• GoHome Professional
nekretnine republika srpska do 80 m2 - GoHome - kuće, stanovi,zemljišta na prodaju u Hrvatskoj
  • nekretnine republika srpska do 80 m2 - GoHome - kuće, stanovi,zemljišta na prodaju u Hrvatskoj
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine republika srpska do 80 m2

  • Za upit "nekretnine republika srpska do 80 m2" pronađeno 2 024 nekretnina - prosječna cijena 4.442 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 360000 KM
    • do 450000 KM (prosječna cijena)
    • do 540000 KM
    • do 4500 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, DUBICA, 99.200 KM, 62,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Trosoban namjesten stan u dobrom stanju.Slike saljemo Viber +49 179 2688695 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Blindirana vrata Klima Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, DUBICA, 99.000 KM, 62,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan namjesten ,Garaza pripada stanu.U odlicnom stanju .Strogi centar grada Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, PRIJEDOR, 120.000 KM, 62,00 m2 cca 1940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem imovinu u Prijedoru-Kamičanima, a koja se sastoji od: kuće i zgrade u površni od 62m/2, dvorište u površini od 500m/2, k.č. br. 4511/1, njiva u površini od 4397m/2, k.č. br. 4508/1, njiva u površini od 1972m/2, k.č. br.4510 i njiva u površini od 1063m/2, k.č. br. 4511/1.....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 63,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.01.2024.,

asoglas.com

Prodajem stan, opremljen, nekoristen u Ulici Neznanih junaka u Bijeljini.Stan ima dnevnu sobu, dvije spavace, spajz i kupatilo, terasu sa pogledom na ulici, a prozori su orijentisani i na ulicu i na dvoriste. Zgrada posjeduje parking. Stan se nalazi nedaleko od centra. Za visr informacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 63,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u strogom centru Pala, na Promenadi iznad slasticarne Sidnej. Stan se nalazi na petom spratu. Zgrada posjeduje lift. Prostorije koje se nalaze u stanu su: dnevni boravak, trepezarija, kuhinja, hodnik, wc, kupatilo i dvije sobe. Stan se prodaje u namjestenom, polunamjestenom....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, Na upit, 63,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prostran dvosoban stan sa velikom terasom pogledom na sumu.Velika spavaca soba sa punim komoditetom, kupatilom,spaizom,dugim hodnikom.Veliki dnevni boravak sa trepezarijom I kuhinjom. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Lift Namješten Kablovska....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, Na upit, 63,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban stan u Kotor Varošu u ulici Stefana Nemanje, strogi centar grada. Lokaciju krasi blizina trgovačkih, ugostiteljskih centara, blizina osnovne škole. Stan iznosi površinu od 63m2. Adaptiran 2015. godine.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SLATINA, Na upit, 63,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Centralni dio Slatina, kod doma zdravlja, Panonika, robna kuća Omega, Mejdan, Stadion Tušanj, većina fakulteta 8medicinski, ekonsomski, pravni, RGGF, tehnološki, elektrotehnički i mašinski, sve u krugu 10 minuta hoda, potrebna manja renovacija. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Stan, ZVORNIK, 122.000 KM, 61,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.06.2023.,

asoglas.com

Prodajem trosoban stan 61m2 u zgradi B2 u Zvorniku. Renoviran pre par godina, na 11.spratu od ukupno 14 spratova. Zgrada ima dva lifta. Info na tel 066325152. Cijena 2000km/m2. .

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 220.000 KM, 61,00 m2 cca 3610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.10.2023.,

www.indomio.ba

Postanite vlasnik apartmana na Olimpijskoj ljepotici! Prodaje se apartman, površine 61 m2 u novoizgrađenoj manjoj zgradi, pozicioniran u prizemlju, smješten u samom srcu Jahorine, naselje Šator, općina Trnovo. Navedena nekretnina sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 381.000 KM, 61,00 m2 cca 6250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 217.877 KM, 61,00 m2 cca 3570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan u izgradnji 61.03 m2 na odličnoj lokaciji kod parka „Mladen Stojanović“. Strukturu ovog tipa stana čine hodik, kupatilo, kuhinja, dnevni boravak sa trepzarijom, dvije spavaće sobe i lođa. Stan će da karakteriše vrhunski kvalitet materijala i opreme. Podovi....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 385.900 KM, 61,00 m2 cca 6330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 60.000 KM, 61,00 m2 cca 980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban apartman trostrane orijentacije u novogradnji manje samostojeće zgrade na Jahorini, naselje Šator. Zgrada se nalazi u neposrednoj blizini Snježna Dolina staze i šestosjeda. Apartman pozicioniran na....

 
 
 
  Poslovni prostor, DUBICA, 64.000 KM, 61,00 m2 cca 1050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.04.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se trosoban stan u prizemlju zgrade u naselju Puhalo, Kozarska Dubica. Stan je povrsine 61,5 mkv.Sastoji se od dnevnog boravka,spavace sobe,djecije sobe,kuhinje sa trpezarijom,hodnikom i kupatilom.Kupatilo je nedavno renovirano. U dnevnoj i spavacoj sobi postoji ugradbeni....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 90.000 KM, 61,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

- Potpuno renoviran i namjesten stan. - Povrsine 61 kvadrat. - Stan se sastoji od 2 spavaće sobe,kupatila i wc,kuhinje i dnevnog boravka u sklopu te komfornog hodnika. - Uknjizen 1/1. -Moguca je zamjena za plac ili kucu u blizini BIHAĆA ili CAZINA. - Za više informacija kontaktirajte....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, 68.000 KM, 61,00 m2 cca 1120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Struja Podrum Ostava .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 62,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

povoljno prodajem odmah useljiv stan u strogom centru Bijeljine,4 sprat nije zadnji,hodnik,kupatilo,d.boravaka,kuhinja odvojena sa trpezarijijom,s.soba,balkon,renoviran stan .

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 62,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Na samom vrhu Jahorine, na mjestu koja pogledom razdvaja nebo i zemlju započinje priča Aparhotel Horizont. Na nadmorskoj visini od 1668 metara, u neposrednoj blizini svih turističkih sadržaja gradi se Aparthotel Horizont. Sa ovog mjesta, pruža se najljepši panoramski pogled na izlazak....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 62,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

povoljno prodajem novi stan u centru grada ,dobar raspored ,5 sprat,lift,papiri uredni 100metara od zgrade opstine 62m2 plus 5m2 podruma .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 83,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

prodajem nov cetversoban stan odlican raspored,odlicna gradnja,parking,gara,cg gradska kotlovnica 3 s.sobe +d.soba sa kuhinjom 35m2,jugo-zapad,pvc sa roletnama pvc,4 sprat od 6,ima lift .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 83,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem trosoban konforan stan u centru grada.Stan je veoma lijepog rasporeda,hodnik,ostava,kupatilo,wc,veliki dnevni boravak sa kuhinjom i balkonom,spavaca soba sa balkonom,djecija soba,u sve prostorije se ulazi iz hodnika.Uknjizen.Lift. .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 62,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem nov trosoban stan na lijepoj lokaciji, brzo useljiv .

 
 
 
  Kuća, VELIKA OBARSKA, Na upit, 83,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju prizemna kuća 83m2 sa pomoćnim objektima i 1000m2 zemlje sa voćnjakom u novom naselju Velika obarska. Vlasništvo 1/1. Tel: 065/ 765-726 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, Na upit, 62,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Doboj, stan u centru 62m2, 2.kat, prodajem. Stan na lijepoj lokaciji, na 2.katu . Funkcionalan, svjetao, prozračan. Stan 62m2+ balkon, veliki dnevni boravak s terasom, pogledom na zelenilo,spavača soba , kuhinja s prozorom + ostava , kupatilo. Stan je dvostrano orijentiran; centralno,....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOTOR, Na upit, 62,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.07.2020.,

www.nekretnine.ba

U centru Dobrote, na mirnoj lokaciji prodajem komforana jednosoban stan 62 m2.Sa otvorenim pogledom na more. Moderna novogradnja idealna je za potrebe življenja.Zgrada posjeduje fitness,rcepciju,podzemnu garažu,lift.. Na svega 2 minuta je od super marketa,doma zdravlja,vrtića i školskog....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 156.000 KM, 60,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.03.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan u izgradnji od 60 m² u Bijeljini, na trećem spratu. Sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, hodnika, terase i kupatila. Grijanje je na toplotne pumpe. Zgrada će biti završena za mesec dana. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, blizu centra grada. Kontakt:....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 80.000 KM, 60,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju imanje od 10 duluma sa kućom – mirna lokacija nadomak Banje Luke ; Dragočaj .

 
 
 
  Kuća, SRBAC, 123.100 KM, 60,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.03.2026.,

www.realitica.com

Agencija RE/MAX Vam iz svoje prodajne ponude ovoga puta izdvaja izuzetno seosko imanje na impresivnih 31438 m2 u mirnom selu Razboj Ljevčanski, Srbac. Ova nekretnina predstavlja pravu priliku za one koji traže bijeg od gradske gužve i investiciju s velikim potencijalom. ; Razboj .

 
 
 
  Poslovni prostor, PRIJEDOR, 62.000 KM, 60,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

stan je u dobrom stanju, namjesten i useljiv u veoma kratkom roku....vrijedi pogledati! Nekretnina posjeduje Garaža Voda Centralno grijanje Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 246.574 KM, 60,00 m2 cca 4110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.06.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji trosoban stan u izgradnji 60.14 m² u naselju Borik. Strukturu ovog stana čini manji hodnik, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, dvije spavaće sobe i lođa. Ovaj stan je slobodan na prvom,drugom, trećem, četvrtom i petom spratu. Budući objekat u kojem je....

 
 
 
  Stan, PALE, 93.000 KM, 60,00 m2 cca 1550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Izuzetno kvalitetan trosoban stan, na jako atraktivnoj lokaciji (setaliste, promenada) na Palama. Stan je na 4 spratu (od ukupno 5) sa terasom sa koje se pruza odlican pogled. Stan je dvostran i jako miran. Postoji mogucnost kupovine podzemne garaze. .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 310.000 KM, 60,00 m2 cca 5170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.04.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju baraka u Budzaku na zemljištu od 340 m2 1/1,i stambeni objekat 60 m2,plus zidana garaža od 15 m2. ; Lazarevo .

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 359.249 KM, 60,00 m2 cca 5990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartmane u sklopu objekta Vila Aleksandra, naselje Šator, Jahorina 80 metara od staze i šestosjeda Snježna dolina Trnovo. Jahorina - Vila ALEKSANDRA: Objekat se sastoji od dvije nezavisne cjeline – poslovni....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 234.000 KM, 60,00 m2 cca 3900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan novogradnji površine 60 m2 u naselju Petrićevac. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo sa tuš kabinom, dvije spavaće sobe, prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan je smješten u prizemlju u manjoj zgradi koja ne posjeduje lift. Stambeni objekat....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 111.000 KM, 60,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.09.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Na prodaju dvosoban stan površine 60 m2 na 8 spratu nove gradnje u Bijeljini - šetalište pored kanala. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe koja ima izlaz na prostranu terasu koja gleda na kanal, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom....

 
 
 
  Kuća, KALENDEROVCI GORNJI, 40.000 KM, 60,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Na prodaju porodično imanje u Kalenderovcima. Sastoji se od kuće, pomoćnih zgrada i voćnjaka, sve na parceli površine 8207m2. Kuća je useljiva uz određenu adaptaciju. Voćnjak se sastoji od 100 sadnica aronije u punom rodu te 50 stabala mješovitog voća. Na imanju postoji arterijski....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 200.000 KM na 190.000 KM dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, TREBINJE, 190.000 KM, 60,00 m2 cca 3170 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.02.2026 - 200.000 KM
08.03.2026 - 190.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.02.2026.,

www.realitica.com

Vikend kuća sa imanjem – Grab (Trebinje) ; Grab .

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 148.400 KM na 142.000 KM dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, LAKTAŠI, 142.000 KM, 60,00 m2 cca 2370 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.08.2025 - 163.600 KM
19.11.2025 - 158.000 KM
21.11.2025 - 148.400 KM
10.04.2026 - 142.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.08.2025.,

www.realitica.com

? Na prodaju – Vikendica Iris (Jablan, Laktaši) ; Jablan .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 57.000 KM, 60,00 m2 cca 950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

POVOLJNO! POVOLJNO! POVOLJNO! Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 164.000 KM na 154.600 KM dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SOKOLAC, 154.600 KM, 60,00 m2 cca 2580 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.03.2026 - 164.000 KM
17.04.2026 - 154.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju porodična kuća u naselju Sokolac, Bihać, smještena na parceli ukupne površine 401m2. Kuća je prvobitno uplanjena na 60 m2, ali je naknadno proširena na spratnost P+Pk, tlocrtnih dimenzija 11,50 x 7,70 m, sa vanjskim stepeništem dimenzija 0,90 x 5,40 m. Uz stambeni objekat....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 90.000 KM, 60,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Jahorina, zasebna vikendica u planinskom stilu, sredjena i kompletno opremljena. Olicna lokacija, oz put sa parkingom, blizu ski staze. Mogucnost prosirenja i gradnje objekta do 350 kvm. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Ostava .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 421-462 (od ukupno 790)

<< <7 8 9 10 11 12 13 14 15 16> >>