• GoHome Professional
nekretnine REPUBLIKA SRPSKA - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • nekretnine REPUBLIKA SRPSKA - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine REPUBLIKA SRPSKA

  • Za upit "nekretnine republika srpska" pronađeno 4 248 nekretnina - prosječna cijena 3.175 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 99000 KM
    • do 120000 KM (prosječna cijena)
    • do 140000 KM
    • do 1200 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • uknjižen
    • komforan
    • balkon
    • 3.sprat
    • nedovršen
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Zemljište, BIJELO BRDO, 6.525 KM, 1450,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem 1450m2 na Bijelom Brdu, Bihać. Papiri uredni 1/1. Kontakt 065/656-715 Nekretnina posjeduje .

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 118.000 KM na 111.800 KM dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 111.800 KM, 49,00 m2 cca 2280 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 118.000 KM
13.05.2026 - 111.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2026.,

www.realitica.com

Prodajem stan,na gore pomenutoj lokaciji na 4 spratu,zgrada ima 5 spratova,plus potkrovlje,stan je u solidnom stanju,zamjenjena je vanjska stolarija,klima postavljena nova,orijentisan je na glavnu ulicu,zgrada je prikljucena na gradsku toplanu,vlasnistvo 1/1 ,vrijedi pogledati. ;....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 194.715 KM, 43,00 m2 cca 4530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji povšine 43.27 m2 u naselju Borik. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo, spavaća soba, trpezarija sa kuhinjom, dnevna soba i lođa. Ovaj tip stana je ostao slobodan na petom i šestom spratu stambenog objetka koji će posjedovati lift. Stambeni....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 42.000 KM, 35,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodaje se stan 35.5 m2. na četvrtom spratu u ulici 1 Decembar. Stan je novi i odmah useljiv. Sastoji se od; dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, balkona, kupatila i hodnika. Zgrada ima lift, parking, a ispred je igralište za djecu. Stan je namješten tako da se prodaje i prazan....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 164.200 KM, 89,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju: Vikendica 89 m2 + plac 584 m2 + dodatni plac 547 m2 – Drakulić, Banja Luka ; Drakulić .

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 73.000 KM, 36,00 m2 cca 2030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan u Kotor Varošu, ulica Stefana Nemanje. Stan površine 36m2 čine ulazni hodnik, spavaća soba, dnevni boravak s trpezarijom i kuhinjom, balkon, kupatilo. Nalazi se na 5. spratu novoizgrađenog objekta,....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 675.000 KM, 93,00 m2 cca 7260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja penthouse apartman na Jahorini koji se nalazi u blizini hotela Lavina i aparthotela Rajska sa dvije spavaće sobe. Apartman površine 93m2 se nalazi na 3.spratu ujedno i posljednjem i sastoji se od dnevnog boravka,....

 
 
 
  Zemljište, BANJA LUKA, Kovačići, 250.731 KM, 1853,00 m2 cca 140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2025.,

www.indomio.ba

Lokacija: Tunjice, uz magistralni put M4, na idealnoj poziciji za različite namjene. Površina: 1835 m². Cijena: 250.000 KM. Karakteristike: Zemljište nije obuhvaćeno regulacionim planom, što ostavlja mogućnosti za prilagođavanje potrebama kupca. Prodavac je voljan da iskrči parcelu....

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, 160.000 KM, 240,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju atraktivna kuca u centru Trna u radjena po projektu (Nas Stan) osnovice 10x11x12 i ljetna kucica 6x4 na 500m2 ogradjenog uredjenog dvorista sa dva parking mjesta. Kvalitetno radjena sa 32 nosiva stuba, alu i pvc stolarijom vanjskom, puno drvo i medijapan unutrasnjom, bramak....

 
 
 
  Zemljište, BANJA LUKA, 18.147 KM, 789,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.05.2019.,

www.indomio.ba

Placevi su udaljeni od SKOLE u Dragocaje 700 metara prema Gerijatriji. .

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 303.100 KM, 51,00 m2 cca 5940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Sarajevo, iz svoje bogate ponude apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje apartman od 51m2 u sklopu ApartHotela Vučko. Apartman od 51,29m2 sa prostranim dnevni boravkom, trpezarijom i sapavaćom sobom, ostavom i kupatilom u potpunosti....

 
 
 
  Apartman, LAKTAŠI, 183.600 KM, 62,00 m2 cca 2960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.03.2026.,

www.realitica.com

Nastavak gradnje – Lamela II u okviru stambenog kompleksa S Home Block! ; Trn .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 155.600 KM, 24,00 m2 cca 6480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 675.000 KM, 93,00 m2 cca 7260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.03.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten apartman površine 93 m2, na III spratu, sa dostupnim parking mjestom. Apartman se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpzarijom koji imaju izlaz na terasu sa pogledom na planinu, dvije spavaće sobe, dva kupatila i hodnika. Opremljen je drvenom stolarijom sa roletnama,....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 169.300 KM na 159.000 KM dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BIJELJINA, 159.000 KM, 100,00 m2 cca 1590 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.09.2025 - 169.300 KM
03.04.2026 - 159.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.09.2025.,

www.realitica.com

? Na prodaju renovirana kuća sa pomoćnim objektima – Bijeljina (ul. Dimitrija Tucovića) .

 
 
 
  Poslovni prostor, ZVORNIK, 105.000 KM, 85,00 m2 cca 1240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Na prodaju poslovni prostor u Zvorniku, 85 kvadrata u dva nivoa. Poslovni prostor se nalazi u ulici Vuka Karadzica nedaleko od glavnog magistralnog puta na ulazu u Zvornik iz pravca Bijeljine, Tuzle...065/942-120 .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 148.600 KM, 23,00 m2 cca 6460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 365.400 KM, 59,00 m2 cca 6190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 520.000 KM, 382,00 m2 cca 1360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.08.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju imanje u blizini Gradiške ; Kozinci .

 
 
 
  Poslovni prostor, SREBRENICA, 50.000 KM, 68,00 m2 cca 740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan u dobrom stanju Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 370.000 KM, 500,00 m2 cca 740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor od 115 m2 se nalazi u prizemlju. Na prvom spratu i u podkrovlju je stambeni prostor. U dvoristu se nalazi garaza sa pomocnim objektom. Kuca je ove godine renovirana. POVRŠINA OBJEKTA: ca .350 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje....

 
 
 
  Stan, PRIJEDOR, 110.400 KM, 69,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2019.,

www.indomio.ba

Na prodaju stanovi u izgradnji u ulici Borisa Kidriča u novom objektu "UNA 6"(blizina Karingtonke).Mirna lokacija u Kokinom gradu,a opet u blizini svih sadržaja.Tu su škola,market,vrtić.Strogi centar je udaljen svega 500 m. Kvadature stanova u prizemlju objekta iznose :....

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 148.800 KM, 58,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.realitica.com

? Na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini bolnice i centra prodaje se komforan i svijetao dvosoban stan površine 58m2. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade koja ne posjeduje lift. ; Centar .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 115.600 KM, 117,00 m2 cca 990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2025.,

www.realitica.com

NINECO Solutions d.o.o. - Upravljanje nekretninama 68.32 ; Šargovac .

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 307.700 KM, 200,00 m2 cca 1540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju kuća u samom centru grada( u blizini kuće zdravlja) u Bijeljini. Kuća je na veoma lijepoj lokaciji sa centralnim grijanjem ( podno u kupatilu i hodniku) na placu 339 m2. Iza kuće je pomoćni objekat u kojem se nalazi garaža i dvije prostorije. ; Bijeljina .

 
 
 
  Kuća, KITOVNICE, 128.000 KM, 200,00 m2 cca 640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju: Kuća sa 13 duluma zemlje u Kitovnicama Lokacija: 9 km od Zvornika prema Tuzli Opis nekretnine: Kuća ima prizemlje i visoko potkrovlje. Kompletno sređena, građena na nivoe (potrebna manja ulaganja). Grijanje na čvrsto gorivo (drva). Voda iz bunara dubine 56 m. Asfaltni....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 62.400 KM, 52,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

strogi centar,manji trosoban stan 52m2 065525870 .

 
 
 
  Poslovni prostor, ZVORNIK, 55.000 KM, 22,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem lokal u centru Zvornika, na početku ulice Vuka Karadžića. Blizina bolnice, doma zdravlja, srednje škole... Lokal je bez ulaganja. Uknjižen. .

 
 
 
  Poslovni prostor, LOZNICA, 80.000 KM, 70,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Zemljište, ZVORNIK, 80.000 KM, 2045,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem plac - ekonomsko dvoriste u Karakaju kod Inženjeringa. Povrsina 2045 kvadrata, 1/1 .

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 80.000 KM, 70,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.02.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju kuća u Batkoviću(Bijeljina) sa sedam duluma zemlje. Kuća je smještena na vrlo lijepom mjestu, na početku Batkovica. Izgrađena je od čvrstih materijala i ima prizemlje i visoko potkrovlje. U prizemlju se nalaze kuhinja s dnevnim boravkom, soba i kupatilo. Dvorište je bogato....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 263.300 KM, 66,00 m2 cca 3990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.03.2026.,

www.realitica.com

Banja Luka, Centar, Ulica Save Mrkalja. ; Centar .

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 272.000 KM na 258.500 KM dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, TREBINJE, 258.500 KM, 90,00 m2 cca 2870 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 272.000 KM
03.04.2026 - 258.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se stan od 89.30 m2. Gradnja 2006 godine. Nalazi se na 6 spratu, zgrada ima lift. Ispod zgrade parking. ; Trebinje .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 185.100 KM, 28,00 m2 cca 6610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.05.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje vrhunske ponude apartmana za prodaju na Olimpijskoj planini Jahorini najavljuje opremljen studio apartman sa odličnim i direktnim pogledom na stazu apartman od 28.5m2 u sklopu ApartHotela Vučko.Studio Apartman u potpunosti opremljen od....

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 162.000 KM, 88,00 m2 cca 1840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Moze novac + auto ili stan u racun (samo realne procijene dolaze u obzir). ISPRAVNA DOKUMENTACIJA SVA. Kuca se prodaje po ovoj cijeni BEZ STVARI CIJENU KUCE FORMIRAO OVLASTENI PROCIJENITELJ. +38766693784 telefon KUCA JE ODRZAVANA , NA DOBROJ LOKACIJI OD CENTRA GRADA 800 METARA, ,....

 
 
 
  Zemljište, BANJA LUKA, 161.000 KM, 23000,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem 23 gradjevinska placa u Debeljacima kraj Banja Luke 6km od centra grada..placevi su rasporedijeljeni na 21000m2..ravan nije brdo,2 parcele jedna ide uz prugu čitavom dužinom druga nasuprot nje..3,7 eura po m2 vlasnik 1/1 prijepis i papiri uredni,svi placevi su 50m od autobusne....

 
 
 
  Kuća, BUKOVICA, 184.000 KM, 240,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.04.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se useljiva i namještena kuća, udaljena svega 2 kilometra od poznatog lječilišta Gata. Kuća je smještena u mirnom i prirodno čistom okruženju u naselju Bukovica. Od centra grada Cazina udaljena je svega 15 minuta lagane vožnje, a odlična povezanost omogućena je pristupom iz....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Starčevica, 261.200 KM, 91,00 m2 cca 2870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.03.2026.,

www.realitica.com

RE/MAX prodaje komforan četvorosoban stan od 91,20m2 u naselju Nova Starčevica! ; Starčevica .

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 253.600 KM, 62,00 m2 cca 4090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.04.2026.,

www.realitica.com

NINECO Solutions d.o.o. - Upravljanje nekretninama 68.32 ; Obilićevo .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 97.200 KM, 72,00 m2 cca 1350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.04.2026.,

www.realitica.com

Karanovac, Jagare. Prodaju se dve identične novoizgrađene vikendice. ; Jagare .

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 63.000 KM, 130,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Bijeljina, prodajem kucu u uzem centru, Ulica racanska, u fazi izgradnje, sa svim prikljuccima, dvoriste 400m2, prizemlje i sprat, stamena povrsina oko 130m2, cijena 63000,00KM, 065/649-840 Iza veterinarske stanice .

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, 90.000 KM, 115,00 m2 cca 780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem kuću na sprat od ukupno 115 kvm sa garažom. Kuća je građena od cigle. Na spratu ima hodnik, dnevni boravak, dve sobe, kuhinju i kupatilo. Grejanje je etazno na dva nacina (struja, čvrsto). U kući je trofazna struja, a gradska voda i kanalizacija. Kuća se nalazi u blizini....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 744)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>