• GoHome Professional
nekretnine sarajevo do 290000 km barem 70 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • nekretnine sarajevo do 290000 km barem 70 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo do 290000 km barem 70 m2

  • Za upit "nekretnine sarajevo do 290000 km barem 70 m2" pronađeno 755 nekretnina - prosječna cijena 1.377 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 270000 KM (malo jeftiniji)
    • 300000 KM (malo skuplji)
    • do 1100 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • pogodan
    • namješten
    • lođa
    • balkon
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Čengić Vila, 145.000 KM, 76,00 m2 cca 1910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan od 76m2 u ulici Dzemala Bijedica,na Cengic Vili.Nalazi se na prvom spratu dobro odrzavane zgrade,izgradjene ‘80-tih godina.Stan je u izvornom stanju,a adaptacijom bi se dobio jako lijep i prostran stan sa odlicnim rasporedom prostorija.Sastoji se od dnevnog boravka,kuhinje,trpezarije,dvije....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 190.000 KM, 76,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju useljiv i nov stan u Istočnom Sarajevu, Ul Dabrobosanska, Šetalište. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe od čega jedna sa gardaroberom, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, balkona, ulaznog hodnika i kupatila. Stan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 170.000 KM, 76,00 m2 cca 2240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Maria Mikulica 31, trosoban, sredjen, bez posrednika. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 195.000 KM, 76,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

prodaje se stan namješten, trosoban, u malim zgradama u Hrasnom. Stan je namješten, dvostrane orjentacije, sa klimom, dosta ugradbenih plakara, dva zatvorena balkona koji ne ulaze u kvadraturu. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak....

 
 
 
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja četverosoban stan u naselju Dobrinja, Trg Sabora Bosanskog, općina Novi Grad. Stan površine 76m2 pozicioniran na prvom spratu zgrade od ukupno tri sprata čine dnevni boravak, kuhinja s trpezarijom, tri spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 160.000 KM, 76,00 m2 cca 2110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u Ferhadiji, u blizini Katedrale. Stan je ukupne površine 76 m2 na trecem spratu stambene zgrade bez lifta. Potrebna je renovacija. Nekretnina posjeduje Plin Voda Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 90.000 KM, 76,00 m2 cca 1180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo polunamješten trosoban stan površine 76,13 m2 pozicioniran u potkrovlju kuće u naselju Marijin Dvor, općina Centar. Ispred kuće se nalazi parking mjesto. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, dvije spavaće sobe, te dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom. LOKACIJA: Stan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 155.000 KM, 76,00 m2 cca 2040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u naselju Hrasno, na 8.spratu stambene zgrade blizu Bosmala. Stan je za kupce koji znaju šta kupuju i koji znaju da prepoznaju kvalitetnu i dobro organizovanu nekretninu. Na spratu se nalaze svega dva stana, što je za današnje vrijeme rijetkost u odnosu na novogradnju....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 51.130 KM, 76,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

- LOKACIJA : Zgrada shopping centra Robot Commerce, Zmaja od Bosne bb, V sprat, opcina Novo Sarajevo, preko puta Elektroprivrede, u blizini tramvajskog i trolejbuskog saobracaja, u blizini Vilsonovog setalista. - godina izgradnje 2007. - ukupna povrsina: 76 ,10 m2 - sadrzaj: izlozbeni....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 120.000 KM, 76,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se troiposoban nenamještenj stan površine 76 m2 na prvom spratu stambene zgrade u ulici Trg Sabora Bosanskog, naselje Dobrinja. Adaptacija nekretnine je odrađena 2000. godine kada je zamenjena kompletna vanjska stolarija, parket i renovirano kupatilo i wc. Bitno je naglasiti....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vraca, 95.000 KM, 76,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

POSJED PRODAJE: Idealan porodičan trosoban stan površine 76 m2 na 3. spratu zgrade bez lifta u ulici Avde Smajlovića, naselje Vraca. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, dječije sobe, kupatila,toaleta, ostave i natkrivenog....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 225.000 KM, 69,00 m2 cca 3260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2024.,

www.indomio.ba

NEKRETNINE KARMELA nude na prodaju trosoban stan površine 69m² u mirnom dijelu naselja Čengić Vila, u ulici Džemala Bijedića. Dispozicija prostorija – hodnik – radni dio kuhinje i trpezarija – ostava – dnevni boravak – dvije spavaće sobe – kupatilo i toalet LOKACIJA Stan je smješten....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Breka, 150.000 KM, 69,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Dvije prostorije (42 + 27 m2), dva ulaza, prilaz iz dvije ulice, pogodan za advokatske kancelarije, predstavništva, ordinacije Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 115.000 KM, 69,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvoiposoban stan (69 m2 + 3 m2) na Alipašinu polju, ulica Semira Frašte. Stan je veoma prostran i svetao, trostrano orijentisan, ima 2 velike sobe i jednu manju, veliki hodnik, kuhinju, trpezariju, kupatilo i terasu, kao i dvije ostave, jedan veci, drugi manji. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 279.000 KM, 69,00 m2 cca 4040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.01.2025.,

www.indomio.ba

TOP NEKRETNINE d.o.o. Sarajevo (Broj u registru posrednika FMT: 23/2022) oglašava za prodaju trosoban stan od 69m2, smješten u prizemlju stambene zgrade u ulici Muhameda Hadžijahića na Koševskom Brdu. Kontakt Naida Ćerimagić Agent za nekretnine Mob: +387 61 903 569 E-mail: naida@topnekretnine.ba....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 250.000 KM, 69,00 m2 cca 3620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

TOP NEKRETNINE d.o.o. Sarajevo (Broj u registru posrednika FMT: 23/2022) oglašava za prodaju poslovni objekat korisne površine 69m2 pogodan za različite namjene, na Bjelavama. Kontakt Naida Ćerimagić Agent za nekretnine Mob: +387 61 903 569 E-mail: naida@topnekretnine.ba Koševo 10/I....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 307.149 KM, 69,00 m2 cca 4450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Ekskluzivna ponuda posolovnog prostora u Novom Sadu U Gogoljevoj ulici na Grbavici. Kvalitetna gradnja poznatog novosadskog investitora City gradnja, kao i oprema unutar prostora, ovu nekretninu čine veoma atraktivnom. Korišteni su vrhunski završni materijali – blindirana ulazna vrata,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 74.400 KM, 69,00 m2 cca 1080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća površine 69 m2 nalazi se na parceli površine 1454 m2. Sastoji se iz dvije etaže, prizemlja i sprata. Kuća je novije gradnje i svaki sprat se sastoji iz dva dvosoban stana. Vanjska storija je PVC, unutrašnja stolarija je drvena. Pod je brodski i keramika. Grijanje u kući je na....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 34.900 KM, 69,00 m2 cca 510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje ekskluzivan stan u Hrasnom, preko puta zgrade Bosmala (mali Bosmal) ul. Antuna Branka Šimića, opština Novi Grad - Sarajevo. # Ulica Antuna Branka Šimića se nalazi na lijevoj strani rijeke Miljacke. Radi se o vrlo poznatoj ulici, koju krase....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 241.500 KM, 69,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.09.2023.,

www.indomio.ba

P R O D A T O ! ! ! Prodaje se poseban, interesantan, dvosoban stan na 1 spratu AU zgrada, dobro očuvane, redovno održavane. Predprostor zgrade ograđen kovanom željeznom ogradom, lijepo holtikulturno uređen. Lokacija: Centar, Bolnička ulica, u blizini kliničkog centra i više poznatih....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 103.500 KM, 69,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan 68,59 m2 na lokaciji StupCentar po cijeni od 1500KM sa PDV-om. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 199.000 KM, 69,00 m2 cca 2880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje podnude za prodaju izdvaja trosoban stan u ulici Tepebašina, Općina Centar. Čim uđete, dočekat će vas topli prostor, pun prirodnog svjetla. Stan koji se nalazi u prizemlju u zgradi bez lifta sa dvije spavaće sobe, prostranim dnevnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 123.000 KM, 69,00 m2 cca 1780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvoiposoban stan (69 m2 + 3 m2) na Alipašinu polju, ulica Semira Frašte. Stan je veoma prostran i svetao, trostrano orijentisan, ima 2 velike sobe i jednu manju, veliki hodnik, kuhinju, trpezariju, kupatilo i terasu, kao i dva spaiza, jedan veci, drugi manji. Stan se nalazi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 119.000 KM, 69,00 m2 cca 1730 KM/m2

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ciglane, 95.000 KM, 69,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Alipašina 47, Donje Ciglane, 69m2, potpuno renoviran, pogodan za sve namjene, vlasnički list, cijena 295.000 KM. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 120.000 KM, 69,00 m2 cca 1740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvoiposoban stan (69 m2 + 3 m2) na Alipašinu polju, ulica Semira Frašte. Nekretnina je dobro pozicionirana, nalazi u blizini obdaništa, osnovne i srednje škole, ambulante, pijace, trolebuske, tamvajske i autobuske stanice, dječjih igrališta, a prostor ispred zgrade je prijatno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 40.000 KM, 69,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se višenamjenski, poslovni prostor površine 69,14 m2 smješten na prizemlju stambene zgrade u naselju Stup-Tibra II. Poslovni prostor se sastoji od jedne prostorije sa pregradama i kupatila. LOKACIJA: Poslovni prostor se nalazi u ulici Latička, naselje Stup-Tibra II, općina....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 41.000 KM, 69,00 m2 cca 590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Novogradnja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 69.000 KM, 69,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja novo namješten trosoban stan Naselje Ilidža, u neposrednoj blizini velike Aleje. Stan se nalazi u Sarajevu, opština Ilidža. Trosoban stan, ukupne površine 69m2, pozicioniran je na prvom spratu novonapravljene stambene....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 150.000 KM, 69,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan površine 69,7 m2 na Barama Šip. Stan je u zgradi napravljenoj 2008 godine godine dvoiposoban, na I spratu. Extra je sređen i nije potrebno nikakvo ulaganje. Tel No 061 141580 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Dobrinja, 179.500 KM, 69,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo dvoiposoban stan u naselju Dobrinja IV, ulica Petra Tiješića , ukupne površine 69m na 3 spratu petokatnice. Sastoji se od kuhinje sa izlaskom na lođu , trpezarije, dnevnog boravka sa izlaskom na balkon, 1 veće spavaće sobe i 1 manje spavaće sobe ,kupatilo sa WC . Stan je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 110.000 KM, 69,00 m2 cca 1590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 99.000 KM, 69,00 m2 cca 1440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stanove u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokaciji Ilidža centar, Nova Butmirska cesta u neposrednoj blizini Termalne rivijere, Hotela Hollywood i Grand centra Ilidža. Stanovi su površine od od 46m2 studio (jedna spavaća)....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Breka, 160.000 KM, 75,00 m2 cca 2130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.01.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Breka, 220.000 KM, 75,00 m2 cca 2930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.01.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 269.900 KM na 249.900 KM dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Centar, 249.900 KM, 75,00 m2 cca 3330 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.03.2026 - 269.900 KM
24.03.2026 - 249.900 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.03.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 125.000 KM, 77,00 m2 cca 1620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

-Prodaje se renoviran,trosoban stan stambene povrsine 77 m2. -Sastoji se iz dnevnog boravka,kuhinje,trpezarije,spavace sobe,dvije djecije sobe,posebno WC,posebno kupatili,ostava,prostrano predsoblje, -Stan ima terasu(oko 4 m2) i podrum(oko 2 m2) -Grijanje je centralno gradsko sa aluminijskim....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 107.800 KM, 77,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Idealan stan, za idealno malu cijenu 061/513015 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vratnik, 110.000 KM, 77,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi 800 m od Baščaršije. Nalazi se na najsunčanijoj strain grada Sarajeva. Na prvom je spratu troetažnog stambenog objekta. Stambeni proctor je 77 m2, sa dva balkona južne i istočne strane. Potpuno je namješten i nanovo adaptiran. Grijanje je etažno na gas putem kombi bojlera,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 188.000 KM, 77,00 m2 cca 2440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa tri spavaće sobe odličnog rasporeda površine 77m2 pozicioniran na dvanaestom spratu zgrade sa 2 lifta i 17 spratova, Ulica Semira Frašte, Naselje Alipašino, Opština Novi Grad. Četverosoban stan dvostrane....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Breka, 155.000 KM, 77,00 m2 cca 2010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se trosoban stan od 77 m2 na Breci, ul. Himze Polovine. Sastoji se od: prostranog i veoma osuncanog dnevnog boravka, dvije spavace sobe, kuhinje sa trpezarijom, hodnika, ostave/spajza, balkona, kupatila i jos jednim dodatnim wc prostororom. Stan ima centralno gradsko grijanje,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Nahorevo, 185.000 KM, 77,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.08.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se vikendica 77.5 m2 na parceli od 2900 m2 na mirnoj lokaciji okruženo prelijepom prirodom. Vikendica se nalazi u opštini Centar iznad Nahoreva na putu prema vodopadu Skakavac 5.5 kilometara udaljeno od pionirske doline na nadmorskoj visini 900 metara. Posjeduje priključak....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 755)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>