• GoHome Professional
nekretnine republika srpska do 80 m2 - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • nekretnine republika srpska do 80 m2 - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine republika srpska do 80 m2

  • Za upit "nekretnine republika srpska do 80 m2" pronađeno 2 021 nekretnina - prosječna cijena 4.441 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 340000 KM
    • do 430000 KM (prosječna cijena)
    • do 510000 KM
    • do 4300 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 642 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SREBRENICA, Na upit, 74,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Vikendica - Kuca za odmor Jezero Perucac Prohici Srebrenica Odmor, Sredjeno, Useljivo odmah. Detaljni opis. Ono što je čini posebnom je blizina jezera Drine Perucac. Vikendica - Kuca za odmor se nalazi na samoj obali Jezera (5 m od jezera) .Udaljenost vikendice je 30 kilometara od....

 
 
 
  Poslovni prostor, SOKOLAC, Na upit, 74,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

U dobrom stanju Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Klima Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, PRNJAVOR, Na upit, 74,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u centru grada . Stan posjeduje dnevnu sobu , spavacu sobe 2x, trpezariju , kuhinju , ostava/spajz , wc , balkon/terasa . POD HITNO CIJENA NIJE FIKSNA PO KVADRATU 1200 KM NIJE FIKNSO !!! HITNA PRODAJA ! HITNO ! 065-167/885 HITNO HITNO HITNO HITNO !!!!!!! Nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, Na upit, 74,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.05.2022.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju trosoban stan od 74m2 sa podrumskim prostorijama u užem centru grada Doboja. Nalazi se na drugom spratu. Stan je renoviran 2006. g. i u njemu ostaje ugradbena kuhinja sa aparatima. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 38.000 KM, 72,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća u Prnjavoru, selo Drenova Kuća 72m2 +3000m2 okućnice + 9000m2 oranica+šuma priključci:struja,voda telefon pristupni put Papiri uredni 1/1 ,građevinska i uporabna dozvola. Blizina istoimenog jezera Drenova Nazvati na broj mobitela u HR 00385 98 9367455 Nekretnina posjeduje Balkon....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, Kovačići, 125.800 KM, 72,00 m2 cca 1750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2026.,

www.realitica.com

Agencija RE/MAX prodaje kuću/vikendicu na granici između Banja Luke i Laktaša, na potezu između Krčmarica i Slatine. ; Krčmarice .

 
 
 
  Kuća, PALE, 130.000 KM, 72,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.10.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se vikend kuća u osnovi 32 m2 – korisnog prostora 72 m2 izgrađena na parceli od 1.210m2, u ulici Deli Radivoja, općina Pale. Izgrađena je 1987. godine, a kopletna adaptacija je urađena 2022. godine. Ista se sastoji od prizemlja, prvog sprata i potkrovlja. Prizemlje: studio....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 179.000 KM, 72,00 m2 cca 2490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2025.,

www.realitica.com

Banja Luka, Mejdan, Krfska ulica. ; Mejdan .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 87.000 KM, 72,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2024.,

www.realitica.com

Donja Piskavica. Prodaje se kuća ukupne površine 72 m2, spratnosti P+Pk na placu od 2479 m2. ; Piskavica .

 
 
 
  Apartman, POLJE, 271.000 KM, 72,00 m2 cca 3760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.07.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa dvije spavaće sobe odličnog rasporeda površine 72m2 pozicioniran na 6. spratu zgrade sa liftom, ulica Trg Nezavisnosti, Alipašino polje C faza, Opština Novi Grad. ; Alipašino Polje .

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 260.000 KM na 250.000 KM dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BANJA LUKA, Kočićev Vijenac, 250.000 KM, 72,00 m2 cca 3470 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.02.2026 - 260.000 KM
22.05.2026 - 250.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

NA PRODAJU ILI ZAMJENU: ; Kočićev Vijenac .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 97.200 KM, 72,00 m2 cca 1350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.04.2026.,

www.realitica.com

Karanovac, Jagare. Prodaju se dve identične novoizgrađene vikendice. ; Jagare .

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 36.000 KM, 72,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Donjem Dragaljevcu.Na placu se pored iste nalazi manja kuca, kompletno renovirana, dve garaze i radionica sa kanalom.Lepo mirno mesto, a veoma blizu magistrale Bijeljina -Brčko.U ponudi je i voćnjak pored kuće, star 8 godina( zasad dunje-kruške- preko 300 stabala).Asfaltni....

 
 
 
  Kuća, GAJEVI, 120.000 KM, 72,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.10.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaja kuca Zlatibor Prodaju se kuce od drveta u naselju Gajevi, 4 km od centra Zlatibora, u mirnom okruženju, na nadmorskoj visini od 956 metara, površine 72 kvm2, napravljene od najkvalitetnije austrijske gradje proizvodjaca "Norica Timber", zasticene najkvalitetnijim Rubio bojama.....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 70.000 KM, 72,00 m2 cca 970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Donjem Dragaljevcu.Na placu se pored iste nalazi manja kuca, kompletno renovirana, dve garaze i radionica sa kanalom.Lepo mirno mesto, a veoma blizu magistrale Bijeljina -Brčko.U ponudi je i voćnjak pored kuće, star 8 godina( zasad dunje-kruške- preko 300 stabala)....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 165.600 KM, 72,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja nov stan sa dvije spavaće sobe , grad Pale, opština Pale. Ul. Stjepana Lučića. Stan površine 72m2 pozicioniran na 5 spratu od 6 zgrade sa liftom a čine ga prostrani dnevni boravak s trpezarijom i kuhinjom, balkon/lođa,....

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, Na upit, 73,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2024.,

www.nekretnine.ba

e informacije Edituj Kuća odmah kod zelene pijace ( I zona ) završena-pokrivena 2010 godine sa 4 etaže x 73 m2,sve posebnu ulazi.Pogodna je i za izdavanje u stanove i posl. prostor.Struja i voda već priključeni.Extra lokacija 1 minut do centra,ili 150 metara od doma zdravlja.Kuća....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 360.000 KM, 73,00 m2 cca 4930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 73,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem trosoban stan u centru Bijeljini,papiri parking,tri male tarase sa odlicnim pogledom 72 kvadrata lokacija gradska pijaca,gradski park, .

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 499.500 KM, 73,00 m2 cca 6840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.04.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 499.500 KM, 73,00 m2 cca 6840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.12.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 73,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Sarajevo, iz svoje bogate ponude apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje apartman od 73m2 u sklopu ApartHotela Vučko. Apartman od 73m2 na 2 etaže,prva etaža dnevna soba sa kuhinjom i kaminom, hodnik, velika spavaća i kupatilo, druga....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 269.800 KM, 71,00 m2 cca 3800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan novogradnji površine 71 m2 u naselju Petrićevac. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo sa tuš kabinom, dvije spavaće sobe, prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, te dvije lođe. Stan je smješten na drugom spratu u manjoj zgradi koja ne posjeduje....

 
 
 
  Kuća, PRIJEDOR, 70.000 KM, 71,00 m2 cca 990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u centru Omarske, nedaleko od škole u blizini ambulante, autobuske i željezničke stanice, prekoputa supermarketa Porodična kuća, useljiva odmah Uz kuću se nalazi objekat ljetne kuhinje i ostava Kuća je započeta sa renoviranjem, izmjenjeni su prozori, kupatilo i ograda....

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 160.000 KM, 71,00 m2 cca 2250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se djelimicno renovirana, useljiva kuca sa okucnicom u ulici Milosa Obilica 78, Doboj. Kuca se nalazi na 5 minuta hoda od centra grada. -Struja / voda / kanalizacioni prikljicak -Telefon / internet / kablovska -Povrsina 71m² Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 323.932 KM, 71,00 m2 cca 4560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan troiposoban stan u izgradnji 70.42 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, dvije spavaće sobe, radna soba, degažman i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, te manja lođa. Stan je smješten na visokom prizemlju. Stambeni objekat....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 280.000 KM, 71,00 m2 cca 3940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju prostran trosoban stan u izgradnji površine 71 m2 u naselju Budžak. ; Lazarevo .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 441.200 KM, 71,00 m2 cca 6210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Kuća, NOVA TOPOLA, 37.000 KM, 71,00 m2 cca 520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.09.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu sa okucnicom i dva pomocna objekta na 12935m2 plodne obradive zemlje. Za sve dodatne informacije slobodno nas kontaktirajte. Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 120.000 KM, 71,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se trosoban stan u Boriku, povrsine 71 m2, visoko prizemlje, 2 spavace sobe, dnevni boravak sa kuhinjom, hodnik, kupatilo i wc. Mogucnost u pretvaranje poslovnog prostora. Cijena 120.000 KM i nije fiksna. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Kuća, MODRIČA, Na upit, 72,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca je useljiva ali nije dovrsena. Jako je povoljna,nedaleko od centra. Velicine je 9*8m2. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Telefonski priključak Struja Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, Na upit, 72,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću od 72 kvadrata i voćnjak sa 400 stabala voća, ukupno 5800 kvadrata. U dvorištu se pored kuće nalaze dve garaže, radionica, manja letnja kuća, pušnica, čardak.Kuća ima vodu( bunar) i struju. Grejanje je na čvrsto gorivo. Nekretnina posjeduje Garaža Voda Struja Namješten....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, Na upit, 72,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.03.2023.,

www.realitica.com

Prodaja trosobnog apartmana ( dvije spavaće sobe ) na Jahorini, Poljice. .

 
 
 
  Kuća, GRABOVICA, Na upit, 72,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.05.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u Tuzli opčina Tuzla naselje Donja Grabovica. Kuća se sastoji od dva sprata i istovjetni su stanovi od 72 kvadrata stanbenog prostora. Kuću prodajem radi majke koja je slaba i treba da je prebacimo u Sarajevo kod djece. Prvi sprat ima mali hodnik, veliki hodnik, spavaću....

 
 
 
  Poslovni prostor, PRNJAVOR, Na upit, 72,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam za stan sa liftom, trosoban stan 72 m2, u Prnjavoru u ulici Novaka Pivasevica (Popova Zgrada), drugi sprat, centralno grijanje na struju, velika terasa, mirna okolina, skola, prodavnice u blizini. U slucaju zamjene stan koji je u zamjenu minimum 50 m2, balkon....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, Na upit, 72,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

kuca prizemnica,atraktivna lokacija,u nizini,blizina rijeke,autobusne stanice ibenzinske stanice(cca 200m).Vocnjak ,staja i plodna oranica 4 ha.Bunar i vodovod. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Telefonski priključak Struja Ostava .

 
 
 
  Kuća, MILJKOVAC, Na upit, 72,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća na Prodaju 2 km od centra grada Doboja naselje Miljkovac 159. Kuća ima tri zasebna stana po 72 m2 potpuno namještena-centralno etažno grijanje sa opcijama na drvo, naftu i struju. Dodatni objekti su: garaža plus pomoćni objekti. Asfalt do kuće i ulična rasvjeta. Struja, telefon,....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 72,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaja trosobnog apartmana ( dvije spavaće sobe ) na Jahorini, Poljice. Pogled na stazu i Termag Lift, dvije skijašnice, mogućnost kupovine parking mjesta u garaži. 72 m² plus 5 m² skijašnice. Zgrad na odličnoj poziciji, pogled na stazu i Jahorinu, kvalitetno gradjena. Apartman u....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, 77.000 KM, 70,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan u naselju stadion iznad zanatskog centra,pogled na srednjoskolski cenatar sa jedne strane,a sa druge na stari grad.Stan je prazan.Veliki dnecni boravak, kuhinja sa trpezarijom,spavaca soba,kupatilo , wc mali, veliki hodnik,balkon polukruzni Nekretnina posjeduje Voda....

 
 
 
  Farma, KALENDEROVCI DONJI, 65.000 KM, 70,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se porodicno imanje u Kalenderovcima udaljeno od grada Dervente oko 10 km. Imanje se sastoji od 25000 m2 obradivog zemljista i 15000 m2 sume. Na posjedu se nalazi useljiva kuca od 70 m2 kao i dio vocnjaka. Kuca je prikljucena na struju, kao i vlastiti bunar za vodu. Kuca izlazi....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 133.400 KM na 138.500 KM dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BANJA LUKA, 138.500 KM, 70,00 m2 cca 1980 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.07.2024 - 0 KM
11.08.2024 - 140.000 KM
11.10.2024 - 137.000 KM
30.10.2024 - 139.000 KM
05.01.2025 - 138.000 KM
24.01.2025 - 137.000 KM
29.01.2025 - 136.000 KM
17.02.2025 - 135.000 KM
16.04.2025 - 134.000 KM
02.05.2025 - 133.000 KM
18.06.2025 - 132.000 KM
19.09.2025 - 131.000 KM
13.04.2026 - 133.400 KM
06.05.2026 - 138.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2024.,

www.realitica.com

BANJA LUKA; PRODAJEM DVOSOBAN STAN-POSEBNA ETAŽIRANA STAMBENA JEDINICA NA PRVOM SPRATU ZGRADE, (ZGRADA SE SASTOJI OD PRIZEMLJA, PRVOG SPRATA I DRUGOG SPRATA-POTKROVLJA); STAN JE 70 KVADRATA KORISNE-NETO POVRŠINE (DVIJE ODVOJENE SOBE), (UKUPNA-BRUTO POVRŠINA STANA JE 83 KVADRATA);....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 160.000 KM, 70,00 m2 cca 2290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 791)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>