• GoHome Professional
novogradnja federacija bosne i hercegovine što već - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine što već - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja federacija bosne i hercegovine što veće

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine što veće" pronađeno 882 nekretnina - prosječna cijena 2.533 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po cijeni
    • do 140000 KM
    • do 180000 KM (prosječna cijena)
    • do 210000 KM
    • do 1800 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • namješten
    • 3.sprat
    • opremljen
    • parket
    • atraktivno
  • Slike

Pretraženo 24 689 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, DONJI VAKUF, Na upit, 300,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca u Donjem Vakuufu sa okucnicom,trospratna je i vrlo lijepa,naravno sa svim potrebnim prikljucima. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, TUZLA, Na upit, 300,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kvalitetno gradjena kuca sa extra materijalima,detaljne informacije na tel.ili na mail verneshalilovic@yahoo.com Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata....

 
 
 
  Kuća, VELIKA KLADUŠA, Na upit, 300,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu sa okucnicom, mogucnost kupnje gradilišta i oranica. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Centralno grijanje Struja Namješten Novogradnja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, MISURIĆI, Na upit, 300,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Topli dom Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Internet Podrum Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, TRAVNIK, Na upit, 300,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, Na upit, 294,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Luksuzna kuća rađena savremenom tehnologijom i modernim materijalima,kompletno finirana sa uređenom okućnicom, ogradom, kliznim vratima sa kućom za odmor u dvoristu spratnosti P+1. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bentbaša, 820.000 KM, 290,00 m2 cca 2830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, ZENICA, Na upit, 290,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca je velcine 16x9 (sa garazom i kotlovnicom) tj. tri dvosobna stana sa zajednickim stubistem odvojenih ulaza! Na prvom spratu u dnevnoj sobi se nalazi veliki zidani kamin od kamena. Prvi i drugi sprat imaju velike balkone a prizemlje posjeduje veliku terasu spojeno sa bazenom.....

 
 
 
  Kuća, KOBILJA GLAVA, 330.000 KM, 280,00 m2 cca 1180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Izuzetno atraktivna nekretnina u lijepom dijelu grada sa dosta sunca,nadomak samog centra grada. Naselje Kobilja Glava, ulica Sipska sa pristupm objektu iz dva pravca. Kuća ima 280 m2 površine i sastoji se od POSLOVNOG PROSTORA u prizemlju, potpuno opremljenog SPRATA (sa kvalitenim....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Velešići, Na upit, 280,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca sagradjena u Americkom stilu za veliku porodicu. Nalazi se iznad hotela Grand u mirnom dijelu (nema saobracaja) samo 8 minuta pjeske od Marijin dvora ili 5 minuta od zeljeznicke stanice. 2 asfaltirana prilaza kuci sa gornje i donje strane. Kuca ima bastu sa gornje i manju sa....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, Bakšaiš, Na upit, 280,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća, novogradnja prizemlje plus dva sprata. Kuća je modernog dizajna,nepravilnog oblika, rađena 2010/2011 godine. Od temelja do krova je zidana sa termoblokovima austrotherm, ostale faze gradnje su rađene uz stručni nadzor i kvalitetnim materijalima. Krovna konstrukcija....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, Na upit, 280,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

3 Sprata,3 kupatila, 3 kuhinje 7 terasa.svaki sprat je ekstra struja i grijanje. unutrasnji radovi su u kompletu zavrseni i 95% namjestaj je unutra. dvoriste sredjeno i zagradjeno sa kamenom i aluminijskom ogradom velika ulazna kapija sa daljinskom i extra mala pjesacka kapija Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, ILIJAŠ, 320.000 KM, 270,00 m2 cca 1190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.06.2020.,

www.nekretnine.ba

Nova gradnja, tri sprata, tri gradzevinske dozvole i 992 kvm zemljista, pred autoputa. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Novogradnja .

 
 
 
  Kuća, GRAČANICA, Na upit, 270,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem novosagrađanu i useljivu kuću. Godina gradnje 2009.godine, spratnosti suteren, prizemlje i potkrovlje. Sve novo i namješteno. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Buća Potok, Na upit, 270,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu od 270m2 sa 180m2 okucnice u Sarajevu,Buca Potok. Kontakt telefon 065774038 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 264,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine izdaju poslovni prostor u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Pofalići u ulici Kolodvorska. Poslovni prostor je površine 264 m2 i nalazi se na prizemlju i sastoji se iz sprata i galerije. Sprat je površine 190,65 m2 i sastoji se od hodnika, jedne velike open....

 
 
 
  Kuća, LUKAVAC, Na upit, 262,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vlasnistvo 1/2. Opis prostorija: sest spavacih soba, dva hodnika, dva kupatila, dnevni boravak, trpezarija i kuhinja. Centralno grijanje i fasada sve kompletirano i zavrseno. Posjeduje vlastiti bunar. Svi papiri uredni i na raspolaganju za uvid zainteresiranim kupcima. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, PODLUGOVI, Na upit, 260,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća ima priključak na glavni put prema naplatnim rampama te pomoćni objekat koji je opremljen sa kupatilom te sa fasadom i olucima te garažu koja je u potpunosti opremljena. Na placu je veliki broj voća koje se stručno pdržava. Plac je u ravnom terenu. Kuća je u potpunosti opremljena,....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, Na upit, 260,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.05.2022.,

www.nekretnine.ba

Moderna kuca Americkog stila , vlasnistvo 1/1 .. na mirnoj lokaciji uz mnoge hotele odmaralista bazene , po oljna za potodicu ili za dalji rad izavanja / smjestaja turista .. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran....

 
 
 
  Kuća, ZAVIDOVIĆI, Na upit, 260,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu useljivu bez fasade..sa sredzenim visokim podkrovljem..Sprat i pritemlje nisu potpuno dovrseni ..Sa okucnizom 750m2 ..Na odlicnoj lokaziji .udaljena od glavnog puta 100mPostoji mogucnost .jos za jedan plaz uz kucu . od povrsine 750m2. Sve po dogovoru. Papiri uredni......

 
 
 
  Kuća, ORTIJEŠ, Na upit, 260,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća na prodaju, adaptirana 2004. godine, 260 m2, na placu od 900 m2, u naselju Ortiješ, kuća ima dva sprata, garažu, pomoćne objekte. Sa kućom se može dodatno kupiti i obradiva zemlja koja se nalazi u blizini kuće. Kuća je sa pogledom na Neretvu a takođe je i 300 metara udaljena....

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 160.000 KM, 255,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

ATRAKTIVNA KUĆA GRADžENA U JEDINSTVENOM BOSANSKOM STILU Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Kuća, PAPARI, 140.000 KM, 252,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća,ima sve potrebne priključke.Papiri su uredni 1/1.Kuća ima 252 kvadrata,a zemljina površina je 1.800 kvadrata.Posjeduje 6 spavaćih soba,boravak,kuhinju,2 kupatila,velika ljetna kuhinja/špajz i velika garaža.Nova pvc stolarija,nova ulazna i garažna vrata.Odmah je useljiva.Završena....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 185.000 KM, 250,00 m2 cca 740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.09.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca u izgradnji sa urednim papirima odmah pored vode sane. Sve komunalije ispravne.... Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Novogradnja Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, KUPRES, 300.000 KM, 250,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE KUĆA U POTPUNOSTI OPREMLJENA I NAMJEŠTENA U BLIZINI SKIJALIŠTA.U SKLOPU KUĆE NALAZI SE ZATVORENI BAZEN,SAUNA I KONOBA. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Novogradnja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, GRAČANICA, 150.000 KM, 250,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2023.,

www.nekretnine.ba

kuca 1/1 sa poslovnim prostorom 40 m2 + dvije garaze + stan 64 m2 + stan 140 m2 sa dva kupatila kuca posjeduje tri odvojena sataza struju i za vodu centralno grijanje u svim djelovima kablovsku telefon stan 140 m2 posjeduje klimu i namjestaj , poslovni prostor posjeduje urednu dokumentaciju....

 
 
 
  Kuća, BUGOJNO, 110.000 KM, 250,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem useljivu kuću u Bugojnu tlocrtne površine 100 m2, Ul. Slobode 242. Podrum - jedna prostorija Suteren - garaža, kotlovnica Prizemlje - Ulazni predprostor, garderoba , hodnik, wc, kuhinja, blagovaonica, dnevni boravak, terasa Polukat - hodnik, kupatilo, radna soba, spavaća....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Butmir, 450.000 KM, 250,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stambeno-poslovni prostor i zemljište površine 1000 m2, na atraktivnoj lokaciji do glavne ceste u Butmiru. Poslovni prostor je izdat na neodređeno vrijeme. Prvi stambeni sprat je u potpunosti adaptiran za stanovanje. Potkrovlje nije adaptirano. Kuća posjeduje građevinsku dozvolu i....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANOVIĆI, 180.000 KM, 250,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.04.2025.,

www.nekretnine.ba

kuca posjeduje uredne papire za sve djelatnosti ima dozvole Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 250,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u Sokolovicima na Ilidzi. Pored rijeke Zeljeznice. Udaljena je 1 km od Ilidze, 15 minuta voznjom autom do centra Sarajeva. Nekih 600 m udaljena od komplexa univerziteta i srednje Internacionalne skole Burch. Nekih 500 m do osnovne skole i 100 m do prve autobuske stanice.....

 
 
 
  Kuća, ILIJAŠ, Na upit, 250,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Dupleks kuca P+S+P nedavno adaptirana,700m2 okucnice useljiva,svi prikljucci,dozvola,pogodna za dvije porodice,ravnica,asfalt,izmedu auto puta i zeljez.pruge,500 m od rijeke Bosne.Moguca zamjena za slicnu,dva stana,kucu uz doplatu na podrucju Bijeljine ili Zvornika. Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SANSKI MOST, Na upit, 250,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 250,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu Istocno Sarajevo Pavlovac. Prva etaza: garaza, kotlovnica, dav kupatila i dva poslovna prostora. Druga i treca etaza stambene jedinice. Papiri uredni 1/1. Kontakt broj: 066790500, 065980749 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Novogradnja Parking....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, Bijeli Brijeg, Na upit, 250,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Mostar kuća na kat površine 250 kv. na placu površine 300 kv. Vlasnik 1/1. posjeduje građevinsku dozvolu,uz glavnu cestu Cijena:240.000 KM Mobitel: 063 468-651 e mail: teledar@tel.net.ba Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Novogradnja....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, Na upit, 250,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u strogom i mirnom predgradju Tuzle 10 min od centra grada Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, RAINCI DONJI, Na upit, 250,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Kraj glavnog puta,na ravnoj Povedi I,sve ogradjeno u zicu,gradska voda,bunar za navodnjavanje,struja,grijanje,klima,dva kupatila uradzena,gornji sprat sobe,donji sprat dnevni boravak,trpezarija ,kuhinja i kupatlo Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja....

 
 
 
  Kuća, NEUM, 320.000 KM, 240,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u centru grada pored jadranske magistrale. Sva dokumentacija, papiri i sve moguće dozvole uredni 1/1. U prizemlju se nalaze dva potpuno opremljena četverokrevetna studio-apartmana, na prvom katu veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, dva....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 350.000 KM, 240,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem 2 kuce na dva placa,jedan pored drugog.Nova kuca ima 240 m2 i nije uknjizena,stara ima oko 100 m2.Nalaze se na Mostarskom raskrscu,uz samu glavnu cestu.Za sve informacije nazvati na broj 00381606233505 Dusko Krtolina Nekretnina posjeduje Balkon Voda Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Nahorevo, Na upit, 240,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novoizgradjena kuca od 240m2 stambenog prostora u ulici Svetozara Corovica.Kuca se nalazi na 1300m2 zemljista za koje postoji sva potrebna dokumentacija.Sastoji se od dvije etaze a na prvoj se nalaze prostrani dnevni boravak i kuhinja u jednoj cjelini,zatim trpezarija sa....

 
 
 
  Kuća, SKOKOVI, Na upit, 240,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuča Cazin, Skokovi Kuća se nalazi na sunčanoj strani, koja pruža i ljep razgled na okolinu. Do kuće je obazbeđen pristupni put koji izlazi na asvaltni put kroz naselje. Kuča stoji na 1320m2. u sklopu kuče je u prizemlju i garaža koja mjeri 40m2 parkirno mjesto za 2 automobila. Kuća....

 
 
 
  Kuća, KAKANJ, Na upit, 240,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem trospratnu kucu na ulazu u Zgosca- Kakanj Kuca je nova gradnja. PC-prozori i vrata. Plasticifirana Fasada. Trofazna Struja. Graraza 9x4. Velika tarasa na garazi i extra balkon iz dnevne. Voda iz oblizni brda"pitka" neplaca se. Sve je ogradjeno sa zeljeznom ogradom. Rasvjeta....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 400.000 KM, 238,00 m2 cca 1680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se imanje ukupne površine 3450 m2 na kojem se nalaze dvije kuće od kojih je jedna površine,196 m2 prizemna kuća, koja se sastoji od tri velike spavaće sobe, dva kupatila sa wc-om i velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom. Kuća je novogradnja komplerno završena i....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 800)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>