• GoHome Professional
nekretnine republika srpska do 80 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine republika srpska do 80 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine republika srpska do 80 m2

  • Za upit "nekretnine republika srpska do 80 m2" pronađeno 2 021 nekretnina - prosječna cijena 4.443 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 360000 KM
    • do 450000 KM (prosječna cijena)
    • do 540000 KM
    • do 4500 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • moderan
    • lift
    • 2.sprat
    • parking
    • terasa
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, JAHORINA, 555.000 KM, 80,00 m2 cca 6940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Kuća, VELIKA, 170.000 KM, 80,00 m2 cca 2130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2026.,

www.bihhome.ba

Na prodaju kuća u nedovršenom stanju na Velikoj Brodi, Zenica! .

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 100.000 KM na 110.000 KM dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BIJELJINA, 110.000 KM, 80,00 m2 cca 1380 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.01.2024 - 90.000 KM
03.07.2024 - 95.000 KM
27.04.2025 - 100.000 KM
01.03.2026 - 110.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.12.2023.,

www.realitica.com

Na prodaju namještena kuca info na br:065396378 ; Bijeljina .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine republika srpska do 80 m2'
153.900 KM
153.400 KM
99.741 KM
  Poslovni prostor, BIJELJINA, 360.000 KM, 80,00 m2 cca 4500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

CENTAR BIJELJINE - PO URBANISTIČKOM PLANU DOZVOLJENA GRADNJA ZGRADE Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Kuća, BIJELA, 133.400 KM, 80,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.realitica.com

Imanje u Bijeloj na zemljištu ukupne površine 23.214m2, na kom se nalazi kuća površine 80m2 u osnovi. .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 77.000 KM, 80,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2026.,

www.realitica.com

PRODAJE SE LIJEPA PORODIČNA KUĆA U GORNJIM POTKROVICIMA ; Gornji Podgradci .

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 286.400 KM na 276.100 KM dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJA, 276.100 KM, 80,00 m2 cca 3450 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 286.400 KM
01.03.2026 - 276.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2026.,

www.realitica.com

Večeras ćemo se ovdje voljeti!Znaš one lijepe manje zgradice na Dobrinji, odmah preko puta škole i Merkatora? E baš tu, u ulici Sarajevskih ilegalaca, na trećem spratu, nudimo još jedan stan totalno drukčiji od drugih.Jer ne bi Rental bio Rental da…Stan je po zk izvatku jednoiposoban....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKI BROD, 60.000 KM, 80,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.09.2023.,

www.nekretnine.ba

kuća je kvalitetni izrađena prije rata, nije opremljena, i nalazi se na ulazu u Bos. Brod, postoji mogučnost zamjene za Federaciju i korigovanja cijene! Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Novogradnja Parking .

 
 
 
  Kuća, BIJELA, 133.400 KM, 80,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se imanje u Bijeloj sa kućom površine 80 m2 (prizemlje + potkrovlje) na parceli od 23.214 m2. Kuća obuhvata dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, kupatilo, hodnik i terasu, opremljena drvenom stolarijom, laminatima, keramikom, sanitarijama i klima uređajem.....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 70.000 KM, 80,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kuća sa placem. 9 dunuma Nekretnina posjeduje Voda Struja Ostava .

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, 164.000 KM, 80,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.03.2026.,

www.realitica.com

Iz svoje prodajne ponude ovoga puta agencija RE/MAX izdvaja kuću na placu površine 1831 m2. Kuća u osnovi zauzima površinu od 80m2, izgrađena je 1980. godine, a renovirana je 2015. god. i prizemnica je. ; Laktasi .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 158.500 KM, 80,00 m2 cca 1980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.11.2025.,

www.realitica.com

Banja Luka, Budžak, Ulica Zmaj Ognjenog Vuka. ; Lazarevo .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 110.000 KM, 80,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.07.2024.,

www.realitica.com

Kuca na prodaju za vise informacija se obratite na Viber ; Laminci Brezici .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Nova Varoš, 460.200 KM, 80,00 m2 cca 5750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2026.,

www.realitica.com

Opis: Banja Luka, Nova Varoš, Ulica Jovana Dučića. Prodaje se konforan trosoban stan ukupne površine 80 m2 na III spratu zgrade koja ne posjedije lift. ; Nova Varoš .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 102.000 KM, 80,00 m2 cca 1280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2025.,

www.realitica.com

Tražite nekretninu u mirnom naselju, idealnu za porodični život ili vikendicu? Ova kuća u Saračici nudi prostrano imanje i odličan potencijal za adaptaciju! ; Saračica .

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 140.000 KM, 80,00 m2 cca 1750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.02.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju kompletno renovirana kuća- prizemna( Bijeljina) na placu 568 M2. Na placu ima još pomoćnih objekata koji su za renoviranje. Nalazi se pored glavne saobraćajnice u naselju Tombak. .

 
 
 
  Kuća, DOBRLJIN, 110.000 KM, 80,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća s okućnicom, štala i prostorija u dvorištu. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, BIJELJINA, 160.000 KM, 80,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.02.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju poslovni prostor površine 80 M2 po cijeni 1950 km/ M2. Nalazi se u blizini zelene pijace. Sve sređeno i papiri uredni. .

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 270.000 KM, 80,00 m2 cca 3380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2024.,

www.indomio.ba

Na prodaju stambeno- poslovni objekat na dobroj lokaciji pored glavne saobraćajnice i to prizemlje + sprat. U prizemlju je poslovni prostor površine 60 m2, a na spratu 80 m2 stambenog prostora. Ima podrum ali nije ispod cijele kuće. Plac je površine 240 m2. Cijena je 270 000KM fiksna....

 
 
 
  Kuća, PRNJAVOR, 560.000 KM, 80,00 m2 cca 7000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca u mjestu Kulaši, udaljena 400 m od banje kulasi kuca ima vodu struju useljiva na katu kuce se mogu napraviti dodatne sobe. Pogled na banju kulase. Za ozbiljne kupce moguc dogovor oko cijene. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 40.000 KM, 80,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca u izgradnji...sa materijalom za drugi sprat... Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Kuća, DOBRLJIN, 110.000 KM, 80,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća je namjestena i ima prizemlje i polukat , ima okućnicu. U dvorištu se nalazi i štala i prostorija za ostavu. Slike unutrašnjosti se dobiju naknadno. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, POLJE, 55.000 KM, 80,00 m2 cca 690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu sa pratecim objektima i visenamjenskom halom 35*8,5m.Cjena po dogovoru ili mjenjam za RS. Nekretnina posjeduje Voda Telefonski priključak Struja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, POTOČANI, 150.000 KM, 80,00 m2 cca 1880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u mjestu Potočani, 500 metara od magistralnog puta Doboj Teslić. Kuća je komplet renovirana 2007 godine, 5500 m2 zemljišta sa pristupnim putom sa glavne ceste. Uz kuću se nalazi garaža. Struja, voda i telefon. Vlasništvo uredno 1/1. Sve informacije na telefon 00 385....

 
 
 
  Poslovni prostor, TREBINJE, 56.000 KM, 80,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Povoljno prodajem stan u samom centru Trebinja. Struktura stana: dva hodnika, dnevni, kuhinja, trpezarija, dvije sobe, dva kupatila, dvije terase + podrum. Stan je kompletno renoviran i useljiv. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Podrum....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKI BROD, 75.000 KM, 80,00 m2 cca 940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuća sa pomoćnim prostorijama koju prodajem ili mjenjam za kuću u okolini Banjaluke ,a može i stan Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, JAKUPOVCI, 35.000 KM, 80,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Plac 2000m2 sa dva objekta u naselju Jakupovci, prelijepo imanje...... Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking .

 
 
 
  Kuća, PALE, 185.000 KM, 80,00 m2 cca 2310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Visoko gore, iznad prozoraplavih od kiša moga sjećanja.. pjevao je ITD band tih osamdesetih, zlatnih godina kad smo gradili vikendice na Jahorini, skijali i družili se kao da će tako bezbrižno biti zauvijek. Nudimo vam takav bijeg - bijeg u bezbrižnost, u planinsku romansu. Na....

 
 
 
  Kuća, BRATUNAC, 41.000 KM, 80,00 m2 cca 510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.09.2021.,

www.nekretnine.ba

Lepa prizemna kuća, urađena izolacija spolja bez fasade. U dnevnom boravku parket hrastov, wc sa sanitarijama. Nov dvosed trosed i fotelja i još nešto nameštaja. Kuća se nalazi iznad Gvozdenovića (Podčauš) Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Namješten Novogradnja Parking Ostava....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 282.672 KM, 79,00 m2 cca 3580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se četvorosoban stan u izgradnji 79.18m2 na odličnoj lokaciji kod parka „Mladen Stojanović“. Strukturu ovog tipa stana čine hodik, dva kupatila, kuhinja, dnevni boravak sa trepzarijom, tri spavaće sobe i lođa. Stan će da karakteriše vrhunski kvalitet materijala i opreme. Podovi....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 244.000 KM na 250.000 KM dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 250.000 KM, 79,00 m2 cca 3170 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.03.2025 - 250.000 KM
24.09.2025 - 252.000 KM
14.01.2026 - 244.000 KM
18.03.2026 - 250.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.03.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se trosoban stan površine 79 m2 na jednoj od najtraženijih lokacija u Banja Luci – naselje Centar (Čaire), ulica Simeuna djaka. ; Centar .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 286.400 KM, 79,00 m2 cca 3630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2024.,

www.realitica.com

PRODAJA - ČETVEROSOBAN STAN 79m2 - OBILIĆEVO/MEJDAN ; Obilićevo .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 387.100 KM, 79,00 m2 cca 4900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.07.2025.,

www.indomio.ba

Prodajemo trosoban komforan stan u kompleksu Palata, sa pogledom na atrijum. . Stan je 79 m2, a sastoji se od prostranog ulaznog hodnika, kupatila, toaleta za goste, kuhinje, trpezarije i dnevnog boravka u koji čine jedinstvenu cjelinu, te lođa na koju se pristupa iz dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Bulevar, 359.950 KM, 79,00 m2 cca 4560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan četvorosoban stan u izgradnji 78.25 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, dva kupatila, tri spavaće sobe, degažman, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i prostranim balkonom. Stan je dostupan na povučenoj etaži (peti sprat). Stambeni....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, Nova Varoš, 141.200 KM, 79,00 m2 cca 1790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2026.,

www.realitica.com

Opis: Banja Luka, Nova Varoš, Ulica Krajiških brigada. ; Nova Varoš .

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, 255.700 KM, 79,00 m2 cca 3240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2025.,

www.realitica.com

Prodaja - kuća sa zemljištem - Slatina ; Slatina .

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 142.200 KM, 79,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan u extra stanju. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Stan, ZVORNIK, Na upit, 80,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.07.2023.,

asoglas.com

Trosoban stan, 80 m2, struktura stana: dnevna soba, kuhinja, trpezarija, kupatilo, wc, 2 soba, terasa, ostava. Nije potrebna adaptacija. .

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, Na upit, 80,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.10.2023.,

asoglas.com

Kupujem kuću u Zvorniku. Molim ponude na broj 065891880 .

 
 
 
  Stan, DOBOJ, 87.600 KM, 80,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, Na upit, 80,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Doboj trosoban stan 80m2 zgrada 105-a,drugi sprat,u extra stanju,sa velikim balkonom vrijedi pogledati 065/144-334 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Blindirana vrata Kablovska TV Video nadzor .

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, Na upit, 80,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vlasništvo 1/1, odlična lokacija-blizina skole i ambulante, nije poplavljena, useljiva, renovirana poslije rata, pomoćni objekat-ljetna kuhinja. Moguća zamjena za nekretnine u Tuzli ili Sarajevu. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 788)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>