• GoHome Professional
nekretnine sarajevo dvokatnica 120 m2 što skuplje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo dvokatnica 120 m2 što skuplje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo dvokatnica 120 m2 što skuplje

  • Za upit "nekretnine sarajevo dvokatnica 120 m2 što skuplje" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Centar, 1.250.000 KM, 125,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 1.066.240 KM, 118,00 m2 cca 9040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 118 m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, tri spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na balkon i kupatila. Vanjska i unutrašnja stolarija su drvene. Pod je parket....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 1.016.000 KM, 126,00 m2 cca 8060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.06.2023.,

www.indomio.ba

PRODAJE SE! U blizini centra Sarajeva, u dijelu grada koji se naziva Koševo, smještena je luksuzna urbana vila sagrađena u stilu srednjo-europskih gradskih palača. Na trećem spratu zgrade prodaje se trosobni stan veličine 126 kvadratnih metara, savremeno i luksuzno uređen .Stan se....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 980.000 KM, 122,00 m2 cca 8030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 932.960 KM, 110,00 m2 cca 8480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 110,76 m2 i nalazi se na I spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na balkon, dvije spavaće sobe, treće master spavaće sobe sa kupatilom i izlazom na drugi balkon i još....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 891.800 KM, 126,00 m2 cca 7080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor je ukupne površine 126 m2 (osnova 42 m2) i nalazi se na prizemlju poslovnog objekta. Sastoji se od tri etaže i to od podruma, prizemlja i sprata. Na podrumskoj etaži je jedna prostorija sa wc-om i na podrumskoj etaži je planirana velika kuhinja. Prizemlje se također....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 885.920 KM, 113,00 m2 cca 7840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 113 m2 i nalazi se na I spratu stambene zgrade. Po strukturi je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom i izlazom na ustakljen balkon, tri spavaće sobe od kojih svaka ima ulaz sa dvije strane i kupatila. Vanjska stolarija je drvena....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 862.400 KM, 126,00 m2 cca 6840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 862.400 KM, 130,00 m2 cca 6630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je površine 130 m2 i nalazi se na parceli površine 3000 m2. Sastoji se iz dvije etaže, prizemlja i sprata. Kuća ima vlastitu vodu (bunar od 8 metara). Pored kuće se nalazi malinjak od 2 duluma, preko 100 komada stabala raznog voća. Kuća ima svoju garažu, parking mjesto, šadrvan,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 860.000 KM, 126,00 m2 cca 6830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.10.2025.,

www.realitica.com

PRODAJA KANCELARIJSKI ILI STAMBENI PROSTOR U STAMBENO POSLOVNOM CENTRU BOSMAL CITY CENTER .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine sarajevo 120 m2 što skuplje (202)
  • nekretnine sarajevo dvokatnica što skuplje (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)