• GoHome Professional
nekretnine sarajevo dvokatnica do 250000 km - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo dvokatnica do 250000 km - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo dvokatnica do 250000 km

  • Za upit "nekretnine sarajevo dvokatnica do 250000 km" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 230000 KM (malo jeftiniji)
    • 260000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 250.000 KM, 69,00 m2 cca 3620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

TOP NEKRETNINE d.o.o. Sarajevo (Broj u registru posrednika FMT: 23/2022) oglašava za prodaju poslovni objekat korisne površine 69m2 pogodan za različite namjene, na Bjelavama. Kontakt Naida Ćerimagić Agent za nekretnine Mob: +387 61 903 569 E-mail: naida@topnekretnine.ba Koševo 10/I....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 250.000 KM, 126,00 m2 cca 1980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.12.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se kvalitetno izgrađena kuća površine 55 m2 u osnovi, korisnog prostora 126 m2, spratnosti Su + Pr+S, izgrađena na parceli površine 1.750m2. Ista se nalazi u ulici Ranovačka, naselje Ahatovići, općina Novi Grad, Sarajevo. Predmetna nekretnina je izgrađena 2016. godine i sastoji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 250.000 KM, 46,00 m2 cca 5440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.07.2023.,

www.indomio.ba

Na raspolaganju vam je jedinstvena prilika za kupnju poslovnog prostora koji se nalazi u strogom centru grada, u ulici Gabelinoj 25. Ovaj prostor od 46 m2 nekada je bio kultni lokal S.O.S. i pruža izvanredne mogućnosti za razne vrste poslovnih djelatnosti. Jedna od glavnih prednosti....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 250.000 KM, 485,00 m2 cca 520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor na Dolac Malti. Prostor se sastoji od tri etaže. Na prvoj etaži ulaz za garažu te ulaz u stubište kroz koje se može ući u garažni prostor. Prva etaža je veći skladišni prostoe sa visinom cca 4m. Druga i treća etaže je predviđena za kancelarijske prostorije gdje je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 249.000 KM, 65,00 m2 cca 3830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2025.,

www.area.ba

Prodaje se poslovni prostor u Novoizgrađenom stambeno-poslovnom objektu u naselju Šip, općina Centar, površine 65,23 m2. Sastoji se od jedne prostrane prostorije, kupatila i terase površine 37 m2 (uključena u cijenu/gratis) koja se nalazi ispred samog prostora. .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 245.000 KM, 61,00 m2 cca 4020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet - agencija za nekretnine Sarajevo iz svoje ponude izdvaja poslovni prostor od 61m2 . Smjesten u zgradi novije izgradnje Naselje Tibra 2, Ul.Stupska Objekat C2. .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 250.000 KM, 345,00 m2 cca 730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.12.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 269.900 KM na 249.900 KM dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Centar, 249.900 KM, 75,00 m2 cca 3330 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.03.2026 - 269.900 KM
24.03.2026 - 249.900 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.03.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 249.000 KM, 1755,00 m2 cca 140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.05.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 242.045 KM, 6916,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.06.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se zemljište Općina Vogošća naselje Krivoglavci. ukupna površina zemljišta je 6916 m2 u dvije parcele sa pristupnim putem. Do zemljišta imaju dva asvaltirana prilaza i možda 1 kilometar makadama. Jedan prilaz je iz Krivoglavaca sa dva alternativna puta a drugi iz pravca Rajlovca.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine sarajevo do 250000 km (1341)
  • nekretnine sarajevo dvokatnica (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.nekretnine365.com