• GoHome Professional
nekretnine REPUBLIKA SRPSKA - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • nekretnine REPUBLIKA SRPSKA - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine REPUBLIKA SRPSKA

  • Za upit "nekretnine republika srpska" pronađeno 4 299 nekretnina - prosječna cijena 3.182 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • do 110000 KM
    • do 140000 KM (prosječna cijena)
    • do 170000 KM
    • do 1400 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BIJELJINA, 130.000 KM, 200,00 m2 cca 650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuca u neposrednoj blizini bolnice u Bijeljini. Velicine cca 200kvm na placu od 1300kvm.Prilaz iz dvije ulice. u odlicnom stanju. Za sve dodatne informacije pozovite na +38166463080 +381645601885 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 197.580 KM, 89,00 m2 cca 2220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.01.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se trosoban komforan stan od 89m*2 na drugom katu zgrade. Stan je uredno održavan i odmah useljiv. Zgrada je vrlo dobro održavana, dva lifta su upravo obnovljena, 4 stana su na etaži. Centralno grijanje je priključeno na toplanu. Stan ima blindirana vrata sa sigurnosnom bravom.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA VRUĆICA, 85.000 KM, 200,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.10.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi na veoma atraktivnoj lokaciji, u turistickom krugu Banje Vrucice, na glavnoj cesti. Sastoji se iz 200kvadrata stambenog prostora, 90kvadrata poslovnog prostora, dok je ukuoan plac oko 700kvadrata. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Zemljište, BANJA LUKA, 50.000 KM, 1009,00 m2 cca 50 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PLAC U BANJALUCI - SARGOVAC ODLICNA LOKACIJA SA DOBRIM POLOZAJEM. NA GLAVNOJ SARGOVACKOJ CESTI SA JEDNE STRANE PLACA A SA BOCNE STRANE PRISTUPNI PUT. ZEMLJISTE SE PROSTIRE NA 1009 m2, A KOJE JE POPRILICNO RAVNO. ZEMLJISTE SE SASTOJI OD DVA PLACA NA KOJIMA JE DOZVOLJENA GRADNJA . S....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 167.500 KM, 67,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.04.2025.,

www.indomio.ba

Nov trosoban stan površine 67 m2 na V spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu, uvučene kuhinje, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, protivprovalnim ulaznim vratima, kvalitetnim laminatima,....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 146.500 KM, 23,00 m2 cca 6370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Zemljište, BOSANSKI BROD, 35.000 KM, 4980,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem poljoprivredno Zemljiste na Savi. Zemljiste se nalazi izmedu glavne ceste (Vodobran) i Save. Tako je tesko naci, jer je zemlja izmedu vodobrana i obale inace drzavna. Odma do Zemljista je susjedna Kuca, tako da je Struja i Bunar Vrlo blizu. Zemljiste je cisto, dao sam u zakup,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 170.000 KM, 97,00 m2 cca 1750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se veliki funkcionalan troiposoban stan od 97,11 m2 u ulici Rajka Bosnića na trećem spratu, naselje Starčevica u Banja Luci. Uz stan dolazi i ostava od 7,70 m2. Zgrada je napravljena od čvrste gradnje 80-ih godina, očuvana i nalazi se u mirnom dijelu Banja Luke, porodičnom....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 114.000 KM, 46,00 m2 cca 2480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa dvije spavaće sobe u novogradnji na Palama, ulica Stjepana Lučića. Stan se nalazi na 6.spratu ujedno i posljednjem u novoizgrađenom objektu sa liftom. Površina stana iznosi 45.60m2 i sastoji se od dnevnog....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 240.000 KM, 250,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.06.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju kuća u Bijeljini – 3 duluma zemlje! Na prodaju porodična kuća u Bijeljini, smještena na prostranom placu od 3 duluma. ✅ Kuća u osnovi 10x12 m ✅ Uknjižena, svi papiri uredni ✅ Urađen novi krov i oluci ✅ Širina placa uz prilaz kući: 31 metar ✅ Nalazi se u sporednoj ulici....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 84.500 KM, 200,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Na prodaju kuća u širem dijelu grada površine 200 m2 na placu 622 m2. Kuća je prizemlje + sprat. Prizemlje je kompletno opremljeno sa razvedenim podnim grijanjem. Sprat je poluopremljen. Kuća je građena 2003 god. i ima građevinsku dozvolu. Prostorije u prizemlju su: dnevni boravak,....

 
 
 
  Kuća, TREBINJE, 120.000 KM, 152,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.09.2020.,

asoglas.com

Prodajem kuću u Gacku korisne površine 152m2. Vlasništvo 1/1. Uredni svi papiri. Kuća posjeduje dvije stambene jedinice. Godina gradnje 2003. Centralno grijanje. Cijena po dogovoru. Kontakt telefon 066/441910 ili na mail bojanadzic81@yahoo.com .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 337.500 KM, 53,00 m2 cca 6370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.01.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju apartmana dvostrane orijentacije sa pogledom na polaznu stanicu staze Trnovo. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 305.800 KM, 52,00 m2 cca 5880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.08.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju najavljuje opremljen apartman od 52m2 u sklopu Snježne Doline na Jahorini .

 
 
 
  Zemljište, BIJELJINA, 11.000 KM, 1000,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2024.,

www.indomio.ba

Na prodaju placevi površine od 1000m2 2 u Puharama ( Bijeljina) po cijeni 11 km/ m2. Placevi su na lijepom mjestu. 065 259 797 Slavka Nekretnine Đokić .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 301.700 KM, 98,00 m2 cca 3080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.10.2025.,

www.realitica.com

NINECO Solutions d.o.o. - Upravljanje nekretninama 68.32 ; Petrićevac .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 147.500 KM, 23,00 m2 cca 6410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji na Jahorini, svega 30 m od ski lifta, smješten je moderan planinski resort u izgradnji koji se sastoji od 6 zgrada s ukupno 360 apartmana. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 264.100 KM, 38,00 m2 cca 6950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Kuća, OKOLICA, 255.700 KM, 170,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Broj ugovora o posredovanju: 130-P-08.09/2023-SN ; Konjic .

 
 
 
  Kuća, PODGORJE, 64.600 KM, 122,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Rustikalna kamena kuća u Podgorju(Orebić) Podgorje se nalazi iznad Orebića pod obroncima planine SV.Ilija. Mjesto je najljepšeg pogleda na Pelješcu,koji se pruža na Orebić te na Stari Grad Korčulu. Bajkovito okruženje stvaraju trsovi plavca malog, stabla maslina, te Katolički Samostan....

 
 
 
  Zemljište, GRADAC, 132.000 KM, 550,00 m2 cca 240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Građevinsko zemljište pravilne pravokutne površine cca 550 m2 u mjestu Podaca, na Makarskoj rivijeri, općina Gradac. Zemljište se nalazi 90 metara od plaže i mora na prekrasnoj lokaciji sa panoramskim pogledom na more i otok Hvar. Vlasništvo riješeno 1/1. Nekretnina posjeduje Voda....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZVORNIK, 55.000 KM, 22,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem lokal u centru Zvornika, na početku ulice Vuka Karadžića. Blizina bolnice, doma zdravlja, srednje škole... Lokal je bez ulaganja. Uknjižen. .

 
 
 
  Kuća, PRNJAVOR, 560.000 KM, 80,00 m2 cca 7000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca u mjestu Kulaši, udaljena 400 m od banje kulasi kuca ima vodu struju useljiva na katu kuce se mogu napraviti dodatne sobe. Pogled na banju kulase. Za ozbiljne kupce moguc dogovor oko cijene. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Zemljište, BIJELJINA, 40.950 KM, 572,00 m2 cca 70 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2024.,

www.indomio.ba

Na prodaju plac sa temeljom u Hasama (Bijeljina). Plac je površine 572m2,a dimenzije temelja su 10m x 13m. Cijena je 21.000 eura 065/259-797 Nekretnine Djokic .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 158.400 KM, 34,00 m2 cca 4660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja renoviran apartman sa odvojenim dijelom za spavanje naselje Šator .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 176.000 KM, 54,00 m2 cca 3260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2026.,

www.realitica.com

Lokacija koja se traži! Na prodaju dvosoban stan smješten ulici Carice Milice, u naselju Obilićevo/Mejdan. ; Obilićevo .

 
 
 
  Kuća, BIJELA, 30.800 KM, 36,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Vikendica povšine 36 m2 u osnovi na placu od 1.416m2 na prelijepoj lokaciji u prirodi u Bosanskoj Bijeloj. U prizemlju je smješten dnevni boravak sa kuhinjom, hodnik i kupatilo. Na spratu su dvije sobe. Posjeduje struju, gradsku vodu, kao i sopstveni bunar. Uknjižena je ivlasnistvo....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 209.700 KM, 31,00 m2 cca 6770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2025.,

www.realitica.com

Mali dizajn s velikim karakterom.31 kvadrat pameti i stila — Lolek je onaj apartman koji zna kako da bude sve što trebaš, i malo više.Jedna spavaća. Jedan pogled. Jedna šuma.Kuhinja, dnevni boravak, kupaonica — sve na svom mjestu, bez viškova i bez greške.I naravno, ogromna staklena....

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, 409.100 KM, 230,00 m2 cca 1780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.09.2025.,

www.realitica.com

Laktaši, Slatina, Ulica Milutina Milankovića. ; Slatina .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 216.000 KM, 70,00 m2 cca 3090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.10.2025.,

www.realitica.com

Prodaja Stana u Banjaluci ; Lazarevo .

 
 
 
  Apartman, LAKTAŠI, 226.800 KM, 81,00 m2 cca 2800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.12.2025.,

www.realitica.com

NINECO Solutions d.o.o. - Upravljanje nekretninama 68.32 .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 185.000 KM, 120,00 m2 cca 1540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Kucu u Banjaluci Novoselija, 120m2 kvadratne povrsine i 940m2 zemljista na kojem se nalazi Garaza i posadzen vocnjak. Na najljepsem dijelu Novoselije tik uz glavnu cestu. Kvalitetno izgradzena i sastoji se od dva dvosobna stana sa dva posebna ulaza tako da se moze koristiti....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZVORNIK, 105.000 KM, 85,00 m2 cca 1240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Na prodaju poslovni prostor u Zvorniku, 85 kvadrata u dva nivoa. Poslovni prostor se nalazi u ulici Vuka Karadzica nedaleko od glavnog magistralnog puta na ulazu u Zvornik iz pravca Bijeljine, Tuzle...065/942-120 .

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 170.000 KM, 96,00 m2 cca 1770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodaje se atraktivan poslovni prostor, 96m2, sa ili bez dogovorenog zakupca, nov, dvije orjentacije, sve u staklu, parking, idealan za razne djelatnosti. Cijena povoljna! AKCIJA! Tel 065 911 218 .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 282.672 KM, 79,00 m2 cca 3580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se četvorosoban stan u izgradnji 79.18m2 na odličnoj lokaciji kod parka „Mladen Stojanović“. Strukturu ovog tipa stana čine hodik, dva kupatila, kuhinja, dnevni boravak sa trepzarijom, tri spavaće sobe i lođa. Stan će da karakteriše vrhunski kvalitet materijala i opreme. Podovi....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 330.000 KM, 430,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.10.2024.,

www.indomio.ba

Prodajemo kuću 430m2 u naselju Petrićevac. Kuća se sastoji od 3 sprata, i na svakom se nalazi četverosoban stan od 105m2. Svaki stan ima zaseban ulaz iz zajedničkog stubišta. U podrumu se nalazi kotlovnica, garažno mjesto, te prostor koji je trenutno namjenjen za proslave. .

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 72.000 KM, 70,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.09.2025.,

www.indomio.ba

VIKENDICA – MODRAN (Bijeljina) 70 m² (prizemlje + potkrovlje) Plac 805 m² – ravan, ograđen Sadrži: ➡ Dnevni boravak + kuhinja ➡ Kupatilo, hodnik, predulaz ➡ Velika soba + ostava na spratu ⚡ Voda, struja, asfaltni prilaz Video nadzor ✨ Dodatno: pomoćni objekat, nastrešnica za auto,....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 362.000 KM, 270,00 m2 cca 1340 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju samostalna kuća u Pobrđu, Banja Luka – roh bau gradnja, 270 m2, 9 soba, parking, priključci ; Pobrđe .

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 352.000 KM, 54,00 m2 cca 6520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Sarajevo, iz svoje bogate ponude apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje apartman od 54m2 u sklopu ApartHotela Vučko. Apartman od 54m2 sa tri sobe, dnevni boravak i dvije spavaće sobe, u potpunosti uređen i u potpunosti opremljen....

 
 
 
  Apartman, LAKTAŠI, 183.600 KM, 62,00 m2 cca 2960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.03.2026.,

www.realitica.com

Nastavak gradnje – Lamela II u okviru stambenog kompleksa S Home Block! ; Trn .

 
 
 
  Zemljište, BANJA LUKA, 20.280 KM, 1014,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.05.2019.,

www.indomio.ba

PLACEVI SU UDALJENI OD GLAVNOG PUTA KROZ Kuljane SVEGA OKO 40 do 50 metara. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 214.300 KM, 37,00 m2 cca 5790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.01.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju apartmana na Jahorii najljepši dragulj prirode "Snježna Dolina" .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 764)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>