• GoHome Professional
apartmani republika srpska - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • apartmani republika srpska - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska

  • Za upit "apartmani republika srpska" pronađeno 568 nekretnina - prosječna cijena 5.353 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosječna površina)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po cijeni
    • do 500000 KM
    • do 620000 KM (prosječna cijena)
    • do 750000 KM
    • do 6200 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • namješten
    • luksuzan
    • lift
    • 1.sprat
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, JAHORINA, 212.600 KM, 33,00 m2 cca 6440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 156.600 KM, 24,00 m2 cca 6530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 216.000 KM, 70,00 m2 cca 3090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.10.2025.,

www.realitica.com

Prodaja Stana u Banjaluci ; Lazarevo .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 213.400 KM, 190,00 m2 cca 1120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2026.,

www.realitica.com

Agencija RE/MAX Vam ovaj put predstavlja nekretninu u mirnom naselju Pobrđe- dvije etaže sa tri potpuno opremljena stana u četverospratnoj kući , savršenu za one koji traže kombinaciju porodičnog doma i investicijskog potencijala. ; Pobrđe .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 367.400 KM, 60,00 m2 cca 6120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.02.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartmane u sklopu objekta Vila Aleksandra, naselje Šator, Jahorina 80 metara od staze i šestosjeda Snježna dolina Trnovo. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 292.000 KM, 40,00 m2 cca 7300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.03.2026.,

www.realitica.com

Ovo nije apartman. Ovo je pozicija. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 204.600 KM, 38,00 m2 cca 5380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju apartmana u sklopu planine Jahorine najljepši dragulj prirode "Snježna Dolina" .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Starčevica, 320.000 KM, 87,00 m2 cca 3680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.realitica.com

Prostran i udoban trosoban stan na visokom prizemlju u naselju Starcevica u Ulici Sime Miljusa povrsine 87 kvm. ; Starčevica .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 296.200 KM, 42,00 m2 cca 7050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 145.200 KM, 38,00 m2 cca 3820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.08.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan apartman na Jahorini, naselje Dvorišta u novogradnji.Apartman površine 38m2 se nalazi na 2.spratu objekta i sastoji se od ulaznog hodnika, spavaće sobe, kupatila, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
 
+1%

Promjena cijene sa 296.000 KM na 300.000 KM dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, TREBINJE, 300.000 KM, 74,00 m2 cca 4050 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 296.000 KM
06.05.2026 - 300.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2026.,

www.realitica.com

Vlasnik bez agencijske provizije prodajem stan na najpozeljnijoj lokaciji u Trebinju, ulica Luke Vukalovica 9. Stan je po strukturi dvosoban, 2 spavace sobe , velika dnevna soba, hodnik , odvojena kuhinja , ustakljen balkon i ostava. Stan je kompletno renoviran i nalazi se na prvom....

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 184.000 KM, 56,00 m2 cca 3290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: TREBINJE - TINI: LIJEP DVOSOBAN STAN NA DOBROJ LOKACIJI .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 241.400 KM, 36,00 m2 cca 6710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.11.2023.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u Aparthotelu Vučko na Jahorini.Apartman je površine 36,65 m2 i nalazi se na 1.spratu objekta sa liftom.Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s trpezarijom, dnevnog boravka i kupatila.- TOP....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 430.300 KM, 68,00 m2 cca 6330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 193.800 KM, 25,00 m2 cca 7750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2025.,

www.realitica.com

Na samom vrhu Jahorine, na mjestu koja pogledom razdvaja nebo i zemlju započinje priča Aparhotela Horizont. Na nadmorskoj visini od 1668 metara, u neposrednoj blizini svih turističkih sadržaja nalazi se Aparthotel Horizont. .

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 91.300 KM, 38,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.03.2026.,

www.realitica.com

? Na prodaju moderno i funkcionalno uređen stan, naselje Senjak ? .

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 133.400 KM, 66,00 m2 cca 2020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju – Stan 66 m2 u manjoj stambenoj zgradi. ; Senjak .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Starčevica, 156.700 KM, 44,00 m2 cca 3560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

Banja Luka, Starčevica, ulica Veseli brijeg. ; Starčevica .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 390.400 KM, 63,00 m2 cca 6200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 140.700 KM, 48,00 m2 cca 2930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

?? Na prodaju nov stan – Bijeljina ?? .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 146.600 KM, 23,00 m2 cca 6370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 270.100 KM, 40,00 m2 cca 6750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 510.000 KM na 492.000 KM dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BANJA LUKA, Nova Varoš, 492.000 KM, 150,00 m2 cca 3280 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.01.2026 - 510.000 KM
10.04.2026 - 492.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju dvoetažni petosoban stan u ul. Prvog krajiškog korpusa, naselje Nova Varoš. Površine stana je 151 m2 i na II je spratu. Etaže su povezani unutrašnjim stepeništem. Prizemlje je zamišljeno kao dnevna zona i sastoji se od hodnik, prostranog dnevnog boravaka povezan sa trpezarijom....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 265.400 KM, 40,00 m2 cca 6640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 202.700 KM, 32,00 m2 cca 6330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji na Jahorini, svega 30 m od ski lifta, smješten je moderan planinski resort u izgradnji koji se sastoji od 6 zgrada s ukupno 360 apartmana. .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 129.000 KM, 57,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

? Na prodaju stan u Bijeljini ? .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 247.600 KM, 35,00 m2 cca 7070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 547.100 KM, 88,00 m2 cca 6220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 205.100 KM, 32,00 m2 cca 6410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 306.300 KM, 49,00 m2 cca 6250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.11.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje bogate ponude apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje apartman od 50m2 u sklopu ApartHotela Vučko.Apartman od 50m2 sa dnevni boravkom trpezarijom i kuhinjom, velika spavaća soba i kupatilom u potpunosti uređen i u potpunosti....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 142.200 KM na 153.400 KM dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, PALE, 153.400 KM, 38,00 m2 cca 4040 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.12.2025 - 155.000 KM
28.01.2026 - 142.200 KM
05.04.2026 - 153.400 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.12.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan penthouse apartman na Jahorini, naselje Dvorišta useljivo i opremljeno.Apartman površine 39m2 se nalazi na 3.spratu objekta i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, balkona, spavaće....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 409.100 KM, 104,00 m2 cca 3930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine , iz svoje bogate ponude luksuznih apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje opremljen Penthouse apartman od 104m2 na odličnoj lokacij naselja Šator i neposrednoj blizini Snježne doline Resort-a.Apartman od 104m2 sa 3 spavaće sobe,....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 254.900 KM, 38,00 m2 cca 6710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Starčevica, 261.100 KM, 74,00 m2 cca 3530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.11.2025.,

www.realitica.com

Banja Luka, Bulevar vojvode Stepe Stepanovića. ; Starčevica .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 431.400 KM, 69,00 m2 cca 6250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 561.900 KM, 81,00 m2 cca 6940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 246.000 KM, 37,00 m2 cca 6650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.08.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje bogate ponude apartmana za prodaju na Olimpijskoj Jahorini najavljuje nov i novoopremljen studio apartman od 37m2 u sklopu ApartHotela Vučko II. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 211.800 KM, 33,00 m2 cca 6420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 222.200 KM, 48,00 m2 cca 4630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.03.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman sa dvije spavaće sobe u novogradnji na Jahorini, naselje Šator. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 496.000 KM, 75,00 m2 cca 6610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.09.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje bogate ponude apartmana za prodaju na Olimpijskoj Jahorini najavljuje nov i novoopremljen apartman sa dvije spavaće sobe od 75m2 u sklopu ApartHotela Vučko. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 230.100 KM, 38,00 m2 cca 6060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.12.2024.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 217.700 KM, 42,00 m2 cca 5180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.07.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude izdvaja prodaju apartmana na Jahorini u naselju Šator. .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 568)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>