• GoHome Professional
apartmani REPUBLIKA SRPSKA - GoHome - nekretnine na prodaju u Hrvatskoj
  • apartmani REPUBLIKA SRPSKA - GoHome - nekretnine na prodaju u Hrvatskoj
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani REPUBLIKA SRPSKA

  • Za upit "apartmani republika srpska" pronađeno 568 nekretnina - prosječna cijena 5.353 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosječna površina)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po cijeni
    • do 500000 KM
    • do 620000 KM (prosječna cijena)
    • do 750000 KM
    • do 6200 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 2.sprat
    • opremljen
    • moderan
    • balkon
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-1%

Promjena cijene sa 242.000 KM na 240.000 KM dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, TREBINJE, 240.000 KM, 52,00 m2 cca 4620 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.04.2026 - 242.000 KM
08.05.2026 - 240.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.realitica.com

Jednosoban stan ; Luc .

 
 
 
  Apartman, BABIN DO, 215.000 KM, 38,00 m2 cca 5660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.03.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, Na upit, 33,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.03.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja nov i opremljen apartman sa jednom spavaćom na Jahorini, Obućina Bare. Naselje ŠatorApartman površine 33m2 čine ulazni hodnik, prostrani dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo i spavaća soba.Prodaje....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, Na upit, 43,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.02.2023.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine sa ponosom najavljuje i predstavlja projekat Snježna dolina Jahorina Faza 2. .

 
 
 
  Apartman, DOBRINJA, 295.800 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Dobrinja u ulici Habibe Stočević. ; Dobrinja .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 149.500 KM, 53,00 m2 cca 2820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.02.2026.,

www.realitica.com

? NA PRODAJU – STAN 53 m2 ? .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 162.200 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.03.2026.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju apartman na Jahorini. .

 
 
 
  Apartman, PALE, Na upit, 31,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.10.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju najavljuje stanove sa jednom spavaćom sobom u izgradnji, ulica Desanke Maksimović, naselje Luke, Pale. .

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 219.300 KM na 229.500 KM dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, DOBRINJA, 229.500 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.07.2025 - 229.500 KM
03.11.2025 - 219.300 KM
29.03.2026 - 229.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.07.2025.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju jednosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Dobrinja 5 u ulici Sulejmana Filipovića. ; Dobrinja .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 402.900 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.07.2025.,

www.realitica.com

“MY SPACE” Nekretnine oglašavaju prodaju aparmana u sklopu apart hotela “PAHULJA”, lokacija Poljice-Jahorina. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, Na upit, 56,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.09.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Sarajevo, iz svoje bogate ponude apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju izdvaja dvoetažni apartman od 29+28m2 u sklopu na Jahorini naselje Šator Obućina bare.Apartman od 55m2 sa 2 etaže,prva etaža dnevna soba, hodnik sa kuhunjom, jedna spavaća....

 
 
 
  Apartman, RIJEKA, Na upit, 144,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan na prvom katu dvojne kuce, 144m2, 3 sobe s umivaionikom i posebnim balkonima, ostaba, 2 kupatila, zatvorena terasa, kuhinja i dnevni boravak. 2 parkirna mjesta i pola tavana. Prva kuca do mora, 50m do plaze, prodajem POVOILJNO HITNO! 0039 3383227091; adriaurlaub@yahoo.com Nekretnina....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, Na upit, 40,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.06.2023.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje bogate ponude luksuznih apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje apartman od 40,64m2 u sklopu Aparthotela Pahulja na odličnoj lokacij Poljice. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, Na upit, 42,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.11.2023.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja u novogradnji apartman sa jednom spavaćom sobom i pogledom na stazu na Jahorini.Apartman površine 42m2 na 2.spratu objekta zgrade za liftom se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje, dnevnog boravka s trpezarijom,....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, Na upit, 28,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.06.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude izdvaja prodaju apartmana na Jahorini u naselju Šator. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, Na upit, 39,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.02.2023.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 214.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.08.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju dvosoban stan površine 66,19 m2 u zgradi iz 2009. godine, na adresi Nikšićki put 7đ. .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, Na upit, 25,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

izdajem apartman u Banja Luci za prenociste u centru grada sa upotrebom kuhinje i kupatila parking obezbjedjen .Klima,internet,kablovska,,grijanje cijena 30 KM u ovu cijenu uracunato prenociste za dvoje ljudi .Rezervacije jedan dan ranije .Kontakt telefon 066 136 320 viber sms poziv....

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, Na upit, 32,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.09.2022.,

www.realitica.com

Na prodaju stanovi u izgradnji na izuzetno dobroj lokaciji.Blizina centra,skole,vrtica.Stanovi kvadrature od 25m2 do 80m2.Toplotne pumpe.Parking. ; Bijeljina .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, Na upit, 57,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.11.2023.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja nov, opremljen i nikada korišten dvosoban apartman na Jahorini, Dvorišta. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, Na upit, 35,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.06.2023.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJA, 294.800 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Dobrinja u ulici Trg djece Prato. ; Dobrinja .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, Na upit, 42,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.09.2023.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, BABIN DO, Na upit, 35,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Agencija Invicta prodaje potpuno opremljen i namješten apartman na idealnoj lokaciji uz samu ski stazu, Babin Do, Bjelašnica. Apartman je površine 35m2, sastoji se od hodnika, kuhinje, dnevnog boravka i balkona. Apartman posjeduje i skijašnicu na -3 površine 1m2. Lokacija: Apartman....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, Na upit, 29,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Novoizgradjen apartman, dnevna soba sa kuhinjom, spavaca soba, kupatilo i hodnik, potpuno opremljen , grijanje struja, do staze i na stazu Poljice na skijama, u prizemlju zgrade spremnik za skije koji pripada stanu, svijetao, gradjen po visokim standardima. U neposrednoj blizini parkiraliste,....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 275.400 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.03.2026.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban apartman u sklopu Apart Hotela Vučko na Jahorini. .

 
 
 
  Apartman, DOBRINJA, Na upit, 38,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.02.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju EKSKLUZIVNO izdvaja Projekat QUERCUS DOBRINJA IV u izgradnji. ; Dobrinja .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, Na upit, 40,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.02.2023.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, Na upit, 34,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.11.2025.,

www.realitica.com

Prodajemo nov i tek opremljen studio apartman površine 34 m2 u novom dijelu aparthotela Vučko na Jahorini. .

 
 
 
  Apartman, MODRIČA, Na upit, 50,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

INFORMACIJE NA BROJ 065/566-699 TOMISLAV POCETAK RADOVA Maj 2022god. Zavrsetak radova Decembar 2023g Zgrada ce biti velicine 4500m2 sa 61 stanom, 21 garaza zatvorenog tipa sa zasebnim ulazom u garazu i daljinskim otvaranjem vrata koje mogu sluziti i kao ostave. 20 ostava velicine....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 116.100 KM, 27,00 m2 cca 4300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

Detaljni opis ; Borik .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 260.800 KM, 47,00 m2 cca 5550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.09.2025.,

www.realitica.com

Hit prilika! .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, Na upit, 26,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.06.2023.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 265.000 KM, 68,00 m2 cca 3900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

; Centar .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, Na upit, 28,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.10.2023.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba – agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman površine 28.45m2 u Vučko Residence, Jahorina. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, Na upit, 32,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.06.2023.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Na upit, 99,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine vam predstavljama potpuno novi stil života u ekskluzivnom objektu u izgradnji naselje Budžak na odličnoj lokaciji, Ulica Braće Podgornika, Banja Luka. Naselje u kojem se nalaze predmetni stanovi će se sastojat iz više zgrada, u sklopu svakog objekta....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 135.800 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.11.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se stan – Petrićevac, Banja Luka .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 97.200 KM, 36,00 m2 cca 2700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.11.2025.,

www.realitica.com

**?? BIJELJINA – PRODAJA ??? .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 194.400 KM, 29,00 m2 cca 6700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

; Borik .

 
 
 
  Apartman, PALE, 373.300 KM, 42,00 m2 cca 8890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.05.2026.,

www.realitica.com

ID KOD AGENCIJE: 504059 .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 206.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.08.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju višenamjenski poslovno-stambeni prostor u Knez Mihajlovoj 1A, naselje Gradina, površine 102,5 m2 (59,64 m2 prizemlje + 42,86 m2 suteren). .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 463-504 (od ukupno 568)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>