• GoHome Professional
novogradnja FEDERACIJA BOSNE I HERCEGOVINE grijanj - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • novogradnja FEDERACIJA BOSNE I HERCEGOVINE grijanj - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja FEDERACIJA BOSNE I HERCEGOVINE grijanje na plin

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine grijanje na plin" pronađeno 168 nekretnina - prosječna cijena 2.054 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosječna površina)
    • barem 110 m2
    • 130 m2
  •  Po cijeni
    • do 140000 KM
    • do 170000 KM (prosječna cijena)
    • do 210000 KM
    • do 1700 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 689 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 330.000 KM, 130,00 m2 cca 2540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan 130m2 kod BBI centra sa obezbjeđenim parking mjestom za više automobila (rampa). Površina stana je 130m2, sastoji se od: 3 spavaće sobe, dnevni boravak, veliko kupatilo, garderober, hodnik, trpezarija, kuhinja. Opremljen je američkim plakarima, jacuzziem, klimatizovan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Saraj Polje, 300.000 KM, 150,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Ekstra luksuzan stan Saraj Polje 150m2 ekstra lokacija. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava Video nadzor....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 565.460 KM, 78,00 m2 cca 7250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 78 m2 i nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na balkon (koji je iz portala), dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na drugi balkon (takodjer ustakljen....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 150.000 KM, 168,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Dvoetažni petosoban stan na 4. spratu koji izlazi na potkrovlje. Sadrži dva kupatila, jedan VC, 2 balkona i kuhinju. Sanitarije su vrhunske (kada sa masažerom, ugradbene šolje itd.). Dnevni boravak je na sunčanoj strani. Kontakt informacije: Marko Lalović 065/578-042 Nikola Lalović....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bentbaša, 820.000 KM, 290,00 m2 cca 2830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 70.000 KM, 60,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Na petom, posljednjem spratu novogradnje s liftom na Bjelašnici prodajemo dva apartmana u jednom. Uknjižen na 60 kvadrata, a realne površine 90 kvadrata, riječ je o velikom dvostrano orijentiranom apartmanu s balkonom, primarno južne orijentacije. Apartman je trenutno koncipiran kao....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 130.000 KM, 78,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se: Trosoban dvostranoorijentisan stan 78m2 u visokom prizemlju novoizgradjene stambene zgrade koja se nalazi smjestena u Zagrebackoj ulici, na Grbavici. Ovaj stan se nalazi u Roh bau fazi, sto buducim vlasnicima ostavlja mogucnost uredjenja po vlastitim zeljama. Frekventna....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 195.250 KM, 55,00 m2 cca 3550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Zgrad Saray se nlazi na Stupu opstina Ilidza. Zgrada se nalazi na 100 metara od trmavajske i autobuske stanice.Zgrada je pozicionirana na dobrom mjestu blizu aedoma i stupske petlje..Gradena je od kvalitetnih materijala Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Saraj Polje, 330.000 KM, 150,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Super luksuzan stan Saraj Polje 150m2 ekstra opremljen. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava Video nadzor....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 450.000 KM, 143,00 m2 cca 3150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Ekskluzivni poslovni prostor u strogom centru Sarajeva. Prostor se nalazi u stanbeno - poslovnom objektu, pripada općini Stari Grad. Ulaz u objekat sa glavne saobraćajnice. Postor je kompletno adaptiran najkvalitetnijim materijalima i kompletno opremljen namještajem po mjeri. Višenamjenska....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stup, 144.000 KM, 74,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi 10km od centra Sarajeva. U blizini je škola,benzinska pumpa i stajalište buseva. Mirno okruženje. Za sve informacije nazovite 00385989132851 Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking .

 
 
 
  Poslovni prostor, KISELJAK, 165.000 KM, 83,00 m2 cca 1990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.05.2025.,

www.nekretnine.ba

PRODAJEM STAN U KISELJAKU, TROSOBAN 83 M2 ULICA ZAPRESICKA KOD DOMA ZDRAVLJA U KISELJAKU, NOVOGRADNJA VISE INFORMACIJA: 063 991 551 ili 063 129 262 0043 664 140 50 10 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Novogradnja Podrum .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 95.000 KM, 145,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novoizgradjena kuca u mirnom dijelu sarajeva, za sve informacije tel 063898626 ili mail damirzecevic@gmail.com Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Klima Kablovska TV Internet....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 100.000 KM, 50,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se poslovni prostor u neposrednoj blizini Starog mosta i hotela Ruža u Mostaru. Prostor je pogodan za sve namjene. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Buća Potok, 120.000 KM, 78,00 m2 cca 1540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Stan Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Nedavno adaptiran Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 157.000 KM, 66,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Priuštite sebi optimalan i vrhunski porodičan stan sa "full-kvalitetnom opremom i namještajem"! Okreči, useli i uživaj u vrhunski organizovanom i namještenom stanu, bez ikakvih dodatnih investicija !!! Stambena jedinica podrazumjeva najoptimalniju i najpopularniju kvadraturu 66,00....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Breka, 315.000 KM, 105,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem prelijep stan, koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade u sarajevskom naselju Breka. Ima 4 sobe, 2 kupatila i 2 terase sa pogledom na Kosevo. Prostire se preko cijelog sprata, a zgrada i cijelo naselje su jako mirni. U blizini se nalazi nekoliko supermarketa, brojni....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 1.034.000 KM, 517,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Internet Podrum Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Buća Potok, 115.211 KM, 55,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Objekti su smjesteni na lokalitetu Buca Potoka neposredno uz saobracajnicu ulica:Drinska sa jedne strane i ulice:Adema Buce sa druge strane. Stambeno poslovni kompleks je udaljen: -cca 150m od tramvajske stanice. -cca 150 metara od trznice. -cca 20m od trolejbuske stanice. -cca 50m....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Mejtaš, 99.990 KM, 220,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuca na samom mejtasuu ravnom dijelu izgradena prije 5 godinavelicina cca220 m2 iliukupnih 280 m2 sastojiseod prizemljaisprata. Udonjem djelu kuhinja, tepezarija, dnevni boravak,,mokri cvor, hodnik, soba.Na spratu 3 spavace i banja.Kuca posjeduje legalnu mogucnost prosirenja.Posjeduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 329.000 KM, 105,00 m2 cca 3130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem četverosoban stan izgrađen prije 10 godina na Marijin Dvoru, ulica Kranjčevićeva kod Opće Bolnice "Abdulah Nakaš" površine 105 m2 + 25 m2 balkona. Cijena 2800 KM po m2 stana i 1400 KM po m2 balkona. Kontakt: 061/229-156 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Buća Potok, 90.000 KM, 52,00 m2 cca 1730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan useljiv, etažiran , vlasništvo 1/1, novogradnja Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Lift .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 480.000 KM, 120,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo 3 stana u novogradnji, stanovi velicine 120 m2, 3 spavace sobe, dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, kupatilo i toalet, balkon, luksuzna gradnja, stanovi su etazirani i uknjizeni, Cijena 2000 Eura za m2. Sve informacije na telefon 061 167941. POVRŠINA OBJEKTA: 120 Nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 66.664 KM, 65,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja nov trosoban stan na Stupu u novogradnji koja postavlja standarde kvaliteta, privatnosti i udobnosti života na nevjerovatnoj lokaciji na samoj Stupskoj petlji, sa iznimnim pristupom svim bitnim sadržajima, ovaj....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 120.000 KM, 62,00 m2 cca 1940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na 15. spratu (predzadnji) Uniprometove zgrade u ulici Marka Marulića. Kako je orijentacija stana zapadna, stan je vrlo sunčan, svijetao i pozitivan. Stan posjeduje i klimu ukoliko neko ipak želi da se rashladi tokom sunčanog perioda, kao i samoregulaciju grijanja tokom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 80.000 KM, 145,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Moderna kuca u mirnom dijelu Sarajeva. 1/1 sve dozvole posjeduje. Etazno grijanje, garaza, velika basta. Mogucnost zamjene za stan.za sve informacije 063898626 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 125.000 KM, 190,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Useljiva u odlicnom stanju . 065278090 - Goran Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 80.000 KM, 41,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam stan u Istočnom Sarajevu kod tržnog centra tuš. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 94.380 KM, 43,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje stanove u novogranji Nedžarići, Ul. Ramiza Salčina. Objekat je stanbenog tipa, savremene gradnje, projektovana je jedna lamela sa dva stanbena ulaza i ukupno 35 stanova, na 6 etaža. Objekat je izgrađen na ravničarskom terenu, okružen zelenilom i ograđen ogradom, te....

 
 
 
  Kuća, KOBILJA GLAVA, 330.000 KM, 280,00 m2 cca 1180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Izuzetno atraktivna nekretnina u lijepom dijelu grada sa dosta sunca,nadomak samog centra grada. Naselje Kobilja Glava, ulica Sipska sa pristupm objektu iz dva pravca. Kuća ima 280 m2 površine i sastoji se od POSLOVNOG PROSTORA u prizemlju, potpuno opremljenog SPRATA (sa kvalitenim....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 170.000 KM, 200,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Starom Gradu, lokacija Vrbanjusa. Za sve detaljne informacije mozete kontaktirati telefone: 033 236 773 062 256 176 062 968 346 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Namješten Novogradnja Parking Kablovska TV Internet Podrum....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 176.000 KM, 103,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na Dobrinji II u aveniji Micubishi i ima pogled na dvije strane. U blizini se naleze i dzamija, pravoslavna crkva i katolicka crkva, kao i ambulanta Doma zdravlja. U blizini se nalaze i osnovna skola, gimnazija, natkrivena garaza, poslovni i maloprodajni prostori. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, HADŽIĆI, 440.000 KM, 220,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca se sastoji od 3 etaze: 1 etaza: Garaza, ostava sa lozionicom i veserajom, dnevni boravak. 2 etaza: dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, kupatilo, ostava, izlaz na bastu. 3 etaza: 3 spavace sobe, kupatilo, 2 balkona. Grijanje etazno na: plin, struja, cumur. Kuca je moderno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 75.285 KM, 36,00 m2 cca 2090 KM/m2

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, 73.000 KM, 46,00 m2 cca 1590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.01.2021.,

www.nekretnine.ba

Lijep luksuzni jednosobni stan,46 kvadrata,novogradnja.Sastoji se od:dnevnog noravka sa kuhinjom,hodnika,vece kupaone,ostave i balkona koji je 4.5mx2.20.Balkon je zatvoren sa pvc stolarijom,dva srednja prozora su klizna tako da se moze koristiti kao dodatni prostor ali i kao balkon.Svi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 80.850 KM, 49,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Hitna prodaja Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 891.800 KM, 126,00 m2 cca 7080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor je ukupne površine 126 m2 (osnova 42 m2) i nalazi se na prizemlju poslovnog objekta. Sastoji se od tri etaže i to od podruma, prizemlja i sprata. Na podrumskoj etaži je jedna prostorija sa wc-om i na podrumskoj etaži je planirana velika kuhinja. Prizemlje se također....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 70.000 KM, 51,00 m2 cca 1370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo dvosoban stan ukupne površine 51m2 u ulici Kromolj, opština Centar. Stan se sastoji od dnevnog boravka i kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i wc-a. Stan posjeduje balkon od cca. 4 m2 i pripadajuću terasu od cca. 25m2. Stambeno-poslovni objekat nalazi se u zelenoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 50.000 KM, 38,00 m2 cca 1320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem jednoiposoban stan u Istocnom Sarajevu, preko puta autobuske stanice, ulica Srpskih Vladara. Dobra lokacija, funkcionalan, uknjizen.U cenu ulazi kuhinja sa barom sa slike. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 94.600 KM, 45,00 m2 cca 2100 KM/m2