• GoHome Professional
nekretnine sarajevo do 290000 km barem 70 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • nekretnine sarajevo do 290000 km barem 70 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo do 290000 km barem 70 m2

  • Za upit "nekretnine sarajevo do 290000 km barem 70 m2" pronađeno 755 nekretnina - prosječna cijena 1.377 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 270000 KM (malo jeftiniji)
    • 300000 KM (malo skuplji)
    • do 1100 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • fakultet
    • parket
    • komforan
    • 2.sprat
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 142.000 KM, 67,00 m2 cca 2120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja stan sa dvije spavaće sobe površine 67m2 (71 sa balkonom) pozicioniran na 2.spratu zgrade novije izgradnje, naselje Istočno Sarajevo, Ulica Akademika Petra Mandića. Iza leđa autobuske stanice. Trosoban stan odličnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 32.116 KM, 67,00 m2 cca 480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.12.2022.,

www.nekretnine.ba

U ponudi agencija za nekretnine Stanpromet.ba imamo jos samo pet apartmana slobodnih za kupovinu na lokaciji Babin Do Bjelasnica. Vrhunska pozicija i blizina staze, nova zgrada, lift, vrhunski gradjena i useljiva odmah. Dakle, stignete opremiti svoj apartman do pocetka nove sezone.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 113.900 KM, 67,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.09.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stup, 216.990 KM, 90,00 m2 cca 2410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.01.2019.,

www.indomio.ba

Stan na Stupu , u novoizgradjenim zgradama koji se nalazi na drugom spratu i potpuno je namješten veoma kvalitetnim i moderno dizajniranim namještajem. Stan sadrzi : tri spavace sobe , dva kupatila, dva balkona, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Pozicija stana je odlična ,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 124.500 KM, 90,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.07.2025.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine TerraSa Registarski broj posrednika: 127/23 Agent: Mustafa Hodžić +387 61 92 66 76 e-mail: info@terrasa.ba Agencija za nekretnine TerraSa prodaje prelijepu vikendicu u mirnom vikend naselju Vrbice/ Kradenik, općina Hadžići. Detalji o nekretnini: Godina izgradnje:....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 150.000 KM, 90,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo oazu mira smještenu nedaleko od Sarajeva. Kuća od 90 m2 i zemljište od 1.000 m2 smješteni su na idealnoj lokaciji u Tarčinu. Nalaze se odmah do novoizgrađenog turističkog kompleksa "Sarajevo Resort Osenik". Riječ je o specifičnom potencijalnom naselju koje nudi niz mogućnosti.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Blažuj, 115.000 KM, 90,00 m2 cca 1280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se nova vikendija unaselju Resnik .Sa odlicnim pogledom locirana na 1600 m2 kultivisanog zemljista (vocke, trava) u prizemlju dnevni boravak,banja i ogromna tersasa a na spratu 2 spavace sobe.Uz kucu jeljetnikovac sa velikim kaminim i prostrom zasjedenjem .Ravan prilaz sve....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 70.000 KM, 90,00 m2 cca 780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Salonski stan u blizini medicinskog i stomatoloskog fakulteta, Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 144.000 KM, 90,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.07.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate iznajmljuje poslovni prostor na Stupu, ulica Hifzi Bjelavca, opština Ilidža, kantnon Sarajevo. Prostor je pozicioniran na prizemlju stambeno poslovne jedinice. Sastoji se od tri prostorije pozicionirane na dvije etaže, manje kuhinje i kupatila ukupne površine....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Dobrinja, 140.000 KM, 90,00 m2 cca 1560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća sa okućnicom na izuzetno atraktivnoj lokaciji sa urednim papirima i svim priključcima Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 180.000 KM, 90,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

90 m2,dnevni boravak + 3 sobe,kuhinja,trpezarija,kupatilo,wc,spajz,balkon,podrum,parking mjesto. Polozajno okrenut istok-zapad-jug Tel: +382 020 230 072 + 382 068 529 650 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 300.000 KM, 91,00 m2 cca 3300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja četverosoban stan površine 91m2 pozicioniran na 1.spratu zgrade u novogradnji 2010g, naselje Buća Potok, ulica Adema Buće. Po strukturi četverosoban trostrane orjentacije sa 2. balkona i 3 spavaće sobe, ulazni hodnik,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 150.000 KM, 90,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.09.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 270.000 KM, 90,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.08.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 166.700 KM, 92,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa tri spavaće sobe odličnog rasporeda površine 92m2 pozicioniran na 4. spratu zgrade, ulica Ćamila Marića, Hrasnica, Opština Ilidža. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, tri spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 150.000 KM, 92,00 m2 cca 1630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa dvije spavaće sobe u Istočnom Sarajevu, ulica Cara Lazara. Nekretnina se nalazi na 4. spratu ujedno i posljednjem u zgradi bez lifta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, ostave, kupatila, toaleta, dnevnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 65.000 KM, 92,00 m2 cca 710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Sarajevo, Franjevacka 15/2, zgrada SARAJEVSKE PIVARE, stambeno-poslovni objekat. Opcina Stari Grad, MZ Bistrik, 5 min. hoda do Bascarsije. Extra lokacija. Uknjizen, vl. 1/1, tek renoviran i adaptiran. Mogucnost dalje adaptacije ili pretvaranja u kancelarijski prostor. 1 soba : 33m2,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 85.200 KM, 92,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Najava prodaje četverosobnog stana u jednoj vrlo posebnoj zgradi u Istočnom Sarajevu, Ulica Spasovdanska! Sprat 2, trostrana orijentacija, veliki balkon duž čitavog stana, kupatilo, wc, tri spavaće sobe, alarm, etažno električno grijanje, alaram, blindo vrata, vanjske žaluzine, komarnici,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 188.000 KM, 93,00 m2 cca 2020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine objavljuje na prodaju trosoban stan od 92m2 pozicioniran na 3(od 4) spratu zgrade bez lifta u naselju Velešići, Novo Sarajevo. Po strukturi trosoban, sastoji se od centralnog ulaznog hodnika, dnevne sobe sa balkonom, izdvojene kuhinje sa trpezarijom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 95.000 KM, 93,00 m2 cca 1020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vrhunski četverosoban stan u Istočnom Sarajevu, ulica Dabrobosanska. Stan koji se nalazi na 1.spratu zgrade sa liftom u svojoj povšini od 93.34m2 se sastoji od ulaznog hodnika, hodnika, dnevnog boravka, dva....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 70.000 KM, 93,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa tri spavaće sobe odličnog rasporeda površine 93m2 pozicioniran na 1. spratu zgrade sa 2 lifta, ulica Nerkeza Smailagića, Alipašino polje B faza, Opština Novi Grad. Stan čine predulaz, ulazni hodnik,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 159.000 KM, 93,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo veliki porodični stan u centru Hrasnice. Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade građene 1991. godine, bez lifta. I to mu je jedina mana. Sve ostalo su vrline: komforan dnevni boravak, dvostrano organizirana kuhinja, prostrana trpezarija, tri spavaće sobe, veliki hodnik,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 99.000 KM, 66,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje renoviran dvosoban stan od 66m2 u samom centru Sarajeva u neposrednoj blizini zgrade Predsjedništva BiH i BBI centra.Stan se nalazi u ulici Branislava Đurđeva na idealnom prvom spratu a sastoji se od ulaznog hodnika, vrlo prostranog kupatila, dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 128.700 KM, 66,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo vrlo intresantan stan, ulica Ive Andrića Istočno Sarajevo. Stan je smješten na 4 spratu zgrade sa liftom i hradnje iz 2010 godine. Ono sta je intresantno je da stana nikada nije koristen, dakle bukvalno nov. Po strukturi je to trosoban stan sa velikim balkonom i suncane....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 232.050 KM, 66,00 m2 cca 3520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Dvoetažni apartmani površine 66,33 m2 na atraktivnoj lokaciji Babin Dol, Bjelašnica. Useljiv od aprila2022. godine. Dvostrane orijentacije primarno jugoistok ili jugozapad. Opremljen po sistemu ključ u ruke + gratis ugradbena kuhinja sa elementima i osnovnim uređajima. Grijanje na....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 70.000 KM, 66,00 m2 cca 1060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Siva gradnja,ulaz sa dvije strane... Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 209.990 KM, 66,00 m2 cca 3180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Zadovoljsvo mi je prezentirati za prodaju stan koji je drukaciji, originalan i svojom lokacijom daje vecu vrijednost ovom predivnom stanu. Nalazi se na trecem spratu ,ujedno i zadnjem u zgradi koja sadrzi prizemlje i tri sprata. Stan je pravljen 2001.godine , pri cemu je vrsen veoma....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 157.000 KM, 66,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Priuštite sebi optimalan i vrhunski porodičan stan sa "full-kvalitetnom opremom i namještajem"! Okreči, useli i uživaj u vrhunski organizovanom i namještenom stanu, bez ikakvih dodatnih investicija !!! Stambena jedinica podrazumjeva najoptimalniju i najpopularniju kvadraturu 66,00....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 120.000 KM, 66,00 m2 cca 1820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Nedavno adaptiran Klima Kablovska TV Internet Podrum Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 76.000 KM, 66,00 m2 cca 1150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stari Stup novogradnja projekat 35 stanova od 40 do 66m2 .Centar naselja Kod RMk crkve osnove skole KSC , tramvaj na 15o metara . sportsko igraliste 50 metara. Prodajemo u dvije opcije: Visoki roh bau 1155km/m2 ( ukljucen PDV) kljuc u ruke 1455km/m2 (ukljucen PDv) Objekat je u izgradnji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 151.118 KM, 66,00 m2 cca 2290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u stambenom objektu \\\"Stambena zgrada H1-H5\\\" Dobrinja 5, na Dobrinji. Položaj stana u objektu je u ulazu br. 1, 6. kat, broj stana 22. stan je nova gradnja. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 169.000 KM, 66,00 m2 cca 2560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.09.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan trosoban stan površine 66m2 za prodaju u novogradnji Tibra 1, Ulica Dr.Silve Rizvanbegović, Objekat A! Stan se nalazi u naselju Tibra 1,Objekat A, Sprat 10, dva lifta. Izgrađen 2010 godine, sa dva balkona....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 197.460 KM, 66,00 m2 cca 2990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stan na odličnoj lokaciji u Istočnom Sarajevu, Ulica 1.Sarajevske brigade. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa izdvojenom kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, balkona i kupatila. Površina....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 158.000 KM, 66,00 m2 cca 2390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stan na super lokaciji Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 100.000 KM, 66,00 m2 cca 1520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Kontakt tel: 066/605-129 062/238-412 063/006-565 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Parking Kablovska TV .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 137.000 KM, 66,00 m2 cca 2080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Izuzetno svijetao i osuncan stan sa prelijepim pogledom, na petom, zadnjem spratu, sa tavanom iznad. Prodaje se namjesten, sa kuhinjom i plakarima radjenim po mjeri. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Blindirana....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 45.000 KM, 66,00 m2 cca 680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

U Alipašinoj ulici, u staroj ali lijepo održavanoj zgradici, na idealnom drugom spratu nudimo veći dvosoban stan knjižne površine 66 kvadrata. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, velika trpezarija, kuhinja, spavaća soba, kupatilo, toalet i dvije komforne ostave. Stoga, prostora....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 304.750 KM, 66,00 m2 cca 4620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

⭐️EKSKLUZIVNO⭐️ Od danas počinje pretprodaja stanova u izgradnji na lokaciji Grbavica kod poliklinike SANASA. Ovaj projekat SPO "NOVA" Grbavica je planiran da bude završen do sredine 2023 godine. Projektovan kao Po S3 S2 S1 P 3 Kolski prilaz iz ulice Grbavička a pješački glavni ulaz....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 138.000 KM, 66,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Agencija za nekretnine Stanpromet.ba nudi trosoban stan za prodaju u naselju Tibra II. Smješten na 13 ujedno i posljednjem spratu zgrade sa dva lifta. Po strukturi trosoban i sa balkonom, te posebno kuhinjom i ostavom. Povrsina stana 66 kvadrata a za cijenu pozovite svog agenta. Ispod....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Skenderija, 188.000 KM, 94,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem trosoban stan 94m2 na drugom spratu, austrougarska gradnja, visoki strop na atraktivnoj lokaciji - Skenderija. Stanu pripada zaseban podrumski prostor (cca 25m2) i parking mjesto. Stan je pogodan da se pretvori u poslovnu jedinicu kao sto su firme, kancelarije, notar, stomatoloske....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Saraj Polje, 160.000 KM, 94,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem četverosoban stan na Saraj Polju, 94m2 + 2 balkona, komplet renoviran. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 310.000 KM, 94,00 m2 cca 3300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Ako svaki stan ima neku manu, ovaj troiposobnjak u Grbavičkoj je izuzetak koji potvrđuje pravilo. Riječ je, zaista, o stanu bez mane. Smješten je na idealnom, prvom sprat, a ako vam se ipak mrsko penjati, zgrada ima i lift. Posjeduje 94 m2 prostora i potpuno je renoviran prije nekoliko....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 755)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>