• GoHome Professional
nekretnine republika srpska do 80 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • nekretnine republika srpska do 80 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine republika srpska do 80 m2

  • Za upit "nekretnine republika srpska do 80 m2" pronađeno 2 021 nekretnina - prosječna cijena 4.441 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 340000 KM
    • do 430000 KM (prosječna cijena)
    • do 510000 KM
    • do 4300 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, ZVORNIK, Na upit, 80,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.07.2023.,

asoglas.com

Trosoban stan, 80 m2, struktura stana: dnevna soba, kuhinja, trpezarija, kupatilo, wc, 2 soba, terasa, ostava. Nije potrebna adaptacija. .

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, Na upit, 80,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2023.,

www.nekretnine.ba

ZA PRODAJU: Odmah useljiv stan, nov, 80 m2, četvorosoban, Banja Luka OBNT prodaje nov stan, površine 80 m2 u novoizgrađenom naselju Novi Borik. Stan je urađen po visokim standardima. Pod je od hrastvog parketa I klase, kao i podna i zidna kreamika. Ulazna vratu su sigurnosna, unutrašnja....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, Na upit, 80,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan nije renoviran, ali je u veoma dobrom stanju, redovno je održavan (lakirana stolarija, krečen, čišćen) Nalazi se odmah pored Gimnazije u Banjaluci, lokacija je odlična jer ublizini ima i vrtić i osnovna škola i veliki supermarket. Komšije su jako uljudne i ljubazne i cijela zgrada....

 
 
 
  Stan, PRIJEDOR, Na upit, 80,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.11.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo vikendicu na obali Sane. Za više informacija telefon: +387 66 242 900 +386 40 585 790 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Namješten Parking Klima Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, SOKOLAC, Na upit, 80,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju vikendica na sprat cc 80m2 sa okucnicom cc 2000m2 u Sipovu, naselje Sokolac, na raskrsnici puteva za Pljevu, Gerzovo/Baraci. Poseduje tri spavace sobe, dvije na spratu i jednu u prizemlju, dnevnu sobu, kuhinju, jedno kupatilo,dvije garaze,terasu,voda,struja,tel. Ulaz sa....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, Na upit, 80,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kuca je povrsine 80 kvadrata,ima 2 spavace,kuhinja,dnevni boravak,kupatilo i spajz.postoji mogucnost dogradnje visokog potkrovlja.na placu je sagradjena i radionica dimenzije 7x4,5 i do radionice natkriveni dio za drva i auto dimenz.7x4.u kuci je uradjeno etazno grijanje.nalazi se....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKI BROD, Slatina, Na upit, 80,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.02.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuća 2 sobe, kuhinja, dnevni boravak ,kupatilo i ostava, pomoćni objekat soba dnevni boravak kuhinja i kupatilo, spostveno cent.grejanje na čvrsto gorivo. Nekretnina posjeduje Garaža Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Apartman, DOBOJ, Na upit, 80,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Nov moderno namjesten stan sa dva balkona,garazom i supom U garazi mercedes c220cdi karavan,2008 godiste,tip wdd204,125 kw registrovan do 7mj.2016,ulje i filteri mjenjani u 6mj,dizelas ,automatik ADO IMATE NOVAC A ZELITE ZAPOCETI ZIVOT DA ODMAH IMATE SVE OVO JE JEDINSTVENA PRILIKA....

 
 
 
  Kuća, BRATUNAC, Na upit, 80,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju kuca u Bratuncu naselje Podcaus. Kuca je na 2 sprata +garaza +pomocni objekat Stala dvoriste i obradivi dio zemljista. Sve je ukupno 1115 m2. Viber ili Whatsapp +491784977304 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, Na upit, 80,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vlasništvo 1/1, odlična lokacija-blizina skole i ambulante, nije poplavljena, useljiva, renovirana poslije rata, pomoćni objekat-ljetna kuhinja. Moguća zamjena za nekretnine u Tuzli ili Sarajevu. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, Na upit, 80,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Doboj trosoban stan 80m2 zgrada 105-a,drugi sprat,u extra stanju,sa velikim balkonom vrijedi pogledati 065/144-334 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Blindirana vrata Kablovska TV Video nadzor .

 
 
 
  Kuća, BRATUNAC, Na upit, 80,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju kuca u Bratuncu, naselje podcaus, 10 minuta do centra. Kuca ima dva sprata garazu veliko dvoriste pomocni objekat i obradivu zemlju. Za ostale informacije viber ili WhatsApp +491784977304 Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Struja Namješten Nedavno adaptiran Ostava....

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, Na upit, 80,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u Srpcu 10x8, garazu, dvorisnu kucu na 1300 m2, 7500m2 urbanog zemljista i kvalitetnu jasenovu sumu na 2500 m2 u ulici Danka Mitrova 2B. Tel. 066-628-180 00393408559179 Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Kuća, POLJICE, 85.000 KM, 78,00 m2 cca 1090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.02.2024.,

www.bihhome.ba

Na prodaju kuća na mirnom mjestu u zeničkom naselju Poljice-Gnusi. Kuća se nalazi na zemljištu površine 1538m2, osim kuće uplanjen je još jedan prateći objekat. .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 118.000 KM, 78,00 m2 cca 1510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.09.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju – Kuća sa velikim zemljištem Gornja Piskavica, Banja Luka Oglasio: Agencija za nekretnine DUPLEX (Ovlašteni posrednik, upisan u registar posrednika pod brojem 13/2022) Prodaje se porodična kuća sa pomoćnim objektom i više od 1,5 hektara zemljišta u mirnom naselju Gornja....

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 160.000 KM, 78,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.10.2023.,

www.realitica.com

Na prodaju stan u centru Bijeljine površine 78 M2 na trećem spratu u zgradi bez lifta. Stan je u blizini Dizdarević raskršća. Od prostorija ima veći dnevni boravak sa trpezarijom, odvojenu kuhinju sa prozorom, ostavu, dvije spavaće sobe, dva balkona, hodnik o kupatilo. Centralno grijanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, Starčevica, 160.000 KM, 78,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.10.2021.,

asoglas.com

Prodajem ili menjam poslovni prostor(lokal) u Banja Luci, ulica Koste Jarica 2a (naselje Starcevica). Lokal ima 78m2, plus pripadajucu terasu, parking, pogodan za razne delatnosti i nalazi se odmah pored kafica Gogo. Poseduje dva ulaza kao i mogucnost deljenja. Moguca zamena za stan....

 
 
 
  Kuća, GLAMOČANI, 95.000 KM, 78,00 m2 cca 1220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2019.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća nedovršena kuća na placu od 550m2 u Glamočanima. Kuća u svojoj osnovi ima površinu od 78m2, a sastoji se od prizemlja i visokog potkrovlja. Donji dio je izgrađen 1989. godine, a osam godina kasnije podignut je sprat. U prizemlju se nalazi trosoban stan kojeg čine,....

 
 
 
  Stan, DERVENTA, 180.734 KM, 78,00 m2 cca 2320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.08.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju trosoban stan od 78.58 m2,na cetvrtom spratu,sa balkonom od 6 m2 i ostavom od 10 m2. Stan se nalazi u ul. Dervenski Oslobodilaca br.45,Kineska Cetvrt. Stan je sredjen i namjesten,bez dodatni ulaganja,i prodaje se sa kompletnim namjestajem koji je vrlo malo koristen,posto....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 92.100 KM, 78,00 m2 cca 1180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.10.2025.,

www.realitica.com

Banja Luka, Dragočaj. ; Dragočaj .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 119.800 KM, 78,00 m2 cca 1540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2025.,

www.realitica.com

?? PRODAJE SE – Vikendica novije gradnje + mogućnost kupovine manje parcele ; Piskavica .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 163.800 KM, 78,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.09.2025.,

www.realitica.com

??? **Bijeljina – Prodaja** ; Bijeljina .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 156.000 KM, 78,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.12.2024.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan u centru Bijeljine površine 78 M2 na trećem spratu u zgradi bez lifta. Stan je u blizini Dizdarević raskršća. Od prostorija ima veći dnevni boravak sa trpezarijom, odvojenu kuhinju sa prozorom, ostavu, dvije spavaće sobe, dva balkona, hodnik i kupatilo. Centralno grijanje....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 274.100 KM na 297.600 KM dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, PALE, 297.600 KM, 78,00 m2 cca 3820 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.12.2025 - 306.300 KM
28.01.2026 - 274.100 KM
05.04.2026 - 297.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan komforan apartman na Jahorini, naselje Dvorišta useljivo.Apartman površine 79m2 se nalazi na 3.spratu objekta i sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, balkonom,....

 
 
 
  Apartman, BABIN DO, 399.000 KM, 78,00 m2 cca 5120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaja apartmana na Bjelasnici,Babin do,78m2 sa skijasnicom i podrumskom prostorijom Dvostruko orijuentisan apartman,cetvorosoban se sastoji od tri spavace sobe,velikog dnevnog boravka sa kuhinjom,hodnika,kupatila,manjeg balkona i velike ustakljene terase sa pogledom na planinu.....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 221.000 KM, 79,00 m2 cca 2800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.06.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, Kovačići, Na upit, 79,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, Na upit, 79,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Telefonski priključak Struja Lift Parking Klima Internet .

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 268.000 KM na 291.000 KM dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, JAHORINA, 291.000 KM, 79,00 m2 cca 3680 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.12.2025 - 299.500 KM
28.01.2026 - 268.000 KM
05.04.2026 - 291.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 477.800 KM, 77,00 m2 cca 6210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, TESLIĆ, 300.000 KM, 77,00 m2 cca 3900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju stambeno poslovni objekat preko puta zgrade Opštine u ulici Alekse Šantića u Tesliću. ; Centar .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 189.800 KM, 77,00 m2 cca 2470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.10.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju trosoban stan od 77m2 u naselju Borik. Stan se nalazi na XII spratu zgrade koja posjeduje dva lifta. ; Borik .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 123.300 KM, 77,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.03.2026.,

www.realitica.com

NINECO Solutions d.o.o. – Upravljanje nekretninama 68.32 ; Seher .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 186.000 KM, 77,00 m2 cca 2420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.07.2025.,

www.indomio.ba

POVOLJNO! Na prodaju trosoban stan od 77m2 u naselju Borik. Struktura stana: ulazni hodnik, prostrana kuhinja koja je vratima povezana sa dnevnim boravkom, balkon na koji se može pristupiti kako iz kuhinje tako i iz dnevnog boravka, toalet, degažman, kupatilo, dvije spavaće sobe.....

 
 
 
  Poslovni prostor, PRIJEDOR, 208.000 KM, 77,00 m2 cca 2700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.02.2019.,

www.indomio.ba

Na prodaju poslovno stambena zgrada u centru Kozarca.Nalazi se u ulici M.Tita bb Povrsina poslovnog dijela 77 m2 sa namjenom za ugostiteljstvo. Kontakt 066 300 556 .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 535.400 KM, 77,00 m2 cca 6950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, SLATINA, 111.000 KM, 77,00 m2 cca 1440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan na 8-mom spratu - nije zadnji. Jako prostran i svjetao. Namjesten. 061 098 111 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Nedavno adaptiran Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, BIJELJINA, 79.500 KM, 77,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Komforan, prostran stan na odlicnoj lokaciji u centru grada. Trosoban stan 77 m2 na četvrtom spratu, u strogom centru grada, sastoji se od hodnika, kupatila, ostave, velikog dnevnog boravka sa interesantno izvedenim prostorom za trpezariju između dnevnog boravka i kuhinje, dvije spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, Kovačići, 182.000 KM, 77,00 m2 cca 2360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stan 77m2 u centru Banjaluke cijena po dogovoru, mogucnost zamjena manjeg uz doplatu. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift .

 
 
 
  Poslovni prostor, LUKAVICA, 113.000 KM, 77,00 m2 cca 1470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje trosoban stan u zgradi novije gradnje na području Lukavice. Riječ je o ulici Dabrobosanska, u neposrednoj blizini autobuske stanice. Mirna lokacija nudi sve potrebno za lagodan život, pa su par minuta gradski prijevoz (trolejbus, komercijala), osnovne i srednje škole,....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, 44.000 KM, 77,00 m2 cca 570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan je 2010 godine renoviran i potpuno namjesten, od tada u njemu nije niko stanovao. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, Na upit, 80,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 791)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>