• GoHome Professional
nekretnine republika srpska parking do 390000 km b - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine republika srpska parking do 390000 km b - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine republika srpska parking do 390000 km barem 70 m2 zadnjih 7 dana

  • Za upit "nekretnine republika srpska parking do 390000 km barem 70 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 370000 KM (malo jeftiniji)
    • 400000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BANJA LUKA, 138.100 KM, 70,00 m2 cca 1970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Banja Luka, Kola – Doline (900 m od etno sela “Kumovi Konaci”). ; Kola .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 226.200 KM, 71,00 m2 cca 3190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Europartner doo (registarski broj posrednika: 3/2021) oglašava prodaju polu namjestenog dvosobnog stana u naselju Bregovi povrsine 71.30 m2 na 4 spratu orijentacije jugo-sjever sa pogledom na Bregovački bazen i planinu Leotar prostrani balkon..Zgrada nema lift.Cijena 220.000 KM. Blinda....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 77.000 KM, 80,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2026.,

www.realitica.com

PRODAJE SE LIJEPA PORODIČNA KUĆA U GORNJIM POTKROVICIMA ; Gornji Podgradci .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 292.800 KM, 68,00 m2 cca 4310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju uskro USELJIV četverosoban stan 68m2 – Borik, Banja Luka ; Borik .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 66.000 KM, 84,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća sa pomoćnim objektima i dosta zemljišta u Potkozarju, opština Banja Luka. Ukupna površina zemljišta je 81.882 m2. U planu su kuća od 84 m2 i pomoćni objekti. ; Potkozarje .

 
 
 
  Apartman, LAKTAŠI, 257.600 KM, 92,00 m2 cca 2800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

NINECO Solutions d.o.o. - Upravljanje nekretninama 68.32 .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 332.000 KM, 92,00 m2 cca 3610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

-PRODAJA: Prostran porodični stan - Lazarevo (Budžak)! ; Lazarevo .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 277.500 KM, 65,00 m2 cca 4270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Europartner doo (registarski broj posrednika: 3/2021) oglašava prodaju namjestenog dvosobnog stana u naselju Bregovi sa pogledom na Trebišnjicu povrsine 65.44 m2 na prvom spratu orijentacije istok-zapad. Podrum 7m2, blind vrata, dva balkona, djelimicno renoviran. Cijena 270.000 KM.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine republika srpska do 390000 km barem 70 m2 zadnjih 7 dana (9)
  • nekretnine republika srpska parking do 390000 km barem 70 m2 (276)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)