• GoHome Professional
zemljista parcele FEDERACIJA BOSNE I HERCEGOVINE - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • zemljista parcele FEDERACIJA BOSNE I HERCEGOVINE - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele FEDERACIJA BOSNE I HERCEGOVINE

  • Za upit "zemljista parcele federacija bosne i hercegovine" pronađeno 1 267 nekretnina - prosječna cijena 88 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 2540 m2
    • do 3170 m2
    • 3170 m2 (prosječna površina)
    • barem 3170 m2
    • 3800 m2
  •  Po cijeni
    • do 2300 KM
    • do 2900 KM (prosječna cijena)
    • do 3500 KM
    • do 29 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Zemljište, BIHAĆ, 100.000 KM, 1000,00 m2 cca 100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.07.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju je parcela površine 1.000m² u vikend naselju Ripač – Kerepište, poznatom po svojoj blizini Japodskih otoka i idealnoj povezanosti s Račićem. Sa direktnim izlazom na rijeku Unu – 10m širine. Posjeduje potok na parceli + šuma u zaleđu. Betonska ograda/cokna oko cijelog posjeda....

 
 
 
  Zemljište, BIHAĆ, 48.895 KM, 57,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2019.,

www.indomio.ba

ZA VIŠE INFORMACIJA POGLEDAJTE NA LINKU: http://novidom.ba/offer/prodaje-se-devastirani-objekat-ul-grabeska-bihac/906 Prodaje se devastirani objekat u ulici Grabeška, u naselju Ružica u Bihaću. Objekat je 57m² u tlocrtu, koji se nalazi na placu ukupne površine od 420m². Objekat je....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 90.000 KM na 80.000 KM dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, SARAJEVO, Marijin Dvor, 80.000 KM, 46,00 m2 cca 1740 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.12.2025 - 90.000 KM
09.05.2026 - 80.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.12.2025.,

www.indomio.ba

Na izuzetno atraktivnoj i rijetko dostupnoj lokaciji, u ulici Odobašina, naselje Marijin Dvor, prodaje se građevinska parcela površine 46 m². Parcela posjeduje važeću građevinsku dozvolu za izgradnju stambeno-poslovnog objekta. Planirani objekat pravilnog je gabarita dimenzija 5,0....

 
 
 
  Zemljište, VELIKA KLADUŠA, 97.000 KM, 2629,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.04.2022.,

www.indomio.ba

ZA VIŠE INFORMACIJA POGLEDAJTE LINK: http://novidom.ba/offer/prodaje-se-zemljiste-malo-drmaljevo-velika-kladusa/1176 SNIŽENA CIJENA! U Velikoj Kladuši, naselje Malo Drmaljevo, prodaje se parcela površine 2.629m². Smještena uz lokalni asfaltni put. Pravilnog oblika, pogodna je za izgradnju....

 
 
 
  Zemljište, BIHAĆ, 90.000 KM, 3520,00 m2 cca 30 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

POLJOPRIVREDNO 1/1 UDALJENO 100M OD GRAĐEVINSKE ZONE BIHAĆ INFO 061476490 .

 
 
 
  Zemljište, BIHAĆ, 88.620 KM, 4431,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.07.2023.,

www.indomio.ba

ZA VIŠE INFORMACIJA POGLEDAJTE LINK: https://www.novidom.ba/offer/prodaje-se-zemljiste-kralje-bihac/1262 U Bihaću, u naseljenom području naselja Kralje prodaje se parcela površine 4.431m². Parceli se prilazi sa lokalnog makadamskog puta, čija čeona strana iznosi 14m. Parcela je uska,....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Buća Potok, 80.000 KM, 1008,00 m2 cca 80 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se zemljišna parcela ukupne površine 1008m² nalazi se u Buća Potoku. Prilaz zemljištu je asfaltiran, te posjeduje svu potrebnu infrastrukturu. Kako bi ste se sami uvjerili u samu poziciju zemljišta i njenog okruženja, na raspolaganju vam je video zapis kompletnog zemljišta.....

 
 
 
  Zemljište, VILENJAČA, 45.358 KM, 3536,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.08.2025.,

www.indomio.ba

Zemljište-posjed sa šumom Stijena Cazin Prodaje se posjed sa zemljom i šumom u Cazinu mjesna zajednica Stijena naselje Nuhići. Posjed je ukupne površine 3.536 m2 u prirodnom i čistom ambijentu kojeg čine tri povezane parcele. Jedna parcela je prekrivrena hrastovom šumom koja nije....

 
 
 
  Zemljište, PELAGIĆEVO, 19.764 KM, 3294,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.04.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Zemljište u Pelagićevu pored magistralnog puta Lončari-Porebrice, površine 3000m2. Zemljište je u obliku pravougaonika uz magistralni put je 50m2, pogodan za izgradnju poslovnog ili stambenog objekta. Udaljen je oko 4km od Lončara. Cijena placa je 6,00KM/m2 .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Ilidža, 4.800.000 KM, 7911,00 m2 cca 610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.09.2023.,

www.indomio.ba

NA PRODAJU: PARCELA I PROIZVODNO-SKLADIŠNI OBJEKAT BINJEŽEVO Parcela: Ukupne površine 7.911 m². Proizvodno-skladišni objekat: Sastoji se od dvije paralelno locirane hale dimenzija 40,60 x 12,70 m, uz natkriveni manipulativni plato dimenzija 30 x 9,4 m. Stvarna neto površina objekta....

 
 
 
  Zemljište, BIHAĆ, 90.000 KM, 2007,00 m2 cca 50 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.07.2023.,

www.indomio.ba

ZA VIŠE INFORMACIJA POGLEDAJTE LINK: https://www.novidom.ba/offer/prodaje-se-zemljiste-pored-une-kralje-bihac/1261 SNIŽENA CIJENA! Da li znate da ljudi koji žive uz rijeku su bliski s prirodom, te su svjesni njene važnosti i ljepote. Oni poštuju okolinu pored sebe i često su aktivno....

 
 
 
  Zemljište, ORAŠJE, 2.500.000 KM, 2006,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.05.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

PRODAJA POSLOVNE ZGRADE – ORAŠJE (industrijska ZONA) Prodaje se atraktivna poslovna zgrada smještena u industrijskojj zoni u Orašju, idealna za trgovinu, proizvodnju, skladištenje ili kombinaciju više djelatnosti. Osnovne informacije: • Lokacija: Orašje – poduzetnicka zona • Površina....

 
 
 
  Zemljište, PRITOKA, 40.000 KM, 800,00 m2 cca 50 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se zemljište, površine 800m², u bihaćkom naselju Pritoka. Parcela je pravilnog oblika, ima pristupni put i ograđena je sa tri strane. Smještena je u naseljenom području i pogodna je za izgradnju objekta ili čak bavljenje poljoprivredom. Postoji mogućnost priključka na komunalnu....

 
 
 
  Zemljište, CAZIN, 50.900 KM, 509,00 m2 cca 100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.03.2026.,

www.realitica.com

Industrijska zemljišta sa objektima ; Begove Kafane .

 
 
 
  Zemljište, BINJEŽEVO, 440.000 KM, 4103,00 m2 cca 110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se izuzetno atraktivno i osunčano zemljište ukupne površine 4.103 m², smješteno u mirnom i prirodno bogatom ambijentu mjesta Binježevo, općina Hadžići. Parcela se odlikuje ravnim terenom, što je čini izuzetno pogodnom za individualnu stambenu gradnju, investicione projekte....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Blažuj, 600.000 KM, 17365,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2023.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE ZEMLJIŠTE SA DEVASTIRANOM ZGRADOM U BLAŽUJU, UKUPNE POVRŠINE 17.365 m2 DONJA GRANICA PARCELE JE NEPOSREDNO UZ RIJEKU ZUJEVINU, PRILAZ ASFALTNIM PUTEM. NA GORNJU GRANICU PARCELE PRILAZ ULICOM REMZE AHMETOVIĆA. DOZVOLJENA GRADNJA. CIJEPANJE NEKRETNINE NE DOLAZI U OBZIR. CIJENA....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 131.000 KM, 5900,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.09.2024.,

www.indomio.ba

TOP NEKRETNINE d.o.o. Sarajevo (Broj u registru posrednika FMT: 23/2022) oglašava za prodaju zemljište uknjižene površine 5900m2 sa prilaznim putem u Popovićima, općina Ilijaš. Kontakt Naida Ćerimagić Agent za nekretnine Mob: +387 61 903 569 E-mail: naida@topnekretnine.ba Koševo 10/I....

 
 
 
  Zemljište, KOLIJEVKE, 60.000 KM, 10000,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Zemljiste sa šumom i devastiranom kuđom, postoji prilaz sa kolima, lokacija južno od gradskog groblja. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, ILIJAŠ, 48.000 KM, 1500,00 m2 cca 30 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Cca 1500 m2 građevinskog zemljišta u naselju Luka / Ilijaš. Na zemljištu se nalazi devastirana kuća koja posjeduje svu papirologiju i uknjižena je u zemljišne knjige. Zemljište se nalazi na ravnom terenu. Uz ovu parcelu nalazi se još jedan dunum državne zemlje koje uživa vlasnik navedene....

 
 
 
  Zemljište, KISELJAK, 170.000 KM, 8500,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Parcela od 8.500m2 na atraktivnoj lokaciji u blizini Osnovna škola, put afaltiran telefon, struja voda, u blizini dom zdravlja, granap, veleprodaja. U naselju Brestovsko Kiseljak . 1/1 .

 
 
 
  Zemljište, BIHAĆ, 80.000 KM, 4547,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.09.2024.,

www.indomio.ba

ZA VIŠE INFORMACIJA POGLEDAJTE LINK: https://www.novidom.ba/offer/prodaje-se-zemljiste-pritoka-bihac/1325 Na prodaju zemljište u Bihaću, naselje Pritoka, na magistralnom putu Bihać - Petrovac. Parcelu razdvaja pruga na dvije parcele. Pristup je sa magistralne ceste. Širina parcele....

 
 
 
  Zemljište, MOSTAR, 801.000 KM, 4673,00 m2 cca 170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.06.2023.,

www.indomio.ba

Prodaju se dva placa u predgrađu Mostara, tačnije u Ilićima i uz rijeku Radobolju. Oba placa graniče sa rijekom - jedan sa lijeve strane obale, a drugi sa desne. Navedeni placevi su podesni za zgradnju stambenog objekta. Lokacija na kojoj se isti nalaze je dobro povezana sa gradskim....

 
 
 
  Zemljište, ŽIVINICE, 140.000 KM, 9517,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.indomio.ba

Detaljni opis Agencija za promet i nekretnine “IMMOBILIEN NEKRETNINE” Živinice Registarski broj Agencije: 171/24 Agent: Senad Čolić Registarski broj certificiranog Agenta: 301/24 iz svoje ponude nudi: ID broj nekretnine: 04-26 Tip ponude: prodaja Vrsta nekretnine: zemljišna parcela/šuma....

 
 
 
  Zemljište, GORNJI RIBNIK, 7.000 KM, 1000,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.02.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem zemlju u Gornjem Ribniku, opština Ribnik. Zemlja je podeljena u 6 parcela: • parcela : 2467 veličina parcele (1532 m2), • parcela : 2474 veličina parcele (4123 m2), • parcela : 2483 veličina parcele (8370 m2), • parcela : 2484 veličina parcele (311 m2), • parcela : 2485 veličina....

 
 
 
  Zemljište, ILIJAŠ, 24.000 KM, 4000,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

PRODAJEM PARCELU OD 4 DULUMA U SELU BULJETOVINA PARCELA SE NALAZI PREKO PUTA GROBLJA U BULJETOVINI.CENA 7000 KM PO DULUMU.SVE DODATNE INFORMACIJE NA TEL: +38765/970-243 .

 
 
 
  Zemljište, PELAGIĆEVO, 60.000 KM, 10000,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.03.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Industrijsko zemljište površine 10 000 m2 na magistralnom putu Tuzla- Županja. Na zemljištu se nalazi izgrađen objekat dimenzija 10x12 m2 koji nije upisan i bunar dubine 10 metara. Plac je nasut i ima urađen prilaz sa magistralnog puta ispod kojeg su odvodne cijevi i drenaža. Oblik....

 
 
 
  Zemljište, BIHAĆ, 25.000 KM, 1005,00 m2 cca 30 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.indomio.ba

ZA VIŠE INFORMACIJA POGLEDAJTE LINK: https://www.novidom.ba/offer/prodaje-se-zemljiste-vucjak-bihac/1281 U Bihaću u naselju Vučjak, prodaje se parcela površine 1.005m². Parcela je locirana uz stari makadamski magistralni put koji je povezivao Bihać sa Ličkim Petrovim selom, uz sami....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 118.479 KM, 19613,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.08.2025.,

www.indomio.ba

BOSNA I HERCEGOVINA -ZEMLJA -PLACEVI - OKOLINA SARAJEVA- HADŽIĆI ( Viber, WhatsApp) +381 65 385 88 81 Prodajemo plac u okolini Sarajeva. Parcele se nalaze u opštini Hadžići u mestu Drozgometva. Zemljište se sastoji od četiri parcele. Dve su spojene a druge dve imau pristup jedna drugoj....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 30.000 KM, 1000,00 m2 cca 30 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem u Bojniku kod stočne pijace parcelu za građenje od 1000 m2. Prilaz kamionom - RAVNICA. Cijena: 30.000 KM. Kontakt tel.: 061224620 Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, VELIKA KLADUŠA, 50.000 KM, 33000,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju zemljiste od 28000m2 sa devastiranom kucom od 200m2 na parceli od 6000m2,sve to na glavnom putu Vrnograc-Glina,uredna dokumentacija 1/1,vlasnik,hitno. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, BIHAĆ, 30.000 KM, 1200,00 m2 cca 30 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.02.2024.,

www.indomio.ba

ZA VIŠE INFORMACIJA POGLEDAJTE LINK: https://www.novidom.ba/offer/prodaje-se-zemljiste-ripac-bihac/1295 SNIŽENA CIJENA! Prodaje se parcela površine 1.200m² u bihaćkom naselju Ripač – Zabare, prema naselju zvano Albanija. Parcela je ograđena sa dvije strane. Pristup je sa asfaltnog....

 
 
 
  Zemljište, TEŠANJKA, 50.000 KM, 3132,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.12.2021.,

www.nekretnine.ba

Odma pored glavnog puta, na placu je 1656m2 pod šumom. Gradjevinsko zemljište, na izlasku Tešanjke ka Tešnju. Broj parcele 241/2 i 252/2 Vlasnik 1/1 Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, ZAHUM, 20.000 KM, 55000,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.01.2021.,

www.nekretnine.ba

Zmeljište se nalazi na cesti između Prozora i Tomislavgrada (8km udaljeno od Ramskog jezera i naselja Varvare). Prilaz zemljištu je asfalt. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 88.000 KM, 1390,00 m2 cca 60 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Idemo! Ko je tražio savršen plac za vikendicu sa pogledom na Sarajevo? Asfaltni prilaz, odlična pozicija i sunčana strana. 1390 kvadrata parcele sa urednim i čistim vlasništvom. Lokacija na samo 12 minuta od Baščaršije a na lokalitetu Mrkovići. Hit ponuda! +387 62 801 801 ID CODE:....

 
 
 
  Zemljište, MOSTAR, 65.700 KM, 2628,00 m2 cca 30 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.05.2022.,

www.indomio.ba

Broj ponude:353/PZ Agent:Agency Plus tel 036/556-401 mob:061/700-111 nekretnine@agencyplus.ba www.agencyplus.ba Zemljište Potoci Agency Plus prodaje zemljište u naselju Potoci kod Mostara Lokacija: Parcela je smještena u naselju Potoci. Od Grada Mostara udaljeno 10km. Udaljena je....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Stari Grad, 370.000 KM, 730,00 m2 cca 510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.08.2025.,

www.indomio.ba

TOP NEKRETNINE d.o.o. Sarajevo (Broj u registru posrednika FMT: 23/2022) iz svoje ponude nekretnina za prodaju izdvaja građevinsko zemljište ukupne površine 730m2, u ulici Strošići, Vratnik. Kontakt Naida Ćerimagić Agent za nekretnine Mob: +387 61 903 569 E-mail: naida@topnekretnine.ba....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 950.000 KM, 70000,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

ID CODE: 501224 Hadis Kadić Agent s licencom Mob: 062830830 Tel: 033842555 E-mail: info@stanpromet.ba www.stanpromet.ba Nekretnina posjeduje Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Zemljište, SREBRENIK, 70.000 KM, 17000,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem zemljište za gradnju 17 duluma , pored pruge ili pored crkve jako pogodno za gradnju .. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 385.305 KM, 4533,00 m2 cca 90 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2024.,

www.indomio.ba

NEKRETNINE KARMELA oglašavaju prodaju zemljišne parcele u površini 4.533 m2 koja se nalazi na lokaciji Blagovac II, općina Vogošća. Cijena kvadrata je 85 KM/m2. Parcela posjeduje kompletnu infrastrukturu (gradski vodovod, priključak struje, telefona). Predmetna nekretnina se nalazi....

 
 
 
  Zemljište, SREBRENIK, 60.000 KM, 23000,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem zemljište u selu Donji Moranjci kod Srebrnika veličine 23.000 m2. Ulazak u zemljište sa dvije strane (sa avtom je moguč dostup do zemljišta). To zemljište možete kupiti i kao polovinu to znači u veličini 11.500 m2. Sve dodatne informacije na broj tel.: 0038641456697 (JAKUB....

 
 
 
  Zemljište, ŽIVINICE, 400.000 KM, 4000,00 m2 cca 100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.05.2025.,

www.indomio.ba

Agencija za promet i nekretnine “IMMOBILIEN NEKRETNINE” Živinice Registarski broj Agencije: 171/24 Agent: Senad Čolić Registarski broj certificiranog Agenta: 301/24 iz svoje ponude nudi: ID broj nekretnine: 07-25 Tip ponude: prodaja Vrsta nekretnine: zemljišna parcela Ukupna površina....

 
 
 
  Zemljište, TEŠANJ, 70.000 KM, 700,00 m2 cca 100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaja zemljišta sa kucom, sci priključci uredni. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Kablovska TV Ostava .