• GoHome Professional
apartmani republika srpska - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • apartmani republika srpska - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska

  • Za upit "apartmani republika srpska" pronađeno 564 nekretnina - prosječna cijena 5.356 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosječna površina)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po cijeni
    • do 500000 KM
    • do 620000 KM (prosječna cijena)
    • do 750000 KM
    • do 6200 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, JAHORINA, Na upit, 41,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.04.2026.,

www.realitica.com

JAHORINA | INVESTICIJSKI APARTMAN NA VRHUNSKOJ LOKACIJI .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, Na upit, 55,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2024.,

www.nekretnine.ba

DVOETAŽNI apartmani (tip A) sa površinama od 55,0m2 i 75,0m2. Ovi tipovi apartmana u prizemnom dijelu, kojem se pristupa sa nove saobraćajnice imaju ulazni prostor, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, wc, terasa i stepenište koje vodi na sprat. Na spratu se nalaze dvije spavaće....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, Na upit, 24,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2023.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine sa ponosom najavljuje i predstavlja projekat Snježna dolina Jahorina Faza 2. .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 100.800 KM, 42,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.01.2025.,

www.realitica.com

Bijeljina - Prodaja .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, Na upit, 71,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.06.2023.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju useljivog apartmana dvostrane orijentacije sa pogledom prema stazi, hotelu u na prirodu Lamela 2 (druga najbliža stazi) apartman 10 od 71m2 sprat 1 staza Trnovo. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, Na upit, 52,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.05.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje bogate ponude luksuznih apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje apartman od 52.55m2 u sklopu Aparthotela Pahulja na odličnoj lokacij Poljice. .

 
 
 
  Apartman, OBROVAC, Na upit, 490,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Na moru, pored Zadra u naselju Karin prodaju se apartmani 150m udaljeni od mora i gradske plaže. Pet apartmana su u roh bau stanju, dok je jedan apartman završen i useljiv. Svaki apartman je sa savršenim pogledom na more i okućnicom s mediteranskim biljem, te parking prostorom. Stvorite....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 366.200 KM na 356.500 KM dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, JEZERO, 356.500 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.12.2025 - 366.200 KM
08.05.2026 - 356.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2025.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Centar u ulici Jezero. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, Na upit, 33,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.03.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja nov i opremljen apartman sa jednom spavaćom na Jahorini, Obućina Bare. Naselje ŠatorApartman površine 33m2 čine ulazni hodnik, prostrani dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo i spavaća soba.Prodaje....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, Na upit, 41,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2023.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, POLJICE, Na upit, 29,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.03.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja nov i novoopremljen apartman u ApartHotelu Poljice.Apartman površine 29.89m2 nalazi se na 2.spratu objekta i sastoji se od.ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i kupatila.Odličan, nov i....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, Na upit, 35,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.01.2022.,

www.nekretnine.ba

Apartmani Košuta se nalaze kod hotela Košuta, kod žičara Ogorjelica i novoizrađene gondole Đokovic, ispod hotela Bistrica. Udaljeni su cca 50 metara od skijaških staza, što je dodatna vrijednost lokacije. Kontakt tel. 061 183 410 / 061 488 998 Apartman ima ukupno 42,10 m2 sa stambenim....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, Na upit, 57,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.11.2023.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja nov, opremljen i nikada korišten dvosoban apartman na Jahorini, Dvorišta. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, Na upit, 39,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.02.2023.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 97.200 KM, 36,00 m2 cca 2700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.11.2025.,

www.realitica.com

**?? BIJELJINA – PRODAJA ??? .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, Na upit, 70,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.07.2023.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju useljivog apartmana dvostrane orijentacije sa pogledom prema stazi, hotelu u na prirodu Lamela 2 (druga najbliža stazi) apartman od 70m2 sprat 1 staza Trnovo. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, Na upit, 72,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.03.2023.,

www.realitica.com

Prodaja trosobnog apartmana ( dvije spavaće sobe ) na Jahorini, Poljice. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, Na upit, 45,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju iizdvaja useljiv apartman od 45,5m2 u sklopu kompleksa Snježna Dolina na Jahorini .

 
 
 
  Apartman, DOBRINJA, Na upit, 81,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.08.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju EKSKLUZIVNO izdvaja Projekat QUERCUS DOBRINJA IV u izgradnji. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, Na upit, 50,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u sklopu novog Aparthotela Zaltni Javor na Jahorini. .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, Na upit, 40,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.07.2025.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju jednosoban komotan stan povrsine 40mª u Njegosevoj ulici, u samom centru Bijeljine, u vrhunskoj novogradnji iz 2025. godine. Stan je potpuno nov, nenamjesten, niko nikada nije boravio u njemu - tek kupljen, sa urednim Vlasnistvom 1/1, jedini vlasnik. Nalazi se na najboljoj....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, Na upit, 59,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2023.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Nova Varoš, 180.000 KM, 53,00 m2 cca 3400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2026.,

www.realitica.com

; Nova Varoš .

 
 
 
  Apartman, DOBRINJA, 294.800 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2026.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Dobrinja u ulici Trg djece Prato. ; Dobrinja .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 260.800 KM, 47,00 m2 cca 5550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.09.2025.,

www.realitica.com

Hit prilika! .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 198.000 KM, 45,00 m2 cca 4400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.04.2026.,

www.realitica.com

+38765202818 ; Centar .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 214.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.08.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju dvosoban stan površine 66,19 m2 u zgradi iz 2009. godine, na adresi Nikšićki put 7đ. .

 
 
 
  Apartman, BOSANSKI BROD, Slatina, Na upit, 56,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan pored Save Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, Na upit, 56,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.09.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Sarajevo, iz svoje bogate ponude apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju izdvaja dvoetažni apartman od 29+28m2 u sklopu na Jahorini naselje Šator Obućina bare.Apartman od 55m2 sa 2 etaže,prva etaža dnevna soba, hodnik sa kuhunjom, jedna spavaća....

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 149.500 KM, 53,00 m2 cca 2820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.02.2026.,

www.realitica.com

? NA PRODAJU – STAN 53 m2 ? .

 
 
 
  Apartman, MODRIČA, Na upit, 50,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

INFORMACIJE NA BROJ 065/566-699 TOMISLAV POCETAK RADOVA Maj 2022god. Zavrsetak radova Decembar 2023g Zgrada ce biti velicine 4500m2 sa 61 stanom, 21 garaza zatvorenog tipa sa zasebnim ulazom u garazu i daljinskim otvaranjem vrata koje mogu sluziti i kao ostave. 20 ostava velicine....

 
 
 
  Apartman, KOTOR, Na upit, 132,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.07.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem trosoban penthaus u centru Dobrote,132m2. Pogled od 270m stepeni na more.Potpuni sklad prostora i komfor življenja u luksuznom stanu a za izuzetno povoljnu cijenu. Keramika Italijanska (Entex),kvalitetni materijali,alu stolarija sa termoprekidima i staklom 4 godišnja doba.Podno....

 
 
 
  Apartman, BABIN DO, Na upit, 35,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Agencija Invicta prodaje potpuno opremljen i namješten apartman na idealnoj lokaciji uz samu ski stazu, Babin Do, Bjelašnica. Apartman je površine 35m2, sastoji se od hodnika, kuhinje, dnevnog boravka i balkona. Apartman posjeduje i skijašnicu na -3 površine 1m2. Lokacija: Apartman....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 249.900 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.03.2026.,

www.realitica.com

Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na balkon, spavaće sobe i kupatila. Vanjska stolarija je drvena-aluminijum sa vrhunskom izolacijom. Unutrašnja stolarija je drvena. Pod je parket i keramika. Grijanje je na struju, konvektori sa mogućnošću wifi....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 275.400 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.03.2026.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban apartman u sklopu Apart Hotela Vučko na Jahorini. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, Na upit, 29,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Stan sa 1 spavacom sobom, u Vili Eskim, potpuno opremljen i spreman za koristenje ili izdavanje za 4 odrasle osobe ili porodicu sa dvoje djece, pored stana ulaz i izlaz na stazu Poljice, u prizemlju ostava za skije koja pripada stanu, parkiraliste pored zgrade, grijanje konvertori,....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 219.300 KM na 229.500 KM dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, DOBRINJA, 229.500 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.07.2025 - 229.500 KM
03.11.2025 - 219.300 KM
29.03.2026 - 229.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.07.2025.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju jednosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Dobrinja 5 u ulici Sulejmana Filipovića. ; Dobrinja .

 
 
 
  Apartman, POLJICE, Na upit, 33,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.03.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja nov i novoopremljen apartman u ApartHotelu Poljice.Apartman površine 33.28m2 nalazi se na 2.spratu objekta i sastoji se od.ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe i kupatila.Odličan,....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 194.400 KM, 29,00 m2 cca 6700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

; Borik .

 
 
 
  Apartman, PALE, 373.300 KM, 42,00 m2 cca 8890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.05.2026.,

www.realitica.com

ID KOD AGENCIJE: 504059 .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 240.000 KM, 68,00 m2 cca 3530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

.

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 197.500 KM, 59,00 m2 cca 3350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.03.2026.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 505-546 (od ukupno 564)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>