• GoHome Professional
nekretnine REPUBLIKA SRPSKA - GoHome - kuće, stanovi,zemljišta na prodaju u Hrvatskoj
  • nekretnine REPUBLIKA SRPSKA - GoHome - kuće, stanovi,zemljišta na prodaju u Hrvatskoj
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine REPUBLIKA SRPSKA

  • Za upit "nekretnine republika srpska" pronađeno 4 299 nekretnina - prosječna cijena 3.182 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • do 110000 KM
    • do 140000 KM (prosječna cijena)
    • do 170000 KM
    • do 1400 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, JAHORINA, 203.500 KM, 33,00 m2 cca 6170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje bogate ponude apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje studio apartman od 34m2 u sklopu ApartHotela Vučko. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 213.200 KM, 33,00 m2 cca 6460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 112.800 KM, 94,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Salonski stan , povrsine 94 m2 na 4 spratu ekskluzivno uređen u suštini posjeduje veoma veliki dnevni boravak , kuhinju , dvije spavaće sobe , dva balkona , kupatilo.U stanu ugrađeni veliki gardarobni ormari u hodniku , urađena biblioteka i kamin u boravku , posebno urađeni stropovi....

 
 
 
  Kuća, PALE, 250.000 KM, 250,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.02.2022.,

asoglas.com

Prodajem kuću sa okućnicom u centru(prva zona grada) Pala,250 kvadrata kuća I okućnica je 400m2,kuća posjeduje sve priključke struja,voda,kanalizacija itd,čine je prizemlje sprat i potkrovlje i 1/1 je na papirima.Plac je vrlo pogodan za izgradnju mini zgrade ili stambeno poslovnog....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 126.000 KM, 63,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.11.2024.,

www.indomio.ba

Više info na : 066/345-666 Cijena:2000 po m2 Odličan stan 63 m2 na 4 spratu u suštini konforan dvosoban stan sastoji se od hodnika , trpezarije , kuhinje ,ostave , dnevnog boravka , spavaće soba , kupatila , balkona.Stan koristi i vešernicu za sušenje veša koja se nalazi na svakom....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 613.600 KM, 400,00 m2 cca 1530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.02.2026.,

www.realitica.com

Banja Luka, naselje Mjesec, Ulica Krajiških brigada. Prodaje se kuća ukupne površine 400 m2, spratnosti Po+P+1+Pk na placu od 332 m2. ; Naselje Mjesec .

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 76.700 KM na 79.800 KM dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, PALE, 79.800 KM, 19,00 m2 cca 4200 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.12.2025 - 81.300 KM
28.01.2026 - 76.700 KM
05.04.2026 - 79.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.12.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan penthouse apartman na Jahorini, naselje Dvorišta useljivo i opremljeno. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 216.100 KM, 41,00 m2 cca 5270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.07.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude izdvaja prodaju apartmana na Jahorini u naselju Šator. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 496.000 KM, 75,00 m2 cca 6610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.09.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje bogate ponude apartmana za prodaju na Olimpijskoj Jahorini najavljuje nov i novoopremljen apartman sa dvije spavaće sobe od 75m2 u sklopu ApartHotela Vučko. .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 142.600 KM, 65,00 m2 cca 2190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.07.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju imanje sa kućom, garažom i pomoćnim objektima – Gradiška ; Bok Jankovac .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 270.100 KM, 40,00 m2 cca 6750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 460.000 KM, 176,00 m2 cca 2610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.12.2024.,

www.realitica.com

Savremeno uređena kuća na prodaju u Triješnici (Bijeljina), na placu od 1,5 duluma zemlje. Kuća je građena na nivoe, osnovnih dimenzija 16 x 11 metara. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 149.000 KM, 23,00 m2 cca 6480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Kuća, IVANICA, 280.000 KM, 148,00 m2 cca 1890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju je porodična kuća locirana na Ivanici na udaljenosti 8km od Dubrovnika i 17km od Trebinja. ; Ivanica .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 190.000 KM, 200,00 m2 cca 950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2026.,

www.realitica.com

Prodajem dvospratnu, namjestenu, useljivu kucu sa okucnicom u Gradisci, 200 m2, plus podrum 100 m2 u prigradskom naselju Glogovi/Nasip, ul. Sretena Stojanovica br. 12, nedaleko od velikog trznog centra Tropic i Centrum Park. ; Gradiska .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 80.000 KM, 20,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.09.2024.,

www.realitica.com

Prodaja novoizgrađenih apartmana , strukture 20-78m2 . ; Velika Dvorista .

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 500.000 KM, 212,00 m2 cca 2360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2025.,

www.realitica.com

**? Bijeljina – Prodaja** ; Bijeljina .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 262.600 KM, 42,00 m2 cca 6250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 155.002 KM, 41,00 m2 cca 3780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan apartman na Jahorini, naselje Dvorišta u novogradnji. Apartman površine 40.79m2 se nalazi na 3.spratu objekta i sastoji se od ulaznog hodnika, hodnika, dvije spavaće sobe, kupatila, dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Kuća, OKOLICA, 320.000 KM, 107,00 m2 cca 2990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2026.,

www.realitica.com

NA PRODAJU STAMBENO POSLOVNI OBEKAT I OBJEKAT U PRIVREDI NA ATRAKTIVNOJ LOKACIJI U CENTRU GRADA KONJIC, ULICA SUHI DO BR.1. .

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, 122.800 KM, 130,00 m2 cca 950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Prodaja - kuća sa pomoćnim objektom - Trn, Jablan ; Trn-jablan .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 102.600 KM, 29,00 m2 cca 3540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.03.2026.,

www.realitica.com

Agencija RE/MAX iz svoje prodajne ponude stanova ovaj put izdvaja jednosoban stan u naselju Mjesec. ; Paprikovac .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 192.400 KM, 66,00 m2 cca 2920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju namješten trosoban stan od 66m2 u naselju Intergaj, treći sprat, odmah useljiv. Stan i namještaj su u odličnom stanju. Struktura stana: Dnevni boravak sa trpezarijom, odvojenom kuhinjom i ostavom. Dvije spavaće sobe. Hodnik. Kupatilo. Zatvoren balkon. ; Intergaj .

 
 
 
  Zemljište, MALO BLAŠKO, 23.000 KM, 2040,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2019.,

www.indomio.ba

Na odličnom mjestu u Malom Blaškom, pored glavne ceste, prodaje se plac od 2040m2. Riječ je o placu sa izrazitim potencijalom: atraktivan je, prilično ravan, prostran, pristupačan i otvara mnoštvo upotrebnih mogućnosti. Nalazi se u naseljenom dijelu i pored njega prolaze vodovod i....

 
 
 
  Zemljište, BANJA LUKA, 18.147 KM, 789,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.05.2019.,

www.indomio.ba

Placevi su udaljeni od SKOLE u Dragocaje 700 metara prema Gerijatriji. .

 
 
 
  Zemljište, BANJA LUKA, 45.000 KM, 10200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.04.2023.,

www.indomio.ba

Banja Luka, Ramići, Ramići bb. Prodaje se zemljište sa šumom ukupne površine 10.200 m2. U neposrednoj blizini zemljišta se nalaze sve potrebne komunalije (voda i struja). Od glavnog puta koji vodi prema Banja Luka-Prijedor, zemljište je udaljeno oko 1500 m asvaltnog puta i 200 m makadamskog....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 48.000 KM, 117,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u ul. Ranka Šipke, na odličnoj lokaciji udaljena 1 min hoda od Konzuma i Emporijuma i cca 1 kilometar od strogog centra Banjaluke. Kuća se nalazi na placu od 652 m2, a sama kuća je u osnovi 117 m2. Kuca je na 2 sprata sa dva zasebna ulaza. Potkrovlje je moderno uredjeno....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBRINJA, 103.000 KM, 57,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.11.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvostrano orijentisan poslovni prostor uknjižene površine 56,71,m2, koji se nalazi u prizemlju stambeno – poslovnog objekta u ulici Banović Strahinje, naselje Dobrinja I, općina Istočna Ilidža. Sastoji se od dvije prostorije i toaleta. Podne obloge estrih i keramika, stolarija....

 
 
 
  Poslovni prostor, TREBINJE, 446.000 KM, 112,00 m2 cca 3980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.02.2026.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: TREBINJE - JUŽNI GRADSKI IZLAZ: VELIKI POSLOVNI PROSTOR NA DOBROJ LOKACIJI .

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 218.000 KM na 221.900 KM dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 221.900 KM, 55,00 m2 cca 4040 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.03.2026 - 218.000 KM
24.04.2026 - 221.900 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.03.2026.,

www.realitica.com

Prodaja Stanova u Banjaluci ; Lazarevo .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 217.877 KM, 61,00 m2 cca 3570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan u izgradnji 61.03 m2 na odličnoj lokaciji kod parka „Mladen Stojanović“. Strukturu ovog tipa stana čine hodik, kupatilo, kuhinja, dnevni boravak sa trepzarijom, dvije spavaće sobe i lođa. Stan će da karakteriše vrhunski kvalitet materijala i opreme. Podovi....

 
 
 
  Kuća, PALE, 250.000 KM, 240,00 m2 cca 1040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.02.2022.,

asoglas.com

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 143.200 KM, 53,00 m2 cca 2700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.04.2024.,

www.realitica.com

PRODAJA - TROSOBAN STAN 53m2 - LAZAREVO/BUDŽAK ; Lazarevo .

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 125.000 KM, 55,00 m2 cca 2270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.08.2025.,

www.realitica.com

AGENCIJA ZA NEKRETNINE MSS NEKRETNINE I SAVJETOVANJE ; Centar .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 103.000 KM, 43,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2025.,

www.indomio.ba

️ BIJELJINA – PRODAJA Nova cijena: 2400 KM/m² (ukupno 103.200 KM) Centar grada 43m² | Namješten stan 2. sprat Uknjižen | Odmah useljiv ✨ Raspored prostorija: Hodnik Kupatilo sa prozorom Odvojena kuhinja sa prozorom ️ Dnevni boravak sa velikim balkonom ️ Spavaća soba Svijetao i funkcionalan....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 39.500 KM, 34,00 m2 cca 1160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.03.2022.,

asoglas.com

Nudimo vam odličan stan u ul Neznanih junaka, površine 34,00m2; Strukturu stana čini dnevni boravak sa kuhinjom koja ima sank, spavaća soba,kupatilo,hodnik. Objekat je projektovan u modernom stilu. Stan se prodaje sa klimom i ima zatvoren balkon. .

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 440.000 KM, 350,00 m2 cca 1260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2023.,

www.realitica.com

Na prodaju kuća u užem dijelu grada u blizini MUP-a i to: dva sprata + potkrovlje. Na potkrovlju je voda, struja razvedeni i omalterisano, a dva sprata su kompletno opremljena.Površina jednog sprata je 169 M2 i tako na oba sprata iznad, a iza kuće ima stan površine 69 M2. Sve ovo....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 182.000 KM, 43,00 m2 cca 4230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

-B RESIDENCE – NOVI STAMBENI OBJEKAT U PONUDI ; Paprikovac .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 66.500 KM, 43,00 m2 cca 1550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.12.2020.,

asoglas.com

Stan površine 43m2 na prvom spratu, dizajniran i osmišljen kako bi Vam pružio udoban i moderan prostor za savremeni život u centru Bijeljine. Strukturu stana čini dnevni boravak, kuhinja, spavaca soba, kupatilo i balkon. Ono što krasi ovaj stan jeste velika prozračnost i osvjetljenost.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SREBRENICA, 50.000 KM, 68,00 m2 cca 740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan u dobrom stanju Nekretnina posjeduje .

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 161.600 KM na 143.200 KM dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BANJA LUKA, 143.200 KM, 250,00 m2 cca 570 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.11.2024 - 165.700 KM
16.01.2026 - 161.600 KM
30.03.2026 - 143.200 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2024.,

www.realitica.com

Banja Luka, Šargovac. Prodaje se kuća ukupne površine 250 m2, spratnosti P+1+M na placu od 2,864 m2. ; Šargovac .

 
 
 
  Kuća, BIJELA, 61.600 KM, 114,00 m2 cca 540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.10.2022.,

www.realitica.com

Kuća na sprat površine 114m2 u osnovi, pomoćni objekti površine 34m2 i 38m2, voćnjak 3. Klase površine 72m2, dvorište površine 500m2 što ukupno placa iznosi 758m2. .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 421-462 (od ukupno 764)

<< <7 8 9 10 11 12 13 14 15 16> >>