• GoHome Professional
110 m2 prizemlje što veće - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • 110 m2 prizemlje što veće - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 110 m2 prizemlje što veće

  • Za upit "110 m2 prizemlje što veće" pronađeno 157 nekretnina - prosječna cijena 2.184 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 130000 KM
    • do 160000 KM (prosječna cijena)
    • do 200000 KM
    • do 1600 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • balkon
    • uknjižen
    • okućnica
    • podrum
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 667 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, DONJI ŽABAR, 214.500 KM, 100,00 m2 cca 2150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.03.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Useljiva i namještena kuća spratnosti Pr+1S površine cca 100m2 na zemljišnoj parceli od 908m2. Kuća se u prizemlju sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, kupatila, hodnika i stepeništa za sprat. Na spratu je isti raspored kao u prizemlju samo sa izlazom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 330.000 KM, 100,00 m2 cca 3300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.08.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća s dvorištem spratnosti Pr+S, ukupne stambene površine 100 m², s dvorištem površine 172 m², smještena u ulici Medrese, općina Stari Grad, Sarajevo. Nekretnina je izgrađena 1977. godine i redovno održavana. Struktura objekta: Prizemlje: ulazni hodnik, dnevni boravak,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Velešići, 129.000 KM, 100,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Nedovršena kuća sa svim priključcima,klima sa urednom dokumentacijom ograđeno,prizemlje opremljeno sastoji se od hodnika,ostave, kupatila, sobe , dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom. Potkrovlje neopremljeno, geijanje na plinske peći a može i struja i čvrsto gorivo. Prilaz asfaltni.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 110.000 KM, 100,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuća u Sarajevu, naselje Vraca, 5 minuta autom do Skenderije, blizu Željinog stadiona . Odmah useljiva. Sva dokumentacija uredna, vlasnistvo 1/1. Gradjevinska dozvola, urbanisticka saglasnost. Kuća je na dva sprata. Prizemlje: predsoblje, kupatilo i dnevna soba sa kuhinjom iz koje....

 
 
 
  Kuća, TRAVNIK, 100.000 KM, 100,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Objekt je novije gradnje, građen kvalitetnim materijalima, u odlično održavanom stanju. Prizemlje i kat su završeni i u funkciji, podrum u fazi završnih radova. Dokumentacija uredna (zemljište,građevinska,priključci,). Za ostale informacije nazovite na mob, WhatsApp/Viber. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 403.760 KM, 100,00 m2 cca 4040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je stambene površine cca 100m2 (osnova 57m2) i sastoji si iz tri etaže (prizemlja, sprata i potkrovnog dijela). Kuća se nalazi na parceli površine 2240 m2. Na prizemlju kuće nalazi se garaža i ostava - šupa. Sprat se sastoji iz dnevnog boravka sa kuhinjom i izlaza na veliku terasu,....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 110.000 KM, 100,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2020.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 150.000 KM, 100,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Kuća površine cca 100m2, spratnosti Pr+Pot, na parceli od 627m2 i oranica njiva od 135m2. Kuća u prizemlju se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, jedne spavaće sobe, kupatila, hodnika. U potkrovlju se nalaze tri spavaće sobe, kupatilo, hodnik i dvije terase. Kuća je opremljena....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 230.000 KM, 100,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2024.,

www.indomio.ba

Na prodaju je stambeno-poslovni objekat koji se sastoji od nekoliko odvojenih prostora, idealnih za investiciju. Objekt je smješten u zgradi s četiri stana i nudi različite mogućnosti za korištenje. Detalji o nekretnini: Suteren: Prostor od 40 m² s prostorom ispred, idealan za poslovnu....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 43.750 KM, 100,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE se namješten dvoetažni stan u kući u nizu stambene površine cirka100m2 i dva vrta od 20 i 50m2. Kuća u potunosti renovirana sa ugradnjom svih novi instalacija,hidro i toplotnih izolacija i novim krovom. Vrtovi lijepo uređeni i ograđeni. U prizemlju se nalazi dnevni boravak,kuhinja,trpezarija,wc....

 
 
 
  Kuća, PRIJEDOR, 90.000 KM, 100,00 m2 cca 900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Kozarcu na 800m2 zemljišta.Kuca je osam sa sedam visoko potkrovlje,klasično grijanje na drva,struja,gradska voda. U prizemlju je veranda ,hodnik,kuhinja s dnevnim boravkom,spavaća soba te kupaona.Unutarnjim stepenicama se ide na kat gdje su dvije spavaće sobe i mali....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRAŽALICE, 160.000 KM, 100,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje kuću sa dvorištem u Buća Potoku, opština Novi Grad, kanton sarajevski. # Imanje se nalazi u ulici Derviša Sude Vražalice, udaljeno svega 10 minuta od centra Sarajeva. # Prelijep pogled i mir tokom cijelog dana. Kuća u osnovi raspolaže gabaritima....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 85.000 KM, 100,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca sa okucnicom na Bistriku (Mahmutovac). Kuca se nalazi na parceli površine od 147m², kuca sama ima oko 100m² i sastoji se od prizemlja i sprata. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka i trpezarije, kuhinje kao i stepenice za sprat. Na spratu se nalaze 2 spavace sobe....

 
 
 
  Kuća, BUGOJNO, 75.000 KM, 100,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Porodicna kuca, visoka prizemnica, od 100 m2 sa okucnicom od 1000 m2 u Bugojnu. Kuca je udaljena 2 km od centra grada. Nalazi se na glavnom putu pored bivse UNIS-ove tvornice "Slavko Rodic". U prizemlju kuce nalazi se garaza, a sprat s dijelom prizemlja je stambeni dio. Kompletne....

 
 
 
  Kuća, KRUPA NA VRBASU, 110.000 KM, 100,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Krupi na Vrbasu, 2 km od centra naselja. Kuća se nalazi u neposrednoj blizini rijeke Vrbas. Kuća ima 2 sprata, prizemlje je kao ljetna kuhinja, prvi sprat je stanbeni dio, hodnik, kuhinja sa dnevnom sobom, spavaća soba, kupatilo sa wc i balkon. Kvadratura kuće je 8x8....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 88.500 KM, 100,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje vikendicu na Ponijerima u blizini Ski centra, opština Kakanj. Predmetna nekretnina je izgrađena 2000. godine i nalazi na prelijepom planinskom predjelu na 1.000 m nadmorske visine. Smještena je u vikend naselju na 20 km udaljenosti od centra Kaknja.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 45.000 KM, 100,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE se namješten dvoetažni stan u kući u nizu stambene površine cirka100m2 i dva vrta od 20 i 50m2. Kuća u potunosti renovirana sa ugradnjom svih novi instalacija, hidro i toplotnih izolacija i novim krovom. Vrtovi lijepo uređeni i ograđeni. U prizemlju se nalazi dnevni boravak,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 450.000 KM, 100,00 m2 cca 4500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Agencija SANT prodaje stambeno-poslovni prostor.Prostor se nalazi u samom centru 3 minute od Katedrale u ulici Muse Čazima Čatića u prizemlju objekta.Stambeno poslovni prostor čine dvije cjeline od 48 i 52 m2, što su u naravi dva dvosobna stana, koja se prodaju zajedno, kao cjelina.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ciglane, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.metropolanekretnine.ba

Prodajemo dvoetažni, petosoban stan uknjižene površine 100m2, sa velikom terasom površine 25m2. Prilikom mjerenja u svrhu izrade 3D prikaza tlocrta stana, utvrdili smo da stan bez terase ima 100m2. Iako se ovaj, po svim karakteristikama, zaista odličan stan nalazi na dijelu etaže....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Logavina, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.10.2021.,

www.metropolanekretnine.ba

Prodajemo kuću (suteren + prizemlje + potkrovlje) ukupne površine 100m2, sa okućnicom površine 170m2 na prelijepoj i izuzetno atraktivnoj lokaciji. Radi se o starijoj kući, izgrađenoj tridesetih godina, u ulici Sunulah efendije, a koja zbog izgleda, pozicije, vrlo lijepog dvorišta....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.01.2025.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmljujemo višenamjenski poslovni prostor površine 100m2 koji se nalazi u prizemlju stambeno-poslovne zgrade „Papagajka“. Poslovni prostor je opremljen svim instalacijskim priključcima, te je kao takav pogodan za mnogobrojne djelatnosti. Isti posjeduje i čajnu kuhinju, dva odvojena....