• GoHome Professional
zemljista parcele FEDERACIJA BOSNE I HERCEGOVINE - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • zemljista parcele FEDERACIJA BOSNE I HERCEGOVINE - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele FEDERACIJA BOSNE I HERCEGOVINE

  • Za upit "zemljista parcele federacija bosne i hercegovine" pronađeno 1 268 nekretnina - prosječna cijena 88 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 2540 m2
    • do 3170 m2
    • 3170 m2 (prosječna površina)
    • barem 3170 m2
    • 3800 m2
  •  Po cijeni
    • do 2300 KM
    • do 2900 KM (prosječna cijena)
    • do 3500 KM
    • do 29 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

  Zemljište, MOSTAR, 230.000 KM, 1100,00 m2 cca 210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.05.2013.,

www.sivricnekretnine.com

parcela na kojoj je kuca sa svim potrebnim papirima ,gradevinsku posjeduje..u samom centru grada...sa svom dokumentacijom....pogodno za vecu zgradu...gradevinsko zemljište.... Put za bolnicu - Pored stadiona.

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 630.000 KM, 7382,00 m2 cca 90 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se zemlja u naselju Osijek, površina zemlje je 7382m². Prilaz zemlji je asfaltiran te odma pored imanja teče rijeka "Zujevina" što daje još veću čar ovom imanju. Imanje se nalazi svega 500m od Aqua i svega nekoliko minuta od samog centra Ilidže. Imanje je potpuno ravno i....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Rakovica, 75.000 KM, 1847,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2025.,

www.metropolanekretnine.ba

Prodajemo zemljište površine 1847m2, na kojem se nalazi manji devastirani objekat (5 x 5,75m) za koji prodavac posjeduje urbanističku saglasnost izdatu 1985 godine. Zemljištu se pristupa asfaltiranim lokalnim putem, pri čemu je cca. 10m2 do ulaza u parcelu makadamski put koji se nastavlja....

 
 
 
  Zemljište, MOSTAR, Obličevo 1, 9.000.000 KM, 5000,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.06.2020.,

asoglas.com

OPIS NEKRETNINE Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište na samom ulasku u grad Mostar,mjesto se zove Sutina,tacnije 2 km od centra grada,plac se prostire uz put M17 (put Mostar-Sarajevo) do rijeke Neretve.Širina placa je cca 70m uz put i siri se prema Neretvi. Plac je pravilnog....

 
 
 
  Zemljište, MOSTAR, 85.000 KM, 1100,00 m2 cca 80 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.07.2014.,

www.sivricnekretnine.com

kuća na parceli je izgorena i ima svu potrebnu dokumentaciju,ima građevinsku dozvolu i uknjižena sa 1/1 dijelom,papiri 1/1...plac ima 2000 m2 i ide na kocku.. Raštani.

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 400.000 KM, 3300,00 m2 cca 120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.09.2023.,

www.indomio.ba

TRI KUĆE I ZEMLJIŠTE SARAJEVO - RELJEVO -RJEČICA BiH Površina zemljišta 3300 m2 Kroz zemljište protiče potok Do kuća vodi asfaltni put Konačna cijena se definiše nakon pregleda imovine od strane zainteresovanog kupca. Contact 0038761230071 .

 
 
 
  Zemljište, ŽITOMISLIĆI, 44.000 KM, 1100,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.10.2018.,

www.sivricnekretnine.com

Prodaje se Parcela u mjestu Žitomislići ,do benziske pumpe na vrlo ataktivnoj lokaciji. Postoji građevinska zona i dozvoljenja je gradnja. Vlasništvo i papiri su 1/1. povoljno se prodaje i ima čist ZK izvadak i dostupno je odmah. ŽITOMISLIĆI put M-17 do manastira u Žitu.

 
 
 
  Zemljište, HODBINA, 68.000 KM, 1100,00 m2 cca 60 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2018.,

www.sivricnekretnine.com

Prodaje se zemljište u naselju hodbina u mostaru. Zemljište je površine 3500m2 i nalazi se na vrlo atraktivnoj lokacij u naselju Hodbina u mostaru uz Rijeku Bunicu. Uknjiženo je sa dijelom 1/1 i kao takvo se prodaje. Vlasništvo je 1/1 Hodbina.

 
 
 
  Zemljište, ILIĆI, 88.000 KM, 1100,00 m2 cca 80 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.07.2019.,

www.sivricnekretnine.com

Prodaje se divna parcela sa uknjiženom kućom na parceli i sa svim priključcima i građevinskom dozvolom i uz samu rijeku Radobolju. Vlasništvo i apiri su 1/1. Pogodno za vrhunske kuće sa okućnicom i dostupno je odmah. Vlasništvo čisto..Ima neometan i dovoljno širok prilaz do kuće i....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 240.000 KM, 2410,00 m2 cca 100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.09.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se građevinsko zemljište površine 2.410 m2 u ulici Briješca brdo čikma, u naselju Briješće, općina Novi Grad Sarajevo. Prilaz placu je asfaltiran i na istom se nalaze svi komunalni priključci (plin, struja, voda, kanalizacija). Zemljište je ograđeno, ravno i osunčano. Sa istog....

 
 
 
  Zemljište, ŠIROKI BRIJEG, 49.500 KM, 1100,00 m2 cca 50 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.11.2013.,

www.sivricnekretnine.com

više parcela na ulazu u Široki Brijeg,kod Bošnjak Komercca,vlasništvo i papiri 1/1,kuca i dvorište u zk izvadku,nema tereta nikakvih.Ima prikljucak struje,vode,telefonaNa svim parcelama se planira izgradnja induvidualnih stambenih objekata,a uvjeti gradnje ce se utvrditi nakon....

 
 
 
  Zemljište, MOSTAR, 22.000 KM, 1100,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.08.2014.,

www.sivricnekretnine.com

zemljište se nalazi u blizini Elektrodistribucije u Raštanima, uredna dokumentacija, Raštani.

 
 
 
  Zemljište, BUNA, 39.000 KM, 1100,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.12.2012.,

www.sivricnekretnine.com

na parceli se nalazi srušena stara kuca,uz cestu u lakševinama.KUCA na parceli sa papirima....od bune prema groblju lakševine...lokaciija ekstra-Parcela na petku,do groblja katoličkog udaljena 4 minute.Vlasništvo je 1/1, i bez tereta jwe ikakvih.. Lakševine.

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 99.820 KM, 2266,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.07.2025.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine TerraSa Registarski broj posrednika: 127/23 Agent: Mustafa Hodžić +387 61 92 66 76 e-mail: info@terrasa.ba Agencija za nekretnine TerraSa prodaje građevinsko zemljište površine 2266 m². Parcela je smještena uz put Hadžići – Igman, u ulici Igmanski put. Lokacija....

 
 
 
  Zemljište, MOSTAR, 9.900 KM, 1100,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.03.2015.,

www.sivricnekretnine.com

zemljište na atraktivnoj lokaciji u naselju Čule kod Mostara,vlasništvo i papiri 1/1,, Čule - Kruševo.

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 110.682 KM na 105.006 KM dana 31.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, OSTROŽAC, 105.006 KM, 2838,00 m2 cca 40 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.07.2025 - 139.062 KM
20.03.2026 - 110.682 KM
31.03.2026 - 105.006 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.07.2025.,

www.indomio.ba

SNIŽENO Placevi za gradnju Ostrožac Prodaju se placevi za gradnju kuća u Cazinu, smješteni na mirnoj i atraktivnoj lokaciji Ostrožac brdo. Zemljište se nalazi u mirnom naselju koje ima pristup iz dva pravca. Prvi pravac je od poznatog trgovinskog centra Fis u Cazinu a drugi pravac....

 
 
 
  Zemljište, BIHAĆ, 31.800 KM, 5301,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.10.2022.,

www.indomio.ba

ZA VIŠE INFORMACIJA POGLEDAJTE LINK: https://www.novidom.ba/offer/prodaje-se-zemljiste-dobrenica-bihac/1216 Na prodaju je parcela ukupne površine 5.301m² u Dobrenici u Bihaću, naselju koje je u zadnje vrijeme atraktivno za ugodan boravak i relaksaciju. Parcela nema direktan prilaz....

 
 
 
  Zemljište, KISELJAK, 45.000 KM, 2650,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Parcela 2650m2, pored osnovne skole Kiseljak 1 u Brestovsku, put asfaltiran u blizini dom zdravlja. Autobuska stanica. Struja, telefon, voda se ne placa pitka 1 klasa. 1/1 zemljiste, kisela voda, slana voda .

 
 
 
  Zemljište, BUGOJNO, 5.000 KM, 1160,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem zemljiste, veoma pogodno za sve delatnosti, 70000m2. Nalzi se blizu Hotela Rostovo, 700m2 od asfalta, na putu Bugojno/Novi Travnik. Moze se parcelisati!!! 5000KM po dunumu. Za sve informacije pozovite na broj 004962218731935 ili 0038121464663 Nekretnina posjeduje Voda .

 
 
 
  Zemljište, LJEŠEVO, 8.000 KM, 500,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem 500 m2 zemljista u Lješevu, opština Ilijas. Zemljište je gradjevinsko, sa vlastitim putem, priključkom za kanalizaciju i vodu. U neposrednoj blizini Perzijskog koledža, osnovne skole, uključenja na autoput. Visoko udaljeno 4 km, Ilijas 4 km. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija....

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 338.000 KM na 285.000 KM dana 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, SARAJEVO, 285.000 KM, 26000,00 m2 cca 10 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.12.2024 - 338.000 KM
26.03.2026 - 285.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2024.,

www.indomio.ba

OPIS: OMRO d.o.o predstavlja na ponudu zemljište za investiranje uz mogućnost parcelisanja Zemljište na prodaju ukupne površine 26.000m2. Zemljište se nalazi na lokaciji Nišići - Ilijaš - 35km udaljeno od centra Sarajeva. Uz 360 otvoren pogled na visoravan, ova parcela posjeduje 4....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 59.000 KM, 1200,00 m2 cca 50 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.07.2021.,

www.metropolanekretnine.ba

Prodajemo zemljište površine 1200m2, koje se nalazi u naselju Ahatovići. Parcela je pravougaonog oblika, sa blagim nagibom koji joj omogućava prelijep pogled. Do nekretnine se dolazi lijepim asfaltnim putem, nakon kojeg nastupa cca. 200m makadama do samog ulaza u parcelu. Put koji....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Bistrik, 110.000 KM, 1500,00 m2 cca 70 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Agencija Dej Group prodaje zemljište na Bistriku, površine 1500 m2. Parcela se nalazi na sunčanoj strani sa izuzetnim pogledom na grad. Sve infomacije na broj tel.: 065/994-483 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Zemljište, ILIJAŠ, 24.000 KM, 4000,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

PRODAJEM PARCELU OD 4 DULUMA U SELU BULJETOVINA PARCELA SE NALAZI PREKO PUTA GROBLJA U BULJETOVINI.CENA 7000 KM PO DULUMU.SVE DODATNE INFORMACIJE NA TEL: +38765/970-243 .

 
 
 
  Zemljište, MOSTAR, 120.000 KM, 1034,00 m2 cca 120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.07.2024.,

www.indomio.ba

Na prodaju je zemljište smješteno uz rijeku Neretvu, idealno za gradnju ili investiciju. Zemljište se sastoji od tri parcele i ukupne površine od 1034 m², s odličnim pristupom i potencijalom za razne namjene. Detalji: Lokacija: Buna, uz rijeku Neretvu Površina: Parcela 1: 174 m² (privatni....

 
 
 
  Zemljište, ČAPLJINA, 260.000 KM, 85,00 m2 cca 3060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.11.2025.,

www.realitica.com

Ovo je jedinstvena prilika za kupovinu nekretnine na jednoj od najljepših lokacija u Capljini,odmah Pored rijeke Neretve ,a u centru grada i udaljenoj oko 25 km od mora.Ova lokacija posjeduje oko 800m2 građevinskog zemljišta zajedno sa vremesnom kucom koja treba opravke.Zemljiste....

 
 
 
  Zemljište, MOSTAR, 90.000 KM, 2350,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.02.2024.,

www.indomio.ba

Ponosno vam predstavljamo ovu jedinstvenu priliku za kupovinu zemljišta u mirnom naselju Ilići, Mostar, nedaleko od čarobne rijeke Radobolje. Ovo brdovito zemljište nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i dostupnosti svih potrebnih sadržaja za udoban život, a pruža i predivan....

 
 
 
  Zemljište, SREBRENIK, 56.000 KM, 2530,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem parcelu zvana "Luke", na putu Potpeć-Srebrenik, druga parcela sa desne strane posle skretanja za kamenolom GRADINA i kupalište zvano NIKOLAC na rijeci Tinji, ili posle klisure, na parceli k.č. broj 212/1 u površini od 2.530 m2 iz A lista zk.ul. broj 384 k.o. Potpeć i upis....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 60.000 KM, 900,00 m2 cca 70 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja zemljisnu parcelu u Vogošći Prodaje se osunčana parcela ukupne površine 900 m2 u općini Vogošća- Semizovac. Nekretnina je odlično komunikacijski povezana. Blizina glavene saobračajnice je udaljena svega 5 metara.....

 
 
 
  Zemljište, KAKANJ, 488.700 KM, 4887,00 m2 cca 100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.02.2024.,

asoglas.com

Prodajem građevinsko zemljište od 4887 m2 u prvoj zoni u Kaknju (Podvarda). Zemljište ima pristup asfaltiranoj cesti. Svi papiri uredni 1/1 (grunta i katastar). Cijena m2 = 100 KM. Sve informacije možete dobiti na broj mobitela 063 453 440. .

 
 
 
  Zemljište, ČAPLJINA, 51.900 KM, 1622,00 m2 cca 30 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Zemljiste uz rijeku Trebižat koje izlazi na tok rijeke, 1622 m cetvornih, duzina parcele 183m, prosječna širina 11m. Zemljiste je pogodno za izgradnju vikendice ili dr. objekta na vodi, vlasništvo 1/1, struja dovedena do susjednog objekta (restorana na vodi u blizini), ima put do....

 
 
 
  Zemljište, ČAPLJINA, 30.000 KM, 1905,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.09.2020.,

www.nekretnine.ba

Gradjevinsko zemljiste Doljani. 3km od Metkovica. 100m od Neretve. 20m od M17 magistrale. 1905m2 Po dogovoru Nekretnina posjeduje Voda Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 291.000 KM, 9700,00 m2 cca 30 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.09.2023.,

www.indomio.ba

ZEMLJIŠTE SOKOLJE – KANTON SARAJEVO – BiH Odlična prilika, cijena veoma povoljna! Prodaje se zemljište u Sokolju Sarajevo 9700 m2 Zemljište je pogodne za izgradnju objekata, do zemljišta vodi asfaltni put. Postoje mogućnosti priključka na elektro i vodovodnu mrežu. Vlasnička dokumentacija....

 
 
 
  Zemljište, KISELJAK, 170.000 KM, 8500,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Parcela od 8.500m2 na atraktivnoj lokaciji u blizini Osnovna škola, put afaltiran telefon, struja voda, u blizini dom zdravlja, granap, veleprodaja. U naselju Brestovsko Kiseljak . 1/1 .

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 65.000 KM na 60.000 KM dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, CAZIN, 60.000 KM, 3509,00 m2 cca 20 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.09.2025 - 65.000 KM
06.03.2026 - 60.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.09.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se zemljište pogodno za gradnju vikendice u mirnom i prirodnom okruženju naselje Vrelo u Cazinu. Zemljišna parcela je površine od 3.509 m2, koja je pravilnog oblika pravougaonika, u potpunosti ograđena sa ulaznom kapijom. Na parceli jednim dijelom posađene su različite mlade....

 
 
 
  Zemljište, TRNOVO, 61.738 KM, 43623,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se zemljišna parcela ukupne površine 43623m2. Zemljište se nalazi u Općini Trnovo, mjesto Ledići. Cijena po m2 iznosi 6KM Prilaz zemljištu je asfaltiran, te posjeduje svu potrebnu infrastrukturu. Kako bi ste se sami uvjerili u samu poziciju zemljišta i njenog okruženja, na....

 
 
 
  Zemljište, BIHAĆ, 186.000 KM, 7475,00 m2 cca 30 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.indomio.ba

ZA VIŠE INFORMACIJA POGLEDAJTE LINK: https://www.novidom.ba/offer/prodaje-se-zemljiste-vucjak-bihac/1282 U Bihaću u naselju Vučjak, prodaje se parcela površine 7.475m². Parcela je locirana uz stari makadamski magistralni put koji je povezivao Bihać sa Ličkim Petrovim selom, u blizini....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Faletići, 250.073 KM, 15300,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se lijep, prostran plac za gradnju, poljoprivredu ili turizam, u blizini Sarajeva, u naselju Faletići. Na jednom kraju plac je oivičen šumom i potokom, dok je veći dio livada. Asfaltni put se nalazi u neposrednoj blizini zemljišta, a do samog placa je makadamski put u dužini....