• GoHome Professional
nekretnine sarajevo dvokatnica barem 170 m2 do 250 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo dvokatnica barem 170 m2 do 250 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo dvokatnica barem 170 m2 do 250000 km što skuplje

  • Za upit "nekretnine sarajevo dvokatnica barem 170 m2 do 250000 km što skuplje" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 230000 KM (malo jeftiniji)
    • 260000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, 275.000 KM, 160,00 m2 cca 1720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.07.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 269.982 KM, 170,00 m2 cca 1590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje kuću u naselju Bojnik Kuća se nalazi u ulici Mihaljevska u mirnom djelu naselja izgrađena na placu od 851 m2. Površina kuće je 169,3 m2, a čine je podrum, prizemlje i potrovlje. Objekat je izgrađen kvalitetno i u potpunosti je funkcionalan bez dodatnih ulaganja....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 265.000 KM, 170,00 m2 cca 1560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2023.,

www.indomio.ba

New Group iz svoje ponude za prodaju izdvaja prekrasnu novu kuću u naselju Mrakovo-Ilijaš-Kanton Sarajevo. Površine: kuća 170m2, zemljište: 500m2, vrt: 15m2. Kuća se sastoji iz 2 etaže, koje su spojene unutarnjim stepeništem. Objekat se može koristiti kao 2 odvojena stana, ili jedna....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 275.000 KM na 262.000 KM dana 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 262.000 KM, 180,00 m2 cca 1460 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.01.2025 - 275.000 KM
26.03.2026 - 262.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.01.2025.,

www.indomio.ba

Omro d.o.o. izdvaja iz ponude Kuća sa okućnicom Ilidža - Nadosjek Opis: Potpuno renovirana kuća koja ne zahtjeva dodatne popravke površine 180 m2 sastoji se od: 1. sprat dnevni boravak, kuhinja, kupatilo, spavaća soba. 2. sprat za zasebnim ulazom, dbevni boravak sa izlazom na balkon....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 260.000 KM, 200,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.07.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 254.700 KM, 300,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.realitica.com

Prodajemo kuću u ulici Hošin Brijeg, u općini Stari Grad u Sarajevu. Na parceli od 245 kvadrata nalazi se kuća tlocrtne površine 111 kvadrata koju čine prizemlje i dva sprata. Na prvom i drugom spratu nalaze se uređeni i održavani četverosobni stanovi, dok je u prizemlju prostor površine....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 250.000 KM, 485,00 m2 cca 520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor na Dolac Malti. Prostor se sastoji od tri etaže. Na prvoj etaži ulaz za garažu te ulaz u stubište kroz koje se može ući u garažni prostor. Prva etaža je veći skladišni prostoe sa visinom cca 4m. Druga i treća etaže je predviđena za kancelarijske prostorije gdje je....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 250.000 KM, 345,00 m2 cca 730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.12.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Faletići, 249.983 KM, 15300,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se lijep, prostran plac za gradnju, poljoprivredu ili turizam, u blizini Sarajeva, u naselju Faletići. Na jednom kraju plac je oivičen šumom i potokom, dok je veći dio livada. Asfaltni put se nalazi u neposrednoj blizini zemljišta, a do samog placa je makadamski put u dužini....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 249.000 KM, 1755,00 m2 cca 140 KM/m2