• GoHome Professional
apartmani republika srpska - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • apartmani republika srpska - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska

  • Za upit "apartmani republika srpska" pronađeno 568 nekretnina - prosječna cijena 5.353 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosječna površina)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po cijeni
    • do 500000 KM
    • do 620000 KM (prosječna cijena)
    • do 750000 KM
    • do 6200 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • opremljen
    • prizemlje
    • klima
    • luksuzan
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, BANJA LUKA, Starčevica, 190.400 KM, 56,00 m2 cca 3400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2025.,

www.realitica.com

PRODAJA! BANJALUKA, STARČEVICA, VESELI BRIJEG! STANOVI U IZGRADNJI! ; Starčevica .

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 76.700 KM na 79.800 KM dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, PALE, 79.800 KM, 19,00 m2 cca 4200 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.12.2025 - 81.300 KM
28.01.2026 - 76.700 KM
05.04.2026 - 79.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.12.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan penthouse apartman na Jahorini, naselje Dvorišta useljivo i opremljeno.Apartman površine 19m2 se nalazi na prizemlju objekta i sastoji se od jedne sobe , hodnika i kupatila.Apartman je jednostrane orijentacije....

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 53.000 KM, 53,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Internet Ostava .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 271.000 KM, 39,00 m2 cca 6950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 148.100 KM, 23,00 m2 cca 6440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 343.600 KM, 54,00 m2 cca 6360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju najavljuje opremljen apartman od 54m2 u sklopu Snježne Doline na Jahorini .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 520.000 KM, 92,00 m2 cca 5650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.11.2025.,

www.realitica.com

Europartner doo (registarski broj posrednika: 3/2021) oglašava prodaju luksuzno opremljenog trosobnog stana povrsine 92,59 m2 na trećem spratu južne orjentacije sa parking mjestom u podzemnoj garaži . Zgrada na gornjoj etaži ima bazen i nalazi se u strogom centru grada. Cijena 260.000....

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 172.000 KM, 68,00 m2 cca 2530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2026.,

www.realitica.com

tan u srcu grada – odlična lokacija, tražena kvadratura! ; Centar .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 332.000 KM, 92,00 m2 cca 3610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

-PRODAJA: Prostran porodični stan - Lazarevo (Budžak)! ; Lazarevo .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 220.500 KM, 35,00 m2 cca 6300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji na Jahorini, svega 30 m od ski lifta, smješten je moderan planinski resort u izgradnji koji se sastoji od 6 zgrada s ukupno 360 apartmana. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 241.500 KM, 38,00 m2 cca 6360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 266.000 KM, 47,00 m2 cca 5660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se nov stan u centru grada, pored hotela Bosna. ; Centar .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 459.400 KM, 66,00 m2 cca 6960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 125.286 KM, 43,00 m2 cca 2910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.06.2025.,

www.nekretnine.ba

Nastavak gradnje – Lamela II u okviru stambenog kompleksa S Home Block! Nakon uspješne izgradnje Lamele I, s ponosom nastavljamo radove na Lameli II u okviru modernog stambenog kompleksa S Home Block. Prepoznatljiv kvalitet rada, moderni stil gradnje, materijale vrhunskog kvaliteta....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 182.000 KM, 43,00 m2 cca 4230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

-B RESIDENCE – NOVI STAMBENI OBJEKAT U PONUDI ; Paprikovac .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 160.000 KM, 36,00 m2 cca 4440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.03.2026.,

www.realitica.com

Prodaja Stanova u Banjaluci ; Lazarevo .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 477.800 KM, 77,00 m2 cca 6210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 286.700 KM, 41,00 m2 cca 6990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 342.800 KM na 321.200 KM dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, JAHORINA, 321.200 KM, 52,00 m2 cca 6180 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 342.800 KM
04.03.2026 - 321.200 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.11.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se apartman od 52 m2 na izuzetnoj lokaciji na Jahorini, na stazi 9 Trnovo, u kompleksu Snježna Dolina. Od šestoseda je udaljen svega 20 metara, što ga čini idealnim za skijaše i turiste. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 256.600 KM, 41,00 m2 cca 6260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 133.000 KM, 40,00 m2 cca 3330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.03.2026.,

www.realitica.com

Banja Luka, Mejdan, Ulica Gavrila Principa. ; Mejdan .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 108.000 KM, 53,00 m2 cca 2040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.02.2026.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: TREBINJE - DŽIVAR: NAMJEŠTEN DVOSOBAN STAN U PREDGRAĐU ; Trebinje - DŽivar .

 
 
 
  Apartman, BREZIK, 69.400 KM, 33,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2023.,

www.realitica.com

Stambeno poslovni objekat u izgradnji spratnosti Sut+Pr+1S+M na glavnom putu Brčko-Bijeljina. .

 
 
 
  Apartman, BREZIK, 153.900 KM, 108,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.realitica.com

Četvorosoban stan površine 108m2 na IV spratu u zgradi sa liftom na jako lijepoj lokaciji. .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kočićev Vijenac, 238.300 KM, 57,00 m2 cca 4180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

Banja Luka, Čaire, Ulica Talijanskog bataljona Mateoti. ; Kočićev Vijenac .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 199.500 KM, 65,00 m2 cca 3070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.03.2026.,

www.realitica.com

Banja Luka, Ada, Bulevar vojvode Stepe Stepanovića – Boračke zgrade. ; Ada .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 321.100 KM, 52,00 m2 cca 6180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.06.2024.,

www.realitica.com

NOVO U PONUDI !!! Prodaje se apartman površine 52,32 m2 na Olimpijskoj ljepotici Jahorini. Jahorina, kraljica zimskih sportova, novu sezonu dočekuje kao najmoderniji ski centar u Jugoistočnom dijelu Evrope, stoga za ljubitelje prirode u ponudi imamo apartman koji se sastoji od dnevnog....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 266.800 KM, 38,00 m2 cca 7020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 255.700 KM, 43,00 m2 cca 5950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2025.,

www.realitica.com

Na rubu šume, u zgradi koja čuva tišinu i miris borovine, smjestio se Bolek — veći od dva apartmana u našem planinskom duetu.Svojih 43 m2 nosi s lakoćom i elegancijom.Struktura i potencijal:– Jedna prostrana spavaća soba– Dnevni boravak s funkcionalnim kaminom– Uređena i opremljena....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 80.000 KM, 20,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.09.2024.,

www.realitica.com

Prodaja novoizgrađenih apartmana , strukture 20-78m2 . ; Velika Dvorista .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 352.800 KM, 42,00 m2 cca 8400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen i nov dvosoban apartman na Jahorini. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 337.500 KM, 53,00 m2 cca 6370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.01.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju apartmana dvostrane orijentacije sa pogledom na polaznu stanicu staze Trnovo. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 284.200 KM, 41,00 m2 cca 6930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 270.300 KM, 85,00 m2 cca 3180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

? Na prodaju – Nov, uknjižen stan u centru Bijeljine ? .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 254.200 KM, 38,00 m2 cca 6690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 194.700 KM, 30,00 m2 cca 6490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 160.000 KM, 78,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.10.2023.,

www.realitica.com

Na prodaju stan u centru Bijeljine površine 78 M2 na trećem spratu u zgradi bez lifta. Stan je u blizini Dizdarević raskršća. Od prostorija ima veći dnevni boravak sa trpezarijom, odvojenu kuhinju sa prozorom, ostavu, dvije spavaće sobe, dva balkona, hodnik o kupatilo. Centralno grijanje....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 166.000 KM, 26,00 m2 cca 6390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 129.600 KM, 42,00 m2 cca 3090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

? Stan u centru Bijeljine – 42 m2 ? .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 270.900 KM, 39,00 m2 cca 6950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 271.900 KM na 284.800 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 284.800 KM, 63,00 m2 cca 4520 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.12.2025 - 258.900 KM
20.02.2026 - 273.100 KM
02.03.2026 - 271.900 KM
29.04.2026 - 284.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.12.2025.,

www.realitica.com

PRODAJA - TROSOBAN STAN - BORIK/REBROVAC ; Borik .

 
 
 
  Apartman, POLJE, 480.700 KM, 116,00 m2 cca 4140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja višesoban stan odličnog rasporeda površine 116m2 pozicioniran na 7. spratu zgrade sa dva lifta, ulica Ive Andrića, Alipašino polje A faza, Opština Novi Grad. ; Alipašino Polje .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 568)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>