• GoHome Professional
zemljista parcele republika srpska do 2500 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • zemljista parcele republika srpska do 2500 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele republika srpska do 2500 m2

  • Za upit "zemljista parcele republika srpska do 2500 m2" pronađeno 209 nekretnina - prosječna cijena 91 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 2380 m2 (malo manji)
    • 2620 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 2400 KM
    • do 3000 KM (prosječna cijena)
    • do 3600 KM
    • do 30 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Zemljište, LAKTAŠI, 73.208 KM, 2500,00 m2 cca 30 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se zemljište površine 2.500m² u Laktašima, idealno za izgradnju stambenih ili poslovnih objekata. Parcela je uknjižena, sa dostupnom strujom i pristupnim putem. Lokacija je mirna, a cijena iznosi 15€/m². Moguća je izgradnja dva odvojena objekta, što ovu ponudu čini posebno....

 
 
 
  Zemljište, MALEŠIĆI, 8.000 KM, 2500,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Parcela površine 2500 m2,katastar_Ilijaš_Vogošća_1457_10. Pristup makadamski put. Priključak el.energije i vode na granici parcele. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, TREBINJE, 10.000 KM, 2500,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

zemljiste za pozeliti,za gradnju kuce,vinarije ili bilo kakvog stambenog objekta Nekretnina posjeduje .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele republika srpska do 2500 m2'
90.000 KM
72.231 KM
23.000 KM
  Zemljište, LAKTAŠI, 45.051 KM, 2368,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.03.2026.,

www.indomio.ba

Na prodaju građevinski plac – Jaružani, opština LaktašiNudi se na prodaju građevinsko zemljište površine 2.368 m², smješteno u naselju Jaružani, opština Laktaši.Osnovne informacije: Površina zemljišta: 2.368 m² Vlasništvo: 1/1 – uredna dokumentacija Namjena: Poljoprivredno zemljište....

 
 
 
  Zemljište, BANJA LUKA, 6.780 KM, 2260,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Zemljište 2260m2 ,1/1 Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, MIHALJEVIĆI, Na upit, 2310,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem zemljiste naselje Bojnik -Mihaljevici ,povrsina 2310m2 Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, MIHALJEVIĆI, Na upit, 2310,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem plac u Sarajevu mjesto Bojnik-Mihaljevici,plac je pod zasadima voca i velicine je 2310m2 ,do placa vodi asfaltiran put i postojii sva infrastruktura.Cijena po dogovoru Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, PISKAVICA, 51.000 KM, 2219,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaju se dvije zemljišne čestice jedna pored druge na lijepoj lokaciji u Bistarcu, 1.361 m² + 858 m², znači ukupno 2.219 m². Asfaltni put vodi do zemljista. Za daljnja pitanja vam rado stojimo na raspolaganju. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, POPOVIĆI, 17.800 KM, 2549,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Poljoprivredno zemljiste, pogodno za poljoprivredne djelatnsti. U blizini zemljista se nalaze kuce, pa je takoder moguca i gradnja na zemljistu. Nekretnina posjeduje Telefonski priključak .

 
 
 
  Zemljište, BANJA LUKA, 16.000 KM, 2100,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se zemljište(2100m2), sa dvije građevinske dozvole ( srušena kuća i jedna kostur koja ima odlične temelje, podrum(suteren) i prvu ploču). Veličine stambenih dozvola su 79m2 i 42m2). Postojeći priključci vode i struje. Cijena 80 000€. Udaljenost 2km od centra Bugojna i 470m....

 
 
 
  Zemljište, ŠIPOVO, Na upit, 2100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nalazi se u centru grada kod stadiona (igralista).Zemljiste je odmah u glavnu cestu.Posjedujem dvije gradjevinske dozvole za izgradnju dvije kuce stara i nova kuca(3 sprata sa poslovnim prostorom).Povrsina zemljista je 2100 m2 prodajem u komadu sve nista ne dijelim na placeve.Sve....

 
 
 
  Zemljište, ZVORNIK, 80.000 KM, 2045,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem plac - ekonomsko dvoriste u Karakaju kod Inženjeringa. Povrsina 2045 kvadrata, 1/1 .

 
 
 
  Zemljište, PALE, 29.500 KM, 2058,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Zemljište, BIJELJINA, 20.000 KM, 2000,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Cijena 20000 KM Više informacija na 066/345-666 Plac za gradnju kuće ili vikendice površine 2 duluma u predgrađu Bijeljine oko dva kilometra od Sabornog hrama odlično pozicioniran u neposrednoj blizini Etno sela Stanišić .Do placa asvalt i rasvjeta , struja i voda ispred placa. Za....

 
 
 
  Zemljište, PODOSOJE, 17.000 KM, 2000,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem 2000 kvadrata zemlje u prigradskom naselju Podosoje opstina Bileca.cijena 17000km. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, BREZOVICE, 18.000 KM, 1965,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.09.2025.,

www.nekretnine.ba

Zemljiste Sumbulovac (Brezovice) 1965m2 18.000 KM Zemljiste Sumbulovac (Brezovice) 18000 KM Lokacija https://maps.app.goo.gl/dXZT9g3GPNuzLoac9 Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, BANJA LUKA, 114.000 KM, 1900,00 m2 cca 60 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Građevinsko zemljište uz Neumski stadion. Postojala je građevinska dozvola, prizemlje,kat i podrum, izdana 1990.g., ali gradnja nije počela i nevažeća je. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, BANJA LUKA, Kovačići, 250.282 KM, 1853,00 m2 cca 140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2025.,

www.indomio.ba

Lokacija: Tunjice, uz magistralni put M4, na idealnoj poziciji za različite namjene. Površina: 1835 m². Cijena: 250.000 KM. Karakteristike: Zemljište nije obuhvaćeno regulacionim planom, što ostavlja mogućnosti za prilagođavanje potrebama kupca. Prodavac je voljan da iskrči parcelu....

 
 
 
  Zemljište, MODRIČA, Na upit, 2600,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem zemljiste u centru Modrice, skola blizu i trzni centar. Žutim linijama obiljezeno zemljiste. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Zemljište, PALE, Na upit, 2606,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Kontakt tel:066/605-129 062/238-412 063/006-565 065/174-424 Plac se nalazi u centru Pala. Idealan je za individualnu gradnju i za stambenu gradnju (gradnja zgrada). Posjeduje svu infrastrukturu, asfaltni put, voda, struja, kanalizacija. Prodaje se u kompletu. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, BUKOVICA VELIKA, 16.500 KM, 1800,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem plac u Doboju(Rudanka)pored glavnog puta za opstinu Stanare,oko 1 km od magistralnog pita M-17,na extra lokaciji,HITNO I POVOLJNO 064/427-5907 Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, UGLJEVIK, 30.000 KM, 1800,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem plac u Ugleviku u blizini stadiona FK Mladost. Plac u lijepom i mirnom kraju, 1800m2 dozvoljena gradnja, mogućnost parcelisanja. Prilaz placu sa asfalta, rasvjeta. Struja i voda ispred placa. Za druge informacije mozete se javiti na telefon +491789832377. Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Zemljište, MALO POLJE, 75.000 KM, 1800,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Zemljiste u Blagaju (Malo Polje-Orah) povrsine 1800m2 uz glavni put i rijeku Bunu. Zemljiste se nalazi 2km od centra Blagaja, 3km od Tekije na vrelu Bune Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, LIPOVAC, Na upit, 1850,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Naslednik iz Srbije prodaje parcele 417/66 (Njiva) - 1850 m2, 417/179 (Šuma) 2530 m2 u potezu Lipovac katarstarska opština Ozimica. Više informacija na telefon 00381216399336 i +381606399336 Melita Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, ČELINAC, Na upit, 1810,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem plac u mjestu Babići,kod Čelinca.Plac je površine 1810 м2,nalazi se uz rijeku Vrbanju i idealan je za gradnju vikendice/a. Moguće podjeliti na više parcela. tel.051/438-609 Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, BANJA LUKA, 256.500 KM, 1728,00 m2 cca 150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.08.2023.,

www.realitica.com

Zemljište površine 1.728 m2, na magistralnom putu Brčko-Banja Luka. .

 
 
 
  Zemljište, LAKTAŠI, 40.000 KM, 1718,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.01.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem zemljiste 1718m2. Asvaltni prilaz, priključci za struju, vodu, internet, kanalizaciju - dostupni. Dokumentacija uredna. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Zemljište, BANJA LUKA, 42.500 KM, 1700,00 m2 cca 30 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju je građevinsko zemljište u Šargovačkoj ulici (Šargovac, Banja Luka) u blizini pravoslavne crkve, 1700m2. Parcela ima doveden priključak za vodu, asfalt i autobusnu stanicu u neposrednoj blizini. Papiri su uredni, 1/1, jedan vlasnik. Čestice su: 796/5 (1180m2) 796/6 (553m2)....

 
 
 
  Zemljište, PALE, Na upit, 1721,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Kontakt tel:066/605-129 062/238-412 063/006-565 065/174-424 Plac se nalazi u Palama, Romanijska ulica, blizu opštine. Plac izlazi na ulicu sa uličnom rasvjetom. Na placu ima struja, voda, kanalizacija. Dozvoljena je individualna gradnja. Vlasništvo 1/1, uknjiženo. Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Zemljište, VELIKA OBARSKA, 24.700 KM, 1664,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.02.2025.,

www.realitica.com

Zemljišna parcela površine 1.664 m2, pogodno za gradnju vikendice. .

 
 
 
  Zemljište, LAKTAŠI, 50.000 KM, 1662,00 m2 cca 30 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.11.2024.,

www.indomio.ba

Laktaši, Slatina – Babića brdo. Prodaje se zemljište (plac) ukupne površine 1662 m2. Zemljište je u blagom nagibu, osunčano, pravilnog oblika sa asvaltnim prilazom. Pored struje (bandera se nalazi na placu) i gradske vode (koja prolazi uz sami plac), zemljište posjeduje i odličan....

 
 
 
  Zemljište, PRIJEDOR, Na upit, 1700,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem gradevinsko zemljiste sa gradevisnkom dozvolom (1700 kvadrata) u Kozarcu (Kozarusa 2). Vec su priljuceni voda, struja, telefon. Ako ste zainteresovani javite se na 00491799977206 (Njemacka) Cjena po dogovoru! Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, LAKTAŠI, 52.000 KM, 1610,00 m2 cca 30 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Parcela se nalazi na glavnoj cest Banja Luka-Gradiska, na 500 metara poslije skretanja za aerodrom Mahovljani u Laktasima. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, ALIBEGOVCI, Na upit, 2640,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.09.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se zemljiste na glavnoj Cesti u alibegovicama u usori. Nekretnina posjeduje Voda Struja .

 
 
 
  Zemljište, BOSANSKA GRADIŠKA, Na upit, 1659,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Zemljište 1659m2..uz cestu, rasvjeta,ograđena,struja i voda do parcele . Od grada par minuta. Upisana kao pašnjak . Okolo zemlje kuće i moglo bi se prenamjeniti za nešto ozbiljnije.ponude slati SMS ili na E-mail muho21suhonjic@outlook.com Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, BOSANSKA GRADIŠKA, Na upit, 1659,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Zemlja se nalazi na lijepom mjestu. Ravna i ograđena . Uz cestu sa rasvjetom i mirnom mjestu. Cijena na upit ... Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, LAKTAŠI, 86.000 KM, 2650,00 m2 cca 30 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.05.2019.,

www.indomio.ba

PARCELA OD 2650 m2 86 000 KM SA UCRTANIM OBJEKTIMA OD 210 m2, zemlja se nalazi blizu Kafe bara ALABAMA u Laktasima, kod ove parcela asvalt je sa dvije strane parcele, i naravno sva ostala infrastruktura. .

 
 
 
  Zemljište, KAMENICA, 7.000 KM, 1600,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaja se zemljište idealno za izgradnju kuće ili neku drugu uporabu... Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, BANJA LUKA, Na upit, 1613,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2023.,

www.nekretnine.ba

prodajem plac u Banja luci površine 1613m2 naselje Cesma2 papiri 1/1.S obziron da nismo na terenu molim oprez sa ljudima koji se tu krecu i odvracaju od nase prodaje da bi svoju zemlju prodali.kontakt telefon +381643197381 Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, FOČA, 10.000 KM, 1539,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Zemljiste se nalazi u ul. Cerezluk 10 min. od stare jezgre grada. Vlasnistvo 1/1. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, ŠIPOVO, 92.280 KM, 1538,00 m2 cca 60 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem zemljiste na atraktivnoj lokaciji kod Perkovica kamena ( na glavnom putu Sipovo-Mujdzici). Pogodno za etno restoran, ribnjak, svadbeni salon, bungalove i sl. Prilaz sa glavnog puta (asfalt). Na placu se nalaze 2 manja izvora. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, DOBOJ, Na upit, 1590,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.11.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem zemlju u Doboju, naselje Pijeskovi, povrsine 1590 m2, uz magistralni put B.Brod-Doboj. Cijena po dogovoru. Informacije ne tel.: 0038765-815-756 Nekretnina posjeduje .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 209)

<< <1 2 3 4 5> >>