• GoHome Professional
nekretnine republika srpska do 80 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • nekretnine republika srpska do 80 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine republika srpska do 80 m2

  • Za upit "nekretnine republika srpska do 80 m2" pronađeno 2 024 nekretnina - prosječna cijena 4.443 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 360000 KM
    • do 450000 KM (prosječna cijena)
    • do 540000 KM
    • do 4500 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, MODRIČA, Na upit, 78,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

78m2 .vlasnistvo 1/1 renoviran odmah useljiv Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 78,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Na prodaju trosoban stan u strogom centru grada.Stan je na 3.spratu veoma lijepog rasporeda a cine ga hodnik,wc,kupatilo,2.spavace sobeveliki dnevni boravak,trepezarija,kuhinja sa prozorom,ostava,balkon.Stan je veoma svijetao i prozracan,u stanu je pvc stolarija,alu roletne,komarnici..Parking.Cijena....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOTOR, Na upit, 78,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.07.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvosoban stan 78m2 u samom centru Dobrote. Sa fantastičnim pogledom na more. Na svega 2minuta pješke od super market,školskog centa,doma zdravlja i 3minuta vožnje do staroga grada. Ova kvalitetna novogradnja je prilagodjena svim potrebama modernog življenja,zgrada ima igraonicu....

 
 
 
  Kuća, ČELINAC, 112.500 KM, 78,00 m2 cca 1440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.07.2025.,

www.realitica.com

Čelinac, Jošavka. ; Jošavka .

 
 
 
  Kuća, PRIJEDOR, Na upit, 78,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu prizemnicu 78,40 m2(1/1), na placu od 420 m2. Nalazi se u mirnom dijelu grada, neposredna blizina centra. Mogucnost nadgradnje prema regulacionom planu. Naselje Kokin Grad(Centar II), ulica 16.Maj br 32. Cijena i uslovi placanja po dogovoru sa ozbiljnim kupcem. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 174.800 KM, 76,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2024.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan u Bijeljini u bijelim soliterima na prvom spratu površine 76 m2. Stan ima dvije spavaće sobe, dn.boravak, odvojenu kuhinju,kupatilo, wc i balkon da pogledom na glavnu ulicu. Cijena 2300 KM/ m2 065/259-797 Slavka Agencija Đokić .

 
 
 
  Stan, DERVENTA, 199.000 KM, 76,00 m2 cca 2620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.01.2026.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan u ul. Milovana Bjelosevica Belog u Derventi. Stan se nalazi na drugom spratu i kompletno je namjesten,vrhunskim namjestajem,i kao takav se prodaje. Stan se nalazi na dobroj lokaciji i sve sto treba je u blizini. Nisu potrebna nikakva ulaganja,centralno grijanje i klimatizovan.....

 
 
 
  Stan, DOBRINJA, 115.000 KM, 76,00 m2 cca 1510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.06.2019.,

www.indomio.ba

Prodajemo kompletno namješten trosoban stan na Dobrinji 1, ulica Dabrobosanska. Površina stana je 76.08m2, a sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije sobe, kupatila, toaleta, hodnika, dva balkona i ostave u prizemlju. .

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 122.800 KM na 112.500 KM dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BANJA LUKA, 112.500 KM, 76,00 m2 cca 1480 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.04.2025 - 133.000 KM
06.08.2025 - 122.800 KM
04.03.2026 - 112.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.04.2025.,

www.realitica.com

Banja Luka, Prijakovci. ; Prijakovci .

 
 
 
  Kuća, OKOLICA, 224.000 KM, 76,00 m2 cca 2950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.06.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se devastirana kuca na veoma atraktivnoj lokaciji, neposredno uz Jablanicko jezero. .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 59.000 KM, 76,00 m2 cca 780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca sa gradilistem povrsine 860 m2 u Banja Luci u naselju Laus. Kuca gradjena 2005, prizemni sprat uredjen, gornji nije. Uredni papiri sa gradjevinskom dozvolom. Struja i voda prikljuceni. Kanalizacija septicka jama. Cijena 59.000 KM, nije fiksna. Telefon: 066-675783 Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, MODRIČA, 60.000 KM, 76,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, Kovačići, 140.000 KM, 76,00 m2 cca 1840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

stan 76 m2,prvi sprat,koristen,ul. Grcka 34,centar Banjaluke tel.065 752 638 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, Na upit, 77,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca u Bijeljini u centru grada (prva zona) preko puta teniskih terena AS u ulici Sofke Nikolic 51. Kuca je prizemna sa pomocnim objektima: Ljetna kuhinja, garaža, radionica sve na placu od 511m². Upisano u katastru kao svojina 1/1. Kontakt: e-mail: valtermihajlovic@gmail.com tel:....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRATUNAC, Na upit, 77,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Ribnjak sa placom povrsine 29 ari sa nedovrsenom filetarnicom (epoksivni pod fali). Poseduje 10 bazena od kojih su 4 dimenzija 20*2, 1 dimenzija 20*1, 4 dimenzija 18*2 i 1 dimenzija 18*1 svi su dubine od 1,2 do 1,3 metra. Sve se vodi na jednom vlasniku sa svim potrebnim dozvolama....

 
 
 
  Kuća, MODRIČA, Na upit, 77,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, TESLIĆ, Na upit, 77,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca na prodaju na dva odvojena sprata sa visokim potkrovljem betoniranim i pripremljenim za gradnju i pomocnom prostorijom (unutrasnja garaza ili mogucnost za radni prostor). Kvalitetna izgradnja, puna cigla, dobra izolacija, ocuvana drvna stolarija, krov/crijep zamijenjen i svjeze....

 
 
 
  Stan, PALE, 80.000 KM, 75,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaja vikendica od cca 75 kvadrata i 2000 kvadrata zemlje. Put Brus prema Jahorini. Papiri uredni. 1200 metara nadmorska visina i pripada općini Pale. Zemlja uredjena, ima svoj izvor vode, gradska struja, kanalizacija septicka jama, a ima svoj prilazni put u papirima sa komsijom.....

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 165.000 KM, 75,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju stan 75m2 ,trosoban,dvije vrste grijanja centralno gradska toplana i na struju,Dositeja Obradovica 1,bijele zgrade,zgrada posjeduje lift,zamjenjena stolarija,kupatilo renovirano,posjeduje dvije terase od kojih je jedna velika zatvorena.Informacije na broj 066 401 335 Nekretnina....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 275.803 KM, 75,00 m2 cca 3680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.03.2026.,

www.indomio.ba

PRODAJA!BANJALUKA, KOČIĆEV VIJENAC! STAN 75M2, SA POMOĆNOM PROSTORIJOM I GARAŽOM! Na prodaju stan 75 m2 na odličnoj lokaciji u naselju Kočićev Vijenac, u ulici Duška Koščice.Stan se nalazi u manjoj zgradi, koja ima svega pet stanova, te svaki stan ima zaseban ulaz.Stambeni prostor....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIJELJINA, 75.000 KM, 75,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

U izvrsnom stanju, odmah useljiv, Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift .

 
 
 
  Poslovni prostor, BIJELJINA, 82.500 KM, 75,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Komforan trosoban stan u centru Dvorova,preko puta banje i hotela.Tri sobe,kuhinja,kupatilo,špajz,hodnik,tri balkona.. Nova PVC stolarija,laminat.. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Novogradnja Nedavno adaptiran Kablovska TV Internet Ostava....

 
 
 
  Kuća, PALE, 130.000 KM, 75,00 m2 cca 1730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja na novo urađenu vikendicu 1km od centra grada Pale. Na suterenu objekta ima zasebno mali stan sa kuhinjom, kupatilom i dnevnim boravkom, na prvom spratu dnevni boravak, kuhinja, stepenište koje vodi u potkrovlje....

 
 
 
  Stan, NEVESINJE, 82.500 KM, 75,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.06.2020.,

asoglas.com

Stanovi u izgradnji-Nevesinje detaljnije na www.indeks.ba http://www.indeks.ba/preduzece/Nevesinje_Nekretnine-prodaja_stanova_u_izgradnji_Aurora_doo.html .

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 86.000 KM, 75,00 m2 cca 1150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju kuca u bijeljini selo medjasi ; Bijeljina Selo Medjasi .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kočićev Vijenac, 282.100 KM, 75,00 m2 cca 3760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

PRODAJA!BANJALUKA, KOČIĆEV VIJENAC! STAN 75M2, SA POMOĆNOM PROSTORIJOM I GARAŽOM! ; Kočićev Vijenac .

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 97.200 KM na 102.300 KM dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BANJA LUKA, 102.300 KM, 75,00 m2 cca 1360 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.11.2024 - 112.500 KM
31.03.2025 - 102.300 KM
10.12.2025 - 97.200 KM
25.03.2026 - 102.300 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.11.2024.,

www.realitica.com

Banja Luka, Prijakovci. Prodaje se vikend kuća površine cca 75 m2 (u osnovi 41 m2), spratnosti P+1+Pk na placu od 1083 m2. ; Prijakovci .

 
 
 
  Kuća, TREBINJE, 246.000 KM, 75,00 m2 cca 3280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.03.2026.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: TREBINJE - ZASAD: KUĆA SA VELIKOM OKUĆNICOM ; Zasad .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 496.000 KM, 75,00 m2 cca 6610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.09.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje bogate ponude apartmana za prodaju na Olimpijskoj Jahorini najavljuje nov i novoopremljen apartman sa dvije spavaće sobe od 75m2 u sklopu ApartHotela Vučko. .

 
 
 
  Poslovni prostor, CERNICA, 140.000 KM, 75,00 m2 cca 1870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvosoban stan od 75m2 u ulici Bulevar narodne revolucije, zgrada iza Elektrodistribucije Mostar (Cernica). Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, kupatila i hodnika, uz pripadajući podrum. Stan je prozračan, orjentisan istok-zapad.....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 471.600 KM, 75,00 m2 cca 6290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Kuća, PRAČA, 87.000 KM, 75,00 m2 cca 1160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.11.2023.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vikend kućicu na Vrhprači, opština Prača. .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 81.000 KM, 75,00 m2 cca 1080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.09.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju – visoka prizemnica u mjestu Gornji Podgradci ; G.podgradci .

 
 
 
  Poslovni prostor, BIJELJINA, 161.000 KM, 75,00 m2 cca 2150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2024.,

www.nekretnine.ba

hitno prodajem stan u strogom centru Bijeljine/Bijele zgrade/ 75m2 trosoban/odvojena kuhinja,ostava,podrum,balkon i lodja/ Cijena 161.000 KM Tel.065033180 Moguca zamjena za manji stan uz doplatu. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, PALE, 85.000 KM, 75,00 m2 cca 1130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vikend kućicu na Vrhprači, opština Prača. Vikend objekat površine 75m2 sa okućnicom od 500m2 se sastoji na od dnevnog boravka, kuhinje s trpezarijom i kupatila na prvoj etaži, dvije spavaće sobe na drugoj etaži....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, Kovačići, 130.000 KM, 75,00 m2 cca 1730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Grijanje na struju, nova pvc stolarija sa roletnom. Za ozbiljne kupce cijena prilagodljiva. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Lift Namješten Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, BIJELJINA, 97.500 KM, 75,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stanu 75 m2 u strogom centru grada na desetom spratu, sastoji se od dnevnog boravka, dvije sobe, kuhinje, spajiza, kupatila, wc-a, dvije terease na suprotnim stranama od kojih je jedna pregradjena, ozidana i zatvorena. U stanu postoje dva mala predsoblja koja su u sastavu....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 172.500 KM, 75,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja nov komforan trostrano orijentisan stan sa dvije spavaće sobe , grad Pale, opština Pale. Ul. Stjepana Lučića. Stan površine 75m2 pozicioniran na 5 spratu od 6 zgrade sa liftom a čine ga prostrani dnevni boravak....

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 75.000 KM, 75,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem trosobnu kucu u Doboju. Veliko dvoriste, basta, garaza. Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, RAKOVICA, 89.500 KM, 75,00 m2 cca 1190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, KNEŽICA, 490.000 KM, 75,00 m2 cca 6530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća s okućnicom i garažom u bližoj okolici Dubrovnika. Kuća se nalazi u Knežici, pitoresknom mjestu udaljenom od gradske gužve,a opet blizu Dubrovnika(7km) te Komolca(2km) Kuća je veličine 75m2, sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, kupaone. Kuća....

 
 
 
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2024.,

www.nekretnine.ba

Hitno prodajem stan u strogom centru Bijeljine/Bijele zgrade/75m2,trosoban/odvojena kuhinja,ostava,podrum,balkon,lodja/. 8.sprat, nije posljednji. Cijena 161.000 KM. Tel.065033180 MOGUCA ZAMJENA ZA AMNJI STAN UZ DOPLATU. Nekretnina posjeduje .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 791)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>