• GoHome Professional
apartmani republika srpska - GoHome tražilica za nekretnine Hrvatska
  • apartmani republika srpska - GoHome tražilica za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska

  • Za upit "apartmani republika srpska" pronađeno 568 nekretnina - prosječna cijena 5.353 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosječna površina)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po cijeni
    • do 500000 KM
    • do 620000 KM (prosječna cijena)
    • do 750000 KM
    • do 6200 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

 
+2%

Promjena cijene sa 225.500 KM na 230.600 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 230.600 KM, 50,00 m2 cca 4610 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.12.2025 - 210.100 KM
20.02.2026 - 220.400 KM
02.03.2026 - 225.500 KM
29.04.2026 - 230.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.12.2025.,

www.realitica.com

PRODAJA - TROSOBAN STAN - BORIK/REBROVAC ; Borik .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 93.600 KM, 25,00 m2 cca 3740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Jahorina studio apartman na prodaju,extra lokacija,Poljice,25m od polazne stanice ski lifta, ski kase,marketa,banke itd.Kamin,Sat Tv,namjesten,papiri uredni.Vise info na mail sazmanmilisic@gmail.com ili mob 00 387 62 118 775. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja Namješten....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 411.900 KM, 106,00 m2 cca 3890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.06.2023.,

www.realitica.com

Banja Luka, Borik, Ulica Gundulićeva. Prodaje se četvorosoban stan površine 106 m2, peti sprat (zgrada ima lift). ; Borik .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 158.500 KM, 80,00 m2 cca 1980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.11.2025.,

www.realitica.com

Banja Luka, Budžak, Ulica Zmaj Ognjenog Vuka. ; Lazarevo .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 202.500 KM, 32,00 m2 cca 6330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 143.200 KM, 66,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.10.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju je stan površine 66m2, smješten u zgradi starije gradnje na šestom spratu, sa liftom. ; Grad .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 170.000 KM, 44,00 m2 cca 3860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju dvosoban stan u izgradnji površine 43.5 m2 u naselju Budžak. ; Lazarevo .

 
 
 
  Apartman, PALE, 81.900 KM, 40,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.09.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja klasičan jednosoban stan u Palama, ulica Milana Simovića.Nekretnina se nalazi na 1. spratu u zgradi bez lifta, ukupne spratnosti P+3.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, dnevnog boravka, izdvojene kuhinje....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 258.300 KM, 60,00 m2 cca 4310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.12.2025.,

www.realitica.com

Banja Luka, Borik, Ulica Milana Karanovića. ; Borik .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 143.200 KM, 53,00 m2 cca 2700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.04.2024.,

www.realitica.com

PRODAJA - TROSOBAN STAN 53m2 - LAZAREVO/BUDŽAK ; Lazarevo .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 220.000 KM, 38,00 m2 cca 5790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.03.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se stan na Jahorini površine 38 m2, izgrađen 2022. godine. Stan je moderno uređen i prodaje se potpuno namješten. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 179.000 KM, 28,00 m2 cca 6390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.07.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen apartman sa jednom spavaćom sobom na Jahorini, naselje Šator.Apartman površine 28m2 sa jednom spavaćom sobom pozicioniran u dijelu Šatorskog naselja na našoj olimpijskoj planini Jahorini.Sastoji se....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Nova Varoš, 460.200 KM, 80,00 m2 cca 5750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2026.,

www.realitica.com

Opis: Banja Luka, Nova Varoš, Ulica Jovana Dučića. Prodaje se konforan trosoban stan ukupne površine 80 m2 na III spratu zgrade koja ne posjedije lift. ; Nova Varoš .

 
 
 
  Apartman, PALE, 71.600 KM, 29,00 m2 cca 2470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.04.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja Garsonjeru na Palama, ulica Nikole Tesle, općina Pale. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 203.400 KM, 32,00 m2 cca 6360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji na Jahorini, svega 30 m od ski lifta, smješten je moderan planinski resort u izgradnji koji se sastoji od 6 zgrada s ukupno 360 apartmana. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 222.500 KM, 41,00 m2 cca 5430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen apartmana u sklopu objekta Jahorinska Vila na Jahorini. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 185.500 KM, 29,00 m2 cca 6400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 180.000 KM, 30,00 m2 cca 6000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.11.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen apartman sa jednom spavaćom sobom, Obućina bare naselje Šator na Jahorini.Apartman je površine 30m2 i nalazi se na 3.spratu novonapravljenog objekta sa pripadajućim ski box-om skijašnicom.Apartman....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 322.200 KM, 41,00 m2 cca 7860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.03.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman sa jednom spavaćom sobom u Olimijskoj kući na Poljicama, Jahorina.Zgrada na odličnoj poziciji, pogled na stazu, hotel Termag i Jahorinu, kvalitetno građena.Apartman se nalazi na 1. spratu objekta sa....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 690.300 KM, 93,00 m2 cca 7420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.02.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja penthouse apartman na Jahorini koji se nalazi u blizini hotela Lavina i aparthotela Rajska sa dvije spavaće sobe. .

 
 
 
  Apartman, PALE, 156.000 KM, 64,00 m2 cca 2440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.11.2023.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja dvosoban potencijalno trosoban stan površine 64m2 pozicioniran na 2.spratu zgrade novije izgradnje, naselje Pale, Ulica Mladena Todorovića. Kod Majnex-a. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 299.200 KM, 43,00 m2 cca 6960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 210.700 KM, 33,00 m2 cca 6390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 453.700 KM, 65,00 m2 cca 6980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 255.700 KM, 41,00 m2 cca 6240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.02.2026.,

www.realitica.com

Banja Luka, Centar, Gajeva ulica. Na prodaju ekskluzivan stan u strogom centru grada. ; Centar .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 199.500 KM, 36,00 m2 cca 5540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.12.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen apartmana u sklopu objekta Jahorinska Vila na Jahorini.Zgrada sa liftom i vrhunskom kvalitetom ugrađenih završnih elemenata.Opremljeni apartman u samom srcu Jahorine, imamo odličan opremljen od 36m2....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 273.600 KM, 36,00 m2 cca 7600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.11.2025.,

www.realitica.com

Apartman se nalazi u novoizgrađenom objektu Jahorinska Vila, smještenom pored tri skijaške žičare/polazne stanice (Ogorjelica 1, Ogorjelica 2, Gondola Partizan). Ispred objekta se nalazi javni parking i glavna cesta. U objektu se nalaze i zajedničke prostorije koje su na raspolaganju....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 219.700 KM, 34,00 m2 cca 6460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 250.600 KM, 28,00 m2 cca 8950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.03.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u Aparthotelu Vučko na Jahorini.Apartman je površine 28,5 m2 i nalazi se na prizemlju objekta sa liftom.Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s trpezarijom, dnevnog boravka i kupatila. Ispred....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 254.700 KM, 38,00 m2 cca 6700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju najavljuje opremljen vrhunski apartman od 38m2 u sklopu Snježne Doline na Jahorini .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 364.500 KM, 58,00 m2 cca 6280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, MODRIČA, 60.000 KM, 50,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u strogom centru, preko puta Gradske kafane na PRVOM spratu ispod banke hypo alpe adria. Sastoji se od terase,hodnika, dnevni boravak,velika trpezarija, kupatilo i spavaca soba. Kompletno renoviran, sa novom instalacijom struje i novim cjevima za vodu, novi parket od....

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 268.800 KM, 84,00 m2 cca 3200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju četvorosoban stan 84m2 novije gradnje u centru grada.Nalazi se na 3.spratu u zgradi sa liftom.Iz hodnika se ulazi u sve prostorije,veliki dnevni boravak sa kuhinjom i balkonom,ostava,3.spabaće sobe,2.kupatila.U stanu ostaje kuhinja,ugradni plakat u hodniku,2.klime.Grijanje....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 308.700 KM na 317.100 KM dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 317.100 KM, 82,00 m2 cca 3870 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.11.2024 - 292.000 KM
15.11.2024 - 283.700 KM
05.02.2025 - 292.000 KM
05.11.2025 - 300.400 KM
26.12.2025 - 308.700 KM
20.02.2026 - 317.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.11.2024.,

www.realitica.com

PRODAJA - NOVOGRADNJA - ČETVEROSOBAN STAN 81,58M2 ; Lazarevo .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 455.100 KM, 96,00 m2 cca 4740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.03.2026.,

www.realitica.com

Banja Luka, Budžak, Ulica Knjaza Miloša. ; Lazarevo .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 135.600 KM, 21,00 m2 cca 6460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 166.100 KM, 32,00 m2 cca 5190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.07.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude izdvaja prodaju apartmana na Jahorini u naselju Šator. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 210.300 KM, 33,00 m2 cca 6370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 106.000 KM, 53,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.06.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju trosoban stan 53m2 u Bijeljini, naselje 1.decembar.Nalazi se na 4.spratu (nije poslednji) ; Bijeljina .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 198.400 KM, 26,00 m2 cca 7630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.03.2025.,

www.realitica.com

Prodaja super studio apartman sa dijelom za spavanje na Jahorini, lokacija Poljice. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 459.100 KM, 73,00 m2 cca 6290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 212.200 KM, 33,00 m2 cca 6430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 568)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>