• GoHome Professional
apartmani REPUBLIKA SRPSKA - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • apartmani REPUBLIKA SRPSKA - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani REPUBLIKA SRPSKA

  • Za upit "apartmani republika srpska" pronađeno 568 nekretnina - prosječna cijena 5.353 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosječna površina)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po cijeni
    • do 500000 KM
    • do 620000 KM (prosječna cijena)
    • do 750000 KM
    • do 6200 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 2.sprat
    • 1.sprat
    • opremljen
    • ekskluzivan
    • renoviran
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, JAHORINA, 790.800 KM, 114,00 m2 cca 6940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 113.900 KM, 41,00 m2 cca 2780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

? NA PRODAJU STAN – BIJELJINA (Ul. 1. maj) .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Starčevica, 156.700 KM, 44,00 m2 cca 3560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju USKORO USELJIV dvosoban stan 44m2 – Nova Starčevica, Banja Luka (u izgradnji) ; Starčevica .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 132.000 KM, 33,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju poslovni apartman/garsonjera površine 33m2 u naselju Petrićevac, Žute zgrade. ; Petrićevac .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 369.700 KM, 38,00 m2 cca 9730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban apartman sa pogledom na stazu u Olimpijskoj kući, Jahorina. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 263.400 KM, 42,00 m2 cca 6270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 159.000 KM, 45,00 m2 cca 3530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju stan u Bijeljini na super lokaciji. U blizini stana se nalazi nova autobuska stanica i svi trzni centri. Stan je na 4.spratu, zgrada ima lift, grijanje centralno, sopstvena kotlovnica. Zapadno orjentisan sa super pogledom, veliki parking oko zgrade sa rampom. Prodaje se....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 263.300 KM, 66,00 m2 cca 3990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.03.2026.,

www.realitica.com

Prodaja - dvosoban stan 66 m2 - Centar ; Centar .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 305.800 KM, 52,00 m2 cca 5880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.08.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju najavljuje opremljen apartman od 52m2 u sklopu Snježne Doline na Jahorini .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 194.300 KM, 37,00 m2 cca 5250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.07.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude izdvaja prodaju apartmana na Jahorini u naselju Šator. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 444.100 KM, 64,00 m2 cca 6940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 194.800 KM, 30,00 m2 cca 6490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 118.000 KM na 111.800 KM dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 111.800 KM, 49,00 m2 cca 2280 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 118.000 KM
13.05.2026 - 111.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2026.,

www.realitica.com

Prodajem stan,na gore pomenutoj lokaciji na 4 spratu,zgrada ima 5 spratova,plus potkrovlje,stan je u solidnom stanju,zamjenjena je vanjska stolarija,klima postavljena nova,orijentisan je na glavnu ulicu,zgrada je prikljucena na gradsku toplanu,vlasnistvo 1/1 ,vrijedi pogledati. ;....

 
 
 
  Apartman, LAKTAŠI, 183.600 KM, 62,00 m2 cca 2960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.03.2026.,

www.realitica.com

Nastavak gradnje – Lamela II u okviru stambenog kompleksa S Home Block! ; Trn .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 155.600 KM, 24,00 m2 cca 6480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 675.000 KM, 93,00 m2 cca 7260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.03.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten apartman površine 93 m2, na III spratu, sa dostupnim parking mjestom. Apartman se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpzarijom koji imaju izlaz na terasu sa pogledom na planinu, dvije spavaće sobe, dva kupatila i hodnika. Opremljen je drvenom stolarijom sa roletnama,....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 148.600 KM, 23,00 m2 cca 6460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 365.400 KM, 59,00 m2 cca 6190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 148.800 KM, 58,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.realitica.com

? Na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini bolnice i centra prodaje se komforan i svijetao dvosoban stan površine 58m2. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade koja ne posjeduje lift. ; Centar .

 
 
 
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.03.2026.,

www.realitica.com

Banja Luka, Centar, Ulica Save Mrkalja. ; Centar .

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 272.000 KM na 258.500 KM dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, TREBINJE, 258.500 KM, 90,00 m2 cca 2870 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 272.000 KM
03.04.2026 - 258.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se stan od 89.30 m2. Gradnja 2006 godine. Nalazi se na 6 spratu, zgrada ima lift. Ispod zgrade parking. ; Trebinje .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 185.100 KM, 28,00 m2 cca 6610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.05.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje vrhunske ponude apartmana za prodaju na Olimpijskoj planini Jahorini najavljuje opremljen studio apartman sa odličnim i direktnim pogledom na stazu apartman od 28.5m2 u sklopu ApartHotela Vučko.Studio Apartman u potpunosti opremljen od....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Starčevica, 261.200 KM, 91,00 m2 cca 2870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.03.2026.,

www.realitica.com

RE/MAX prodaje komforan četvorosoban stan od 91,20m2 u naselju Nova Starčevica! ; Starčevica .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 272.600 KM, 44,00 m2 cca 6200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vrhunski apartman na top lokaciji, početak gondole i staze Poljice. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 327.600 KM, 52,00 m2 cca 6300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 211.200 KM, 33,00 m2 cca 6400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Starčevica, 265.900 KM, 62,00 m2 cca 4290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.11.2025.,

www.realitica.com

Prodaja - trosoban stan 62m2 - Starčevica ; Starčevica .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 1.300.000 KM, 267,00 m2 cca 4870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2026.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: TREBINJE - CENTAR: LUKSUZAN ČETVEROSOBAN POTPUNO OPREMLJEN STAN U STROGOM CENTRU ; Trebinje Centar .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 171.500 KM, 24,00 m2 cca 7150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.02.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartmane u sklopu objekta Vila Aleksandra, naselje Šator, Jahorina 80 metara od staze i šestosjeda Snježna dolina Trnovo. .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 205.800 KM, 49,00 m2 cca 4200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

BANJALUKA Borik novogradnja 49m2 ; Borik .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 164.200 KM, 26,00 m2 cca 6320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 179.000 KM, 32,00 m2 cca 5590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.03.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman sa jednom spavaćom sobom na trećem spratu novogradnje na Jahorini. .

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 194.200 KM na 179.000 KM dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, JAHORINA, 179.000 KM, 35,00 m2 cca 5110 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.02.2026 - 194.200 KM
22.04.2026 - 179.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen apartman sa jednom spavaćom sobom, Obućina bare naselje Šator na Jahorini.Apartman je površine 35m2 i nalazi se na 2.spratu novonapravljenog objekta sa pripadajućim ski box-om skijašnicom.Apartman....

 
 
 
  Apartman, PRIJEDOR, 80.000 KM, 54,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Video nadzor .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 167.200 KM, 74,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2026.,

www.realitica.com

? Na prodaju stan – centar Bijeljine, 74 m2 .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 510.800 KM, 73,00 m2 cca 7000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.12.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvoetažni apartman 73 kvadrata dvije spavaće u Olimijskoj kući pogled Poljice, Jahorina.Zgrada na odličnoj poziciji, pogled na stazu, hotel Termag i Jahorinu, kvalitetno građena.Apartman se nalazi na posljednjem....

 
 
 
  Apartman, KOTOR VAROŠ, 69.600 KM, 33,00 m2 cca 2110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Banja Luka najavljuje za prodaju stanove na odličnoj lokacij u Kotor Varošu, Ulica Stefana Nemanje i Knez Mihajlova. .

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 282.900 KM na 290.300 KM dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 290.300 KM, 73,00 m2 cca 3980 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.11.2025 - 275.400 KM
26.12.2025 - 282.900 KM
20.02.2026 - 290.300 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.11.2025.,

www.realitica.com

PRODAJA - NOVOGRADNJA - TROSOBAN STAN 72,78M2 ; Lazarevo .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 194.800 KM, 30,00 m2 cca 6490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji na Jahorini, svega 30 m od ski lifta, smješten je moderan planinski resort u izgradnji koji se sastoji od 6 zgrada s ukupno 360 apartmana. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 441.300 KM, 70,00 m2 cca 6300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 305.500 KM, 65,00 m2 cca 4700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

Potpuno renoviran stan u Starom gradu. .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 288.400 KM, 47,00 m2 cca 6140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.05.2026.,

www.realitica.com

stan 47m2 iza boske, i sprat ; Centar .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 568)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>