• GoHome Professional
stanovi republika srpska pala cijena barem 50 m2 d - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska pala cijena barem 50 m2 d - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska pala cijena barem 50 m2 do 250000 KM

  • Za upit "stanovi republika srpska pala cijena barem 50 m2 do 250000 km" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 230000 KM (malo jeftiniji)
    • 260000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BIJELJINA, 250.000 KM, 83,00 m2 cca 3010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.03.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan od 83 m² u naselju Intergaj (Bijeljina), 5. sprat, zgrada sa liftom. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, spajza, tri spavaće sobe, dvije terase i kupatila. Stan je sunčan i nalazi se na veoma lijepom mestu. Cijena: 250.000 KM Kontakt: 065/259-797. .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Starčevica, 249.480 KM, 62,00 m2 cca 4020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.12.2025.,

www.indomio.ba

Banja Luka, Ulica Srpskih ustanika, Starčevica. Prodaje se trosoban stan, u izgradnji, površine 62,37 m2. Stan se nalazi na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade. STRUKTURA: dnevni boravak sa kuhinjom i sa izlazom na lođu, spavaća soba, dječija soba, hodnik i kupatilo. GRIJANJE: zgrada....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 250.250 KM, 65,00 m2 cca 3850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2025.,

www.indomio.ba

Novi stambeno-poslovni objekat na lijevoj obali Vrbasa vam pruža savršen spoj urbanog i prirodnog okruženja. Svaki stan je dizajniran tako da pruža savršenu ravnotežu između luksuza i funkcionalnosti. Lokacija: naselje Borik – u blizini Rebrovačkog mosta Kvadratura: 65,00 m2 sa 2....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 246.574 KM, 60,00 m2 cca 4110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.06.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji trosoban stan u izgradnji 60.14 m² u naselju Borik. Strukturu ovog stana čini manji hodnik, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, dvije spavaće sobe i lođa. Ovaj stan je slobodan na prvom,drugom, trećem, četvrtom i petom spratu. Budući objekat u kojem je....

 
 
 
  Stan, JELOVCI, 240.000 KM, 60,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju je slatka kuća za odmor u mjestu Jelovci pored Mokro. Kako uvijek volimo iznijeti svoje dojmove jer Vam tako možemo bolje približiti stanje nekretnine, to ćemo učiniti i ovaj put. Iz naše perspektive apsolutna broj 1 prednost je ta što imamo osjećaj da nismo ni blizu grada,....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 238.188 KM, 52,00 m2 cca 4580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan u izgradnji 51.78 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, dvije spavaće sobe i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan je smješten na visokom prizemlju. Stambeni objekat će da krasi visoki nivo opremljenosti....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 238.554 KM na 237.336 KM dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 237.336 KM, 58,00 m2 cca 4090 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.11.2025 - 238.670 KM
30.11.2025 - 238.496 KM
02.12.2025 - 238.902 KM
03.12.2025 - 238.728 KM
04.12.2025 - 238.612 KM
05.12.2025 - 238.554 KM
11.12.2025 - 238.496 KM
12.12.2025 - 238.786 KM
13.12.2025 - 238.612 KM
14.12.2025 - 238.554 KM
16.12.2025 - 238.612 KM
17.12.2025 - 238.786 KM
19.12.2025 - 238.554 KM
20.12.2025 - 238.612 KM
23.12.2025 - 238.844 KM
24.12.2025 - 238.380 KM
25.12.2025 - 238.438 KM
26.12.2025 - 238.206 KM
30.12.2025 - 238.554 KM
07.01.2026 - 238.496 KM
08.01.2026 - 238.554 KM
09.01.2026 - 238.612 KM
10.01.2026 - 238.554 KM
11.01.2026 - 238.380 KM
13.01.2026 - 238.496 KM
14.01.2026 - 238.786 KM
16.01.2026 - 238.496 KM
18.01.2026 - 238.554 KM
21.01.2026 - 238.322 KM
22.01.2026 - 238.728 KM
23.01.2026 - 238.554 KM
24.01.2026 - 238.496 KM
27.01.2026 - 238.322 KM
28.01.2026 - 238.612 KM
29.01.2026 - 238.728 KM
30.01.2026 - 238.264 KM
31.01.2026 - 238.090 KM
01.02.2026 - 238.496 KM
02.02.2026 - 238.554 KM
04.02.2026 - 238.496 KM
05.02.2026 - 238.148 KM
06.02.2026 - 238.728 KM
07.02.2026 - 238.612 KM
08.02.2026 - 238.438 KM
10.02.2026 - 238.554 KM
11.02.2026 - 238.322 KM
12.02.2026 - 238.496 KM
14.02.2026 - 238.612 KM
15.02.2026 - 238.554 KM
17.02.2026 - 238.438 KM
18.02.2026 - 238.554 KM
19.02.2026 - 238.670 KM
20.02.2026 - 238.554 KM
22.02.2026 - 238.438 KM
25.02.2026 - 238.554 KM
27.02.2026 - 238.090 KM
28.02.2026 - 238.496 KM
04.03.2026 - 238.728 KM
05.03.2026 - 238.554 KM
06.03.2026 - 238.728 KM
07.03.2026 - 238.670 KM
08.03.2026 - 238.496 KM
10.03.2026 - 237.278 KM
12.03.2026 - 238.496 KM
14.03.2026 - 238.554 KM
16.03.2026 - 238.496 KM
17.03.2026 - 238.554 KM
20.03.2026 - 238.496 KM
21.03.2026 - 238.322 KM
22.03.2026 - 238.554 KM
24.03.2026 - 238.380 KM
25.03.2026 - 238.496 KM
26.03.2026 - 238.554 KM
28.03.2026 - 238.728 KM
29.03.2026 - 239.366 KM
30.03.2026 - 238.554 KM
31.03.2026 - 238.612 KM
01.04.2026 - 238.264 KM
02.04.2026 - 238.670 KM
05.04.2026 - 238.206 KM
07.04.2026 - 238.728 KM
09.04.2026 - 238.670 KM
11.04.2026 - 239.192 KM
12.04.2026 - 238.496 KM
15.04.2026 - 238.554 KM
17.04.2026 - 238.496 KM
21.04.2026 - 238.554 KM
22.04.2026 - 238.090 KM
23.04.2026 - 238.380 KM
24.04.2026 - 238.496 KM
25.04.2026 - 238.786 KM
26.04.2026 - 238.902 KM
27.04.2026 - 238.554 KM
28.04.2026 - 238.960 KM
29.04.2026 - 238.322 KM
30.04.2026 - 238.554 KM
01.05.2026 - 238.670 KM
02.05.2026 - 239.424 KM
03.05.2026 - 238.786 KM
05.05.2026 - 238.496 KM
06.05.2026 - 238.670 KM
07.05.2026 - 238.496 KM
09.05.2026 - 239.250 KM
10.05.2026 - 238.496 KM
12.05.2026 - 238.554 KM
16.05.2026 - 237.336 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.11.2025.,

www.indomio.ba

Moderan život u srcu Banje LukePredstavljamo vam novi stambeno-poslovni kompleks smješten u ulici Frane Supila, neposredno iza Tržnog centra Delta Planet u Banjoj Luci. Ovaj moderni objekat pruža savremeni i luksuzan životni prostor na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu.Ponuda....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Starčevica, 235.200 KM, 56,00 m2 cca 4200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se komforan dvosoban stan površine 56 m2 u naselju Starčevica. Strukturu stana sačinjavaće hodnik, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom, spavaća soba, kuhinja i balkon sa panoramskim pogledmom. Stan je smješten na povučenoj etaži. Objekat je zamišljen kao isključivo stambeni,....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 235.200 KM, 59,00 m2 cca 3990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2024.,

www.indomio.ba

Novi stambeni kompleks pored Vrbasa vam pruža savršen spoj urbanog i prirodnog okruženja. Svaki stan je dizajniran tako da pruža savršenu ravnotežu između luksuza i funkcionalnosti. -Lokacija : Bulevar vojvode Petra Bojovića, naselje Borik - pored Rebrovačkog mosta Kvadratura: 58,8....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 234.000 KM, 60,00 m2 cca 3900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan novogradnji površine 60 m2 u naselju Petrićevac. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo sa tuš kabinom, dvije spavaće sobe, prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan je smješten u prizemlju u manjoj zgradi koja ne posjeduje lift. Stambeni objekat....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stanovi republika srpska barem 50 m2 do 250000 km (129)
  • stanovi republika srpska pala cijena do 250000 km (3)
  • stanovi republika srpska pala cijena barem 50 m2 (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)