• GoHome Professional
nekretnine sarajevo do 290000 km barem 70 m2 - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome.hr
  • nekretnine sarajevo do 290000 km barem 70 m2 - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome.hr
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo do 290000 km barem 70 m2

  • Za upit "nekretnine sarajevo do 290000 km barem 70 m2" pronađeno 755 nekretnina - prosječna cijena 1.377 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 270000 KM (malo jeftiniji)
    • 300000 KM (malo skuplji)
    • do 1100 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • za adaptaciju
    • prizemlje
    • fakultet
    • uknjižen
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 108.800 KM, 64,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan ima 64m2, dvosoban po strukturi, dvostrano orjentisan, komforan (dnevna soba, kuhinja, trpezarija, spavaća, kupatilo, ostava, dva balkona- jedan iz dnevne, drugi iz trpezarije). Stan je spreman za useljenje. Ugrađena su blindo vrata, na podu su lamelni parketi, plakari po mjeri,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 115.000 KM, 64,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvosoban stan površine 64 m², u novogradnji na izvrsnoj lokaciji, prilagođen urbanom načinu življenja u Vogošći, Sarajevo. Stan posjeduje: kuhinju i dnevni boravak, 2 spavaće sobe, toilet i kupaonicu te hodnik. Smješten je u samom centru Vogošće u neposrednoj blizini zgrade....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 186.000 KM, 64,00 m2 cca 2910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.10.2021.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan površine 64m2 sa 2 balkona (jedan manji-ostava) i nalazi se na 6. spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na veliki balkon, kuhinje sa trpezarijom i izlazom na manji balkon, spavaće sobe, i toaleta. Drvena stolarija. Pod je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mejtaš, 168.000 KM, 64,00 m2 cca 2630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u ulici Čekaluša, stotinjak metara niže od italijanske ambasade. U neposrednoj blizini nalazi se osnovna škola, vrtić, stomatološki i medicinski fakultet. Ima 64 m2 korisnog prostora (kuhinja, kupatilo, dnevni boravak i spavaća soba), te pripadajuće podrumske prostorije....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 193.350 KM, 64,00 m2 cca 3020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju u novogradnji na odličnoj lokaciji Hotonj – u ul. Barice, općina Vogošća izdvaja trosoban stan površine 64.45m2 u objektu Hotonj Residence. Stan se nalazi na 3.spratu i ima odličan raspored prostorija koji čine ulazni....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ciglane, 80.000 KM, 64,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na Ciglanama u ulici Dajanli Ibrahim-bega. Ovc stolarija nova je ugradjena prije 4 godine, kupatilo komplet je renovirano prije 3 godine, ubacen je i novi parket. Nova kuhinja ugradjena je u Martu 2023, a spavaca soba u novembru 2022. Stan posjeduje fizicki odvojenu....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 102.400 KM, 64,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan na Alipašinom polju B-faza, ul. Semira Frašte,4/16 dvoiposoban , površina 64 m2 + 6 m2 zatvorenog balkona + podrumska ostava. Stan se nalazi na 16spratu . Satn je adaptiran, blindo vrata, PVC stolarija, kupatilo itd. Dokumentacija je uredna, valsništvo 1/1, Cijena je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 50.000 KM, 64,00 m2 cca 780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje dvoiposoban stan na prelijepoj lokaciji u Starom gradu, tik uz Vijećnicu. Riječ je o trokatnici okruženoj zelenilom i tišinom u ulici Mustajpašin Mejdan. Lokacija sama po sebi predstavlja turističku atrakciju budući da ste u samom srcu šehera, a lagana šetnja kulturno-historijskom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 105.600 KM, 64,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stan na Alipasinom polju , adaptiran, 64 M2, visoko prizemlje, papiri uredni vlasnistvo cisto 1/1, odmah useljivo cijena 1650 KM/M2 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševo, 130.000 KM, 64,00 m2 cca 2030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvoiposoban stan na Kosevu, Sarajevo. 64 m2, 4. sprat, centralno grijanje, 2 balkona koja nisu ukljucena u datu kvadraturu. Lokacija odlicna Tel: +381113429186 Mob +38163239233 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Podrum....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 191.220 KM, 64,00 m2 cca 2990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja nov dvosoban stan na odličnoj lokaciji u Istočnom Sarajevu, ulica Stefana Nemanje. Stan površine 63.74m2 nalazi se na 6. spratu objekta sa liftom i sastoji se od prostranog ulaznog hodnika iz kojeg se pristupa....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 300.000 KM, 106,00 m2 cca 2830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju četverosoban stan u novogradnji Centru, Ul.Halida Kajtaza. Prodaje se lijep i svijetao nenamješten četverosoban, veoma funkcionalan stan trostrane orijentacije u novogradnji u mirnom dijelu naselja Koševsko Brdo. Stan se nalazi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 199.000 KM, 106,00 m2 cca 1880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.11.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 159.000 KM, 108,00 m2 cca 1470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Podrum Ostava .

 
 
 

www.nekretnine.ba

Stan je mezonet od 90qm koji je podjeljen na 2 sprata (45qm po spratu) i na suterenu ima jedna garsonjera sa kupatilom i kuhinjom od 18 qm. Ukupno je 108 qm. Stan je u kuci koja ima 3 vlasnika. Ima 2 balkona, podrum i parking pored kuce. Nalazi se pored policijske stanice na Grbavici.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 255.600 KM, 110,00 m2 cca 2320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2026.,

www.realitica.com

2026. Kuća izvedba (ROH BAU) / Sarajevo / Vogošća / Blagovac 2?????? ; Blagovac .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Vratnik, 7.700 KM, 110,00 m2 cca 70 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem zemljiste od 51 m2 na Vratniku na bedemima Starog grada (odmah pored restorana Bijela tabija), dobivena je urbanisticka i gradjevinska saglasnost za gradnju dvospratne kuce od ukupno 110 m2 na zemljistu. Na zemljistu se trenutno nalazi mala kuca koju je moguce i adaptirati.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 300.000 KM, 110,00 m2 cca 2730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Novo, kvalitetno, sređeno, moderno i funkcionalno. Treba vam više? Ovaj stan to ima - ima ono nešto ;-) U prilici smo ponuditi vam odličan četverosoban stan - penthouse u novogradnji u naselju Nova Otoka (uz stan možete kupiti i garažu). Samo naselje tek je izgrađeno i po svemu je....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 175.000 KM, 110,00 m2 cca 1590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljenu kuću sa pomoćnim objektima, površine od 110 m2, sa zemljištem od 780 m2 i izlazom na rijeku Tilava. Kuća je uknjižena 1/1, posjeduje uredne papire, nedavno je adaptirana, ima asfaltni prilaz do same....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 165.000 KM, 110,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.05.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 290.000 KM, 110,00 m2 cca 2640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.01.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 175.000 KM, 110,00 m2 cca 1590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.04.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Stup, 290.000 KM, 63,00 m2 cca 4600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se stan površine 63m2 u Ulici Stupska u naselju Stup u Sarajevu. ; Stup .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 274.814 KM, 63,00 m2 cca 4360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.11.2024.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje stan u naselju TIBRA Stan se nalazi u ulici Stupska u zgradi izgrađenoj 2015 godine. Stan se nalazi na V spratu i po strukturi je dvosoban ukupne površine 63 m2. Stan je veoma komforan i prostran. Ulaskom u stan je hodnik iz kojeg je na lijevo niz hodnik spavaća....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 188.400 KM, 63,00 m2 cca 2990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE POSLOVNI PROSTOR - LOKACIJA II : Zgrada shopping centra Robot Commerce, Azize Šaćirbegovic bb, Hrasno II sprat, opcina Novo Sarajevo, u blizini tramvajskog i trolejbuskog saobracaja, u blizini Vilsonovog setalista. - godina izgradnje: 2002. godina - ukupna povrsina: 62,80....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 35.000 KM, 63,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan u prizemlju sa terasom i posebnim ulazom. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 145.000 KM, 63,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja stan sa dvije spavaće sobe površine 60m2 pozicioniran na 2.spratu zgrade novije izgradnje, naselje Istočno Sarajevo, Ulica Spasovdanska. Trosoban stan odličnog rasporeda stan ukupne površine 60,44m2 (+3 podrum) pozicioniran....

 
 
 
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju apartmane na Blidinju, Naselje Risovac u neposrednoj blizini i ski lifta i same ski staze sa odličnim pogledom okruženi netaknutom prirodom parka prirode BLIDINJE ! Izdvajamo za prodaju odličan apartman sa jednom spavaćom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 55.000 KM, 63,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Sarajevo, 63m2, 2.5soban stan, prizemlje, vlasništvo 1/1 Cent.plin grijanje +385953929023 +385915642820 Nekretnina posjeduje Plin Voda Centralno grijanje Struja Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 120.000 KM, 63,00 m2 cca 1910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Novogradnja u Vlešićima u ulici Muhameda Behmena - općina Novo Sarajevo, prvi sprat, etazno grijanje,dva balkona. PDV uključen u cijenu stana. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Breka, 48.600 KM, 113,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Centralno grijanje .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 273.850 KM, 63,00 m2 cca 4350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.11.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 314.999 KM, 63,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.04.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 52.000 KM, 63,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 99.500 KM, 114,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen poslovni prostor u Istočnom Sarajevu, ulica Hilandarska. Poslovni prostor površine 114m2 trostrane orijentacije nalazi se na prizemlju zgrade i opremljen je kao kancelarijski prostor(može se kupiti....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 302.100 KM, 114,00 m2 cca 2650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 185.000 KM, 115,00 m2 cca 1610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za najam izdvaja poslovni prostor u Bugojnu Poslovni prostor ukupne površine 115m2 na odličnoj lokaciji u ulici Sultan Ahmedova na glavnom šetalištu. Prostor se sastoji od podruma, prizemlja, i dva sprata. Vrsta grijanja: plinsko....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 170.000 KM, 115,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Bosanska kuca, sa urednim papirima 1/1, useljiva, namjestena, u dobrom stanju, na atraktivnoj lokaciji,sa svim prikljuccima, sa bastom poplocanom od kamena i fontanom, podobna za izgradnju, nadogradnju i sl., pet minuta hoda do Bascarsije/Sebilj, u blizini HECCO Hotel. Nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Buća Potok, 198.000 KM, 116,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje prelijepu kuću sa dvorištem u Buća Potoku, opština Novi Grad, kanton sarajevski. # Kuća se nalazi u dobro poznatoj ulici Braće Kovačević, udaljeno svega 10 minuta lagane vožnje od centra Sarajeva. # Predmetnu nekretninu možete kupiti isključivo....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 317.000 KM, 115,00 m2 cca 2760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.11.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 150.000 KM, 120,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Na placu 590 m2 udaljenom 200 m od tramvajske pruge, kuća 42 m2, kompletno završena, useljiva, uz nju nezavršena dogradnja 33 m2 i uz ulicu nezavršen objekat 50 m2 predviđen za poslovni prostor. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja Parking .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 50.000 KM, 120,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Jedinstvena i vrlo rijetka prilika. Rental vam nudi polovicu dupleks kuće u centru grada. Smještena u ulici Avde Jabučice, odmah iznad Vojne bolnice, sa malom bašticom i pogledom na grad. Dovoljno izdignuta da vas skloni od buke i prašine, a dovoljno blizu da pješke sletite do SCC-a....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 755)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>