• GoHome Professional
110 m2 prizemlje što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 110 m2 prizemlje što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 110 m2 prizemlje što veće

  • Za upit "110 m2 prizemlje što veće" pronađeno 154 nekretnina - prosječna cijena 2.184 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 130000 KM
    • do 160000 KM (prosječna cijena)
    • do 200000 KM
    • do 1600 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, TEŠANJ, 325.000 KM, 120,00 m2 cca 2710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2025.,

www.nekretnine.ba

U etažiranoj kući na prodaju su 2 stana sa odvojenim ulazima i vlastitim dvorištima, u djelu čaršije "Kantin Gaj". Lokacija kombinira prednosti mirne lokacije u prirodi s blizinom kompletne gradske infrastrukture. Stolarija je drvena. STAN br. 2 (prizemlje - 119,01m2): Pod je parket,....

 
 
 
  Stan, ARSLANAGIĆA MOST, 370.662 KM, 120,00 m2 cca 3090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.02.2026.,

www.indomio.ba

TREBINJE, Gradina,jedinstvena lokacija sa prelepim pogledom,retko u ponudi. U ponudi za prodaju imamo izuzetan stan na prvom spratu u privatnoj kući sa 3 stana . Svaki stan je na jednoj etaži tako da su mir i komfor zagarantovani. Stan je trostrano orjjentisan,poseduje 120m2 plus....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 420.000 KM, 120,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja poslovni prostor u novogadnji, objekat Green Residence, ulica IV Viteških brigada Aleja, općina Ilidža. Poslovni prostor površine 120m2 se nalazi na prizemlju objekta- Grijanje je etažno plinsko. Poslovni prostor....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '110 m2 prizemlje što veće'
275.000 KM
360.000 KM
100.000 KM
  Kuća, BANJA LUKA, 80.000 KM, 120,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u ul. Frana Supila u Banja Luci, ca. 2 minute hoda do Delta Planet. Kuca je na placu od 470m2,prilaz sa dvije strane,istok - zapad, prizemlje (kuhinja,spajz,ostava,dnevna soba,spavaca soba), potkrovlje dvije sobe i balkon,ali postoji mogucnost prosirenja za dodatne dvije....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 300.027 KM, 120,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuca na Sedreniku na placu povrsine 396 m2. Kuca je 8.5 x 8.5 ukupno 120 m2. Sasatoji se iz prizemlja i sprata od po 60 m2. Prizemlje se sastoji iz kuhinje i trpezarije,dnevnog boravka,spavace sobe,kupatila i hodnika. Drugi sprat identican kao prvi. Kuca je 2008 godine....

 
 
 
  Kuća, KALESIJA, 330.000 KM, 120,00 m2 cca 2750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u Kalesiji uz magistralni put Tuzla - Zvornik, preko puta apoteke OS-Pharm u Prnjavoru. Građena u periodu od 2008 do 2010. Upisana i uknjižena u zemljišnu knjigu, vlasništvo 1/1, posjeduje cijelu potrebnu dokumentaciju. Kuća se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, ostave,....

 
 
 
  Poslovni prostor, GORNJE MOŠTRE, 159.000 KM, 120,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje kuću novije gradnje u naselju Gornje Moštre, općina Visoko. Predmetna nekretnina je smještena u mirnom dijelu naselja na samo 5 km udaljenosti od centra grada Visoko. Izgrađena je na potpuno ravnoj parceli pored lokalne saobraćajnice. Površina parcele....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 400.035 KM, 120,00 m2 cca 3330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.07.2024.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje stan u naselju BrekaStan se nalazi u stambenoj zgradi novije gradnje na visokom prizemlju.Stan je po strukturi četverosoban ukupne površine 120m2.Sam objekat je pozicioniran iu mirnom djelu naselja. Ulaskom u stna je hodnik iz kojegje na lijevo wc ,a u nastavku....

 
 
 
  Kuća, HODBINA, 90.000 KM, 120,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodicna kuca na parceli od 1 duluma zemljista i imanje iz vise parcela, prizemlje nije renovirano a prvi sprat je renoviran. Flanovac - 7070m2 , Ciganovac 5647m2, Vinine 1516m2, Njive 13069m2, stara kuća (pod majdanima) 990m2. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Struja....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 50.000 KM, 120,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Jedinstvena i vrlo rijetka prilika. Rental vam nudi polovicu dupleks kuće u centru grada. Smještena u ulici Avde Jabučice, odmah iznad Vojne bolnice, sa malom bašticom i pogledom na grad. Dovoljno izdignuta da vas skloni od buke i prašine, a dovoljno blizu da pješke sletite do SCC-a....

 
 
 
  Kuća, ZAVIDOVIĆI, 95.000 KM, 120,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJEM NA IDEALNOM MJESTU vikend kucu sa zemljistem od cca 10 duluma, od toga 2792 m2 suma. Kuca povrsine (120 m2) u 4 nivoa i to: Prizemlje: blazon predsoblje sa stepenicama za sprat (visoko prizemlje), kupatilo sa WC-om, trpezarija, kuhinja i ostava; Visoko prizemlje: ulaz iz....

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, 150.000 KM, 120,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Manja kuća sa dva odvojena stana u prizemlju i potkrovlju. U prizemlju : ulaz, kupatilo, 2 manje spavaće sobe, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, ostava, terasa. Vanjskim stepeništem se pristupa potkrovlju koje sadrži: Ulazni podest, kupatilo, spavaća soba, dnevna soba sa trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, ROGATICA, 120.000 KM, 120,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se plac sa kućom u naselju Graćanica-Rudo, kuća ima svu potrebnu dokumentaciju i uplanjena je. Kuća se sastoji od prizemlja i dva sprata u prizemlju je predviđena garaža za dva automobila a po potrebi može biti i poslovni prostor, dvije etaže iznad poslovnog su predviđene....

 
 
 
  Kuća, JELAH, 120.000 KM, 120,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća ima uređeno prizemlje 60m2, te neuređeni kat (60m2), i podrum. Manja okućnica sa dvorišnom zgradom. Kuća je u centru Jelaha Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Podrum .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 449.000 KM, 120,00 m2 cca 3740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličnu kuću sa dvorištem u Starom Gradu Opis nekretnine: Prodaje se kuća sa dvorištem ukupne površine 210m2 u mirnom naselju na odličnoj lokaciji u Starom Gradu. Kuća se sastoji od prizemlja, I sprata i tavana.Prednost....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 140.000 KM, 120,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća ukupne površine 120m2 izgrađena na parceli površine 409m2 u naselju Bećarevac, Tuzla. Sastoji se od prizemlja i sprata. U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i kotlovnica. Na spratu je dnevno boravak, kuhinja, dvije sobe, kupatilo....

 
 
 
  Kuća, PODLUGOVI, 65.000 KM, 120,00 m2 cca 540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju kuća na dvije etaže - novogradnja u naselju Podlugovi u općini Ilijaš, u ravnici u blizini ceste prema Brezi. Prizemlje kuće je useljivo, struje je priključena a kuća posjeduje odobrenje za građenje! Sve informacije na telefon: 061330 522 ili 066 666 013 Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Kuća, TRAVNIK, 150.000 KM, 120,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

1/1 GRUNT KATASTAR...GRADžEVINSKA, UPOTREBNA DOZVOLA, DVA ZASEBNA ULAZA ...SUTEREN,PRIZEMLJE,SPRAT,TAVAN,DRVARNIK,ŠUPA,TERASA...KONTAKT 061 529 122 Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 95.000 KM, 120,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.03.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuća je locirana u gradskom naselju Brist, na prelijepoj lokaciji, na glavnoj saobraćajnici preko puta pekare "Pariz". Na parceli površine 1050 m2 su smještene dvije kuće i pomoćni objekat. Novija kuća se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka....

 
 
 
  Kuća, KRIVOGLAVCI, Na upit, 120,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u naselju Krivoglavci Kuću čini dvije etaže ukupne povrsine 120 m2 U prizemlju kuće kuhinja, trpezarija dnevna soba, kupatilo i ostava.Dok su na spratu tri sobe i kupatilo. Kuća je renovirana i kompletno opremljena, nalazi seu mirnom okruženju sa dosta zelenila. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Rakovica, Na upit, 120,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

http://rakovica-bih.jimdo.com/ Prodaje se kuća u Rakovici (BiH) blizu Sarajeva Bistrićki put 77 Kuća: 10 x 12 kvadratni metara Zemljište: 1200 kvadratni metara okolišta Sa svim prikljucima: struja, voda, telefon Podrum, Prizemlje, Podkrovlje Sa dvje garaže u podrumu - može se koristiti....

 
 
 
  Kuća, KUKAVICE, Na upit, 120,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuca nedaleko od pjesackog mosta Alije Izetbegovica. Sa malom okucnicom i bastom, garazom. Prizemlje: kompletan jednosoban stan i na katu dvosoban. Kvalitetna gradnja. Cijena povoljna. kontakt telefon 033 626 957 i 0033140170439 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, TOMISLAVGRAD, Na upit, 120,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.05.2022.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina se nalazi u naselju Bokovac. Kuća građena 1990 godine,prizemlje garaža ,podrum, ložište sa postrojenjem centralnog grijanja ( pelet) 1kat uređen četverosoban stan sa pripadajućom kuhinjom i kupaonicom. 2 Kat- podkrovlje uređeno roh bau također mogućnost uređenja stana od....

 
 
 
  Stan, PALE, Na upit, 120,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpormet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju na Jahorini izdvaja vikend objekat u neposrednoj blizini staze i novog šestosjeda Snježna dolina. Vikendica u osnovi broji 45 m2. Korisna površina cca 120 m2 raspoređena je na tri etaže. U prizemlju su ostava, kupatilo,....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 120,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja poslovni prostor u novogradnji na Jahorini, naselje Šator. Poslovni prostor površine 120m2 smješten na prizemlju zgrade čine jedna velika open space prostorija, pomoćne prostorije (kuhinja), dva mokra čvora,....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 240.000 KM, 119,00 m2 cca 2020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2024.,

www.indomio.ba

Investicijska prilika u samom srcu Mostara! Na prodaju je kuća za obnovu u ulici Gojka Vukovića, u blizini starog grada, preko puta škole, u popularnom Mahala naselju. Ova lokacija predstavlja savršeni spoj tradicionalnog i urbanog života, idealna za investitore ili one koji žele....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 372.400 KM, 119,00 m2 cca 3130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je površine 119 m2 i nalazi se na parceli površine 645 m2. Sastoji se iz dvije etaže, prizemlja i sprata. Prizemlje se sastoji iz predsoblja, hodnika u kom se nalazi kuhinja sa trpezarijom, dnevnog boravaka, spavaće sobe i kupatila. Sprat je kompletno u roh bau fazi i potrebno....

 
 
 
  Poslovni prostor, TEŠANJ, Na upit, 119,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.04.2025.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 145.000 KM, 118,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.10.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća na sprat površine 118 m2, sa dvorištem i okućnicom površine 15.536 m2. Prizemlje kuće se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Unutrašnje stubište vodi na sprat koji se sastoji od dnevnog boravka, dvije spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRČKO, 118.104 KM, 118,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.04.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Tri poslovna prostora površina 16,81m2, 49m2 i 52,12m2 u prizemlju stambeno poslovnog objekta. Svaki poslovni prostor posjeduje sanitarni čvor i klima uređaj. Prodaju se sva tri zajedno ili se može kupiti odvojeno poslovni protor od 52,12 m2 a poslovni prostori od 16,81 m2 i 49 m2....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRČKO, 121.200 KM, 118,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.07.2023.,

www.realitica.com

 
 
 
  Kuća, BRČKO, Na upit, 118,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kvalitetna kuća spratnosti Sut+Pr+1s+Pot površine 118m2u osnovi, pomoćni objekat 29m2 na placu povšine 970m2. Izgrađena je po savremenim građevinskim standardima i korišteni su najkvalitetniji materijali. Objekat je sagrađen na ravnoj zemljišnoj parceli i odlikuje se funkcionalno....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBUŠKI, 210.000 KM, 117,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.06.2023.,

www.indomio.ba

Ova nekretnina predstavlja poslovni prostor u Ljubuškom, smješten u ulici Stjepana Radića. Površina poslovnog prostora iznosi 117 m2, a nalazi se u prizemlju objekta koji ukupno ima tri etaže (prizemlje, prvi sprat i potkrovlje). Sprat i potkrovlje objekta su stambene jedinice, ukupne....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 48.000 KM, 117,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u ul. Ranka Šipke, na odličnoj lokaciji udaljena 1 min hoda od Konzuma i Emporijuma i cca 1 kilometar od strogog centra Banjaluke. Kuća se nalazi na placu od 652 m2, a sama kuća je u osnovi 117 m2. Kuca je na 2 sprata sa dva zasebna ulaza. Potkrovlje je moderno uredjeno....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 210.016 KM, 117,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.08.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju je atraktivna parcela površine 275 m² smještena na jednoj od najtraženijih lokacija u Mostaru – svega 50 metara od hotela Radobolja (bivši hotel Bevanda). Ova nekretnina predstavlja rijetku priliku zbog svog izuzetnog položaja i pristupačnosti, jer posjeduje prilaz sa čak....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 380.000 KM, 116,00 m2 cca 3280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Kuća površine 116 m2 u osnovici na placu od 648 m2 i pripadajuća njiva 4. klase od 32 m2. Kuća se u prizemlju sastoji od dvije garaže i dvije ostave. Na prvom spratu se nalazi dnevni boravak, odvojena kuhinja, kupatilo, hodnik i stepenište za drugi sprat. Na drugom spratu se nalaze....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 136.500 KM, 116,00 m2 cca 1180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.10.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Seosko imanje sa kućom na sprat površine 58m2, pomoćnim objektom sa garažom 65m2, drugim pomoćni objekatom na sprat površine 51m2 i voćnjakom na zemljištu 6187m2. Pored imanja se prodaje i šuma površine 3000m2. Ukupna površina imanja sa šumom je 9187m2. Kuća je kompletno renovirana....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 115.000 KM, 116,00 m2 cca 990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.04.2025.,

www.indomio.ba

Kuća Pr+1s površine 58 m2 u osnovi, na placu površine 809 m2. Prizemlje kuće se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na terasu, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Unutrašnje stubište vodi na sprat koji se sastoji od dnevnog boravka sa izlazom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Buća Potok, 198.000 KM, 116,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje prelijepu kuću sa dvorištem u Buća Potoku, opština Novi Grad, kanton sarajevski. # Kuća se nalazi u dobro poznatoj ulici Braće Kovačević, udaljeno svega 10 minuta lagane vožnje od centra Sarajeva. # Predmetnu nekretninu možete kupiti isključivo....

 
 
 
  Kuća, DRAČE, 440.000 KM, 116,00 m2 cca 3790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Moderna kuća na izvrsnoj lokaciji Drače broj 19 na samoj plaži pješćanoj s uključenim privezištem za brod.U prizemlju u vrtu moguće je otvoriti ugostiteljski objekat,a sada ima 2 sobe ,kuhinju i komplet kupaonicu s taracom i parkingom za više auta. Gornji kat ima balkon 2 sobe,kupaonicu....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRČKO, 678.000 KM, 115,00 m2 cca 5900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.09.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Poslovni prostor u prizemlju površine 115 m2 koji se nalazi u strogom centru grada na pješačkoj zoni. Sastoji se od jedne velike prostorije i 2 sanitarna čvora. Visina poslovnog prostora je 4 metra. Postoji mogućnost i iznajmljivanja poslovnog prostora po cijeni od 1.500 KM. ID 4102/DŠ....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 970.000 KM, 115,00 m2 cca 8440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.01.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se legaliziran stambeno-poslovni objekat na izuzetnoj lokaciji u Bihaću, u ulici Ivana Frane Jukića , preko puta Kantonalne bolnice. Objekat je idealan za investiciju zbog frekventne pozicije i već postojećih poslovnih sadržaja. Objekat je spratnosti Sut + Pr + Sp+ Pk, tlocrtnih....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 154)

<< <1 2 3 4> >>