• GoHome Professional
stanovi republika srpska do 590000 km - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • stanovi republika srpska do 590000 km - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska do 590000 km

  • Za upit "stanovi republika srpska do 590000 km" pronađeno 399 nekretnina - prosječna cijena 5.219 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • 560000 KM (malo jeftiniji)
    • 610000 KM (malo skuplji)
    • do 4600 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 689 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BANJA LUKA, Starčevica, 233.940 KM, 55,00 m2 cca 4250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan trosoban stan površine 55.70 m2 u naselju Starčevica. Strukturu stana sačinjavaće hodnik, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, kuhinja i lođa. Stan je smješten na petom spratu. Objekat je zamišljen kao isključivo stambeni, a krasiće ga....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 232.388 KM, 56,00 m2 cca 4150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.06.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji trosoban stan u izgradnji 56.68 m² u naselju Borik. Strukturu ovog stana čini manji hodnik, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, dvije spavaće sobe i lođa. Ovaj stan je tip stana je slobodna na tipskim etažama (I-V sprat). Budući objekat u kojem je smješten....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 245.000 KM, 29,00 m2 cca 8450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.03.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 229.200 KM, 57,00 m2 cca 4020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2024.,

www.indomio.ba

Novi stambeni kompleks pored Vrbasa vam pruža savršen spoj urbanog i prirodnog okruženja. Svaki stan je dizajniran tako da pruža savršenu ravnotežu između luksuza i funkcionalnosti. -Lokacija : Bulevar vojvode Petra Bojovića, naselje Borik - pored Rebrovačkog mosta Kvadratura: 57,3....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Starčevica, 228.735 KM, 58,00 m2 cca 3940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.11.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji trosoban stan 58.65 m² u izgradnji u naselju Starčevica. Stukturu stana sačinjava hodnik, kupatilo, kuhinja, dnevni boravak sa trpezarijom, dvije spavaće sobe i manja lođa. Struktura objekta je -2Su + P + 3 + Pe koju čini 19 stambenih jedinica i jedan manji poslovni....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 240.500 KM, 37,00 m2 cca 6500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.01.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 240.500 KM, 37,00 m2 cca 6500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.08.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 248.000 KM na 239.000 KM dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, JAHORINA, 239.000 KM, 39,00 m2 cca 6130 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.11.2025 - 248.000 KM
27.04.2026 - 239.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 225.495 KM, 50,00 m2 cca 4510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji i funkcionalan dvoiposoban stan u izgradnji površine 50.11 m2 u naselju Borik. Strukuru stana čini hodnik, kupatilo, dvije manje sobe, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak i lođa. Ovaj tip stana je ostao slobodan na šestom i sedmom spratu stambenog objekta u izgradnji.....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 225.032 KM, 49,00 m2 cca 4590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan u izgradnji 48.92 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, spavaća soba i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i balkon. Stan je smješten na visokom prizemlju. Stambeni objekat će da krasi visoki nivo opremljenosti i kvalitetne....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 236.990 KM, 41,00 m2 cca 5780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.01.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 236.000 KM, 37,00 m2 cca 6380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.01.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 236.000 KM, 37,00 m2 cca 6380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.11.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Lazarevo 1, 221.445 KM, 63,00 m2 cca 3520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.09.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan u izgradnji površine 63.27 m² u naselju Lazarevo. Strukturu ovog funkcionalnog stana činiće hodnik, dnevni boravak sa trpezariom i kuhinjom, kupatilo, dvije spavaće sobe i balkon. Ovaj tip stana je slobodan na trećem i četvrtom spratu. Budući stambeni objekat....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 220.080 KM, 52,00 m2 cca 4230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.06.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se komforan dvosoban stan u izgradnji površine 52.40 m² u naselju Borik. Strukturu stana čine hodnik, kupatilo, dnevna soba sa trepezarijom i kuhinjom, spavaća soba, ostava i terasa. Ovaj tip stana je ostao slobodan na prvom, trećem, četvrtom, petom, šestom i sedmom spratu.....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 220.000 KM, 61,00 m2 cca 3610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.10.2023.,

www.indomio.ba

Postanite vlasnik apartmana na Olimpijskoj ljepotici! Prodaje se apartman, površine 61 m2 u novoizgrađenoj manjoj zgradi, pozicioniran u prizemlju, smješten u samom srcu Jahorine, naselje Šator, općina Trnovo. Navedena nekretnina sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 220.000 KM, 53,00 m2 cca 4150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.10.2023.,

www.indomio.ba

Postanite vlasnik apartmana na Olimpijskoj ljepotici! Prodaje se apartman, površine 53 m2 u novoizgrađenoj manjoj zgradi, pozicioniran na I spratu, smješten u samom srcu Jahorine, naselje Šator, općina Trnovo. Navedena nekretnina sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 206.000 KM na 218.360 KM dana 13.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 218.360 KM, 41,00 m2 cca 5330 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.07.2025 - 206.000 KM
13.02.2026 - 218.360 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.07.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan – poslovni apartman u izgradnji površine 41.20 m2 u centru grada. Strukuru ovog stana čini će hodnik, kupatilo, spavaća soba, gardarober i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan je smješten na visokom prizemlju stambeno-poslovnog objetka. Zgradu....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 217.877 KM, 61,00 m2 cca 3570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan u izgradnji 61.03 m2 na odličnoj lokaciji kod parka „Mladen Stojanović“. Strukturu ovog tipa stana čine hodik, kupatilo, kuhinja, dnevni boravak sa trepzarijom, dvije spavaće sobe i lođa. Stan će da karakteriše vrhunski kvalitet materijala i opreme. Podovi....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 230.000 KM, 23,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.06.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 229.500 KM, 36,00 m2 cca 6380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.09.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 204.000 KM na 214.200 KM dana 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 214.200 KM, 51,00 m2 cca 4200 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.04.2025 - 204.000 KM
16.04.2026 - 214.200 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.04.2025.,

www.indomio.ba

NOVO U PONUDI! Banja Luka, Borik, Bulevar vojvode Petra Bojovića. Prdstavljamo Vam stambeno-poslovni objekat u izgradnji koji je projektovan kao višeporodični (kolektivni) objekat, spratnosti Po+P+6+Pe. Stambeno-poslovni objekat nudi različite vrste stanova koji su dizajnirani da....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 213.348 KM, 47,00 m2 cca 4540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan u izgradnji 46.38 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, dvije spavaće sobe i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan je smješten na visokom prizemlju. Stambeni objekat će da krasi visoki nivo opremljenosti....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 225.000 KM, 38,00 m2 cca 5920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, PALE, 225.000 KM, 38,00 m2 cca 5920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.06.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 211.162 KM, 50,00 m2 cca 4220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2026.,

www.indomio.ba

NA PRODAJU STAN 50 M2 U CENTRU BANJALUKE! Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade, preko puta Gimnazije, dvostrano je orjentisan. Površine je 50 kvadratnih metara i sastoji se od dvije sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatilom sa odvojenim toaletom, te hodnikom.Djelimično je....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 222.000 KM, 38,00 m2 cca 5840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.08.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 221.000 KM, 79,00 m2 cca 2800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.06.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, PRIJEDOR, 220.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2024.,

www.vhs-nekretnine.com

Na prodaju trosoban stan 109m2 na 3 spratu, stan se nalazi u centru grada sa pogledom na park na Pećanima .

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 220.000 KM, 40,00 m2 cca 5500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Lazarevo 1, 206.758 KM, 54,00 m2 cca 3830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.03.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji funkcionali trosoban stan u izgradnji površine 54.41 m² u naselju Lazarevo. Strukturu stana činiće hodnik, kupatilo, spavaća soba, manja (dječija) spavaća soba, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, te manja lođa. Stan će biti smješten na visokom prizemlju budućeg....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 205.200 KM, 45,00 m2 cca 4560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji povšine 45.60 m2 u naselju Borik. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo, spavaća soba, trpezarija sa kuhinjom, dnevna soba i lođa. Ovaj tip stana je smješten na visokom prizemlju stambenog objetka. Stambeni objekt čini prizemlje + 6 spratova....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 204.934 KM, 31,00 m2 cca 6610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.06.2025.,

www.indomio.ba

Mali dizajn s velikim karakterom.31 kvadrat pameti i stila — Lolek je onaj apartman koji zna kako da bude sve što trebaš, i malo više.Jedna spavaća. Jedan pogled. Jedna šuma.Kuhinja, dnevni boravak, kupaonica — sve na svom mjestu, bez viškova i bez greške.I naravno, ogromna staklena....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 217.500 KM, 41,00 m2 cca 5310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 204.633 KM, 52,00 m2 cca 3940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2025.,

www.indomio.ba

Novi stambeno-poslovni objekat na lijevoj obali Vrbasa vam pruža savršen spoj urbanog i prirodnog okruženja. Svaki stan je dizajniran tako da pruža savršenu ravnotežu između luksuza i funkcionalnosti. Lokacija: naselje Borik – u blizini Rebrovačkog mosta Kvadratura: 52,47 m2 sa 2....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 217.215 KM, 49,00 m2 cca 4430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 216.000 KM, 28,00 m2 cca 7710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.09.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 215.000 KM, 54,00 m2 cca 3980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.12.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 201.194 KM, 49,00 m2 cca 4110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.02.2026.,

www.indomio.ba

BANJALUKA Borik novogradnja 49m2LokacijaJoš samo nekoliko slobodnih stanova je ostalo za kupiti u zgradi koja će biti useljiva u martu naredne godine.Objekat se nalazi u istočnom dijelu Banjaluke, u ulici Milana Karanovića, neposredno uz desnu obalu rijeke Vrbas. Osim zbog blizine....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 201.158 KM, 44,00 m2 cca 4570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji 43.73 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, spavaća soba i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i lođa. Ovaj tip stana je dostupan na prvom, drugom, trećem i četvrtom spratu. Stambeni objekat će da krasi visoki....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 200.330 KM, 44,00 m2 cca 4550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji 43.55 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, spavaća soba, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i lođa. Stan je smješten na visokom prizemlju. Stambeni objekat će da krasi visoki nivo opremljenosti i kvalitetne....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 212.858 KM, 43,00 m2 cca 4950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.07.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 399)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>