• GoHome Professional
stanovi republika srpska do 590000 km - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska do 590000 km - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska do 590000 km

  • Za upit "stanovi republika srpska do 590000 km" pronađeno 396 nekretnina - prosječna cijena 5.219 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • 560000 KM (malo jeftiniji)
    • 610000 KM (malo skuplji)
    • do 4600 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 689 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, JAHORINA, 580.000 KM, 58,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BABIN DO, 569.000 KM, 70,00 m2 cca 8130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

09.05.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 554.397 KM, 70,00 m2 cca 7920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2026.,

www.indomio.ba

Stan se nalazi u samom srcu Jahorine.Na najboljoj mogućoj lokaciji.U strogom centru,na 50m udaljenosti od gondole Poljice.Stan se sastoji od dve spavaće sobe,prostranim kupatilom,trpezarijskim delom i ogromnim dnevnim boravkom čini predivan prostor uživanje i opuštanje posle sati....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi republika srpska do 590000 km'
560.000 KM
540.000 KM
540.000 KM
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 547.456 KM, 92,00 m2 cca 5950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.11.2025.,

www.indomio.ba

Prodaja stana – Savršen stan u srcu grada!Na prodaju je prelijep i prostran stan, idealan za sve koji traže komfor, mir, i savršenu lokaciju. Stan se nalazi u Jevrejskoj ulici i pruža nevjerojatan ugođaj za život.Osnovne karakteristike nekretnine: Površina stana: 92,1 m². Broj soba:....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 524.971 KM, 100,00 m2 cca 5250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.01.2026.,

www.indomio.ba

Četvorosoban stan u centru Banje Luke, površine 100 m², luksuzno opremljen, sa garažom i dva parking mjesta, dostupan je za prodaju po cijeni od 268.500 € Stan se nalazi u samom centru grada, što ga čini izuzetno atraktivnim za porodični život ili investiciju. Prostire se na 100 m²....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 520.083 KM, 116,00 m2 cca 4480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.08.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju komforan stan u centru Banjaluke, u Vidovdanskoj ulici, u zgradi gdje se nalazi Investiciono – razvojna banka – IRB, te je dobra prilika i da se iskoristi kao poslovni prostor.Stan je veličine 116 m2, smješten na trećem spratu, zgrada ima panoramski lift i široko ovalno....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 530.000 KM, 53,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 530.000 KM, 53,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 600.000 KM, 60,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.06.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, PALE, 515.000 KM, 105,00 m2 cca 4910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju na Jahorini izdvaja novu vikend Vilu na Dvorištima. Vikendica se sastoji od 2 etaže prvog sprata sa terasom ispred i iza objekta, prostranim dnevnim boravkom sa izdvojenom kuhinjom i trpezarijom , ostave i kupatila....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 520.000 KM, 52,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.08.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, PALE, 510.000 KM, 51,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, PALE, 500.000 KM, 50,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 500.000 KM, 50,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.06.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 500.000 KM, 50,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.06.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 500.000 KM, 50,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 499.500 KM, 73,00 m2 cca 6840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.04.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 499.500 KM, 73,00 m2 cca 6840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.12.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, PALE, 490.000 KM, 49,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 485.000 KM, 75,00 m2 cca 6470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.09.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 540.000 KM na 480.000 KM dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, JAHORINA, 480.000 KM, 54,00 m2 cca 8890 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.12.2025 - 540.000 KM
27.04.2026 - 480.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.12.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, PALE, 470.000 KM, 47,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 450.771 KM, 53,00 m2 cca 8510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2026.,

www.indomio.ba

ID 821 Potpuno nov, luksuzno opremljen apartman na Jahorini – odmah pored ski staze Na prodaju potpuno nov apartman na odličnoj lokaciji na Jahorini, nikada useljavan i spreman za novog vlasnika. Apartman ima dve spavaće sobe, prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 460.000 KM, 46,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.06.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 460.000 KM, 46,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, PALE, 460.000 KM, 46,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SUMBULOVAC, 440.000 KM, 55,00 m2 cca 8000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Vikendica u Sumbulovcu kod Sarajeva (selo Brezovica), 20 km od centra Sarajeva, 15 min do Pala, 30 min do Jahorine. Prizemlje zidano (dnevni boravak, kuhinja i kupatilo) 55 kvadrata. Sprat sa sobom sa dva kreveta i potkrovljem sa jos dva kreveta, pored kuce je zidana garaza sa kanalom....

 
 
 
  Stan, PALE, 450.000 KM, 45,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, PALE, 450.000 KM, 45,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 440.000 KM, 44,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 440.000 KM, 44,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.06.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 440.000 KM, 44,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.06.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, PALE, 440.000 KM, 44,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, PALE, 430.000 KM, 43,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 430.000 KM, 43,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, PALE, 430.000 KM, 43,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 420.000 KM, 42,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, GORNJE PALE, 420.000 KM, 42,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 420.000 KM, 42,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.06.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 410.000 KM, 41,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.09.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 410.000 KM, 41,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, PALE, 410.000 KM, 41,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 396)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>