• GoHome Professional
nekretnine FEDERACIJA BOSNE I HERCEGOVINE - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • nekretnine FEDERACIJA BOSNE I HERCEGOVINE - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine FEDERACIJA BOSNE I HERCEGOVINE

  • Za upit "nekretnine federacija bosne i hercegovine" pronađeno 7 674 nekretnina - prosječna cijena 2.426 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (prosječna površina)
    • barem 180 m2
    • 220 m2
  •  Po cijeni
    • do 71000 KM
    • do 89000 KM (prosječna cijena)
    • do 100000 KM
    • do 898 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BOSANSKA KRUPA, 100.000 KM, 100,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodaje se kuca u Bosanskoj Krupi (15 minuta od centra). Kuca ima centralno grijanje, novu fasadu i novi krov, dodatni objekt i garazu. Gotovo je useljiva. .

 
 
 
  Kuća, ZENICA, 145.000 KM, 72,00 m2 cca 2010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.bihhome.ba

Na prodaju etažirani sprat kuće ukupne površine 72,14m2, u Klopču. .

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 42.500 KM, 20,00 m2 cca 2130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.02.2022.,

www.sivricnekretnine.com

radi se o prodaji poslovnog prostora koji je iznajmljen,prostor je klimatiziran,grijanje plus hlađenje,alarm,video nadzor,useljivo odmah.papiri i vlasništvo 1/1. Dubrovačka ulica - TC Piramida.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 86.900 KM, 40,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje stanove u novogranji Nedžarići, Ul. Ramiza Salčina. Objekat je stanbenog tipa, savremene gradnje, projektovana je jedna lamela sa dva stanbena ulaza i ukupno 35 stanova, na 6 etaža. Objekat je izgrađen na ravničarskom terenu, okružen zelenilom i ograđen ogradom, te....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 197.000 KM, 67,00 m2 cca 2940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.11.2023.,

www.indomio.ba

ZA VIŠE INFORMACIJA POGLEDAJTE LINK: https://www.novidom.ba/offer/prodaje-se-kuca-nova-cetvrt-bihac/1278 Na prodaju kuća u naselju Nova četvrt u Bihaću, gađena u dvije stambene etaže. Posjeduje dva potpuno odvojena stana kao i ulaza. Prvi ulaz (stan) je do ceste te posjeduje dnevni....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Logavina, 504.000 KM, 72,00 m2 cca 7000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.imobilia.ba

PRODAJA, STAN 72m2, STARI GRAD, LOGAVINA, SARAJEVO ; Grijanje plinsko Plin PRODAJA, STAN 72m2, STARI GRAD, LOGAVINA, SARAJEVO.

 
 
 
  Stan, HAN PLOČA, 45.000 KM, 40,00 m2 cca 1130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se zemljišna parcela površine od 1.000m2 na kojoj se nalazi vikendica stambene površine od 40m2. Imanje se nalazi u jako mirnom dijelu pored puta između Han Ploče i Homolj-a. Zemljište je ograđeno, uređeno i jako pogodno te kako za odmor tako i za zivjeti. Kako bi ste se sami....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Ilidža, 108.000 KM, 7329,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Na prodaju su dvije parcele, jedna ispod, a jedna iznad glavne lokalne saobraćajnice, R442a na putu od Sarajeva prema Ski centru na Bjelašnici, na udaljenosti od 3km od Olimpijskog centra Bjelašnica. Ukupna površina je 7329m2. Parcele se prodaju zajedno, mogu se ukorporirati u jedan....

 
 
 
  Zemljište, MOSTAR, 85.000 KM, 1100,00 m2 cca 80 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.07.2014.,

www.sivricnekretnine.com

kuća na parceli je izgorena i ima svu potrebnu dokumentaciju,ima građevinsku dozvolu i uknjižena sa 1/1 dijelom,papiri 1/1...plac ima 2000 m2 i ide na kocku.. Raštani.

 
 
 
  Zemljište, BIHAĆ, 33.000 KM, 558,00 m2 cca 60 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.01.2025.,

www.indomio.ba

U Pritoci, u Bihaću gradi se potpuno novo stambeno naselje. Zamišljeno prema evropskim urbanim standardima. Trenutno je dostupno više parcela površine od 522m² do 619m². Parcele je moguće spajati tako da dobijete veću. Svaka od parcela ima pravo na pristupni put koji je uplanjen i....

 
 
 
  Zemljište, BUSOVAČA, 59.000 KM, 11348,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2026.,

www.bihhome.ba

Prodaje se zemljište na području opštine Busovača. .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 160.000 KM, 38,00 m2 cca 4210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.10.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednostrano orjentisan, jednoiposoban stan površine 38 m² sa namještajem. Isti je pozicioniran na I spratu u zgradi sa liftom, gradnja 2010. godine, u ulici Ive Andrića, Lukavica , Istočno Sarajevo. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, kupatila, spavaće sobe, dnevnog boravka....

 
 
 
  Zemljište, MOSTAR, 44.000 KM, 1100,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.08.2014.,

www.sivricnekretnine.com

zemljište je uz glavnu prometnicu u neposrednoj blizini harema, atraktivna lokacija, uredna dokumentacija Raštani.

 
 
 
  Zemljište, MOSTAR, 230.000 KM, 1100,00 m2 cca 210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.05.2013.,

www.sivricnekretnine.com

parcela na kojoj je kuca sa svim potrebnim papirima ,gradevinsku posjeduje..u samom centru grada...sa svom dokumentacijom....pogodno za vecu zgradu...gradevinsko zemljište.... Put za bolnicu - Pored stadiona.

 
 
 
  Zemljište, SANSKI MOST, 65.000 KM, 50,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2025.,

www.gold.ba

Na prodaju je građevinsko zemljište površine 2026 m2 u Sanskom Mostu, tačnije u Pobriježju bb, u neposrednoj blizini bivšeg bazena "Pobriježje". Zemljište je pravilnog oblika, sa velikim potencijalom za gradnju. S obzirom na veliku širinu lica na asfaltni put (62,5 metra), ovo zemljište....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 180.000 KM, 78,00 m2 cca 2310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.10.2024.,

www.indomio.ba

Dobrodošli u svoj novi dom u mirnom naselju Breka, gdje se udobnost susreće sa elegancijom. Nekretnina se sastoji od dva sprata po 39 kvadrata. Ova kuća nudi dva zasebna stana smještena u ulici Breka 78. Kuća nudi sve što vam je potrebno za udoban i kvalitetan život. Ova kuća je nedavno....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Stari Grad, 179.000 KM, 45,00 m2 cca 3980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2026.,

www.realitica.com

Na Trebeviću, u tek useljenoj zgradi, na petom od šest spratova, nudimo dvostrano orijentiran dvosoban stan s balkonom.Stan od 45,22 kvadrata čine hodnik, svijetao dnevni boravak s kuhinjom i balkonom, spavaća soba i kupatilo.Riječ je o nekorištenom stanu. Prodajemo ga ovakvog kao....

 
 
 
  Zemljište, ILIĆI, 88.000 KM, 1100,00 m2 cca 80 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.07.2019.,

www.sivricnekretnine.com

Prodaje se divna parcela sa uknjiženom kućom na parceli i sa svim priključcima i građevinskom dozvolom i uz samu rijeku Radobolju. Vlasništvo i apiri su 1/1. Pogodno za vrhunske kuće sa okućnicom i dostupno je odmah. Vlasništvo čisto..Ima neometan i dovoljno širok prilaz do kuće i....

 
 
 
  Kuća, BINJEŽEVO, 327.000 KM, 330,00 m2 cca 990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2025.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine TerraSa Registarski broj posrednika: 127/23 Agent: Mustafa Hodžić +387 61 92 66 76 e-mail: info@terrasa.ba Agencija za nekretnine TerraSa prodaje dvije kuće u naselju Binježevo, općina Hadžići. Detalji o nekretnini: Površina parcele: 1289 m² Vlasništvo: uredno,....

 
 
 
  Stan, ZENICA, 329.000 KM, 102,00 m2 cca 3230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2026.,

www.bihhome.ba

EKSKLUZIVNA PRODAJA | KOMFORAN TROSOBAN STAN – LAMELA, STROGI CENTAR GRADA .

 
 
 
  Zemljište, PRITOKA, 55.000 KM, 6509,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Za sve informacije pozvati na mobitel 061/415-105 Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Stan, MOSTAR, 135.000 KM, 75,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodaje se dvosoban stan u Mostaru u ul. Fra didaka Buntića. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade, površina stana je 75m2. Stan se sastoji od: dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, dvije sobe, dimenzija (4x4 i 5,20x4, veliki hodnik, kupatilo, WC i balkon koji je natkriven. Stan....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 297.000 KM, 216,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.06.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća površine u osnovi 72 m2, korisne površine 216 m2 (P+ 2S) i okućnice površine 112 m2, u ulici Novopazarska, naselje Vraca, Općina Novo Sarajevo. Kuća se sastoji od prizemlja i dva sprata. Prizemlje: Ulazni hodnik, dvije prostorije, kupatilo, ostava i garaža; Sprat 1:....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 485.100 KM, 78,00 m2 cca 6220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Alipašino polje u ulici Trg solidarnosti. Stan je površine 78,8 m2 i nalazi se na XV spratu stambene zgrade (nije zadnji sprat) sa dva lifta. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 750.000 KM, 128,00 m2 cca 5860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2025.,

www.imobilia.ba

PRODAJA, ČETVEROSOBAN STAN, CENTAR,SARAJEVO! ; Alarm Balkon Garaza Grijanje na struju Grijanje plinsko Klima PRODAJA, ČETVEROSOBAN STAN, CENTAR,SARAJEVO!.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 440.000 KM, 260,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.01.2023.,

www.sigenx.com

Bitno je napomenuti da je kuća nedavno adaptirana i da su prilikom adaptacije korišteni najkvalitetniji građevinski materijali. Namještaj i tehnički aparati su pretežno novi, od brendiranih proizvođača. .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Dobrinja, 108.800 KM, 81,00 m2 cca 1340 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodajemo prostran i useljiv trosoban stan na Dobrinji 1, preko puta OŠ PP Njegoš. Površina stana je 80.59m2, a sastoji se od dnevnog bortavka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije sobe, kupatila, toaleta, hodnika, balkona i ostave. Stan je na trećem spratu, dvostrano orijentisan. Za detaljnije....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 11.250.000 KM, 1500,00 m2 cca 7500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja poslovnu višenamjensku zgradu od 1500m2 na placu od 4000m2 na odličnoj lokacij u Ilijašu,u neposrednoj blizini auto puta, industriijska zona Ilijaš. Zgrada u osnovi 762m2 na dva sprata od čega 752 prizemlje dio....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 460.000 KM, 102,00 m2 cca 4510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2025.,

www.area.ba

Prodaje se poslovni prostor kancelarijskog tipa na Kovačićima ukupne površine 102 m2. Sastoji se od 4 prostorije od kojih je jedna veća, čajne kuhinje, ulaznog hodnika i toaleta. .

 
 
 
  Zemljište, BINJEŽEVO, 440.000 KM, 4103,00 m2 cca 110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se izuzetno atraktivno i osunčano zemljište ukupne površine 4.103 m², smješteno u mirnom i prirodno bogatom ambijentu mjesta Binježevo, općina Hadžići. Parcela se odlikuje ravnim terenom, što je čini izuzetno pogodnom za individualnu stambenu gradnju, investicione projekte....

 
 
 
  Zemljište, MOSTAR, 46.000 KM, 1100,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.07.2014.,

www.sivricnekretnine.com

parcela uz cestu,ima sve uredne papire.. Ilići.

 
 
 
  Zemljište, ČEKRČIĆI, 43.000 KM, 860,00 m2 cca 50 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem plac uz rijeku Bosnu, površina placa je 860m2. Na placu se nalazi devastirana kuća. Cijena placa je 43000 maraka. Tel; +381641290948 Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 410.015 KM, 73,00 m2 cca 5620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.09.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se prostran dvosoban stan u užem centru grada na vrlo atraktivnoj lokaciji, ukupne uknjižene površine 73 m2, u naravi 86m2. Sastoji se od: prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa prostranom trpezarijom, spavaće sobe, dvije prostrane lođe/balkona koja su povezana sa sobama,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ciglane, 525.000 KM, 75,00 m2 cca 7000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.03.2025.,

www.area.ba

Prodaje se adaptiran trosoban stan na Ciglanama ukupne površine 75m2. Sastoji se od: prostranog dnevnog boravka sa prelijepim pogledom, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika, predsoblja, garderobera i kupatila. Dvostrana orijentacija stana istok-zapad, što ovaj stan....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 62.050 KM, 20,00 m2 cca 3100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2019.,

www.sivricnekretnine.com

alarm,nadzor,klima,nova keramika,sanitarija,NOVOGRADNJA;papiri 1/1,useljivo i dostupno odmah,sami centar grada i izuzetno dobra pozicija u centru VILA,najbolj lokacija u centru villa neretva.. Lacina ulica - Vila Neretva.

 
 
 
  Poslovni prostor, ŽEPČE, 100.225 KM, 25,00 m2 cca 4010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Nova namješten garsonijera preko puta policijske stanice u Žepču. Zvati na broj 066324139 ili 0989514935 Nekretnina posjeduje Voda Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking .

 
 
 
  Kuća, BREZA, 220.009 KM, 300,00 m2 cca 730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Na izuzetnoj lokaciji u Brezi naselje Mahala prodaju se dvije kuće, od kojih je jedna manja-prizemnica površine 74 m2 sa dozvolom i svim prikljućcima, a sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe te kupatila sa wc-om i predulazom. I novo sagrađena kuća koja se sastoji od....

 
 
 
  Stan, TUZLA, Sjenjak, 56.000 KM, 30,00 m2 cca 1870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem garsonjeru Sjenjak-Interex,30,55 m2 na 6.spratu,useljiva odmah,cijena 56.000,00 KM,kontakt 061684222 .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 225.000 KM, 58,00 m2 cca 3880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.04.2025.,

www.indomio.ba

Agencija Šakić, licenca broj 01.-01.1-74/25.Ilidža,Sara centar, prodaje stan na Ilidzi. Ulica Gliše Jankovića, drugi sprat, renovira stan. 58m2. Cijena 225000 KM 061 748 787 .

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Avenija, 65.000 KM, 20,00 m2 cca 3250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2019.,

www.sivricnekretnine.com

Kompletno renoviran,alarm, klima,useljiv,papiri uredni.Ima parking i pvc otvore sve,klima,....Vlasništvo i papiri su 1/1. Kralja Tomislava -avenija.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 550.000 KM, 120,00 m2 cca 4580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Starom GraduKuća je izgrađena 2007 god i u odličnom je i funkcionalnom stanju.Nalazi se u ulici Dugi sokak na veoma lijepom i mirnom mjestu, samo 300 m od Baščaršije.Objekat je izgrađen na placu od 160 m2, dok kuću čine dvije etaže ukupne površine 120 m2Uz samu kuću....

 
 
 
  Zemljište, PELAGIĆEVO, 19.764 KM, 3294,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.04.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Zemljište u Pelagićevu pored magistralnog puta Lončari-Porebrice, površine 3000m2. Zemljište je u obliku pravougaonika uz magistralni put je 50m2, pogodan za izgradnju poslovnog ili stambenog objekta. Udaljen je oko 4km od Lončara. Cijena placa je 6,00KM/m2 .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 839)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>