• GoHome Professional
nekretnine FEDERACIJA BOSNE I HERCEGOVINE - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • nekretnine FEDERACIJA BOSNE I HERCEGOVINE - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine FEDERACIJA BOSNE I HERCEGOVINE

  • Za upit "nekretnine federacija bosne i hercegovine" pronađeno 7 674 nekretnina - prosječna cijena 2.426 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (prosječna površina)
    • barem 180 m2
    • 220 m2
  •  Po cijeni
    • do 71000 KM
    • do 89000 KM (prosječna cijena)
    • do 100000 KM
    • do 898 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SREBRENIK, 91.000 KM, 86,00 m2 cca 1060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.09.2023.,

www.realitica.com

PRODAJE SE KUĆA 86 m2, IZGRAĐENA NA PARCELI OD 250 m2, TINJA ; Gornja Tinja .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Dobrinja, 158.000 KM, 46,00 m2 cca 3440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.10.2024.,

www.indomio.ba

P R O D A T O ! Prodaje se funkcionalan dvosoban, odlično održavan, djelomično renoviran stan na lokaciji Dobrinja 3 u ulici Kasima Prohića, u uređenoj stambenoj zoni sa prostranim zelenim površinama, dječijim igralištima, velikim parking prostorima, u blizini glavne saobraćajnice....

 
 
 
  Zemljište, BIHAĆ, 33.000 KM, 11000,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem 11000 m2 obradivog zemljista (cetiri parcele)pored reke Dobrenice ,u naselju Privilice!Naselje se nalazi 3 km od centra Bihaca!A zemljiste se nalazi sa leve strane od glavnog puta!Cena je 3 KM po m2!Pitati svakim danom Peju na mobilini +381641045482 i na fixni +38122557589....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 50.000 KM, 33,00 m2 cca 1520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u blizini autobuske okretaljke na Dobrinji. Stan je garsonjera i nalazi se u prizemlju. Sastoji se od dnevne i male spavace sobe. Kuhinja je u sklopu hodnika. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Kuća, ORTIJEŠ, 440.000 KM, 370,00 m2 cca 1190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se nova kuća 370 m2 sa podrumom, poslovnim prostorom i 2 stana sa okućnicom od 480 m2. Telefon: 036/354-273 Mobitel: 066/247-086 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Klima Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Stan, BIHAĆ, 55.000 KM, 36,00 m2 cca 1530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodajemo jednosoban stan u Bihaću koji se nalazi u naselju Ozimice I u ulici Hamdije Ćemerlića. Stan se nalazi na jako dobroj, za stanovanje odličnoj i jako mirnoj lokaciji, udaljen od centra grada svega 5 minuta laganje šetnje a u neposrednoj blizini se nalaze i svi ostale sadržaji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Pofalići, 790.000 KM, 107,00 m2 cca 7380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.08.2025.,

www.metropolanekretnine.ba

Prodajemo poslovni prostor kacelarijskog tipa, koji se sastoji od stepeništa površine 8,85m2, korisnog kancelarijskog prostora površine 107,79m2 i uknjižene terase površine 337,75m2, sve ukupno u zemljišne knjige uvedeno sa 454m2. Prostor se nalazi na drugom spratu manjeg poslovnog....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 388.600 KM, 160,00 m2 cca 2430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Na putu prema Vogošći, odmah preko puta novoizgrađenog Lidla, na ugodnoj uzbrdici, prodajemo kuću izgrađenu 2012. godine.Kuća se nalazi na ograđenoj parceli od 612 kvadrata.Stambenu površinu od 160 kvadrata čine komforan i uređen četverosoban stan na prvom spratu i u potkrovlju, mali....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 210.005 KM, 117,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.08.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju je atraktivna parcela površine 275 m² smještena na jednoj od najtraženijih lokacija u Mostaru – svega 50 metara od hotela Radobolja (bivši hotel Bevanda). Ova nekretnina predstavlja rijetku priliku zbog svog izuzetnog položaja i pristupačnosti, jer posjeduje prilaz sa čak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 99.000 KM, 42,00 m2 cca 2360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine prodaje dvosoban stan u Istočnon Sarajevu, ulica Nikole Tesle! Površinu 42.2 m² čine ulazni hodnik, kupatilo, spavaća soba, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom te izlaz na balkon! Sunčana orijentacija, sprat 5, parking ispred zgrade, tržnica,....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 30.000 KM, 1700,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se zemljište uz asfaltni put u Kasatićima, općina Hadžići površine 1.700 m2. Priključak vode obezbjeđen, a priključni šaht za telefon se nalazi na parceli. Parcela je ograđena metalnom ogradom sa pocinčanom mrežom (70% ograđena parcela). U cijeni zemljišta ulazi i kontejner....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 179.060 KM, 51,00 m2 cca 3510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2024.,

www.indomio.ba

APARTMANI TREBEVIĆ NOVOGRADNJA!!! NPL WOLVES!!! NPL Wolves Trebević – NPL Wolves Trebević (npl-wolves.com) U srcu prirode na Trebeviću u prodaji veliki izbor apartmana u izgradnji od 36m2,39m2,41m2,49m2 i 51m2 Apartmane mozete kupiti putem kredita,kojeg mozete ostvariti preko jedne....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 88.000 KM, 20,00 m2 cca 4400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Kiosk je sagrađen u 11 mjesecu 2014 godine. Vanjski sloj je od aluminija koji je obložen sa 10 cm staklene vune u svrhu izolacije. Krov su radili krovopokrivaći s odgovarajućim limom, ispod kojeg također se nalazi 10 cm staklene vune. Interijer je ručni rad lokalnog stolara tj interijer....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 30.000 KM, 18000,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

prodajem 18 dunuma obradivog zemljista sa ostatkom od kuce na lokaciji novo naselje uz recicu majdanusu,sva infrastruktura,il zamena za banja luku il okolinu,,,,TEL 065 589 075 ili 065 775 505 .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 147.520 KM, 73,00 m2 cca 2020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Općini Novo Sarajevo, 250 m od glavne saobraćajnice u Paromlinskoj ulici nalazi se „Malta Complex“, koji nudi neodoljivu ponudu – stan od 73 m2 po cijeni od 2.000 KM/m2 sa uračunatim PDV-om! Sigurno i zdravo Naš zadatak je bio da kvalitetno....

 
 
 
  Kuća, TRAVNIK, 280.000 KM, 110,00 m2 cca 2550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

NA PRODAJU KUĆA I OKUĆNICA PAŠAMAHALA 57 VLASNIŠTVO 1/1 Kuća 110 m2: Prizemlje je podijeljeno na dva dijela, u prvom dijelu se nalazi garaža, ostava i wc, a u drugom dijelu je stan od 49 m2 koji je započet sa renoviranjem (postavljena ulazna vrata i razvedene instalacije vode u kupatilu).....

 
 
 
  Zemljište, PRITOKA, 40.000 KM, 800,00 m2 cca 50 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se zemljište, površine 800m², u bihaćkom naselju Pritoka. Parcela je pravilnog oblika, ima pristupni put i ograđena je sa tri strane. Smještena je u naseljenom području i pogodna je za izgradnju objekta ili čak bavljenje poljoprivredom. Postoji mogućnost priključka na komunalnu....

 
 
 
  Zemljište, ŽIVINICE, 140.000 KM, 9517,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.indomio.ba

Detaljni opis Agencija za promet i nekretnine “IMMOBILIEN NEKRETNINE” Živinice Registarski broj Agencije: 171/24 Agent: Senad Čolić Registarski broj certificiranog Agenta: 301/24 iz svoje ponude nudi: ID broj nekretnine: 04-26 Tip ponude: prodaja Vrsta nekretnine: zemljišna parcela/šuma....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Grbavica, 350.000 KM, 47,00 m2 cca 7450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se dvosoban stan u Sarajevu u naselju Grbavica, stan je 47m2+ terasa. Pozicija stana je idealna, u slepom delu ulice(nema saobracaja sem parkinga), uz Miljacku, setaliste, decije igraliste, benzinsku pumpu. Kemala Kapetanovica 26. , visoko prizemlje. . . stan je uknjizen i....

 
 
 
  Zemljište, HODBINA, 195.590 KM, 3795,00 m2 cca 50 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se izuzetno lijepa parcela smještena u mirnom i prirodom okruženom dijelu naselja Hodbina, ukupne površine 3.795 m². Zemljište je već podijeljeno na dvije cjeline, što pruža dodatnu fleksibilnost budućim kupcima: Parcela 1: 2.023 m² Parcela 2: 1.772 m² Postoji mogućnost da....

 
 
 
  Poslovni prostor, VISOKO, 4.150.000 KM, 2000,00 m2 cca 2080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se poslovno- stambeni kompleks u Visokom. Objekt prodaje je kompanija registrovana 1984.g. sa poslovnim objektom sa preko 2000m2 stambenom kućom sa okućnicom i sa uređenim dvorištem kao i potpuno uređenim krugom oko proizvodnog poslovnog objekta. Poslovni objekat je fabrika....

 
 
 
  Kuća, MAGLAJ, 39.000 KM, 60,00 m2 cca 650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Zemljište i vikendica Maglaj (Radojčići - Crnojevići) Prodajem 6300 kvadrata zemljišta i vikendicu sa priključkom vode , struje .. . Odmah useljiva. Prilaz sa glavnog puta ,zemljište je 1/1 može odmah prepis. Za sve informacije zvati na broj : 062-975-809. Nekretnina posjeduje Garaža....

 
 
 
  Kuća, ODŽAK, 139.000 KM, 100,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u novogradnji, kuća je potpuno namještena te nema dodatnih ulaganja! Kuća ima dvije spavaće sobe, dnevni boravak i kuhinju, ostavu, vešeraj i terasu te veliko dvorište! U kući postoje tri mogućnosti grijanja, grijanje na klimu, podno grijanje na struju te kamin. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 600.000 KM, 320,00 m2 cca 1880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.12.2024.,

www.indomio.ba

TOP NEKRETNINE d.o.o. Sarajevo (Broj u registru posrednika FMT: 23/2022) oglašava za prodaju prostranu kuću Pr+2+Pk izgrađenu na parceli od 211m2 sa manjom pripadajućom avlijom uknjižene površine 14m2, u srcu Starog grada, na Kovačima. Kontakt Naida Ćerimagić Agent za nekretnine Mob:....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 65.500 KM, 41,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem poslovni prostor u Istočnom Novom Sarajevu, opština Lukavica, ul. Spasovdanska bb, površine 40,74 m2. Cijena po dogovoru. Kontakt telefon 065/910-456 Nekretnina posjeduje Novogradnja .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Grbavica, 500.000 KM, 360,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.07.2023.,

www.indomio.ba

New Group iz svoje ponude ekskluzivno izdvaja prodaju historijski bitne vile u naselju Vraca, Novo Sarajevo u ulici Novopazarska. Vila se sastoji od cca 360m2, a prostire se na 3 etaže. Prva etaža, ili podrumska se sastoji od kupatila sa toaletom, vešeraja, centralne prostorije, i....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Koševo, 450.017 KM, 106,00 m2 cca 4250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2025.,

www.indomio.ba

Rental prodaje unikatan stan u ulici Marcela Šnajdera, u ušušnoj zgradici okruženoj zelenilom.Riječ je o dvoetažnom stanu od 105 kvadrata koji je raspoređen na sljedeći način:- donju etažu čine dnevni boravak, trpezarija, jedna veća i jedna manja spavaća soba, komforan ulazni hodnik,....

 
 
 
  Kuća, BUGOJNO, 75.000 KM, 100,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Porodicna kuca, visoka prizemnica, od 100 m2 sa okucnicom od 1000 m2 u Bugojnu. Kuca je udaljena 2 km od centra grada. Nalazi se na glavnom putu pored bivse UNIS-ove tvornice "Slavko Rodic". U prizemlju kuce nalazi se garaza, a sprat s dijelom prizemlja je stambeni dio. Kompletne....

 
 
 
  Stan, TUZLA, 381.400 KM, 95,00 m2 cca 4020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.02.2026.,

www.indomio.ba

Trosoban stan Slavinovići, Ušće | 95 m2 Tuzla Prodaje se prostran i funkcionalan trosoban stan površine 95,17 m² (stvarna površina cca 100 m² zbog zatvorenog balkona), smješten na 6. spratu stambene zgrade sa ukupno 7 spratova. Zgrada posjeduje lift i uređen parking prostor ispred....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 370.000 KM, 197,00 m2 cca 1880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.09.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se kvalitetno građena kuća površine u osnovi 197 m², ukupne korisne površine 230 m², izgrađena 2020. godine, smještena na parceli od 1.313 m² u ulici Rakovička cesta, naselje Rakovica. Nekretnina se sastoji od prizemlja i prvog sprata, te posjeduje prostrano dvorište i uređenu....

 
 
 
  Poslovni prostor, GRADAČAC, 100.000 KM, 82,00 m2 cca 1220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan koji ima 82m2,dnevnu sobu,trepezariju,kuhinju,kupatilo,spavacu i djeciju sobu. U stanu ostavljam LG klimu stara 1 g. kuhinju od medijapana sa svim ugradbenim elementima(napa,sporet,frizider). U hodniku ugradbeni plakar. Grijanje je na struju, a ima mogucnost prikljucka....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 617.500 KM, 4750,00 m2 cca 130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.10.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se zemljište površine 4.750 m2, u ulici Blagovac, općina Vogošća, Sarajevo. Prilaz placu je asfaltiran i pored istog se nalaze svi komunalni priključci. Nalazi se na jako osunčanom dijelu naselja, te se sa istog pruža panoramskim pogled. Zemljište je blagog nagiba i osunčano....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 375.000 KM, 350,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje vrlo funkcionalan stambeno poslovni objekat u centru Ilijaša. Predmetni objekat je izgrađen 2016. godine. Sastoji se od tri etaže: prizemlje, prvi sprat i visoko potkrovlje, ukupne korisne površine 350 m2. Na prizemlju se nalazi poslovni prostor (dvije....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novi Grad, 360.000 KM, 88,00 m2 cca 4090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.05.2025.,

www.realitica.com

Privatna Prodaja Stana u Olimpijskom Naselju Mojmilo ; Olimpijsko Selo .

 
 
 
  Stan, TRAVNIK, 87.169 KM, 58,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

STANOVI NOVA GRADNJA NA PRODAJU STANOVI U ZGRADI "BUNIAN II" -koja je trenutno u izgradnji zgrada se sastoji iz: SUTEREN + PRIZEMLJE + 6 SPRATOVA + POTKROVLJE CIJENA = 1650 KM/m2 *SVI KUPCI KOJI ODLUČE KUPITI STAN U TOKU 2020 GODINE OSTVARUJU POPUST OD -10% tj. CIJENA STANOVA....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 399.000 KM, 55,00 m2 cca 7260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.03.2026.,

www.metropolanekretnine.ba

Prodajemo svijetao i lijep dvosoban stan površine 55m2 koji se nalazi na osmom spratu stambeno – poslovne zgrade novije gradnje (2021), u naselju Otoka. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, kupatila, predsoblja i lođe kojoj se može pristupiti....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 300.000 KM, 2878,00 m2 cca 100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.09.2023.,

www.indomio.ba

ZEMLJIŠTE RELJEVO – KANTON SARAJEVO – BiH Prodaju se tri parcele u Reljevu Sarajevo. Zemljište je ravno i pravilnog oblika i veoma pogodne za izgradnju objekata. Ukupna površina parcela je 2878 m2 sastoji se od tri parcele 1113m2, 876m2 ,889m2. Moguća prodaja u kompletu i u posebnim....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Bistrik, 485.800 KM, 124,00 m2 cca 3920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2025.,

www.realitica.com

U Bakarevićevoj ulici, u zgradi iz najboljeg perioda sarajevske gradnje, prodajemo komfornu porodičnu nekretninu od 124, 76 uknjiženih kvadrata. Riječ je o vrlo uspješnoj poslijeratnoj novogradnji na čistoj i kvalitetnoj zgradici iz socijalističkog perioda. Stoga je stan u odličnom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 150.000 KM, 120,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Na placu 590 m2 udaljenom 200 m od tramvajske pruge, kuća 42 m2, kompletno završena, useljiva, uz nju nezavršena dogradnja 33 m2 i uz ulicu nezavršen objekat 50 m2 predviđen za poslovni prostor. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja Parking .

 
 
 
  Zemljište, DRENOVA GLAVICA, 35.000 KM, 50000,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.10.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem zemljiste 50 duluma na oko 5km od Bosanske Krupe. Postoji podrum i ploca 8x4, moze dozvola i za jos jednu kucu. Dva izvora vode, potok, pogled na Unu. Vlasnik 1/1. Moze dogovor. +381644379004 Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, PELAGIĆEVO, 60.000 KM, 10000,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.03.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Industrijsko zemljište površine 10 000 m2 na magistralnom putu Tuzla- Županja. Na zemljištu se nalazi izgrađen objekat dimenzija 10x12 m2 koji nije upisan i bunar dubine 10 metara. Plac je nasut i ima urađen prilaz sa magistralnog puta ispod kojeg su odvodne cijevi i drenaža. Oblik....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 706.000 KM, 146,00 m2 cca 4840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.07.2024.,

www.realitica.com

Prodaje se lijepo uređen višenamjenski poslovni objekat površine 146 m2, izgrađen na parceli od 354 m2 u naselju Šići u Tuzli. Raspored prostorija je takav da je u prizemlju velika prostorija, kuhinja saw c-om, ostava i dva odvojena wc-a, a iznad na galeriji jedan prostor 40 m2 površine.....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 839)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>