• GoHome Professional
novogradnja federacija bosne i hercegovine - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja federacija bosne i hercegovine

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine" pronađeno 890 nekretnina - prosječna cijena 2.533 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po cijeni
    • do 140000 KM
    • do 180000 KM (prosječna cijena)
    • do 210000 KM
    • do 1800 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 689 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, ČAPLJINA, 180.000 KM, 112,00 m2 cca 1610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.11.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa okućnicom u mjestu Gorica-Čapljina (udaljenost od centra grada je 5 km), u blizini rijeke Trebižat (cca 70m). Blizina graničnog prijelaza Gabela Polje je 6 km, 20 km do mora. Udaljenost Međugorja je 17 km. Vodopad Kravice je udaljen 22 km. Park prirode Hutovo blato....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 334.862 KM, 33,00 m2 cca 10150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine oglašavaju prodaju aparmana u novogradnji ARTES na Bjelašnici, ulica Babin do. Apartman koji vam predstavljamo nosi oznaku 5.E, projektovane površine 32,97 m2, sprat 3, dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, sobe i kupatila. Cijena apartmana....

 
 
 
  Zemljište, ŽABLJAK, 70.000 KM, 1000,00 m2 cca 70 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Građevinsko zemljište u industrijskoj zoni 2 preko puta benzinske Pavić petrol.. Nekretnina posjeduje Novogradnja .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Stupine, 84.731 KM, 39,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan od 39,41 m2 u novogradnji na lokaciji Stupine Ušće. Zgrada je još uvijek u izgradnji a rok useljenja je 30.06.2019. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Blindirana vrata .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 139.000 KM, 217,00 m2 cca 640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se vrlo povoljno kuća u općini Novi Grada, Sarajevo, naselje Rajlovac. Kuća posjeduje sve komunalije, te je udaljena od glavne saobraćajnice oko 300 metara. Cijena nekretnine je više nego povoljna i sada je 139 000KM. Za više informacija možete me kontaktirati na broj tel....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŽIVINICE, 195.000 KM, 150,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

NOVOGRADNJA 130m2; 4. sprat, grijanje, klima, alarm, amer�ki ormari, dvije terase,sam na cijelom spratu,tri nivoa rasvjete.. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, 82.500 KM, 50,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

- Lokacija: Ozimice II - Centralno grijanje kombinovano; etažno na struju ili zajednicka kotlovnica - Podovi: klasican parket - Keramika prvoklasna, kao i sanitarije - Useljenje: ljeto 2012 - Cijena: 1650-1700 KM/m2 Kontakt tel.: +387 61 137 620 "DOO GRADING" Bihac Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Kuća, ODŽAK, 139.000 KM, 100,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u novogradnji, kuća je potpuno namještena te nema dodatnih ulaganja! Kuća ima dvije spavaće sobe, dnevni boravak i kuhinju, ostavu, vešeraj i terasu te veliko dvorište! U kući postoje tri mogućnosti grijanja, grijanje na klimu, podno grijanje na struju te kamin. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 120.000 KM, 130,00 m2 cca 920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Početak gradnje 2009. godine. Zadnja faza (oluci i dimnjak) urađena krajem 2010. godine. Korišteni samo najkvalitetniji materijali. Vlasništvo 1/1, kompletna dokumentacija uredna, voćnjak, vlastiti prilazni put!!! Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak....

 
 
 
  Apartman, GORNJI VAKUF, 130.000 KM, 79,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan u potkrovlju. Stan se sastoji od hodnika, velike dnevne sobe, kuhinja na U, prostor za trpezariski stol, funkcionalnim kaminom, ukrašen drvenim gredama. Iz hodnika se ide u Kupatilo, malu dijeciju sobu i na kraju hodnika velika glavna spavaća prostorija. Ispred zgrade....

 
 
 
  Kuća, TEŠANJ, 410.000 KM, 205,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Potpuno nova, tek izgradjena kuća. Gradjeno po najnovijom gradjevinskim standardima od najkvalitetnijih materijala. Kuća se nalazi u samom centru turističkog djela grada. Posjeduje poslovni prostor od stotinu kvadrata potpuno opremljen i spreman za uselenje. Na spratu se nalazi stan....

 
 
 
  Apartman, NEUM, 300.000 KM, 60,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Klima Internet Ostava .

 
 
 
  Apartman, TRAVNIK, 104.000 KM, 65,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Apartman se nalazi na atraktivnoj lokaciji izmedju Beby ski lifta i velikog ski lifta. 150m udaljenosti od hotela Sunce. Prilaz objektu sa vise strana, asfalt. Objekat se nalazi 10m udaljenosti of objekta TURM http://www.vlasic-bih.com/indexba.htm. objekat je izgradjen prije 2 godine....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 300.000 KM, 165,00 m2 cca 1820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se moderna, adaptirana kuca u samom srcu Starog Grada, na Kovačima, kod pekare Mahir. Kuca je komplet renovirana, izvana i iznutra do najsitnijih detalja. Sastoji se od 3 etaže po 55m2, unutrašnje stepenice, 2 moderne kuhinje, 2 adaptirana kupatila, 2 velika dnevna boravka....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 116.900 KM, 84,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.05.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan U Istocnom Sarajevu u glavnoj ulici 2 balkona primarna orijentacija jug.Sastoji se od 2 spavace, dnevne, tepeyarija , kuhinja ,2 mokra cvora ,ostave .U stanu se nije yivjelo smatrase novogradnjom ukniyen 1/1 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno....

 
 
 
  Poslovni prostor, GRAČANICA, 150.000 KM, 180,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca je gradjena U Americkom stilu, posjeduje veliko dvoriste sa oko 5 duluma zemlje gdje se nalazi vocnjak sa bazenom za navodnjavanje (za voce). Posjeduje box izidan u kamenu za ljubimca,te par drugih pratecih objekata koje mozete koristiti po zelji. Takodjer ima manji ljetnokovac....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 138.600 KM, 84,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Oprema Vanjski prozori i vrata su od TROCAl Alu fusion profila sa troslojnim staklom. Parket u sobama i dnevnom boravku izrađen je od hrastovog drveta debljine 22 mm. U hodniku, kuhinji i kupaonici postavljene su prvoklasne keramičke pločice italijanskih i španskih proizvođača. Grijanje....

 
 
 
  Stan, TRAVNIK, 75.000 KM, 30,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Nadomak Travnika u vikend naselju kod Slimena prodaje se nedovršena vikendica na placu površine blizu 900 m, prilaz asfalt, razvedena voda i kanalizacija, betonska septička jama, sve u lijepom prirodnom okruženju, na placu: mala šumica, voćnjak, obradivi dio za povrće, nedovršena....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 95.000 KM, 160,00 m2 cca 590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u spionica krc nedaleko od glavnog puta Tuzla Orasje. Kuca je 160m2 na parceli od 1350m2 posijeduje svu potrebnu papirologiju 1/1 gradjevinska,urbanisticka,uplanjena itd.svi prikljucci kuca je kompletno renovirana 2019 unutra i vani! Vani je ostala tarasa da se dovrsi....

 
 
 
  Kuća, HODBINA, 90.000 KM, 120,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodicna kuca na parceli od 1 duluma zemljista i imanje iz vise parcela, prizemlje nije renovirano a prvi sprat je renoviran. Flanovac - 7070m2 , Ciganovac 5647m2, Vinine 1516m2, Njive 13069m2, stara kuća (pod majdanima) 990m2. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Struja....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Obličevo 1, 145.000 KM, 57,00 m2 cca 2540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Poslovno/Uredski prostor u centru grada, pored nove elektroprivrede. Zgrada je useljena krajem 2007. Prostor se sastoji od dvije prostorije, povezane i bez vrata izmedju. Prostor je potpuno opremljen i useljiv sutra. Podni klima uredjaj Hitachi inverter sa 6.5kw grijanje, 5.5kw hladjenje,....

 
 
 
  Poslovni prostor, DRVAR, 45.000 KM, 64,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Kompletno renoviran stan,namesten sa novim namestajem,bez ulaganja,odmah useljiv. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, BEGOVO SELO, 525.000 KM, 105,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju je “A-frame” kuća na Kupresu, u blizini Kupreške kuće,centra ,skijališta te na svega 5-6min vožnje do kukavičjeg jezera. Jedinstvena lokacija nedaleko od centra svih zbivanja, a opet dovoljno udaljena kako bi se osjetileprirodne ljepote Kupresa. Fenomenalan pogled koji....

 
 
 
  Kuća, ORTIJEŠ, 440.000 KM, 370,00 m2 cca 1190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se nova kuća 370 m2 sa podrumom, poslovnim prostorom i 2 stana sa okućnicom od 480 m2. Telefon: 036/354-273 Mobitel: 066/247-086 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Klima Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, KAKANJ, 78.000 KM, 66,00 m2 cca 1180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvoiposoban stan u ulici Branilaca površine 65,31 metar kvadratni na prvom spratu iznad knjižare Novela. Stan se sastoji od kuhinje, spavaće sobe sa izlazom na balkon, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, djećije sobe, hodnika i kupatila. Stan je u odličnom stanju, posjeduje....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 489.020 KM, 66,00 m2 cca 7410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Dobrinja V u ulici Ramiza Salčina. Stan je površine 66 m2 i nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz dnevnog boravka sa izlazom na balkon otvorenog pogleda,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Butmir, 450.000 KM, 250,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stambeno-poslovni prostor i zemljište površine 1000 m2, na atraktivnoj lokaciji do glavne ceste u Butmiru. Poslovni prostor je izdat na neodređeno vrijeme. Prvi stambeni sprat je u potpunosti adaptiran za stanovanje. Potkrovlje nije adaptirano. Kuća posjeduje građevinsku dozvolu i....

 
 
 
  Stan, RAJSKA, 70.200 KM, 36,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Najpovoljniji stanovi u Budvi, od 1100 eura po kvadratu. Kondo hotel Paradiso se nalazi na manje od 800 m od magistrale, ušuškan u prirodu i tišinu. Posjeduje bazen, restoran, parking i 77 stanova na 7 spratova. Veličina stanova se kreće od 27 do 49 kvadrata, opremljeni kvalitetnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 40.000 KM, 48,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban opremljen apartman na Bjelašnici u novogradnji. Apartman površine 48m2 čine ulazni hodnik, dvije spavaće sobe, kupatilo, kuhinja s trpezarijom i dnevni boravak. Apartman opremljen u planinskom stilu....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 120.000 KM, 86,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem nov useljiv stan, gradjen za vlastite potrebe. Stan se sastoji od dn.boravka, kuhinja, soba x3, balkonx2, hodnikx2, WC i kupatilo, grijanje struja-plin po zelji, dvostrano orjentisan stan. Dva stana po spratu u stubistu. Uknjizen 1/1. Pod parket, plocice. Zavrseno okolno....

 
 
 
  Apartman, KISELJAK, 75.000 KM, 40,00 m2 cca 1880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem nov , opremljen stan , kuhinja sa aparatima , plakari u sobi i hodniku , na 5 spratu u novoj zgradi . Stan je opremljen 2021 ali nije se u njemu zivilo. Stan je 40 m2 i odlicnog je rasporeda . Nazovite da pogledate . 063 841 721 - Branko Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, BUGOJNO, 110.000 KM, 250,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem useljivu kuću u Bugojnu tlocrtne površine 100 m2, Ul. Slobode 242. Podrum - jedna prostorija Suteren - garaža, kotlovnica Prizemlje - Ulazni predprostor, garderoba , hodnik, wc, kuhinja, blagovaonica, dnevni boravak, terasa Polukat - hodnik, kupatilo, radna soba, spavaća....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 137.000 KM, 62,00 m2 cca 2210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.05.2020.,

www.nekretnine.ba

Novogradnja, stan, Dobrinja 5, centralno grijanje. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Lift Parking Blindirana vrata Internet Podrum Video nadzor .

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 109.000 KM, 160,00 m2 cca 680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca ima 160 m2 stambenog prostora i plus garaza,podrum,i ostave Sa radionom. Parkirna mjesta minimum 6 .klima i svi prozori Susa mrezom Profil kumaraca postavljeni. BETONSKA STAZA SE PRETEZE OD ZELJEZNICE DO CESTE.100 M. DO MORA JE 30 KM,DO HRVATSKE GRANICE 4 KM.. POSTEJE I 45 MASLINA....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 450.000 KM, 300,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Općini rađena po svim standardima i veoma kvaltetnim materijalima. Plac je kompletno ograđen kovanom ogradom, i ima asvaltiran prilaz sa dvije strane. Velika garaža sa rolo vratima i parkingom ispred. Kuća se sastoji od Poslovnog prostora, kojeg saćinjavaju dvije....

 
 
 
  Hotel, SARAJEVO, 400.000 KM, 900,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Motel je u završnoj fazi gradnje, sa bazenom, wellnes i spa centrom,viskoki nivo 4* 35 do 40 kreveta. Inf. na tel 061 255 511 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava....

 
 
 
  Kuća, ŽABLJAK, 700.000 KM, 140,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju Villa Durmitor,na najexkluzivnijoj lokaciji na Zabljaku-Ivan do, nacionalni park, udaljena samo 5 minuta hoda od Crnog jezera i 10 minuta od centra grada. Prostrani dnevni boravak sa kuhinjom, 5 spavacih soba, prostrano kupatilo i wc, prostrana ostava. Iz svake sobe izlazak....

 
 
 
  Poslovni prostor, ČAPLJINA, 150.000 KM, 100,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Novogradnja Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 96.000 KM, 53,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan sa terasom.Stanovi se nalaze u stambeno poslovnom kompleksu koji se gradi do robne kuće Tuzlanka. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Struja Lift Novogradnja Blindirana vrata Kablovska TV .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 128.000 KM, 65,00 m2 cca 1970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan na Stupu.Stan je kompletno i kvalitetno namjesten.Ima 65m2 plus 11m2 dva balkona.Nalazi se na 6 spratu. Stan se sastoji od dnevne sobe, kuhinje,spavace sobe,djecije ili radne, ostave, hodnika, kupatila i posebno toaleta.Stan je osiguran, pod video nadzorom.U zgradi imaju....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 65.320 KM, 28,00 m2 cca 2330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

PRODAJA STANOVA - Kontakt telefoni: Prodaja Otoka: 033 713 950 Prodaja Stup: 033 762 222; Agenti: 061 697 599 (Eldin) 063 503 378 (Hasan) 063 092 244 (Danijel) KOMPLETNU PONUDU STANOVA MOŽETE PRONAĆI NA WEB STRANICI www.novaotoka.ba ROK ZA ZAVRŠETAK RADOVA I USELJENJE U STAN - JUNI....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 67.444 KM, 74,00 m2 cca 910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju stana u novogradnji na Stupu, općina Ilidža. Zgrada je udaljena 100 metara od tramvajske stanice, u neposrednoj blizini je stupska petlja, a ističemo i blizinu aerodroma. Saobraćajna komunikacija je izuzetno praktična,....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 808)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni