• GoHome Professional
apartmani republika srpska što veće - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • apartmani republika srpska što veće - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska što veće

  • Za upit "apartmani republika srpska što veće" pronađeno 568 nekretnina - prosječna cijena 5.353 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosječna površina)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po cijeni
    • do 500000 KM
    • do 620000 KM (prosječna cijena)
    • do 750000 KM
    • do 6200 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • povoljan
    • namješten
    • 2.sprat
    • parking
    • klima
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, JAHORINA, 459.400 KM, 66,00 m2 cca 6960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 263.300 KM, 66,00 m2 cca 3990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.03.2026.,

www.realitica.com

Prodaja - dvosoban stan 66 m2 - Centar ; Centar .

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 133.400 KM, 66,00 m2 cca 2020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju – Stan 66 m2 u manjoj stambenoj zgradi. ; Senjak .

 
 
 
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.03.2026.,

www.realitica.com

Banja Luka, Centar, Ulica Save Mrkalja. ; Centar .

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 143.200 KM, 66,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.10.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju je stan površine 66m2, smješten u zgradi starije gradnje na šestom spratu, sa liftom. ; Grad .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 456.300 KM, 66,00 m2 cca 6910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 192.400 KM, 66,00 m2 cca 2920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju namješten trosoban stan od 66m2 u naselju Intergaj, treći sprat, odmah useljiv. Stan i namještaj su u odličnom stanju. Struktura stana: Dnevni boravak sa trpezarijom, odvojenom kuhinjom i ostavom. Dvije spavaće sobe. Hodnik. Kupatilo. Zatvoren balkon. ; Intergaj .

 
 
 
  Apartman, PALE, Na upit, 66,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.10.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju najavljuje stanove sa tri spavaće sobe u izgradnji, ulica Desanke Maksimović, naselje Luke, Pale. .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 277.500 KM, 65,00 m2 cca 4270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Europartner doo (registarski broj posrednika: 3/2021) oglašava prodaju namjestenog dvosobnog stana u naselju Bregovi sa pogledom na Trebišnjicu povrsine 65.44 m2 na prvom spratu orijentacije istok-zapad. Podrum 7m2, blind vrata, dva balkona, djelimicno renoviran. Cijena 270.000 KM.....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 453.700 KM, 65,00 m2 cca 6980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 305.500 KM, 65,00 m2 cca 4700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

Potpuno renoviran stan u Starom gradu. .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 199.500 KM, 65,00 m2 cca 3070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.03.2026.,

www.realitica.com

Banja Luka, Ada, Bulevar vojvode Stepe Stepanovića – Boračke zgrade. ; Ada .

 
 
 
  Apartman, PALE, 156.000 KM, 64,00 m2 cca 2440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.11.2023.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja dvosoban potencijalno trosoban stan površine 64m2 pozicioniran na 2.spratu zgrade novije izgradnje, naselje Pale, Ulica Mladena Todorovića. Kod Majnex-a. .

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 273.100 KM na 286.100 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 286.100 KM, 64,00 m2 cca 4470 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.12.2025 - 260.100 KM
20.02.2026 - 273.100 KM
29.04.2026 - 286.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.12.2025.,

www.realitica.com

PRODAJA - TROSOBAN STAN - BORIK/REBROVAC ; Borik .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 444.100 KM, 64,00 m2 cca 6940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 271.900 KM na 284.800 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 284.800 KM, 63,00 m2 cca 4520 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.12.2025 - 258.900 KM
20.02.2026 - 273.100 KM
02.03.2026 - 271.900 KM
29.04.2026 - 284.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.12.2025.,

www.realitica.com

PRODAJA - TROSOBAN STAN - BORIK/REBROVAC ; Borik .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 135.700 KM, 63,00 m2 cca 2150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.02.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju stan površine 63 m2 na četvrtom spratu u zgradi bez lifta. Zgrada se nalazi u ulici Dušana Baranjina i pogled na kanal Dašnicu(Bijeljina). Od prostorija ima odvojenu kuhinju, trpezariju, dvije spavaće sobu, dnevni boravak, balkon, kupatilo i hodnik. Grijanje je centralno.....

 
 
 
  Apartman, LAKTAŠI, 185.500 KM, 63,00 m2 cca 2940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.03.2026.,

www.realitica.com

Nastavak gradnje – Lamela II u okviru stambenog kompleksa S Home Block! ; Trn .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 390.400 KM, 63,00 m2 cca 6200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
 
+18%

Promjena cijene sa 107.100 KM na 126.000 KM dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BIJELJINA, 126.000 KM, 63,00 m2 cca 2000 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 107.100 KM
22.04.2026 - 126.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.04.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju trosoban stan 63m2 u Bijeljini na odličnoj lokaciji u blizini šetališta i škole Knez Ivo ; Bijeljina .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 432.900 KM, 62,00 m2 cca 6980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Starčevica, 255.200 KM, 62,00 m2 cca 4120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.12.2025.,

www.realitica.com

Banja Luka, Ulica Srpskih ustanika, Starčevica. Prodaje se trosoban stan, u izgradnji, površine 62,37 m2. Stan se nalazi na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade. ; Starčevica .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Starčevica, 265.900 KM, 62,00 m2 cca 4290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.11.2025.,

www.realitica.com

Prodaja - trosoban stan 62m2 - Starčevica ; Starčevica .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 146.300 KM, 62,00 m2 cca 2360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2026.,

www.realitica.com

? NA PRODAJU STAN – INTERGAJ, BIJELJINA ? .

 
 
 
  Apartman, LAKTAŠI, 183.600 KM, 62,00 m2 cca 2960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.03.2026.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Starčevica, 195.000 KM, 62,00 m2 cca 3150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.04.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju dvosoban, svijetao i prijatan stan površine 62 m2, smješten u ulici Dr. Vojislava Đede Kecmanovića, naselje Starčevica, Banja Luka, preko puta kafića Comodo. ; Starčevica .

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 184.800 KM, 62,00 m2 cca 2980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.12.2025.,

www.realitica.com

NA PRODAJU – DVOETAŽNI STAN U CENTRU GRADIŠKE .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 330.000 KM, 62,00 m2 cca 5320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2026.,

www.realitica.com

Prodajem stan u izgradnji,odlična lokacija i povoljno . .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 381.000 KM, 61,00 m2 cca 6250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 385.900 KM, 61,00 m2 cca 6330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 90.000 KM, 61,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

- Potpuno renoviran i namjesten stan. - Povrsine 61 kvadrat. - Stan se sastoji od 2 spavaće sobe,kupatila i wc,kuhinje i dnevnog boravka u sklopu te komfornog hodnika. - Uknjizen 1/1. -Moguca je zamjena za plac ili kucu u blizini BIHAĆA ili CAZINA. - Za više informacija kontaktirajte....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJA, Na upit, 61,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.04.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju EKSKLUZIVNO izdvaja Projekat QUERCUS DOBRINJA IV u izgradnji. ; Dobrinja .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 367.400 KM, 60,00 m2 cca 6120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.02.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartmane u sklopu objekta Vila Aleksandra, naselje Šator, Jahorina 80 metara od staze i šestosjeda Snježna dolina Trnovo. .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 258.300 KM, 60,00 m2 cca 4310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.12.2025.,

www.realitica.com

Banja Luka, Borik, Ulica Milana Karanovića. ; Borik .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 320.000 KM, 60,00 m2 cca 5330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.12.2024.,

www.realitica.com

Retko u ponudi! .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 769.400 KM, 59,00 m2 cca 13040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.11.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine , iz svoje bogate ponude luksuznih apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje luksuzno opremljen apartman od 59.78m2 sa dvije spavaće sobe i trostranom orijentacijomu sklopu zgrade sa ukupno 16 apartmana na odličnoj lokacij Rajska....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 412.200 KM, 59,00 m2 cca 6990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 257.200 KM, 59,00 m2 cca 4360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju uskro USELJIV trosoban stan 59m2 – Borik, Banja Luka ; Borik .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 365.400 KM, 59,00 m2 cca 6190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, Na upit, 59,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2023.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine sa ponosom najavljuje i predstavlja projekat Snježna dolina Jahorina Faza 2. .

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 197.500 KM, 59,00 m2 cca 3350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.03.2026.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 364.500 KM, 58,00 m2 cca 6280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 568)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>