• GoHome Professional
stanovi republika srpska do 540000 km 2.sprat bare - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska do 540000 km 2.sprat bare - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska do 540000 km 2.sprat barem 70 m2 što skuplje

  • Za upit "stanovi republika srpska do 540000 km 2.sprat barem 70 m2 što skuplje" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 2.921 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 510000 KM (malo jeftiniji)
    • 560000 KM (malo skuplji)
    • do 2900 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, PALE, 515.000 KM, 105,00 m2 cca 4910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju na Jahorini izdvaja novu vikend Vilu na Dvorištima. Vikendica se sastoji od 2 etaže prvog sprata sa terasom ispred i iza objekta, prostranim dnevnim boravkom sa izdvojenom kuhinjom i trpezarijom , ostave i kupatila....

 
 
 
  Stan, ARSLANAGIĆA MOST, 370.491 KM, 120,00 m2 cca 3090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.02.2026.,

www.indomio.ba

TREBINJE, Gradina,jedinstvena lokacija sa prelepim pogledom,retko u ponudi. U ponudi za prodaju imamo izuzetan stan na prvom spratu u privatnoj kući sa 3 stana . Svaki stan je na jednoj etaži tako da su mir i komfor zagarantovani. Stan je trostrano orjjentisan,poseduje 120m2 plus....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 313.000 KM, 84,00 m2 cca 3730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.indomio.ba

Trosoban stan 84 m² – Krajina, Aleja Sv. Save – Lift Prodaje se trosoban stan površine 84 m² u naselju Krajina, Aleja Svetog Save, Banja Luka. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom. Struktura: dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatilo, toalet, ostava, 2....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi republika srpska do 540000 km 2.sprat barem 70 m2 što skuplje'
269.800 KM
260.000 KM
199.000 KM
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 295.000 KM, 81,00 m2 cca 3640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2026.,

www.indomio.ba

Stan u epicentru Banja Luke – idealan za poslovni prostor! Na prodaju dvosoban stan površine 81 m² u strogom centru grada, ul. Kralja Petra I Karađorđevića. II sprat (bez lifta) Dvostrana orijentacija (Pošta – Gospodska) 2 sobe, dnevni boravak, kuhinja, 2 balkona, kupatilo + toalet....

 
 
 
  Stan, IVANICA, 186.000 KM, 68,00 m2 cca 2740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Stan se nalazi u stambenoj zgradi sa 4 apartmana, malo uzdignutoj iznad sela Ivanica, na bosanskoj strani BH-Hrvatske granice, na udaljenosti od 8km do Dubrovnika i 17km do Trebinja. Sa ove tačke imate lijep pogled na selo i sa strane pogled na more. Zgrada se nalazi na mirnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, PRIJEDOR, 110.400 KM, 69,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2019.,

www.indomio.ba

Na prodaju stanovi u izgradnji u ulici Borisa Kidriča u novom objektu "UNA 6"(blizina Karingtonke).Mirna lokacija u Kokinom gradu,a opet u blizini svih sadržaja.Tu su škola,market,vrtić.Strogi centar je udaljen svega 500 m. Kvadature stanova u prizemlju objekta iznose :....

 
 
 
  Stan, ZVORNIK, 70.400 KM, 64,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem vrlo komforan, funkcionalan i adaptibilan dvosoban stan na odličnoj lokaciji B-blokovi u Zvorniku.Ukupna površina je 64 m2.Stan je na drugom spratu u zgradi sa dva lifta.U njegov sastav ulaze hodnik, veliki dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja ,soba, posebno WC i kupatilo....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)