• GoHome Professional
nekretnine FEDERACIJA BOSNE I HERCEGOVINE - GoHome nekretnine mali oglasi
  • nekretnine FEDERACIJA BOSNE I HERCEGOVINE - GoHome nekretnine mali oglasi
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine FEDERACIJA BOSNE I HERCEGOVINE

  • Za upit "nekretnine federacija bosne i hercegovine" pronađeno 7 669 nekretnina - prosječna cijena 2.426 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (prosječna površina)
    • barem 180 m2
    • 220 m2
  •  Po cijeni
    • do 71000 KM
    • do 89000 KM (prosječna cijena)
    • do 100000 KM
    • do 898 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • okućnica
    • 2.sprat
    • dvorište
    • lođa
    • parking
  • Slike

Pretraženo 24 685 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, ZENICA, 235.000 KM, 200,00 m2 cca 1180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.02.2024.,

www.bihhome.ba

Prodaje se kuća na Krču, Zenica. .

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 240.000 KM na 225.000 KM dana 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Ciglane, 225.000 KM, 37,00 m2 cca 6080 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.03.2026 - 240.000 KM
04.04.2026 - 225.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.area.ba

Prodaje se jednosoban stan na Ciglanama, ukupne površine 37m2 + balkon. .

 
 
 
  Kuća, TRAVNIK, 49.000 KM, 114,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.11.2024.,

www.bihhome.ba

Kuća je površine P=114m2 i nalazi se na parceli ukupne površine 706m2. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine federacija bosne i hercegovine'
120.000 KM
410.000 KM
149.000 KM
  Kuća, ZENICA, 64.000 KM, 38,00 m2 cca 1680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.09.2025.,

www.bihhome.ba

Na prodaju kuća u Tetovu, Zenica! .

 
 
 
  Kuća, ZENICA, 269.000 KM, 150,00 m2 cca 1790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.09.2025.,

www.bihhome.ba

Na prodaju odlična novoizgrađena kuća u Štrosmajerovoj, Mokušnice! .

 
 
 
  Zemljište, LUKAVAC, 250.000 KM, 4494,00 m2 cca 60 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.12.2025.,

www.aktido.ba

Prodaje se zemljište, ukupne površine 4494 m ² a koje se nalazi u industrijskoJ zoni grada Lukavac, u blizini Junuzović benzinske pumpe. Kanalizacija, Struja, Vodovod.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 249.000 KM, 65,00 m2 cca 3830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2025.,

www.area.ba

Prodaje se poslovni prostor u Novoizgrađenom stambeno-poslovnom objektu u naselju Šip, općina Centar, površine 65,23 m2. Sastoji se od jedne prostrane prostorije, kupatila i terase površine 37 m2 (uključena u cijenu/gratis) koja se nalazi ispred samog prostora. .

 
 
 
  Kuća, LUKAVAC, 75.000 KM, 55,00 m2 cca 1360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.08.2024.,

www.aktido.ba

Prodaje se vikend kuća sa lijepo uređenim voćnjakom i mladom šumom, smještena u mirnom naselju relativno blizu grada, u Sižju. Kablovska TV, Septička jama, Struja, Telefonska instalacija, Vodovod.

 
 
 
  Zemljište, ZENICA, 115.000 KM, 12836,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.02.2024.,

www.bihhome.ba

Na prodaju veliko zemljište u Čajdrašu. Prodajemo zemljište od 12 836 m2 na samo 5 minuta od Zenice. .

 
 
 
  Kuća, TRAVNIK, 195.000 KM, 42,00 m2 cca 4640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2024.,

www.nekretnineflash.ba

Agencija “Nekretnine FLASH” ekskluzivno prodaje vikendicu na Vlašiću, na atraktivnoj lokaciji u najuređenijem vlašičkom naselju Kukotnica. Vikendica – TRAVNIK – Vlašić / Kukotnica.

 
 
 
  Poslovni prostor, SANSKI MOST, 600.000 KM, 50,00 m2 cca 12000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.09.2019.,

www.gold.ba

na prodaju je novoizgrađeni ekskluzivni višenamjenski stambeno-poslovni objakat u Sanskom Mostu u industrijskoj zoni Šejkovača. Na zemljišnoj parceli uknjižene površine 3892m2 izgrađen je ovaj višenamjenski stambeno-poslovni objekat spratnosti prizemlje i dvije etaže (P+2) ukupne....

 
 
 
  Zemljište, MOSTAR, 46.000 KM, 1100,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.07.2014.,

www.sivricnekretnine.com

parcela uz cestu,ima sve uredne papire.. Ilići.

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 57.000 KM, 1442,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.09.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se zemljište površine 1442 m2, u naselju Blagovac, općina Vogošća, Sarajevo. Prilaz placu je djelimično asfaltiran sa 150 m makadama do prilaza placu. Od kružnog toka u Vogošći udaljen 2.600 m2. Na parceli je izlivena ploča s podzidom. Nalazi se na jako osunčanom dijelu naselja,....

 
 
 
  Kuća, GORNJA TUZLA, 210.000 KM, 150,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća stambene površine 150 m2 na lijepoj i mirnoj lokaciji u mjestu Gornja Tuzla. Sastoji se od prizemlja, sprata i potkrovlja, a izgrađena na zemljišnoj parceli površine 529 m2. Na prizemlju se nalazi jedna velika prostorija sa kuhinjom i kupatilom. Na prvom spratu se....

 
 
 
  Stan, TUZLA, Bakšaiš, 179.000 KM, 62,00 m2 cca 2890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.03.2025.,

www.aktido.ba

Prodaje se dvosoban stan površine 62 m ² na prvom spratu stambeno poslovnog objekta, u ulici Tabašnice u neposrednoj blizini Pansiona Kipovi u Tuzli. .

 
 
 
  Poslovni prostor, HADŽIĆI, 700.000 KM, 900,00 m2 cca 780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor uz sami magistralni put M-17. Uz poslovni prostor sa desne strane nalazi se jednospratna kuća + potkrovlje (kvadrature oko 200 m2) sa velikom i uređenom okućnicom. U sklopu kuće nalaze se 2 kancelarijska prostora. Pored poslovnog prostora koji se sastoji od malog....

 
 
 
  Kuća, SANSKI MOST, 136.000 KM, 50,00 m2 cca 2720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.10.2022.,

www.gold.ba

Iz naše ponude Vam izdvajamo dvije kuće sa ljetnom kuhinjom izgrađene na zemljištu ukupne površine 1340m2, u Starom Majdanu udaljene svega 50m od Trga Amir Žilić. Dispozicija i funkcionalnost kuća su veoma dobri zbog odlične povezanosti svih prostorija iz predsoblja, te broja soba....

 
 
 
  Stan, LUKAVAC, 250.000 KM, 114,00 m2 cca 2190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2025.,

www.aktido.ba

Prodaje se dvoetažni stan površine 114 m² na 5.spratu stambene zgrade u centru grada u Lukavcu. Kablovska TV, Kanalizacija, Struja, Telefonska instalacija, Vodovod.

 
 
 
  Kuća, ZENICA, 429.000 KM, 204,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.09.2024.,

www.bihhome.ba

Na prodaju dvije kuće sa predivnim pogledom, Krč, Zenica! .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 80.850 KM, 49,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Hitna prodaja Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Zemljište, HADŽIĆI, 30.000 KM, 9000,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem zemljište u Ramićima na više lokacija Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Stari Grad, 114.993 KM, 324,00 m2 cca 360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.03.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se plac naselje Vratnik ul. Prijeka česma ukupne površine 324 m2 od čega je kuća površine 50 m2, dvorište 38 m2 i vočnjak 236 m2. Asvaltni prilaz za automobile i manje kamione, kuća srušena, te se može graditi nova po ličnim zahtjevima. na placu svi prikljućci. Odličan pogled,....

 
 
 
  Kuća, LUKAVAC, 190.000 KM, 72,00 m2 cca 2640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.09.2025.,

www.aktido.ba

Prodaje se nova porodična kuća tlocrtnih dimenzija 9x8m u naselju Lukavac mjesto (Turski Lukavac) u Lukavcu. Kablovska TV, Kanalizacija, Struja, Telefonska instalacija, Vodovod.

 
 
 
  Stan, TUZLA, 280.000 KM, 56,20 m2 cca 4980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.04.2026.,

www.tknekretnine.ba

Prodaje se nov, moderan, potpuno namješten, dvosoban stan uknjižene površine 56,20 m². Nalazi se na 8. spratu (posljednji sprat) novoizgrađenog stambeno-poslovnog objekta sa liftom, SPO “Nova Pecara”, u ulici Armije RBiH u Tuzli. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, ZENICA, Zeps, 433.000 KM, 248,00 m2 cca 1750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.02.2024.,

www.bihhome.ba

Prodajemo kuću sa poslovnim prostorom i garažom, na izuzetno atraktivnoj lokaciji na Jaliji. .

 
 
 
  Kuća, ODŽAK, 95.000 KM, 115,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa okućnicom odma useljiva. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Ostava .

 
 
 
  Farma, SANSKI MOST, 32.000 KM, 50,00 m2 cca 640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.06.2025.,

www.gold.ba

Na prodaju je jako interesantno i veoma atraktivno imanje idealno za privatni posjed za odmor i relaksaciju, za lovce, aktivnosti pčelarstva. Nalazi se na području Općine Sanski Most, tačnije u Majkić Japri na putu prema Bosanskoj Krupi. Imanje je udaljeno 700 metara južno od asfaltnog....

 
 
 
  Kuća, ZENICA, 105.000 KM, 63,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2026.,

www.bihhome.ba

Na prodaju starija kuća površine 63m2! .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vraca, 95.000 KM, 76,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

POSJED PRODAJE: Idealan porodičan trosoban stan površine 76 m2 na 3. spratu zgrade bez lifta u ulici Avde Smajlovića, naselje Vraca. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, dječije sobe, kupatila,toaleta, ostave i natkrivenog....

 
 
 
  Kuća, BINJEŽEVO, 256.000 KM, 100,00 m2 cca 2560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2026.,

www.realitica.com

OMRO d.o.o. u ponudi predstavlja RENOVIRANA KUĆA u Binježevu - Hadžići sa otvorenim pogledom ? ; Binježevo .

 
 
 
  Stan, LUKAVAC, 175.000 KM, 70,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2025.,

www.aktido.ba

Prodaje se prostran dvosoban stan površine 70 m² na 5.spratu stambene zgrade u ulici Armije RBiH u Lukavcu. Kablovska TV, Kanalizacija, Struja, Telefonska instalacija, Vodovod, Video nadzor.

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Rakovica, 75.000 KM, 1847,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2025.,

www.metropolanekretnine.ba

Prodajemo zemljište površine 1847m2, na kojem se nalazi manji devastirani objekat (5 x 5,75m) za koji prodavac posjeduje urbanističku saglasnost izdatu 1985 godine. Zemljištu se pristupa asfaltiranim lokalnim putem, pri čemu je cca. 10m2 do ulaza u parcelu makadamski put koji se nastavlja....

 
 
 
  Kuća, ZENICA, 140.000 KM, 116,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.09.2025.,

www.bihhome.ba

Na prodaju kuća sa okućnicom u naselju Broda, Zenica! .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 110.000 KM, 70,00 m2 cca 1570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.10.2024.,

www.embra.ba

U Opštini Hadžići, mjesto Mehina Luka, uz rijeku Bjelašnicu prodaje se vikend kuća na dvije etaže. Objekat je rađen tipa "Brvnara" odnosno od potpuno prirodnog materijala, drveta. .

 
 
 
 
-39%

Promjena cijene sa 180.000 KM na 110.000 KM dana 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, TUZLA, 110.000 KM, 30726,00 m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 180.000 KM
18.04.2026 - 110.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.04.2026.,

www.aktido.ba

Prodaje se atraktivno zemljište ukupne površine30 726 m² , sa velikim razvojnim potencijalom za ozbiljne investicije u poljoprivredu, agrobiznis ili privatni rezidencijalni kompleks u naselju Bare u Tuzli. Kanalizacija, Septička jama, Struja, Vodovod.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 85.000 KM, 38,00 m2 cca 2240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.06.2020.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje jednosoban stan na odličnoj poziciji u naselju Pejton, ul. Bosanskih gazija, općina Ilidža. Predmetna nekretnina nalazi se na visokom prizemlju stanbene zgrade sa ukupno 4 sprata. Stan je po strukturi jednosoban površine 38m2. Objeka se nalazi paralelno od rijeke Željeznica,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 840.000 KM, 146,00 m2 cca 5750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.09.2025.,

www.imobilia.ba

PRODAJA, ATRAKTIVNI PROSTOR ILI STAN 146 m2, BOSMAL CITY CENTAR ; Alarm Grijanje centralno Internet Klima Lift Namjesteno PRODAJA, ATRAKTIVNI PROSTOR ILI STAN 146 m2, BOSMAL CITY CENTAR.

 
 
 
  Kuća, LUKAVAC, 200.000 KM, 112,00 m2 cca 1790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.01.2026.,

www.aktido.ba

Prodaje se porodična kuća novije gradnje sa centralnim grijanjem u naselju Turski Lukavac, u Lukavcu. .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Marijin Dvor, 160.000 KM, 22,00 m2 cca 7270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2026.,

www.imobilia.ba

PRODAJA, GARSONJERA, MARIJIN DVOR, AUGUSTA BRAUNA,SARAJEVO ; Grijanje plinsko Klima PRODAJA, GARSONJERA, MARIJIN DVOR, AUGUSTA BRAUNA,SARAJEVO.

 
 
 
  Kuća, ŽIVINICE, 198.000 KM, 130,00 m2 cca 1520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.11.2025.,

www.aktido.ba

Na prodaju je lijepo uređena porodična kuća, smještena u mirnom i porodičnom naselju Šarenjak, u Živinicama. Savršena za one koji traže udoban dom blizu grada i obilje prostora na otvorenom. Septička jama, Struja, Vodovod.

 
 
 
  Zemljište, SANSKI MOST, 51.300 KM, 50,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2025.,

www.gold.ba

Prodaje se građevinsko zemljište u mirnom i osunčanom dijelu Vahidbegove ulice u Sanskom Mostu, dio naselja Alagića Polje iza restorana Camino. Ovo zemljište ukupne površine 789m2 je veoma zanimljivog karaktera, na kojem je dozvoljena gradnja stambenog objekta. Do ovog građevinskog....

 
 
 
  Zemljište, ŽIVINICE, 57.000 KM, 1043,00 m2 cca 60 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.11.2025.,