....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 156.600 KM, 78,00 m2 cca 2010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Video nadzor .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 156.000 KM, 300,00 m2 cca 520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća 1977 god. izgradjena, ima 200 m2 neto. Plac je od 2080m2 (basta, voce, drvece, pristup sa dve strane autom, betonskim stazama do objekata) Na placu postoji jos: 1.Garaža i pomocni objekat 2.Zapoceta 1992 gradnja kuce, izgradjen podrum i prizemlje-poslovni prostor, ima 100m2 neto,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 156.000 KM, 180,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2019.,

www.indomio.ba

Naša agencija prodaje kucu u Starom Gradu , Kuca sadrzi : Pr +Sp + Sp . U prizemlju je garaza ,a prilaz kuci je direktno sa javne ceste . Prvi sprat : dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo , balkon i spavaca soba. Drugi sprat : dvije spavace sobe, kupatilo, hodnik i balkon. Kuca je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 156.000 KM, 60,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Novogradnja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Breka, 156.000 KM, 65,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Dvoiposoban stan na prodaju, na Breci, potpuno adaptiran. Nazovi 062978833 ili +4366473103341 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Blindirana vrata Podrum .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 155.555 KM, 150,00 m2 cca 1040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca na dve etaze, 150m2, na placu od 1000m2, sa pomocnim objektom, garazom, bunarom, ljetnjom kuhinjom, renoviran krov, prozori Kuca je bez tereta, nije pod hipotekom, papiri svi cisti, gradjevinska dozvola i sve ostale potrebne dozvole. Blizu bojnicke petlje, skola u blizini,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 155.320 KM, 35,00 m2 cca 4440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.09.2022.,

www.nekretnine.ba

Agencija za nekretnine je svoju ponudu apartmana na Bjelasnici obogatila ponudom prodaje apartmana u vec sada kultnim apartmanskim zgradama Vučko i Vučica. Kao nasi klijenti imate sada priliku kupiti apartmane u ovim kvalitetnim zgradama sa vrhunskom lokacijom, blizinom staze,kvalitetom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 155.212 KM, 67,00 m2 cca 2320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju završene i useljive stanove u novogradnji Grad Konjic. Uknjiženi i useljivi stanovi na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini magistralnog puta i na samo 50km od Sarajevskog aerodroma vožnje autoputem i 2 sata od izlaza....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 155.000 KM, 76,00 m2 cca 2040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u naselju Hrasno, na 8.spratu stambene zgrade blizu Bosmala. Stan je za kupce koji znaju šta kupuju i koji znaju da prepoznaju kvalitetnu i dobro organizovanu nekretninu. Na spratu se nalaze svega dva stana, što je za današnje vrijeme rijetkost u odnosu na novogradnju....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Breka, 155.000 KM, 77,00 m2 cca 2010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se trosoban stan od 77 m2 na Breci, ul. Himze Polovine. Sastoji se od: prostranog i veoma osuncanog dnevnog boravka, dvije spavace sobe, kuhinje sa trpezarijom, hodnika, ostave/spajza, balkona, kupatila i jos jednim dodatnim wc prostororom. Stan ima centralno gradsko grijanje,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 155.000 KM, 73,00 m2 cca 2120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kvalitetan trosoban stan u grbavickoj ulici. djelimicno renoviran. odican pogled i pozicija. u nepodrednoj blizini igralista, vilsonovog setalista, centra Alte, Importane, SCC. Solidna zgrada, sa video nadzorom ulaza, sprata i lifta. Dva lifta u urednoj funkciji. Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 155.000 KM, 230,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Ekskluzivno! Prodaja zemljišta i veće kuće na samo 6 kilometara ( 10 minuta) od Grbavice i na 770 metara nadmorske visine. Put prema Trebeviću i skretanje za Petroviće a iznad Tilave je ova divna i mirna lokacija sa koje se pruža prelijep pogled na grad. Na ograđenoj i uređenoj parceli....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 155.000 KM, 72,00 m2 cca 2150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE STAN POVRŠINE 72.30m2 U NASELJU GRBAVICA UZ VILSONOVO ŠETALIŠTE OPĆINA NOVO SARAJEVO STAN SE SASTOJI OD : Dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, hodnika,predsoblja,trpezarije,kuhinje,toaleta,kupatila,dvije lođe te zajedničkih tavanskih prostorija. Zbog velikih prozora i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 155.000 KM, 41,00 m2 cca 3780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine predstavlja apartman za prodaju na lokaciji u neposrednoj blizini „Sportsko-poslovnog centra Trnovo”. Predstavljamo apartman od 40,60m2 za prodaju, apartmani za sva godišnja doba. Apartman koji vam predstavljamo se nalazi na visokom prizemlju....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 814)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>