• GoHome Professional
stan u sarajevu do 490000 km do 6100 km/m2 što već - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u sarajevu do 490000 km do 6100 km/m2 što već - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u sarajevu do 490000 km do 6100 km/m2 što veće

  • Za upit "stan u sarajevu do 490000 km do 6100 km/m2 što veće" pronađeno 268 nekretnina - prosječna cijena 4.078 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 320000 KM
    • do 410000 KM (prosječna cijena)
    • do 490000 KM
    • do 4100 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 3.sprat
    • uknjižen
    • održavan
    • okućnica
    • potkrovlje
  • Slike

Pretraženo 24 658 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 320.000 KM, 180,00 m2 cca 1780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi na općini Ilidža, naselje Plandište. Kuća zauzima veoma dobar položaj , pristupni put je širok, asfaltiran i ima uličnu rasvjetu. Od centra Ilidže udaljena je 2 km, a od centra Sarajeva oko 15 km. Smještena je na mirnoj lokaciji, udaljena je 10 minuta hoda od zaštićenog....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 300.000 KM, 165,00 m2 cca 1820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se moderna, adaptirana kuca u samom srcu Starog Grada, na Kovačima, kod pekare Mahir. Kuca je komplet renovirana, izvana i iznutra do najsitnijih detalja. Sastoji se od 3 etaže po 55m2, unutrašnje stepenice, 2 moderne kuhinje, 2 adaptirana kupatila, 2 velika dnevna boravka....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 300.000 KM, 150,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u sarajevu do 490000 km do 6100 km/m2 što veće'
474.969 KM
475.000 KM
390.000 KM
  Stan, SARAJEVO, 310.000 KM, 134,00 m2 cca 2310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.11.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 150.000 KM, 130,00 m2 cca 1150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju vikendicu sa pratećim objektima i zemljištem u Trnovu, ul.Bogatići. Riječ je o nekretnini udaljenoj 25km od Sarajeva, smještenoj u federalnom dijelu Trnova. Malo naselje je u slijepoj ulici okruženoj bjelogoričnom šumom. Komšiluk....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Skenderija, 488.000 KM, 122,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.12.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 465.850 KM, 121,00 m2 cca 3850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.01.2019.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 399.974 KM, 120,00 m2 cca 3330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.07.2024.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje stan u naselju BrekaStan se nalazi u stambenoj zgradi novije gradnje na visokom prizemlju.Stan je po strukturi četverosoban ukupne površine 120m2.Sam objekat je pozicioniran iu mirnom djelu naselja. Ulaskom u stna je hodnik iz kojegje na lijevo wc ,a u nastavku....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 360.000 KM, 120,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Stan je nedavno temeljito adaptiran visoko-kvalitetnim materijalima i nalazi se na visokom prizemlju manje zgrade od ukupno tri sprata. Prilaz zgradi je lijep ,sa dvije strane , parkingom oko zgrade i zelenom povrsinom. Stan posjeduje garazu i garazno mjesto , postoji mogucnost kupovine....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Grbavica, 310.000 KM, 120,00 m2 cca 2580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.01.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 538.000 KM, 116,00 m2 cca 4640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 470.000 KM, 116,00 m2 cca 4050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 317.000 KM, 115,00 m2 cca 2760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.11.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 395.000 KM, 114,00 m2 cca 3470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.10.2023.,

www.indomio.ba

Na atraktivnoj lokaciji prodaje se dvostrano orijentisan trosoban stan na dvije etaže uknjižene površine 114 m2 – korisne površine 130 m2, pozicioniran na trećem spratu u zgradi bez lifta u ulici Hamze Hume, Skenderija, općina Centar, Sarajevo. Stan ima visoke stropove, dvostranu....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 429.000 KM, 112,00 m2 cca 3830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.11.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se namješten novo opremljen četverosoban stan površine 112 m², pozicioniran na IV spratu u zgradi sa dva lifta u novoizgrađenom Stambenom kompleksu “IZVOR“, u ulici Nikole Šopa, općina Ilidža. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka kuhinje i trpezarije (Open space....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 450.000 KM, 107,00 m2 cca 4210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.03.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Koševo, 449.971 KM, 106,00 m2 cca 4250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2025.,

www.indomio.ba

Rental prodaje unikatan stan u ulici Marcela Šnajdera, u ušušnoj zgradici okruženoj zelenilom.Riječ je o dvoetažnom stanu od 105 kvadrata koji je raspoređen na sljedeći način:- donju etažu čine dnevni boravak, trpezarija, jedna veća i jedna manja spavaća soba, komforan ulazni hodnik,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 401.800 KM, 102,00 m2 cca 3940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 102 m2. Nalazi se na I spratu u stambenoj zgradi bez lifta, a koja ima ukupno IV sprata. Po strukturi stan je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje sa trpezarijom, degažmana, dvije spavaće sobe sa izlazom na drugi balkon, kupatila....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 388.080 KM, 102,00 m2 cca 3810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 245.000 KM na 230.000 KM dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 230.000 KM, 102,00 m2 cca 2260 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.05.2025 - 245.000 KM
01.03.2026 - 230.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 539.000 KM, 100,00 m2 cca 5390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.10.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ciglane, 470.000 KM, 100,00 m2 cca 4700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Opis nekretnine: Prodajemo troiposoban dvostrano orijentisan stan ukupne površine 100m2 na četvrtom spratu stambene zgrade u ulici Merhemića trg, naselju Ciglane. Grijanje centralno iz Toplana. Unutrašnja i vanjska drvena stolarija. Predmetna nekretnina sastoji se od: ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 346.000 KM, 100,00 m2 cca 3460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se stan u srednjem dijelu Ciglana u ulici Avde Hume tj. dijelu ulice koji je pun zelenila i izdvojen od ostalih zgrada. Stan je petosoban što znaći da ima 4 spavaće sobe i dnevni boravak. Dvo etažni je i na donjoj etaži je dnevni boravak, kuhinja, banja, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 280.000 KM, 100,00 m2 cca 2800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 364.977 KM, 98,00 m2 cca 3720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.01.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se stan u novogradnji, sa veličanstvenim panoramskim pogledom na grad. Stan se nalazi na Čobaniji, u ulici Put Mladih Muslimana. Ukupna kvadratura stana iznosi 97m2 i po strukturi je dvosoban. Ulazom u stan je hodnik iz kojeg, se desno ulazi u spavaća soba a lijevo u kupatilo....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Dobrinja, 137.000 KM, 98,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodajemo četverosoban stan u novogradnji u Hilandarskoj ulici. Površina stana je 97.74m2, a sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri sobe, kupatila, hodnika i dva balkona. Stan je dvostrano orijentisan, na šestom spratu zgrade sa liftom. .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 500.000 KM, 97,00 m2 cca 5160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo četverosoban stan ukupne površine 97m2 u ulici Kromolj, opština Centar. Stan se sastoji od dnevnog boravka i kuhinje sa trpezarijom ukupne površine 42.49 m2, spavaće sobe površine 14.11 m2, spavaće sobe površine 11.24 m2, spavaće sobe površine 7.74 m2, kupatila i wc-a površine....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 479.970 KM, 96,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.07.2024.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje stan u naselju Ilidža Stan se nalazi u ulici Butmirska cesta nedaleko od hotele Hills.Stan je u manjem stambenom objektu i nalazi se na prvom spratu, po strukturi je petosoban ukupne površine 96 m2. Cijeli stan je veoma kvalitetno adaptiran i opremljen prije....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 455.700 KM, 96,00 m2 cca 4750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 96,79 m2 i nalazi se na I spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i izlazom na balkon, dvije spavaće sobe i kupatila. Vanjska stolarija je PVC, unutrašnja stolarija je drvena. Pod je parket i keramika.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 380.000 KM, 96,00 m2 cca 3960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2024.,

www.indomio.ba

NEKRETNINE KARMELA nude na prodaju penthouse stan, trosoban po strukturi, smješten u ulici Džemala Bijedića, u naselju Nova Otoka, općina Novi Grad. Ovaj dvoetažni stan, nenamješten i nekorišten, prostire se na površini od 95,98 m2. Smješten je na 12./13. spratu novoizgrađene stambeno-poslovne....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 315.000 KM, 95,00 m2 cca 3320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se stan na izuzetno dobroj lokaciji u samom centru u ulici Hamze Hume, veličina 95m2 na 1 spratu u zgradi koja ima i lift, stan je jedini na tom spratu što znači da je idealan za poslovne namjene ili za osobe sa posebnim potrebama kao i za svakoga ko želi biti u centru na....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 524.967 KM, 94,00 m2 cca 5590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.08.2024.,

www.indomio.ba

U centru Sarajeva, preciznije u mirnoj i čistoj ulici Antuna Hangija, nalazi se ova jedinstvena nekretnina, koja može biti vaša. “De jure“, riječ je o dvoetažnom stanu koji se prostire na (uknjižena) 94 kvadrata, a “de facto“ to je prava kuća, s lijepom okućnicom, garažom, dvije velike....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Grbavica, 405.000 KM, 94,00 m2 cca 4310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo troiposoban stan u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Grbavica u ulici Grbavička. Stan je površine 94 m2 i nalazi se na 5 spratu stambene zgrade od ukupno 7 spratova. Po strukturi je troiposoban. Stambeni prostor se sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 529.200 KM, 93,00 m2 cca 5690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Vikendica je površine 93 m2 i nalazi se na parceli površine 486 m2. Sastoji se iz dvije etaže. Prva etaža je garsonjera površine 17 m2 Druga etaža je trosoban stan površine 76 m2. Vanjska stolarija je PVC, unutrašnja stolarija je drvena. Pod je brodski, laminat i keramika. U bašti....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 525.000 KM, 93,00 m2 cca 5650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.12.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se 3 i 1/2 soban stan stvarne korisne površine 93 m2+ lođa 7 m2 na atraktivnoj lokaciji u samom centru Mejtaša. Postoji i mogućnost zamjene za dva stana manje kvadrature ! Lokacija osunčana, izdignuta, u blizini najuže gradske zone, više značajnih javnih ustanova, OŠ Slilvije....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 419.000 KM, 93,00 m2 cca 4510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo troiposoban stan ukupne površine 93m koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade u naselju Kovačići u neposrednoj blizini OHR-a, u ulici Emerika Bluma. Stan se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila,predsoblja, ostave i balkona od....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 353.400 KM, 93,00 m2 cca 3800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.05.2024.,

www.indomio.ba

Nasa agencija izdvaja iz ponude stan sa garaznim mjestom u zgradama novogradnje /STUP : Luxuri i Partneri sa ponosom vam predstavljaju izuzetan stan u naselju Stup, Stanovi Izvor, općina Ilidža. Ovaj prostrani stan prostire se na ukupno 93 m2, smješten na 6. spratu zgrade koja je....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 484.969 KM, 92,00 m2 cca 5270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.08.2024.,

www.indomio.ba

U Čekaluša čikmi, par koraka od čuvenog restorana “Četiri sobe gospođe Safije“, nalazi se ovaj ljepotan. Na trećem je spratu odlično održavane austrougarske zgrade, potpuno renoviran i namješten. Dakle, budući vlasnici trebaju doslovno samo useliti.Stan se po zk izvatku prostire na....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 449.000 KM, 92,00 m2 cca 4880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Grbavica, 433.000 KM, 92,00 m2 cca 4710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se prostran dvostrano orijentisan stan sa dva velika balkona uknjižene površine 92m2 smješten na trećem spratu stambene zgrade sa liftom u Grbavičkoj ulici. Stan posjeduje centralno grijanje, dva mokra čvora, visina plafona viša od uobičajne. Stan je lako pretvorljiv u četverosoban....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 417.000 KM, 90,00 m2 cca 4630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.09.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvostrano orjentisan četverosoban stan, uknjižene površine 90 m² (korisne površine 115 m2), pozicioniran na IV spratu u zgradi bez lifta, Austrougarske gradnje, u ulici Maršala Tita, općina Centar Sarajevo. Predmetna nekretnina sastoji se od : Ulaznog hodnika, dva kupatila,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Sokolovići, 410.000 KM, 90,00 m2 cca 4560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2025.,

www.embra.ba

U Opštini Stari Grad, naselje Mejtaš prodaje se četverosoban stan uknjižen kao dvosoban od 59,31 m2 sa stvarnih 91 m2, u potkrovlju u zgradi sa 4 sprata koja ne posjeduje lift. .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 268)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>