• GoHome Professional
novogradnja federacija bosne i hercegovine što već - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • novogradnja federacija bosne i hercegovine što već - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja federacija bosne i hercegovine što veće

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine što veće" pronađeno 882 nekretnina - prosječna cijena 2.533 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po cijeni
    • do 140000 KM
    • do 180000 KM (prosječna cijena)
    • do 210000 KM
    • do 1800 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 690 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, TUZLA, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Novogradnja Parking Klima Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SANSKI MOST, 190.000 KM, 192,00 m2 cca 990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvoetažnu kuću u centru grada Naselje Muhići grad Sanski Most Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, SANSKI MOST, Na upit, 192,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

NEKRETNINE: Na prodaju je porodična kuća na dvije etaže, smještena u centru grada na adresi Muhići br. 51. Na zemljišnoj parceli ukupne veličine 570m2 izgrađena je kuća na dvije etaže sa ukupno 192m2 stambenog prostora od čega je useljiv stan u prizemlju, dok je druga etaža u Roh-bau....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 125.000 KM, 190,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Useljiva u odlicnom stanju . 065278090 - Goran Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SANSKI MOST, 80.000 KM, 190,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

prodajem nedavno adaptirana sve na njoj promjenjeno fasada prozori krov u ljepom i mirnom naselju blizu grada Sanskog -Mosta Nekretnina posjeduje Garaža Voda Struja Novogradnja Nedavno adaptiran .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, Na upit, 190,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kuca se nalazi na 600 m2 zemljista,ima garazu na pola kuce,na spratu je dnevni boravak,dvije sobe kuhinja kupatilo i ostava,na sledecem spratu ista kvadratura ne ispravljena. sve informacije na broj 0038267542163 -vlasnik u Budvi lokacija savrsena blizu centra grada,a odvojeno od....

 
 
 
  Kuća, SANSKI MOST, Na upit, 190,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodam kucu skoro novije gradnje 180m2 dva sprta, kuca je u kopletu opremljena brez ikakvog ulaganja,kuca je bila grdzena uz kvalitetnu gradnju ,pored kuce se nalazi i novi objekat u kojem je garsonjera,garaža i radijona ,nad samim garažnim objektom je planograf 80m2 koji se može....

 
 
 
  Kuća, GUSTI GRAB, 100.000 KM, 189,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Kaćunima kod Crkve. Kuća se sastoji od 3 sprata i posjeduje poslovni prostor. Oko kuće nalazi se 1530 m2 i ulaz u dvorište je sa magistralne ceste. Kuća posjeduje sve potrebne priključke ai gruntovno i katastarski je 1/1. Za više informacija zvati na broj 061 427 314....

 
 
 
  Poslovni prostor, ILIJAŠ, 105.000 KM, 185,00 m2 cca 570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuca renovirana u maju 2011 godine. Useljiva odma. U sklopu kuce se nalazi i poslovni prostor sa 100 kvadratnih metara, pogodan za iznajmljivanje ili pretvaranje u stambeni prostor. U sklopu kuce se nalazi i velika garaza za dva auta i prostorom za ostavu,te jos tri prateca objekta(susara,....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Na upit, 183,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se veoma funkcionalna stambeno-poslovna kuća prizemlje + visoko potkrovlje dimenzija 12,5m x 7,5m . Površine 183m2 sa dva poslovna prostora površine 91,5m2 i stanom u potkrovlju od 91,5m2. Parkingom (12,5m x 16m) 200m2. Nekretnina se nalazi pored glavnog puta u naselju Miladije.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 182,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Površina kuće je 182 m2 i nalazi se na parceli površine 570 m2. Sastoji se od dvije etaže, prizemlja i sprata. Prizemlje se sastoji iz hodnika, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinjom i izlazom na dvorišnu terasu, vešeraja i kupatila. Sprat se sastoji iz tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 585.000 KM, 180,00 m2 cca 3250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2026.,

www.tknekretnine.ba

Prodaje se ekskluzivna, prelijepa i veoma kvalitetna vikend kuća ukupne stambene površine cca. 180,00 m², sa bazenom, velikim asfaltiranim igralištem, pomoćnim objektima i šumom, izgrađena 2024. godine na parcelama ukupne površine 8203 m². Objekat je uknjižen, uplanjen i posjeduje....

 
 
 
  Kuća, ZENICA, 300.000 KM, 180,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

moze kompezacija za stan uz vasu nadoplatu- KUCA -mjesto POTOK ZENICA Zemljiste 140 m2 sa garazom i bastom+POSLOVNI PROSTOR prizemlje + 2 sprata ukupne kvadrature 180m2 od tog 30m2 je POSLOVNI P 150 m2 je STAN vise slika na PIKU http://www.pik.ba/artikal/14451148/kuca-zenica-potok/....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 180.000 KM, 180,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Porodična kuća 9,50 x 10,30 na sprat izgrađena 1997 godine sa dva balkona na spratu i jednom terasom u prizemlju.U prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja sa trepezarijom, WC sa kupatilom, ulazni hodnik sa stepenicama obloženim sa jasenom koja vode na sprat i garažom koja je vezana....

 
 
 
  Poslovni prostor, GRAČANICA, 150.000 KM, 180,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca je gradjena U Americkom stilu, posjeduje veliko dvoriste sa oko 5 duluma zemlje gdje se nalazi vocnjak sa bazenom za navodnjavanje (za voce). Posjeduje box izidan u kamenu za ljubimca,te par drugih pratecih objekata koje mozete koristiti po zelji. Takodjer ima manji ljetnokovac....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 320.000 KM, 180,00 m2 cca 1780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi na općini Ilidža, naselje Plandište. Kuća zauzima veoma dobar položaj , pristupni put je širok, asfaltiran i ima uličnu rasvjetu. Od centra Ilidže udaljena je 2 km, a od centra Sarajeva oko 15 km. Smještena je na mirnoj lokaciji, udaljena je 10 minuta hoda od zaštićenog....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, Na upit, 180,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Četverosobna kuća sa adaptacijom potkrovlja kuće, pripadajućim zemljištem ( voćnjak, garaža za auto, ostava i dvorište ). Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, KONJIC, Na upit, 180,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Novogradnja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, VITOVLJE, Na upit, 180,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Udaljeno od regionalnog puta Sarajevo-Banjaluka 300 m. Moze se kolima doci do kuce bez problema. Kuca je na placu od 4 duluma, jedan deo je posumljen jelkama. Pored toga, ima jos 20 duluma zemlje u vlasnistu 1|1. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Telefonski priključak Struja Novogradnja....

 
 
 
  Kuća, MAGLAJ, Na upit, 180,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća renovirana prije 4-5 god., posjeduje 2 odvojena velika 3 sobna stana, garažu i pomucnu prostoriju uz kuću površine cca 80m2 koja je cvrsto sagradjena sa duplom plocom te je moguce nadzidati jos jedan stan iznad, svi papiri uredni 1/1. Kuca posjeduje gradki i privatni vodovod,....

 
 
 
  Kuća, JAJCE, Na upit, 180,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca uredena sa 2 stana jedan na dvije etaze 120 m2 i drugi 60 m2. Moguce srediti da budu 3 stana sa po 60m2 jer postoji stubiste i poseban ulaz za sva 3 stana to jest za svaku etazu po 1 stan. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, SANSKI MOST, Na upit, 180,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na sprat sa garažom i okućnicom s pomoćnim objektom za drva, štalu, kuruzanu i kolnicu 977m2. Obradivu njivu uz kuću veličine 1800m2 i vrt iza pomoćnog objekta 750m2. Kuća je uz asfasltiranu cestu na početku Kijeva. Ima ulična rasvjeta, bunar, i extra priključenu pitku....

 
 
 
  Kuća, KAKANJ, Na upit, 180,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Trospratna kuca,sredjena dva sprata,polunamjestena...udaljena od kaknja 16km.. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Internet Podrum .

 
 
 
  Kuća, KUPRES, Na upit, 180,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća na Kupresu površine 180m2 stambenog prostora na parceli od 341m2. Ima svu dokumentaciju : građevinsku dozvolu i lokacijsku dozvolu. Roh-bau - povoljno Više informacija na miodrag.kuzmanic@gmail.com ili na +38598668001 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, Na upit, 177,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2022.,

www.indomio.ba

Agencija SANT sa ponosom izdvaja iz svoje ponude luksuzan stan u novogradnji. Stan se nalazi u objektu GARDEN u ulici Put Mladih Muslimana, izgrađenom prije par godina. Stan po strukturi ima 5 soba, od čega je 4 spavaće, dnevna boravak te 2kupatila, kuhinja, trpezarije , sve ukupne....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, Na upit, 177,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, Na upit, 174,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuca je 174 m2. Sadrzi dva podruma, prizemlje i sprat. Nije dovrsena kao sto se vidi na fotografiji. Dvoriste je 6 ili 7 ari, ogradjeno betonskim zidom i zicom. U dvoristu se nalazi poljski wc i svinjac(gradjeni od betona), a od kuce do njih vodi betonska staza. Povoljno po dogovoru.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Bistrik, Na upit, 174,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan povrsine 174m2 u stambenoj zgradi u ulici Avdage Sahinagica(novogradnja). Cijena je 3000KM po m2+ PDV Kontakt: +387 62 169706 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja Parking....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 125.000 KM, 170,00 m2 cca 740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Kuca je 1/1..prozori i vrata su sa zastitnom mrezuprotiv kumaraca pistavljene. Klima je 5.5 kw.centralno je na struju 18kw Podrum vinski je ispod Garage. Kuca je izolirana sa stiroporom .Podovi su parket.Balkonske ograda su iz Aluminium. Obadva kupatila su novo uregena I nova je....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, Na upit, 170,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.10.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaja kuće u Sarajevu, ili zamjena za stan. Nova gradnja, nema nepravilnosti. Kuća ima podrum i dva sprata, od kojih je prvi sprat u potpunosti opremljen. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Novogradnja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, Na upit, 170,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

- Kuca na Buni u Mostaru (20 metara od reke) - Plac povrsine 2 duluma - Tri spavace sobe, dva kupatila, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, hodnik, ostava - Prednje dvoriste + zadnje dvoriste (vocnjak) - Bazen i rostilj mesto - Dva parking mesta Kontakt: +38763282988 (Zorana) Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, KONJIC, Na upit, 170,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu na Jablanickom jezeru povrsine 170 m2 na parceli 1400m2 plus izgradjenom terasom nad jezerom od 150m2. Kuca ima gradjevinsku dozovolu i uz skladu sa tim svu potrebnu infrastrukturu. Parcela se nalazi uz magistralni put M17 i proteze se do samog jezera. Sve informacije....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 150.000 KM, 168,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Dvoetažni petosoban stan na 4. spratu koji izlazi na potkrovlje. Sadrži dva kupatila, jedan VC, 2 balkona i kuhinju. Sanitarije su vrhunske (kada sa masažerom, ugradbene šolje itd.). Dnevni boravak je na sunčanoj strani. Kontakt informacije: Marko Lalović 065/578-042 Nikola Lalović....

 
 
 
  Kuća, TOMISLAVGRAD, Na upit, 168,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.06.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se obiteljska kuća s velikom okućnicom Prizemlje -> poslovni prostor te prostor namijenjen za ugostiteljski objekt Prvi kat -> hodnik, kupaonica + manji toalet, 4 sobe, dnevni boravak+ + kuhinja, velika terasa Potkrovlje i velika okućnica. Kuća nije u potpunosti dovršena,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 300.000 KM, 165,00 m2 cca 1820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se moderna, adaptirana kuca u samom srcu Starog Grada, na Kovačima, kod pekare Mahir. Kuca je komplet renovirana, izvana i iznutra do najsitnijih detalja. Sastoji se od 3 etaže po 55m2, unutrašnje stepenice, 2 moderne kuhinje, 2 adaptirana kupatila, 2 velika dnevna boravka....

 
 
 
  Kuća, VELIKA KLADUŠA, 69.000 KM, 165,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.06.2022.,

www.nekretnine.ba

Novo i Povoljno Kuća V. Kladuša Trnovi Cijena 69000 eur Link https://europlac-nekretnine.com//pregled-nekretnine/217 TOP PONUDA Za one koji vole uživanje u kući više od stana u zgradi Prodaje se Novoizgrađena useljiva kuća smještena na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Velikoj....

 
 
 
  Kuća, KADARIĆI, 135.000 KM, 164,00 m2 cca 820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kuca u Ilijasu naselje kadarici. unutrasnjost kuce je u potpumosti izradjena i opremljena dvoriste i basta uredjeni sa zelenom povrsinom.Za vise informacija javite se putem maila il na telefon 0046762266225 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Kuća, KADARIĆI, 135.000 KM, 162,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca u ilijasu u naselju Kadarici,Kuca i zemlja su vlasnistvo 1/1. Kuca je uradjna po visokom kvalitetu. Kuca je iznutra u potpubosti izradjena. Avlija je ogradjena za vise informacija nazovite na 0038761194379 ili na 0046762266225 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 65.000 KM, 160,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca u Vrbovskoj na Aneksu uz glavni put, 100 metara od glavne saobracajnice. Na kuci je novi krov, razvedene instalacije u kuci (voda, struja, grijanje)nisu jos prikljucene na gradske, nabaca (gruba, fina), termo estrihi, kuca nema stolariju. Sastoji se od garaze (dostup....

 
 
 
  Kuća, ZAVIDOVIĆI, 120.000 KM, 160,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Novosagradjena kuca na dvije etaze Nalazi se na putu Zavidovici-Maglaj,udaljena od glavnog puta cca 500 m a od grada cca 3,5 km,stara Ekonomija Svaka etaza ima zaseban ulaz. Centralno grijanje na cvrsto gorivo Novo namjestena sa modernim namjestajem i kuhinjom austrijske marke "Dann"....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 95.000 KM, 160,00 m2 cca 590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u spionica krc nedaleko od glavnog puta Tuzla Orasje. Kuca je 160m2 na parceli od 1350m2 posijeduje svu potrebnu papirologiju 1/1 gradjevinska,urbanisticka,uplanjena itd.svi prikljucci kuca je kompletno renovirana 2019 unutra i vani! Vani je ostala tarasa da se dovrsi....

 
 
 
  Kuća, CAZIN, 120.000 KM, 160,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina u stanju ekstra, nikad useljena...Kuća ima sve prikljucke: Voda, struja, telefon... Asfaltni put do kuce (glavna cesta) Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Podrum Ostava .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 800)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>