• GoHome Professional
nekretnine republika srpska do 80 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • nekretnine republika srpska do 80 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine republika srpska do 80 m2

  • Za upit "nekretnine republika srpska do 80 m2" pronađeno 2 024 nekretnina - prosječna cijena 4.442 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 360000 KM
    • do 450000 KM (prosječna cijena)
    • do 540000 KM
    • do 4500 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Farma, KALENDEROVCI DONJI, 65.000 KM, 70,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se porodicno imanje u Kalenderovcima udaljeno od grada Dervente oko 10 km. Imanje se sastoji od 25000 m2 obradivog zemljista i 15000 m2 sume. Na posjedu se nalazi useljiva kuca od 70 m2 kao i dio vocnjaka. Kuca je prikljucena na struju, kao i vlastiti bunar za vodu. Kuca izlazi....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 133.400 KM na 138.500 KM dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BANJA LUKA, 138.500 KM, 70,00 m2 cca 1980 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.03.2025 - 135.000 KM
16.04.2025 - 134.000 KM
02.05.2025 - 133.000 KM
18.06.2025 - 132.000 KM
19.09.2025 - 131.000 KM
13.04.2026 - 133.400 KM
06.05.2026 - 138.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2025.,

www.realitica.com

BANJA LUKA; PRODAJEM DVOSOBAN STAN-POSEBNA ETAŽIRANA STAMBENA JEDINICA NA PRVOM SPRATU ZGRADE, (ZGRADA SE SASTOJI OD PRIZEMLJA, PRVOG SPRATA I DRUGOG SPRATA-POTKROVLJA); STAN JE 70 KVADRATA KORISNE-NETO POVRŠINE (DVIJE ODVOJENE SOBE), (UKUPNA-BRUTO POVRŠINA STANA JE 83 KVADRATA);....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 70.000 KM, 70,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

na prodaju seosko domacinstvo sa pomocnim objektima,uz to ide 16 duluma zemle koja je us magistralni pur i jednom je komadu.Povoljno.tel.003816567322 Nekretnina posjeduje Voda Telefonski priključak Struja Namješten Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, DONJI SMRTIĆI, 85.000 KM, 70,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Građeno sitnom ciglom. Na vrlo povoljnom položaju. Za sve ostale ingormacije nazovite broj telefona. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Namješten Novogradnja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 138.100 KM, 70,00 m2 cca 1970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

Banja Luka, Kola – Doline (900 m od etno sela “Kumovi Konaci”). ; Kola .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Lazarevo 2, 193.215 KM, 70,00 m2 cca 2760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.08.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju funcionalan trosoban stan u izgradnji 70.26 m² u naselju Lazarevo. Strukturu stana činiće hodnik, dvije spavaće sobe, kupatilo, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja sa ostavom i lođa. Ovaj tip stana je ostao slobodan na II, III, IV i V sprartu. Zgradu će da karakteriše....

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 292.600 KM, 70,00 m2 cca 4180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.03.2026.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: TREBINJE – GRAD SUNCA: LUKSUZNI DVOSOBNI APARTMANI U STAMBENOM KOMPLEKSU “RESIDENCE” ; Grad Sunca .

 
 
 
 
+4%

Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 138.500 KM, 70,00 m2 cca 1980 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.08.2024 - 140.000 KM
11.10.2024 - 137.000 KM
30.10.2024 - 139.000 KM
05.01.2025 - 138.000 KM
24.01.2025 - 137.000 KM
29.01.2025 - 136.000 KM
17.02.2025 - 135.000 KM
16.04.2025 - 134.000 KM
02.05.2025 - 133.000 KM
18.06.2025 - 132.000 KM
19.09.2025 - 131.000 KM
13.04.2026 - 133.400 KM
06.05.2026 - 138.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.08.2024.,

www.realitica.com

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 553.546 KM, 70,00 m2 cca 7910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2026.,

www.indomio.ba

Stan se nalazi u samom srcu Jahorine.Na najboljoj mogućoj lokaciji.U strogom centru,na 50m udaljenosti od gondole Poljice.Stan se sastoji od dve spavaće sobe,prostranim kupatilom,trpezarijskim delom i ogromnim dnevnim boravkom čini predivan prostor uživanje i opuštanje posle sati....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 72.000 KM, 70,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.09.2025.,

www.indomio.ba

VIKENDICA – MODRAN (Bijeljina) 70 m² (prizemlje + potkrovlje) Plac 805 m² – ravan, ograđen Sadrži: ➡ Dnevni boravak + kuhinja ➡ Kupatilo, hodnik, predulaz ➡ Velika soba + ostava na spratu ⚡ Voda, struja, asfaltni prilaz Video nadzor ✨ Dodatno: pomoćni objekat, nastrešnica za auto,....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 216.000 KM, 70,00 m2 cca 3090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.10.2025.,

www.realitica.com

Prodaja Stana u Banjaluci ; Lazarevo .

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, 184.400 KM, 70,00 m2 cca 2630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan posjeduje 2 spavaće sobe ,kuhinju dnevni boravak,kupatilo,dva balkona Uz to ima podrumska ostava 2,5x2,5. Uz to ide garaza montazna iza zgrade. Zgrada je sa samo 6 stanova od koji ima samo 5 vlasnika Stan je 1/1 vlasniŝtvo I nije poplavljen 2014g. Stan broj 4. Može zamjena za....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 65.000 KM, 70,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.03.2022.,

www.indomio.ba

Cijena:65000KM Planska kuća u blizini vodovoda oko 70 m2 na placu od oko 400 m2 kojoj je potrebna adaptacija , vlasnički papiri uredni.Prilaz asvalt ulična rasvjeta. VRIJEDI POGLEDATI Sebe ne hvalimo, puštamo da to drugi rade… Konkurente ne kudimo, već ih uvažavamo. Oni su razlog....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 80.000 KM, 70,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam kucu za manji stan u Gradiski.Kuca se nalazi 1.5 km od ulaza na novi auto put za B.Luku ,na rijeci Jablanici.Kuca je uplanjena i u potounosti ogradjena.Asfaltni put sa glavne ceste do kuce , garaze , pusnice i pecenjare.U dvoristu se nalaye desetine borova i....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 567.100 KM, 70,00 m2 cca 8100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.03.2025.,

www.realitica.com

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 240.000 KM na 220.000 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, JAHORINA, 220.000 KM, 70,00 m2 cca 3140 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2026 - 260.000 KM
17.04.2026 - 240.000 KM
20.05.2026 - 220.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se vikendica, sa kompletno opremljena dva apartmana. Apartmani su odvojeni, jedan u prizemlju drugi na spratu, sa posebnim ulazima. Svaki apartman ima kuhinju, dnevnu sobu, spavaću sobu i kupatilo. Objekat poseduje i podrum. Vikendica renovirana 2018. Nalazi se u naselju Dvorišta,....

 
 
 
  Poslovni prostor, MAHALA, 55.000 KM, 70,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Objekat ima ploču, moguća nadogradnja još jednog sprata. Uz objekat dolazi i parking mjesto dovoljne veličine za 4 automobila. Svi papiri su uredni, prevod se može uraditi odma. Kontakt telefon: 061 692 283 ili 062 106 037 Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Struja Parking....

 
 
 
  Kuća, MILJEVINA, 30.000 KM, 70,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.06.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu na magistralnom putu Sarajevo -Foca,70km od Sarajeva,2 km od Miljevine,sa 25 ari placa tik uz magistralni put,ulaz direktno sa puta. Spratna kuca,sa lepljenom garazom sa kanalom,prizemlje nedovrseno,sprat zavrsen,potrbno ulaganje,kuca je duze vreme nenastanjena/Deo placa....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 65.000 KM, 70,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.12.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju seosko imanje u selu Bistrica, u neposrednoj blizini regionalnog puta Gradiška – Dubica, što omogućava odličnu povezanost, a ipak pruža dovoljno privatnosti i seoskog mira. Okruženo zelenilom i prostranim parcelama, imanje je idealno za porodični život, poljoprivredne aktivnosti....

 
 
 
  Kuća, MILJEVINA, 32.000 KM, 70,00 m2 cca 460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu na magistralnom putu Sarajevo -Foca,70km od Sarajeva,2 km od Miljevine,sa 25 ari placa tik uz magistralni put,ulaz direktno sa puta. Spratna kuca,sa lepljenom garazom sa kanalom,prizemlje nedovrseno,sprat zavrsen,bez ulaganja.Deo placa pod vocem,deo obradiva povrsina,Voda....

 
 
 
  Poslovni prostor, LOPARE, 65.000 KM, 70,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u Loparama povrsine 70m3 u dobrom stanju. Moze i na mjesecnu odplatu. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, 350.000 KM, 70,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se namještena vikendica. Grijanje na drva. Od Drine daleko 2 km. Ima zasađen mlad voćnjak koji je počeo da rađa. Informacije na +38765881130. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, DRAKSENIĆ, 30.000 KM, 70,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca u Draksenicu,opstina Kozarska Dubica sa stalom i 12.990 m2 zemljista koja je neprskana organska sto se moze provjeriti analizom. Kuca je renovirana i u nju je ulozeno preko 30.000 eura jer su vlasnici mislili tu zivjeti,sa bambusovim podovima i mermerom. Krov i sve....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 160.000 KM, 70,00 m2 cca 2290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Kuća, MILJEVINA, 43.000 KM, 70,00 m2 cca 610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, LOZNICA, 80.000 KM, 70,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 150.000 KM, 70,00 m2 cca 2140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Strogi centar Bijeljine atraktivna lokacija. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking .

 
 
 
  Kuća, PRIJEDOR, 80.000 KM, 70,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća s okućnicom u mirnom naselju. Blizina grada Prijedora Nekretnina posjeduje Garaža Voda Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Ostava .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, Na upit, 71,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.06.2023.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju useljivog apartmana dvostrane orijentacije sa pogledom prema stazi, hotelu u na prirodu Lamela 2 (druga najbliža stazi) apartman 10 od 71m2 sprat 1 staza Trnovo. .

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 710.000 KM, 71,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.06.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 71,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju useljivog apartmana dvostrane orijentacije sa pogledom prema stazi, hotelu u na prirodu Lamela 2 (druga najbliža stazi) apartman 10 od 71m2 sprat 1 staza Trnovo. Apartmanski objekat zajedno....

 
 
 
  Kuća, BILEĆA, Na upit, 71,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u Bilecoj, Sitnicko naselje kod stare dzamije. Kuca 71m kvadratni, dvoriste 1061m kvadratni, pomocni objekat 11m kvadratna. Kuca ima dve sobe, kuhinju i trpezariju i kupatilo. Voda, struja i telefon. 0652413243 Branko Nekretnina posjeduje Voda Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIJELJINA, Na upit, 71,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Trosoban namjesten stan u centru grada: dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinjom sa ugradnim elementima, dvije spavace sobe, kupatilo sa wc-om, zaseban wc, hodnik sa ugradnim plakaraom, dvije lodje. Etazno grijanje na struju. Funkcionalan stan, svijetao i dobro ocuvan. Zgrada ima privatni....

 
 
 
  Poslovni prostor, TESLIĆ, Na upit, 71,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan na prodaju ili zamjena za manji uz doplatu Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, TREBINJE, 86.000 KM, 69,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodajem kucu u naselju Gorica preko puta Otpada. Prodaje prizemlje kuce od 50 m2 na placu od 250 m2, na kom ima garazno mjesto. Na tom istom zemljistu, sagradjena je kuca i garaza od 100 m2 koja nije zavrsena. Za vise informacija javite se na broj +387 66 940 924 (viber) ili putem....

 
 
 
  Poslovni prostor, DERVENTA, 60.000 KM, 69,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Na prodaju poslovni prostor u prizemlju zgrade Milenijum. Prostor je površine 69m2, a okrenut je ka sajmištu sa pogledom na Ukrinu. Pogodan je za bilo koju djelatnost, a trenutno je u prostoru kompletan inventar za ugostiteljstvo. Prostor se prodaje sa kompletnim inventarom. Cijena....

 
 
 
  Stan, PRIJEDOR, 110.400 KM, 69,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2019.,

www.indomio.ba

Na prodaju stanovi u izgradnji u ulici Borisa Kidriča u novom objektu "UNA 6"(blizina Karingtonke).Mirna lokacija u Kokinom gradu,a opet u blizini svih sadržaja.Tu su škola,market,vrtić.Strogi centar je udaljen svega 500 m. Kvadature stanova u prizemlju objekta iznose :....

 
 
 
  Apartman, GORICA, 363.100 KM, 69,00 m2 cca 5260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.04.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan u Centru, ulica Gorica. ; Gorica .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 431.400 KM, 69,00 m2 cca 6250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 150.000 KM, 69,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.04.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća sa dva stana i pomoćnim objektom. Adresa: Česma (preko puta Kort marketa) Dvosoban stan prizemlje 58 m2. Dvosoban stan sprat 48 m2. Pomoćni objekat 33 m2. Plac: 507 m² Objekti sa odobrenem za građenje. Vlasništvo uredno. Po regulacionom planu moguće podignuti još jednu....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVO NASELJE, 83.000 KM, 69,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

PRODAJEM RENOVIRAN STAN SA URADJENIM TAPETAMA, URADJENIM PARKETOM, SA PVC ROLETNAMA NA SJEVERNOJ STRANI I ZALUZINAMA NA JUZNOJ STRANI, BLINDIRANIM VRATIMA, URADJENIM CIJEVIMA U KUPATILU, NOVI RADIJATORI, SA DVIJE VELIKE SOBE PLUS JOŠ JEDNA MANJA SOBICA URADJENA OD JEDNOG VELIKOG BALKONA....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, Na upit, 72,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.03.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 790)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>