• GoHome Professional
nekretnine sarajevo roh-bau što veće 190 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo roh-bau što veće 190 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo roh-bau što veće 190 m2

  • Za upit "nekretnine sarajevo roh-bau što veće 190 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, Centar, Na upit, 205,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Kablovska TV Internet Podrum Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Hotel, SARAJEVO, Bistrik, 950.000 KM, 204,00 m2 cca 4660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se Motel površine 204m2. Hotel se sastoji iz tri etaže ukupne stambene površine 500m2. Isti je lociran na veoma atraktivnoj lokaciji na Bistriku u Sarajevu, udaljeno svega 1km od centra grada. Motel se sastoji od 12 soba, jednog restorana i velikog poslovnog prostora, te je....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, Na upit, 204,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.06.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se potpuno adaptirana i namjestena kuca u Azicima,opstina Ilidza. Povrsina: 204m2 stambenog prostora 480m2 okućnice Na 1.spratu se nalaze: Dnevni boravak/balkon/trpezarija/kuhinja Spavaća soba Kupatilo Vešeraj Na 2.spratu se nalaze: Master spavaća soba sa kupatilom i balkonom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 710.500 KM, 203,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja poslovni prostor u novogadnji, objekat Green Residence, ulica IV Viteških brigada Aleja, općina Ilidža. Poslovni prostor površine 203m2 se nalazi na prizemlju objekta. Grijanje je etažno plinsko. Poslovni prostor....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 450.000 KM, 203,00 m2 cca 2220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.07.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 187.400 KM, 200,00 m2 cca 940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.10.2025.,

www.realitica.com

prodaje se imanje sa objektom lokacija semizovac .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 370.000 KM, 200,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje samostojeću kuću trospratnicu na području općine Vogošća. Riječ je o omiljenom naselju Blagovac udaljenom 15ak minuta vožnje od sarajevskog centra, te nekih 5 minuta od Vogošće gdje je prisutan kompletan sadržaj potreban za lagodan život. Mikrolokaciju krase mnoštvo....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 400.000 KM, 200,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje samostojeću kuću dvospratnicu u naselju Osjek, općina Ilidža. Objekat čvrste gradnje u osnovi 80 m² je smješten na parceli 2592 m², a naselje je kao stvoreno za porodicu koja želi miran život nadomak grada. U blizini su Deseta osnovna škola, Konzum, rijeke Bosna i Zujevina,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 170.000 KM, 200,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Starom Gradu, lokacija Vrbanjusa. Za sve detaljne informacije mozete kontaktirati telefone: 033 236 773 062 256 176 062 968 346 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Namješten Novogradnja Parking Kablovska TV Internet Podrum....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Skenderija, 879.500 KM, 200,00 m2 cca 4400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2024.,

www.realitica.com

Prodajemo unikatan objekat u samom srcu Sarajeva, u mirnoj intimnoj Stolačkoj ulici koja je zapravo paralelna sa ulicom Skenderija.U 300 kvadrata ograđene parcele u ravnom dijelu Skenderije smjestila se kuća tlocrtne površine 90 kvadrata koju čine tri kata. U prizemlju imamo jednosoban....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine sarajevo što veće 190 m2 (159)
  • nekretnine sarajevo roh-bau što veće (32)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)