• GoHome Professional
nekretnine sarajevo do 290000 km što skuplje barem - GoHome traženje oglasa na webu
  • nekretnine sarajevo do 290000 km što skuplje barem - GoHome traženje oglasa na webu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo do 290000 km što skuplje barem 70 m2

  • Za upit "nekretnine sarajevo do 290000 km što skuplje barem 70 m2" pronađeno 754 nekretnina - prosječna cijena 1.373 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 270000 KM (malo jeftiniji)
    • 300000 KM (malo skuplji)
    • do 1100 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • roh-bau
    • 3.sprat
    • komforan
    • novogradnja
    • moderan
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

  Zemljište, SARAJEVO, 70.000 KM, 1390,00 m2 cca 50 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja zemljište na top lokaciji. Ko je tražio savršen plac za vikendicu sa pogledom na Sarajevo? Asfaltni prilaz, odlična pozicija i sunčana strana. 1390 kvadrata parcele sa urednim i čistim vlasništvom. Lokacija....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 70.000 KM, 3857,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se zemlja ukupne površine od 3857m² u Gladnom Polju. Imanje se nalazi odmah uz glavnu cestu koja vodi ka Mostarskom Raskršću koje je udaljeno svega 3min. Od imanja je potrebno svega 8min. do centra Ilidze. Imanje sa druge strane granici uz potok "Rakovica" te je jako atraktivno....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 70.000 KM, 777,00 m2 cca 90 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja lijepu i osunčanu parcelu na lokaciji Blažuj Prodaje se parcela u naselju Blažuj u neposrednoj bilizini auto Salona Kramar. Kvadratura parcele iznosi 777 m2 i pravilnog je oblika (kvadrat) na kojoj su plaćeni....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 70.000 KM, 1000,00 m2 cca 70 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

moguce je kupiti i manji dio zemljista! hitna prodaja u pola cijene! Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Parking Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 70.000 KM, 5000,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

placevi se nalaze na kraju naselja kuca u mladickom polju Nekretnina posjeduje Voda Struja .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 70.000 KM, 970,00 m2 cca 70 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 69.000 KM, 69,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja novo namješten trosoban stan Naselje Ilidža, u neposrednoj blizini velike Aleje. Stan se nalazi u Sarajevu, opština Ilidža. Trosoban stan, ukupne površine 69m2, pozicioniran je na prvom spratu novonapravljene stambene....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasnica, 69.000 KM, 79,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan veličine 79m2 + ostava, potkrovlje, peti sprat, stan napravljen 1990-tih godina. Potrebna potpuna adaptacija unutrašnjosti stana. Cijena 69 000 KM. Kontakt telefon: 062 367 560; 061 545 422. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 69.000 KM, 67,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Najavljujemo prodaju trosobnog stana u samom srcu Sarajeva sa pogledom na Likovnu akademiju! Smješten na trećem spratu zgrade i sa dvostranom orijentacijom. Dvije spavaće sobe, Boravak, trpezarija, hodnik, kupatilo, posebno kuhinja. Vrli urbani centar grada i ulica Obala Kulina bana.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 67.444 KM, 74,00 m2 cca 910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju stana u novogradnji na Stupu, općina Ilidža. Zgrada je udaljena 100 metara od tramvajske stanice, u neposrednoj blizini je stupska petlja, a ističemo i blizinu aerodroma. Saobraćajna komunikacija je izuzetno praktična,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 67.000 KM, 84,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u Sarajevu. Stan se nalazi na prvom spratu u trospratnoj kući. Stan je renoviran i trenutno nije naseljen. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 66.664 KM, 65,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja nov trosoban stan na Stupu u novogradnji koja postavlja standarde kvaliteta, privatnosti i udobnosti života na nevjerovatnoj lokaciji na samoj Stupskoj petlji, sa iznimnim pristupom svim bitnim sadržajima, ovaj....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 66.000 KM, 74,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine ARA d.o.o. Sarajevo prodaje kuću u Pofalićima površine 74 m2 u ulici Ruđera Boškovića. Kuća je nedavno adaptirana i ima dnevni boravak sa kuhinjom i dvije spavaće sobe. Kuća ima građevinsku dozvolu za još jedan sprat. Cijena: 66.000 KM .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 65.000 KM, 71,00 m2 cca 920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju austrougarski stan na idealnom prvom spratu zgrade u epicentru Sarajeva, Ul.Maršala Tita. Površinu 71 m2 čine veliki dnevni boravak, spavaća soba, kuhinja s trpezarijom, kupatilo i ulazni hodnik. Stan je u solidnom stanju....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 65.000 KM, 80,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem useljivu kucu (80 m2)+tri terase(2x1.7 m2 i 1x15,5 m2) + garaza ( 20 m2) u vikend naselju nadomak Pala,na samo 14 km od ski centra Jahorina i 5 km od ski centra Ravna planina (https://www.ski-rp.com/en/ ).Od Pala preko Ravne planine do Jahorine vode obelezene planinarske....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 65.000 KM, 80,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca na 2 sprata na lokaciji Vraca - Kovacici. Nekretnina se sastoji od dva stana sa dva zasebna ulaza. Stan na drugom spratu posjeduje terasu. Sastav stana: hodnik, wc, ostava, dvije sobe, dnevni boravak sa kuhinjom. Predivan pogled na grad! Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 65.000 KM, 67,00 m2 cca 970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan je "austrougarska" gradnja, visoko plafoni (3,20 m). Tacna spratnost je - visoko prizemlje. Poslije rata uradjena djelimicna adaptacija (podovi, sve instalacije, preraspodijela prostorija). Potrebno izvrsiti zamjenu stolarije. U zajednickom dvoristu objekta, ulaz iz ulice Asciluk,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 65.000 KM, 92,00 m2 cca 710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Sarajevo, Franjevacka 15/2, zgrada SARAJEVSKE PIVARE, stambeno-poslovni objekat. Opcina Stari Grad, MZ Bistrik, 5 min. hoda do Bascarsije. Extra lokacija. Uknjizen, vl. 1/1, tek renoviran i adaptiran. Mogucnost dalje adaptacije ili pretvaranja u kancelarijski prostor. 1 soba : 33m2,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Dobrinja, 65.000 KM, 65,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se se stan 65m2, Dobrinja 3, Grada Bakua, suteren, pretvoren u poslovni prostor, za renoviranje. Cijena 55 000KM Napomena ; ne odgovaram na pitanje o zadnjoj cijeni .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 65.000 KM, 100,00 m2 cca 650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Uknjizena srusena kuca na placu od 100 m2 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 65.000 KM, 144,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Hitno prodajem odmah useljivu jednospratnicu sa svim prikljuccima i vlasnistvom 1/1 u naselju Osijek na Ilidzi Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 65.000 KM, 160,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje kuću sa dvorištem na EKSKLUZIVNOJ lokaciji na Ilidži, ulica Blažujski drum, općina Ilidža, Sarajevo. # Udaljenost od centralnog dijela Ilidže svega 3 min. laganog hoda!Predmetna nekretnina je izgrađena na potpuno ravnoj....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 65.000 KM, 160,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca u Vrbovskoj na Aneksu uz glavni put, 100 metara od glavne saobracajnice. Na kuci je novi krov, razvedene instalacije u kuci (voda, struja, grijanje)nisu jos prikljucene na gradske, nabaca (gruba, fina), termo estrihi, kuca nema stolariju. Sastoji se od garaze (dostup....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stupsko Brdo, 65.000 KM, 160,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Godina igradnje - 1971. Kompletno adaptirana 1997. Dva trosobna stana sa posebnim ulazima. Plinsko grijanje za svaki stan posebno. Dvije terase. Garaza i parking mjesto. Supa i 3 ostave razlicite namjene. Kontakt telefon: 062206006 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 65.000 KM, 2086,00 m2 cca 30 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se se parcela zemlje u Hadžićima, ukupna površina iznosi 2086m². Prilaz parceli je asfaltiran. Parcela se nalazi u jako mirnom dijelu pruža idealnu priliku za gradnju privatne kuće. Parcela je udaljena svega 5minuta hoda od Binga u Hadžićima i 10km od samog centra Ilidže.....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Ilidža, 65.000 KM, 7800,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Agencija Dej Group prodaje zemljište u Osijeku, površine 7800 m2, Tel: 065/994483 Nekretnina posjeduje Voda Struja .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Rakovica, 65.000 KM, 1764,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 64.600 KM, 65,00 m2 cca 990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vikendica je površine 65 m2 i nalazi se na parceli površine 500 m2. Sastoji se iz dvije etaže. I etaža, prizemlje se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i kotlovnicom i kupatila. Unutrašnje stepenice vode na sprat. Sprat se sastoji od predulaza sa izlazom....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 64.600 KM, 1555,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Zemljište površine 1555 m2 na kom se nalazi vikendica na dvije etaže površine cca 70 m2 i pomoćni objekat. Vikendica se sastoji iz dvije etaže. Prva etaža se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka i kupatila. Druga etaža se sastoji iz jedne sobe sa balkonom. Vikendica posjeduje sve priključke....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 62.500 KM, 75,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan visoke kvalitete u centru Sarajeva; Bosna i Hercegovina! Stan se nalazi u zgradi s prekrasnim pogledom na grad. Ima dva prekrasna balkona (južno i sjeverno orijentirano) na kojima se možete opustiti i uživati ​​u pogledu U blizini se nalazi Veliki Park i veleposlanstva....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 61.800 KM, 75,00 m2 cca 820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stanove u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokacij Velika aleja, općina Ilidža, Ulica IV viteške brigade. Stan sa ponude vrhunski trosoban odličnog otvorenog pogleda dvostranom orijentacijom ,sastoji se od dvije spavaće....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Grbavica, 61.600 KM, 81,00 m2 cca 760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.realitica.com

Prizemna kuća površine 41m2 , dvorište površine 500m2 na placu od 581 m2. .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 60.000 KM, 72,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju dvosobnog stana u kondominijumskom tipu naselja na lokaciji Poljine, općina Centar. Stambeni kompleks zatvorenog tipa je smješten na 700 metara nadmorske visine, ograđen i pokriven video nadzorom, sa visokim stepenom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 60.000 KM, 80,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Moze zamjena za stan nova cijna Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 60.000 KM, 140,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novoizgradena kuca na Poljinama satoji se od prizemlja israta sa 4 spavace sobe u okviru kuce garaza i pored kuce ima jos jedna graza zemljiste 15000 m2 ogradeni sa rirodnim izvorom vode . Dva pristupa kui juzna orijentacija Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vraca, 60.000 KM, 148,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

-Prodaje se stan,stambene povrsine 148 m2.Stan je u obliku pola kuce i ima sve zasebno(prilaz,ulaz) Sastoji se iz prizemlja i sprata.U prizemlju se nalazi dnevni boravak,kuhinja,trpezarija,dvije spavace sobe,posebno WC,posebno kupatilo,i prostrano predsoblje. -Na spratu se trenutno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 60.000 KM, 150,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje prelijepu kuću dvospratnicu na Koševskom Brdu, ulica Braće Begić, opština Centar - Sarajevo.Predmetna nekretnina je smještena na veoma atraktivnoj i mirnoj lokaciji. Posjeduje prilaz za automobile direktno sa ceste.....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 60.000 KM, 900,00 m2 cca 70 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja zemljisnu parcelu u Vogošći Prodaje se osunčana parcela ukupne površine 900 m2 u općini Vogošća- Semizovac. Nekretnina je odlično komunikacijski povezana. Blizina glavene saobračajnice je udaljena svega 5 metara.....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 60.000 KM, 730,00 m2 cca 80 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem građevinsko zemljište u Doglodima. Zemljište ima sve potrebne priključke i nalazi se u blizini hotela Delminium. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 59.090 KM, 70,00 m2 cca 840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju stanova u stambeno-poslovnom objektu u izgradnji na Dobrinji. Nakon realizacije niza uspješnih stambeno-poslovnih objekata firma Butmir u saradnji sa agencijom za nekretnine Stanpromet sa ponosom predstavlja novi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 59.000 KM, 83,00 m2 cca 710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vrhunski četverosoban stan u Istočnom Sarajevu, ulica Zmaj Jovina. Stan koji se nalazi na trećem spratu zgrade sa liftom i pet spratova a u svojoj povšini od 83m2 se sastoji od centralnog ulaznog hodnika iz....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 59.000 KM, 1200,00 m2 cca 50 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.07.2021.,

www.metropolanekretnine.ba

Prodajemo zemljište površine 1200m2, koje se nalazi u naselju Ahatovići. Parcela je pravougaonog oblika, sa blagim nagibom koji joj omogućava prelijep pogled. Do nekretnine se dolazi lijepim asfaltnim putem, nakon kojeg nastupa cca. 200m makadama do samog ulaza u parcelu. Put koji....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 631-672 (od ukupno 754)

<< <9 10 11 12 13 14 15 16 17 18> >>