• GoHome Professional
zemljista parcele republika srpska do 2500 m2 - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • zemljista parcele republika srpska do 2500 m2 - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele republika srpska do 2500 m2

  • Za upit "zemljista parcele republika srpska do 2500 m2" pronađeno 212 nekretnina - prosječna cijena 91 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 2380 m2 (malo manji)
    • 2620 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 2400 KM
    • do 3000 KM (prosječna cijena)
    • do 3600 KM
    • do 30 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Zemljište, BILEĆA, 49.900 KM, 500,00 m2 cca 100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.08.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem plac u centru Bilece. Kontakt +381641299693. Plac pogodan za izgradnju kuće, poslovnog prostora ili skladišta. Površina oko 500 kvm. Nalazi se u samom centru,15 metara od glavne magistrale sa izlazom na donju cestu. Po urbanističkom planu dozvoljena gradnja. Moguć svaki dogovor.....

 
 
 
  Zemljište, BANJA LUKA, 8.000 KM, 500,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem građevinska zemljišta različitih površina (965, 790, 757, 450 metara kvadratnih) sa urednim papirima na predivnoj lokaciji u naselju Kuljani, Banja Luka. Cijena je 16 KM po kvadratu, ali se može dogovarati oko nje. 051/368-286, 065/837-622 Nekretnina posjeduje Voda Struja....

 
 
 
  Zemljište, BANJA LUKA, 9.500 KM, 500,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.02.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem zemljište na Drakuliću, 4 placa po cca 500m2. Trenutno se vodi kao poljoprivredno zemljište, a cijena dobijanja poljoprivredne saglasnosti (prevođenja na građevinsko zemljište) je 0,5KM/m2. Pogodno za izgradnju kuće, vikendice, ili za sadnju bašte/voćnjaka. Na jednom od 4....

 
 
 
  Zemljište, IVANICA, 110.000 KM, 500,00 m2 cca 220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Nudimo vam unosne parcele sa luksuznim pogledom na more [Ivanica, Bosna i Hercegovina] S velikim zadovoljstvom najavljujemo jedinstvenu investicijsku priliku na prekrasnoj lokaciji Ivanica, udaljenoj samo 10 minuta vožnje od Dubrovnika u Hrvatskoj. Ove parcele sa svojim nevjerojatnim....

 
 
 
  Zemljište, BANJA LUKA, Starčevica, 52.000 KM, 488,00 m2 cca 110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2019.,

www.indomio.ba

Prodaje se zemljište na Starčevici površine 488m2. Na parceli je predvidjeno gradjenje kuće P+1+M. Postoji mogućnost priključenja svih komunalija. Za sve dodatne informacije, molim kontaktirajte 066/200-022. .

 
 
 
  Zemljište, BANJA LUKA, Lazarevo 2, 180.000 KM, 484,00 m2 cca 370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Odlična mirna tiha lokacija. Po regulacionom planu predviđeno za stambeni objekat P+2. Pogodno za izgradnju Triplex House (3 kuće u nizu)!!! Vrsta: prodaja Plac: 484 m² Plac je pravilnog oblika, teren ravan. Naselje: Budžak (Lazarevo) Adresa: Stefana Despota Lazarevića Prilazni put....

 
 
 
  Zemljište, OKOLICA, 85.000 KM, 480,00 m2 cca 180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

GRADžEVINSKO ZEMLJIŠTE NA OTOKU KRKU, CCA 3500M OD MORA. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, PRIJEDOR, 30.000 KM, 472,00 m2 cca 60 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem lijepu građevinsku parcelu smještenu u naselju Karinska, Donja Puharska, Prijedor, Bosna i Hercegovina. Zemljište se nalazi na vrlo pristupačnoj lokaciji, nekoliko minuta vožnje od centra Prijedora. U neposrednoj blizini su lokalne ceste, infrastruktura u razvoju, dostupan....

 
 
 
  Zemljište, DERVENTA, Na upit, 524,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem građevinsko zemljište na adresi Jasikovača 29, na kojoj je bila izgrađena kuća 9x8 m katnica s potkrovljem, dvorišna zgrada 7x4 m. Posjeduje građevinsku dozvolu 1/1 (priključci struja, voda, telefon). Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, BANJA LUKA, Starčevica, 40.000 KM, 468,00 m2 cca 90 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem plac za kuću na Starčevici, ul. Koste Jarića, 2 km od centra, gradsko područje Banja Luka 5, struja,voda,telefon,kanalizacija,asfalt,ulična rasvjeta,vlasnik 1/1,po urbanizacionom planu planirana kuća 9x10,prizemlje,sprat i potkrovlje Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Zemljište, BANJA LUKA, Na upit, 520,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.09.2023.,

www.nekretnine.ba

ravan teren, okolo je sve izgrađeno tako da su voda struja i tel na manje od 50m, ja sam vlasnik 1/1, papiri su uredni,jedan plac je već prodat Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, TREBINJE, Na upit, 502,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem gradjevinsko zemljiste (plac) 502m2, naselje Police.. Posjedujem svu potrebnu dokumentaciju za gradnju.. Za vise informacija zvati na: 065/155-715 Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, UGLJEVIK, Na upit, 500,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Plac u Ugljeviku nas. Zabrdje povoljna je za izgradja od 500m2 Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, GLAMOČANI, Na upit, 500,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem plac u Glamocanima, 1/1, struja, voda. Cijena po dogovoru Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, NOVO NASELJE, Na upit, 500,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Ivanica, novo turističko naselje , smješteno je na visovima iznad Dubrovčke rivijere, u Bosni i Hercegovini, na samoj granici između F Bosne i Hercegovine i Hrvatske,sa kojeg se pruža prelijep panoramski pogled na more od Dubrovnika do Cavtata. Ovim projektom obuhvaćena je površina....

 
 
 
  Zemljište, BIJELJINA, Na upit, 500,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

BIJELJINA: BUDITE VLASNIK OVOG PLACA ZA SAMO PAR MINUTA U Bijeljini u Ulici Kralja Tvrtka 31_33 u blizini Renomea, prodajem vlastiti plac 500 m2. Vlasnistvo 1/1. Samo par minuta do Centra grada pjesice. Pored asvalta, gradnja dozvoljena, ulicna rasvjeta, sve komunalije na dohvat....

 
 
 
  Zemljište, BANJA LUKA, Na upit, 500,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se plac, Banja Luka, Šargovac,Tuk, Dracik Kontakt telefoni : 0038163510566 00381642219218 E-Mail: scio@beocity.net Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, NOVO NASELJE, Na upit, 500,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

¸cca 500 m2 placa u centru Ilijaša, na 300 m od glavnog Ilijaškog trga i džamije u Ilijašu.. Idealno za uzgradnju stambenog objekta.. Asfaltni prilaz.. Centar grada.. elitno naselje.. Sva infrastruktura do placa.. 5 minuta laganog hoda od Osnovne i srednje škole u Ilijašu, GRAS i....

 
 
 
  Zemljište, ZVORNIK, 25.000 KM, 430,00 m2 cca 60 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem plac površine 43 ara . Plac se nalazi u Ceru (na putu Zvornik-Petkovci) pored asfalta. preko puta crkve u Ceru . Cena nije fiksna . Tel. za kontakt 064 4438384 , 015 471547 065 5074881 .

 
 
 
  Zemljište, VELJA MEĐA, 8.000 KM, 408,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se 408 m2 zemljista na Ivanici opcina Ravno, zemljiste pogodno za gradnju kuce,nalazi se u naselju, udaljeno od Dubrovnika 6 km a od Kupara 4 km. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, BANJA LUKA, 19.522 KM, 404,00 m2 cca 50 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.08.2025.,

www.indomio.ba

Građevinska Parcela – Motike, Banja Luka,404m²,10.000 €Lokacija: Motike, Banja Luka Površina: 404 m² Namjena: Stambena gradnja Infrastruktura: Električni priključak dostupan Pristup: Teren ima obezbijeđen pristupni put Status: Uknjižena parcela Parcelacija: Mogućnost fizičkog razgraničenjaGrađevinsko....

 
 
 
  Zemljište, BOSANSKA DUBICA, 358.000 KM, 400,00 m2 cca 900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.06.2025.,

www.realitica.com

NINECO Solutions d.o.o. - Upravljanje nekretninama 68.32 ; Rakovica .

 
 
 
  Zemljište, BANJA LUKA, 18.000 KM, 400,00 m2 cca 50 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Voda Struja .

 
 
 
  Zemljište, BOSANSKA GRADIŠKA, 600.000 KM, 382,00 m2 cca 1570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.07.2025.,

www.realitica.com

Na Prodaju izdvajamo zanosno imanje samo 2 Km od Gradiške, koje posjeduje dvije prelijepe i moderne kuće, garažu za 3 vozila, te osmougaoni ljetnikovac i dvorište koje je osvajalo nagrade za svoju uređenost. Imanje je završavalo čak u vijestima zbog svog izgleda, korišteno je za slikanje....

 
 
 
  Zemljište, BIJELJINA, 11.400 KM, 380,00 m2 cca 30 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Plac na prodaju 380 m2 površine. Cijena placa je 30 km po m2. Nalazi se 2 kilometra od grada. 065/259-797 .

 
 
 
  Zemljište, PALE, Na upit, 418,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.08.2021.,

www.nekretnine.ba

Kontakt tel:066/605-129 062/238-412 063/006-565 065/174-424 Placevi se nalaze na lijepom, suncanom mjestu u naselju Luke. Imaju svu infrastrukturu (put, struja, voda, kanalizacija). Dozvoljena gradnja stambeno-poslovnog objekta. Isparcelisani su na povrsinu koja se krece od 418 do....

 
 
 
  Zemljište, BIJELA, 80.000 KM, 350,00 m2 cca 230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Voda Struja .

 
 
 
  Zemljište, BANJA LUKA, Na upit, 374,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2021.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju zemljište u naselju Lohovo, opština Bihać: - parcela broj 411/2 (Jadovik-Voćnjak), 374 m2; - parcela broj 411/3 (Jadovik-Voćnjak), 931 m2; - parcela broj 412 (Dvorište 416 m2+kuća 35m2); - parcela broj 413 (Voćnjak-Kotarina), 636 m2; - parcela broj 2200 (Otoka), 1682 m2;....

 
 
 
  Zemljište, KRČEVINE, Na upit, 372,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaja farme sa zemljom Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, PRIDVORCI, Na upit, 369,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Zemljiste za kucu 369 m2 u naselju Todorici Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, BANJA LUKA, 15.000 KM, 305,00 m2 cca 50 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Kuciste velicine 305 m/k. Trazim 15000 km. Molim da javite na email jasko@hotmail.ca Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, LOPARE, 5.000 KM, 300,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju plac u Loparama sa temeljem. kon.tel. 067 11 67 298 Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, OSTOJIĆEVO, Na upit, 302,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.01.2022.,

www.nekretnine.ba

Plac se nalazi u centru mesta Ostojićevo kod Bijeljine. Plac izlazi na asfaltni put, pored placa prolazi gradski vovovod, struja i telefon. Pogodan je za gradnju porodične kuće ili vikendice. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, PALE, Na upit, 300,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se plac u centru Pala. Povrsina je 300 km². Na placu je moguce napraviti kucu. Plac posjeduje : Uknjizen 1/1 Voda,struja,kanalazija Gradjevinska dozvola Prilaz sa glavne saobracajnice Zamjena za manji stan. Cijena po dogovoru. Sve informacije na broj 066961232. Nekretnina....

 
 
 
  Zemljište, MRKONJIĆ GRAD, Na upit, 300,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo plac 500 metra od centra grada. Na lijepom mjestu i sa dovedenim prikljucima za vodu i struju. Za sve ostale Informacije javite na sledci broj Telefona 00386 30 658 411 (moze i na Viber) Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, BOSANSKA GRADIŠKA, 102.000 KM, 216,00 m2 cca 470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2025.,

www.realitica.com

AGENCIJA ZA NEKRETNINE MSS NEKRETNINE I SAVJETOVANJE ; Brestovčina; Gradiška .

 
 
 
  Zemljište, BANJA LUKA, Na upit, 265,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju plac površine 265m2 u Ulici Vladimira Rolovića br. 74, naselje Lauš, Banja Luka. Plac je uknjižen 1/1 bez tereta.Izlaz na glavnu ulicu.Plac je pogodan za više namjena. Kontakt telefon +387 65 927 566 Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, PRNJAVOR, 75.000 KM, 200,00 m2 cca 380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Plac u centru grada 1 zona Kuca u rusevnom stanju sa gradevinskom dozvolom Papiri GRUNTOVNO I KATASTERSKI 1/1 Sve informacihe pozovite na broj 065518438 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Zemljište, DRAČE, 19.000 KM, 190,00 m2 cca 100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem plac u mestu Drače na poluostrvu Pelješac površine 190 m2 na oko 200 m od mora. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, BOSANSKA GRADIŠKA, 150.000 KM, 181,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.04.2024.,

www.realitica.com

PRODAJEM ZEMLJIŠTE ODLIČNO ZA STAMBENO-POSLOVNI ILI POSLOVNI OBJEKAT. ; Gradiska .

 
 
 
  Zemljište, BILEĆA, 35.000 KM, 110,00 m2 cca 320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Kuca u izgradnji . Broj spratova 2 . 1 sprat jednosoban , 2 trosoban .Ima gradjevinsku dozvolu i sve papire 1/1.Od grada je udaljena 1 km Obradivo zemljiste + vocnjak+svinjac. Kontakt tel : 065/639-316 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Telefonski priključak Struja Parking Kablovska....

 
 
 
  Zemljište, TREBINJE, 3.485 KM, 41,00 m2 cca 90 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.01.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem imanje u mjestu Brestani, koje se nalazi u neposrednoj blizini brane Grancarevo i Bileckog jezera, opstina Trebinje. Posjed sacinjava, oranica, livada i suma ukupne povrsine 41 000 m2. Posjed je pogodan za zasade voca i vinove loze. Ovo mjesto pruza i idealne uslove za bavljenje....