• GoHome Professional
apartmani FEDERACIJA BOSNE I HERCEGOVINE - GoHome nekretnine mali oglasi
  • apartmani FEDERACIJA BOSNE I HERCEGOVINE - GoHome nekretnine mali oglasi
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani FEDERACIJA BOSNE I HERCEGOVINE

  • Za upit "apartmani federacija bosne i hercegovine" pronađeno 392 nekretnina - prosječna cijena 4.178 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 300000 KM
    • do 370000 KM (prosječna cijena)
    • do 450000 KM
    • do 3700 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, ZENICA, 1.290.000 KM, 363,00 m2 cca 3550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.12.2024.,

www.bihhome.ba

Na prodaju stambeni objekat sa pet apartmana na Vlašiću, potpuno namješten! .

 
 
 
  Apartman, ZENICA, 339.000 KM, 106,00 m2 cca 3200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2026.,

www.bihhome.ba

EKSKLUZIVNA PRODAJA! Na prodaju novoizgrađeni objekat. .

 
 
 
  Apartman, ZENICA, 112.000 KM, 48,00 m2 cca 2330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.10.2025.,

www.bihhome.ba

Na prodaju izuzetno dobar apartman na Vlašiću, u blizini baby lifta. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani federacija bosne i hercegovine'
191.800 KM
336.000 KM
429.500 KM
  Apartman, SARAJEVO, 627.200 KM, 47,00 m2 cca 13350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju apartman na Bjelašnici, općina Trnovo, u ulici Babin do. Luksuzni apartman na Bjelašnici je površine 47m2 i nalazi se na I spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 202.600 KM na 213.200 KM dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, LJUBUŠKI, 213.200 KM, 53,00 m2 cca 4020 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.12.2025 - 202.600 KM
20.03.2026 - 213.200 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.12.2025.,

www.realitica.com

LJUBUŠKI - LUKSUZNI STANOVI U IZGRADNJI ; Ljubuški .

 
 
 
  Apartman, MOSTAR, 417.300 KM, 102,00 m2 cca 4090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se stan površine 102m2 u Ulici Gojka Vukovića u naselju Mahala u Mostaru. Stan je rekonstrukcijom dobio dadatnih 8m2 (ulazni hol). ; Mostar .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Stup, 290.000 KM, 63,00 m2 cca 4600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se stan površine 63m2 u Ulici Stupska u naselju Stup u Sarajevu. ; Stup .

 
 
 
  Apartman, LJUBUŠKI, 403.300 KM, 106,00 m2 cca 3810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.12.2025.,

www.realitica.com

LJUBUŠKI - LUKSUZNI STANOVI U IZGRADNJI ; Ljubuški .

 
 
 
 
+21%

Promjena cijene sa 290.000 KM na 350.000 KM dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, MOSTAR, 350.000 KM, 85,00 m2 cca 4120 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.03.2026 - 290.000 KM
13.03.2026 - 350.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se stan stvarne površine 85,70m2 u ulici Braće Fejića u Mostaru, dok je u vlasničkom listu upisana površina stana 60m2. Stan je smješten na trećem spratu stambenog objekta. ; Mostar .

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 438.700 KM na 418.300 KM dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Višnjik, 418.300 KM, 78,00 m2 cca 5360 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.09.2025 - 438.700 KM
11.03.2026 - 418.300 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2025.,

www.realitica.com

U mirnom i zelenom dijelu sarajevskog centra, u ulici Derebent, ponosno stoji zgradica useljena 1990. godine. U odličnom stanju, u potpunoj intimi, riječ je o maloj zgradi od tri sprata. A na ugodnom i niskom trećem spratu, takozvanoj mansardi, prodajemo fantastičan i detaljno renoviran....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 508.418 KM, 52,00 m2 cca 9780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine oglašavaju prodaju aparmana u novogradnji ARTES na Bjelašnici, ulica Babin do. Apartman koji vam predstavljamo nosi oznaku 3.C, projektovane površine 52,50 m2, sprat 1, trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, dvije sobe i kupatila. Cijena....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Alipašino Polje, 189.200 KM, 43,00 m2 cca 4400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.04.2026.,

www.realitica.com

Prodaja stan 43m2 Alipašino polje, B faza. ; Alipašino Polje .

 
 
 
  Apartman, TUZLA, 192.000 KM, 56,00 m2 cca 3430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.02.2026.,

www.realitica.com

Kompletno renoviran dvosoban stan površine 56 m2 u naselju Solana pruža savršen spoj udobnosti i funkcionalnosti. Stan se nalazi na visokom prizemlju, idealan za sve generacije. Renovacija je završena 2023. godine i uključuje zamjenu svih ključnih elemenata: .

 
 
 
  Apartman, TUZLA, Stupine, 329.000 KM, 52,00 m2 cca 6330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2026.,

www.realitica.com

#innekretnine #prodaja #kasimsmajlovic #kupovina #dvosoban #stan #stupine #mehmedalijemakadizdara #centar #tuzla ; Stupine .

 
 
 
  Apartman, BIHAĆ, Mokušnice, 575.000 KM, 230,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Villa Grad Bihać blizina rijeke Une Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Mihrivode, 444.900 KM, 76,00 m2 cca 5850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se trosoban stan površine 76 m2, potpuno renoviran i veoma funkcionalan, idealan za ugodan i moderan način stanovanja. Stan posjeduje kvalitetnu vanjsku stolariju Rehau koja pruža odličnu toplotnu i zvučnu izolaciju. Kupatilo je novo i moderno uređeno, kao i kuhinja koja je....

 
 
 
  Apartman, LJUBUŠKI, 298.600 KM, 78,00 m2 cca 3830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.12.2025.,

www.realitica.com

LJUBUŠKI - LUKSUZNI STANOVI U IZGRADNJI ; Ljubuški .

 
 
 
  Apartman, TRNOVO, 265.900 KM, 47,00 m2 cca 5660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.05.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen dvosoban apartman u samom centru Bjelašnice (Babin Do), u neposrednoj blizini svih turističkih sadržaja . .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 80.000 KM, 70,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvoiposoban stan površine oko 70 m2 na trećem spratu stambene zgrade, naselje Vogošća. Nekretnina je adaptirana u više navrata. U toku 2006. godine je izvršena potpuna adaptacija kuhinje, te postavljanje karemičkih pločica u predsoblju i toaletu. U toaletu je postavljena....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 240.000 KM na 210.000 KM dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, TUZLA, Tušanj, 210.000 KM, 71,00 m2 cca 2960 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.02.2026 - 240.000 KM
11.03.2026 - 210.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Prodajem stan u Tuzli, naselje tušanj - slatina, preko puta zgrade sisara. Zgrada je starije gradnje, cetverostanke, kraj glavne ceste. prizemlje. Površina stana je 71m2. Ovo je jedna od najboljih lokacija u tom dijelu grada. u blizini škola, fakulteta, doma zdravlja, vrtic u blizini.....

 
 
 
  Apartman, TUZLA, Irac, 318.800 KM, 81,00 m2 cca 3940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2026.,

www.realitica.com

IRAC – Potpuno adaptiran, kvalitetan trosoban stan površine 81 m2 ; Irac, Tuzla .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Stari Grad, 184.100 KM, 40,00 m2 cca 4600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2025.,

www.realitica.com

Prodajemo potpuno nov i opremljen apartman na Trebeviću, u objektu Trebević Residence upisan na 40.62 kvadrata.Apartman se nalazi na prvom spratu, ima 1 spavaću sobu, balkon, dnevnu sobu, kuhinju i kupatilo. Apartman ima potrebnu intimu te pogled prema šumi. Potpuno je opremljen i....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Vraca, 826.300 KM, 118,00 m2 cca 7000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja penthaus stan u novogradnji kod policijske akademije na Vracama, ulica Dobojska, općina Novo Sarajevo.Stan je 118 m2, a čine ga dnevni boravak, kuhinja s trpezarijom u open space konceptu, tri spavaće sobe, ulazni....

 
 
 
  Apartman, TUZLA, 390.000 KM, 95,00 m2 cca 4110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.02.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se prostran i funkcionalan trosoban stan površine 95,17 m2 (stvarna površina cca 100 m2 zbog zatvorenog balkona), smješten na 6. spratu stambene zgrade sa ukupno 7 spratova. Zgrada posjeduje lift i uređen parking prostor ispred objekta. .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Breka, 506.200 KM, 88,00 m2 cca 5750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

A sad spektakl! Prelijep dvostrano orijentiran troiposoban stan, detaljno renoviran 2016. godine, u besprijekornom stanju.Stan od uknjiženih 88 kvadrata (s inkorporiranim balkonom) čine dnevni boravak, trpezarija i kuhinja otvorenog koncepta, tri spavaće sobe, kupatilo, toalet i veliki....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 244.400 KM na 234.200 KM dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, JAVOR, 234.200 KM, 39,00 m2 cca 6010 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.11.2025 - 253.600 KM
29.04.2026 - 244.400 KM
13.05.2026 - 234.200 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u sklopu novog Aparthotela Zalatni Javor na Jahorini. .

 
 
 
  Apartman, TRNOVO, 276.100 KM, 55,00 m2 cca 5020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.03.2025.,

www.realitica.com

Najava!! Prodaja vrhunski opremljen dvosoban apartman na Bjelašnici 55 kvadrata ulazni hodnik kupatilo veliki dnevni boravak kuhinja trpezarija i spavaća soba .

 
 
 
  Apartman, NEUM, 190.000 KM, 94,00 m2 cca 2020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.09.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se sprat kuće (2 apartmana), ukupne površine 94m2. Za detaljne informacije zvati na broj 061273793. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Ciglane, 536.900 KM, 75,00 m2 cca 7160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.03.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se adaptiran trosoban stan na Ciglanama ukupne površine 75m2. ; Ciglane .

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 496.000 KM na 460.200 KM dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Logavina, 460.200 KM, 81,00 m2 cca 5680 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.11.2025 - 496.000 KM
20.02.2026 - 460.200 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.11.2025.,

www.realitica.com

Area Nekretnine prodaju četverosoban stan površine 81m2, u ulici Logavina, općina Stari Grad. ; Logavina .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 391.481 KM, 42,00 m2 cca 9320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine oglašavaju prodaju aparmana u novogradnji ARTES na Bjelašnici, ulica Babin do. Apartman koji vam predstavljamo nosi oznaku 2.B, projektovane površine 41,96 m2, etaža prizemlje, dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, sobe i kupatila. Cijena....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 536.900 KM, 94,00 m2 cca 5710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.08.2024.,

www.realitica.com

U centru Sarajeva, preciznije u mirnoj i čistoj ulici Antuna Hangija, nalazi se ova jedinstvena nekretnina, koja može biti vaša. “De jure“, riječ je o dvoetažnom stanu koji se prostire na (uknjižena) 94 kvadrata, a “de facto“ to je prava kuća, s lijepom okućnicom, garažom, dvije velike....

 
 
 
  Apartman, TUZLA, Bakšaiš, 330.000 KM, 61,00 m2 cca 5410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2026.,

www.realitica.com

Opis nekretnine: ; Centar Klosterska .

 
 
 
  Apartman, MOSTAR, 383.500 KM, 93,00 m2 cca 4120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.03.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se stan površine 93m2 u Hadžajlića ulici, u Mostaru, u stambenom objektu koji je smješten uz rijeku Neretvu. ; Mostar .

 
 
 
  Apartman, CAZIN, 236.000 KM, 82,00 m2 cca 2880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.10.2025.,

www.realitica.com

U strogom centru Grada Cazina nudimo ???????????????? ???????? koji je u završnoj fazi izgradnje smješten ???? ?????????? ???????????? stambene zgrade. ???????? ???? ????????š?????? ???? ????.???? ???? kojeg čine sljedeće prostorije: hodnik, kupatilo, unutarnja ostava, kuhinja, dnevni....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Otes, 1.368.000 KM, 72,00 m2 cca 19000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prostran, cijeli dan osuncan trosoban stan, smješten u mirnom predgrađu Otes na ulazu iz Pejtona. Odlicna lokacija, pristupacna brzom cestom iz pravca i prema gradu. Ulicom je omogucen samo lokalni saobracaj za stanare. Trospratna zgrada od fasadne opeke kvalitetno je napravljena....

 
 
 
  Apartman, MOSTAR, 328.000 KM, 66,00 m2 cca 4970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2026.,

www.realitica.com

Više informacija na linku ispod ; Mostar .

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 276.000 KM na 255.600 KM dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 255.600 KM, 75,00 m2 cca 3410 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 276.000 KM
25.03.2026 - 255.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.03.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja u Centru na Koševskom brdu. ; Koševsko Brdo .

 
 
 
  Apartman, DOLINA, 194.300 KM, 30,00 m2 cca 6480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju apartmana u sklopu planine Jahorine najljepši dragulj prirode "Snježna Dolina" .

 
 
 
  Apartman, TRAVNIK, 39.000 KM, 30,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Apartman je površine 30 kvadrata (novoizgrađeni objekat), nalazi se odmah ispod Fis-ovih apartmana. Ima dnevni boravak u sklopu kojeg je i kuhinja, jednu sobu i WC (urađena keramika i tuš kabina), estrih podlogu, 5 cm stiropol, a fasada je stiropl debljina 10 cm. Na slikama je laminat....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 470.000 KM, 73,00 m2 cca 6440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Prodajemo lijepo uređen, svijetao i potpuno opremljen četverosoban stan površine 73m2, koji se nalazi na prvom spratu nedavno izgrađenog stambenog objekta „Jedra Sarajeva“ u naselju Koševsko Brdo. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 483.700 KM na 478.600 KM dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Hrasno, 478.600 KM, 71,00 m2 cca 6740 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.10.2025 - 483.700 KM
27.02.2026 - 478.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.10.2025.,

www.realitica.com

Prodaja potpuno renoviran troiposoban stan koji nudi komfor, svjetlost i panoramu iznad svakodnevnice. ; Hrasno .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 392)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>